fykotín

Fykotin – recenzia

Posledná aktuálizácia prebehla 18. októbra 2019. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Fykotín – zhodnotenie

Chudnutie a Fykotín. Tá najistejšia a prirodzená cesta. Chudnúť dnes vôbec nie je jednoduché. Málokto chce obetovať čas, neresti a prakticky pohodlný život k tomu, aby zhodil nepotrebné kilogramy. Prečo sa však radikálne obmedzovať keď je tu spôsob nami overený a funkčný? Fykotín, ktorý je made in USA, dokáže výraznou mierou pozitívne vplývať na chudnutie. 

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Zloženie
 3. Účinky
 4. Cena a balenie
 5. Hodnotenie
 6. Upozornenie

Zľava
Prinášame Vám exkluzívnu zľavu na produkt Fykotín. Do objednávky stačí aby ste vložili tn67a a vy získate zľavu až 5%! Uplatniť zľavu na Fykotín …  

Charakteristické znaky Fykotínu:

 • Rýchle a viditeľné chudnutie
 • Nová vylepšená receptúra za špeciálnu zavádzaciu cenu.
 • Prirodzený proces chudnutia bez námahy vďaka automatickej stabilizácii glykemického indexu.
 • Trvalé zbavenie sa prebytočných tukov bez jojo efektu, bez toho aby došlo k úbytku svalovej hmoty.
 • Bez námahy, bez obmedzovania sa v jedle, bez nudného počítania kalórií.
 • Bez pocitu hladu, bez nežiadúcich alebo sekundárnych účinkov, nie je návykový.
 • Doplnok stravy odpovedajúci platnej legislatíve.
 • Rýchle dodanie do 48h v diskrétne zabalenej zásielke.

Tip pre Vás: Hľadáte vhodné riešenie na boj s nadbytočnými kilami? Chcete niečo, čomu môžete dôverovať a vďaka čomu môžete redukovať svoju váhu? Získajte všetky potrebné informácie a pozrite si naše hodnotenie produktov na chudnutie. Viac informácií nájdete tu…

Zloženie

Modré riasy (výťažok) – sú prakticky priekopníkom života. Objavili sa už pred 3,8 miliardami rokmi. Zohrávajú významnú úlohu pri tvorbe kyslíka. Základom tohto procesu ako všetci vieme je fotosyntéza. Sú významné taktiež z pohľadu detoxikácie tela. Jedna zo základných zložiek Fykotínu.

Červené riasy z rodu Gracilanci – nazývané tiež Ruduchy. Bohato sa vyskytujú v kľudných vodách. Ich vplyv na lepšie okysličovanie krvi bol vedecky dokázaný.

Jastrabník chlpánik – Vytrvalá, 5 až 30 cm vysoká bylina s prízemný listovou ružicou a dlhými výbežkami. Bohato sa vyskytuje na Slovensku aj v Čechách. Obsahuje triesloviny, horčiny, živice, sliz, kumarín, flavonoidy, albumín, kyselinu tannovou, umbeliferin a ďalšie látky. Podporuje chuť do jedla, užíva sa pri žalúdočných kataroch, zvonka (čerstvo naklepané listy podávané vo forme kašovitého obkladu) pomáha pri múčnivke (detské kožné ochorenie), vredoch, furunkly a iných kožných defektoch , zastavuje krvácanie (napr . Pri krvácaní z nosa možno šnupať usušenú drogu vo forme prášku), pôsobí protizápalovo, niekedy sa užíva aj pri srdcových ťažkostiach či poruchách krvného obehu. Je v nemalej miere obsiahnutá vo Fykotíne.

Jalovec  – Máloktorý ihličnan má tak široké využitie ako jalovec. Je to ker alebo strom z čeľade cypřišovitých, často je nízky, ale môže dosahovať výšku až 10 metrov.  Dnes sa v ľudovom liečiteľstve produkty