Reduxs – iskierka nádeje vo svete doplnkov na chudnutie

Po dlhej dobe nebudeme začínať a ani končiť recenziu na výživový doplnok na pomoc pri redukovaní telesnej hmotnosť skepticky a negatívne. Reduxs je totižto jeden z mála statočných, ktorí fungujú.

Obsah článku

 1. Zloženie
 2. Účinky
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie

V prípade týchto tabliet, ktoré sa skladajú z veľkého množstva bylín a látok, ktoré si rozoberieme v nasledujúcej sekcií Zloženie sa Vám môže podariť naozaj schudnúť. Samozrejme, že nemôžete očakávať, že sa budete prejedať a myslieť si, že pár kapsúl denne za Vás spáli všetky kalórie. Reduxs je však výborný doplnok k zdravému životnému štýlu, ku ktorému neodmysliteľne patrí cvičenie a upravená strava.

Tip pre Vás
Hľadáte produkt na redukciu váhy a udržanie štíhej línie? Prečítajte si ďalšie informácie aj na oficiálnej stránke Reduxs  

Zloženie je naozaj veľmi pestré

V skratke

 • Zelený čaj
 • Kaktus
 • Šalvia
 • Púpava
 • Brusnice
 • Borovica

Ako sme spomenuli v úvode, zloženie je naozaj veľmi rôznorodé. Skladá sa z niekoľkých prírodných bylín, rôznych výťažkov a látok. Rozoberieme si však len byliny, keďže ďalších zložiek je naozaj veľa. My sa povenujeme len rastlinám známym všeobecnej verejnosti.

 • Zelený čaj (Cameliasinensis)

Vďaka svojím blahodarným účinkom je známy širokej verejnosti už veľmi dlho. Je skvelý pomocník pri budovaní dobrej a odolnej imunity. Čerešničkou na torte je fakt, že nám môže pomáhať aj pri chudnutí. Priaznivo pôsobí na metabolizmus, podporuje spaľovanie tukov a výrazne znižuje chuť na sladké. Kofeín, ktorý je taktiež jeho súčasťou, vám dodá potrebnú energiu a pomôže pri spaľovaní tukov.

 • Kaktus (Opuntiaficusindica)

Pichľavý kvet je okrem svojich povestných bodákov známy najmä svojimi špecifickými vlastnosťami, ktoré sú veľmi nápomocné počas chudnutia. Účinné látky kaktusu sa viažu na tuk v tráviacom trakte a zabraňujú jeho vstrebávaniu v organizme.

Ďalšia z radu byliniek, o ktorých pozitívnych účinkoch by nám vedeli rozprávať najmä naše staré mamy, ktoré ich využívali už od nepamäti. Šalvia je nápomocná dokonca aj pri chudnutí, a to tak, že podporuje trávenie, zabezpečuje dobré fungovanie pečene a pomáha pri tráviacich problémoch. Okrem toho podporuje imunitný systém a dodáva telu energiu.

 • Púpava lekárska (Taraxacummongolicum)

Púpava nášmu telu a organizmu pomôže najmä dokonalým prečistením, keďže podporuje tvorbu žalúdočných štiav a odbúrava z tela toxíny pre naše telo nepriaznivé a takisto aj cholesterol Pomáha aj pri prekyslení žalúdka, čriev a takisto aj obličiek. Podporuje tvorbu žalúdočných štiav, odbúrava z tela cholesterol a toxíny, pomáha pri prekyslení žalúdka, čriev a obličiek. Pomôže nám aj v prípade že prepadneme chronickej únave.

Reduxs je revolučný prípravok na chudnutie s garanciou kvality nie len u nás ale dokonca aj v EÚ a USA!
 • Brusnice (Vaccinium vitis idaea)

Sú plné antioxidantov a preto sú výbornou detoxikačnou a antistresovou zložkou Reduxsu. Sú tiež výbornou blokádou proti voľným radikálom. Majú aj protizápalove účinky a pôsobia močobudne, čo zabezpečuje vyplavovanie nepriaznivých látok a bakterií. Najväčším benefitom je znižovanie hladiny cukru v krvi.

 • Borovica prímorská

Jej pozitívne zdravotné účinky sú známe už od 16-teho storočia. Borovica rastie v krajinách v okolí stredozemného mora ako je Portugalsko, Taliansko či Francúzsko. Rovnako ju môžeme najsť aj v severnej afrike. V lesoch platia prísne ochranné pravidlá, kde sa nemôžu používať pesticídy či hnojivá, aby sa ochránila vzácna zložka pycnogenolu , ktorý sa nachádza v jej kôre. Je chránený americkými aj francúzskymi patentmi. Medzi jej hlavné benefity patrí ochrana zdravej rovnováhy cholesterolu, reguluje hladinu cukru, zlepšuje krvný obeh a vplýva na zlepšenú výkonnosť.

Doplnkové zložky

 • L-theanin  – tvorí asi 2 percentá zeleného čaju. Pôsobí antistresovo a paradoxne podporuje kvalitný spánok, čo je veľmi dôležitá substancia pri chudnutí,

 • Fosfatidylserín – vďaka tejto látke dokážeme lepšie a rýchlejšie spracovať glukózu. Nachádza sa v každej bunke ľudského tela,

 • Betasitosterol – znižuje negatívny cholesterol a to takým spôsobom, že sa naň podobá a tým viaže jeho transportéry na seba. Všetko sa to deje v stenách čriev.

 

Účinky, ktoré reduxs poskytuje

 • zlepšuje spaľovanie tukov
 • potláča chuť do jedla
 • podporuje odbúravanie tuku, ktorý je uložený v tukových bunkách
 • znižuje hladinu lipidov a cholesterolu
 • upravuje hladinu cukru v krvi
 • zvyšuje energiu a reguluje metabolizmus
 • zníži vašu hmotnosť 2 až 6 kg za jeden mesiac
 • viditeľné výsledky sa prejavia už o jeden mesiac

Propagačné video

 

Cena a balenia – jeden z mála, ktorý sa oplatí

ReduXS 1

39 Eur

ReduXS umožnuje chudnutie vďaka jedninečnému nemeckému zloženiu.

60 kapsúl

2 mesačná kúra

*Bežná cena je 59 eur

ReduXS 2

70,2 Eur

ReduXS umožnuje chudnutie vďaka jedninečnému nemeckému zloženiu.

120 kapsúl

4 mesačná kúra

*Teraz v zľave 10 percent

ReduXS 3

90,6 Eur

ReduXS umožnuje chudnutie vďaka jedninečnému nemeckému zloženiu.

180 kapsúl

6 mesačná kúra

*Teraz v zľave 20 percent

S veľkým nadšením píšeme úvodné riadky zhodnotenia, pretože konečne nemusíme písať o tom, že ide len o ďalší marketingový klam, ktorý Vás len oberie o peniaze. V tomto prípade si zaplatíte konkrétne balenie 60 kapsúl, ktoré Vám vystačí na kúru trvajúcu 2 mesiace, 39 €.

Nie je to cenovka, ktorá by bola do veľkej miery radikálna a keďže vieme, že nám s veľkou pravdepodobnosťou prípravok pomôže, za pokus to rozhodne stojí.

Kúra na 4 mesiace obsahuje 120 tabliet a  stojí 70,20€. Najdlhšia, až pol ročná kúra stojí 93,60€ a obsahuje 180 tabliet.

Dávkovanie

Stačí si dať len jednu tabletku denne. Ideálne pred jedlom a zapiť dostatočným množstvom tekutín. Tabletku by ste nemali drviť a ani žuť, ak máte problémy s prehĺtaním tabliet, mali by ste si zvykať, čím skôr, tým lepšie.

Výsledky vôbec nie sú na zahodenie

Skúseností ľudí hovoria zväčša o pozitívnych účinkoch a o tom, že sa im s Reduxsom podarilo schudnúť. Spočiatku sa prejavili nepatrné vedľajšie účinky ako bolesti hlavy, pocity nevoľnosti a hnačky. Tieto nepriaznivé prejavy po niekoľkých dňoch však definitívne zmizli a nenastal ani ich návrat.

Výsledky udávané výrobcom sú o niečo skreslené. Reálne sa Vám však s Reduxsom môže podariť schudnúť až 2-6 kíl za mesiac. Samozrejme za predpokladu, že budete žiť zdravým životným štýlom a neprejedať sa nezdravými vecami plnými nezdravých tukov a sacharidov. V tomto prípade Vám nepomôže ani tá najúčinnejšia tabletka na chudnutie pod slnkom.

 

Hodnotenie Reduxsu

ReduXs

Reduxs

Zahraničná novinka ReduXs predávaná hlavne na anglickom a nemeckom trhu je skvelým pomocníkom pri chudnutí. Mohli ste o ňom často počuť aj zo slovenských radií.

Predáva sa za dostupnú cenu 39 eur, pričom balenie máte na celé 2 mesiace a presne toľko stačí, aby ste začali vidieť výsledky vo vašom chudnutí.

Dávkovanie je je intuitívne a jednoduché – stačí jedna tableta denne, najlepšie pred jedlom + voda.

Zloženie:

 • Zelený čaj, kaktus, šalvia
 • púpava, brusnica a iné…
 • látky podobné eliminujúce cholesterol, cukor a tuk.

Skutočne bohaté a zaujímavé je prírodné zloženie ReduXs, ktoré plošne bojuje proti nadváhe zároveň na viacerých frontoch, pričom dodáva prospešný tuk a znižuje cholesterol.

ReduXS patrí aktuálne medzi najlepšie tabletky na redukcie váhy, ktoré na Slovensku môžete nájsť. Obsahuje overené prírodné zložky, u ktorých je dokázaný významný vplyv na zníženie váhy. V minulosti sme vo veľkom odporúčali hlavne Formoline, s ktorým ste mali výborné výsledky. Naneštastie jeho predaj skončil ale ReduXS je jeho výborným náhradníkom. Rovnako je vyrobený v Nemecku, čo je záruka najlepších európskych výrobných procesov a zároveň výsledkov.

Upozornenie

Ďalším upozornením sú vedľajšie účinky v počiatkoch užívania. Niektorí užívatelia evidovali mierne bolesti hlavy, nevoľnosti a takisto aj hnačky v úvode kúry. Výrobca na plagátoch uvádza, že žiadne vedľajšie účinky nehrozia a tvrdí, že tieto hnačky a nevoľnosti sú len dôsledok detoxikácie, ktorá v úvodných dňoch aplikácie tabliet prebieha. Nemusíte sa teda báť a tieto účinky po pár dňoch prejdú a môžete znova nabehnúť na normálny režim. Ak ste sa teda pre Reduxs rozhodli, nespravíte krok vedľa a môže Vám pomôcť schudnúť niekoľko (pri dlhodobom cvičení a užívaní až desiatok) kilogramov.

Reduxs
2.8 (55.38%) 13 votes
Vyjadrite svoj názor

Leave a reply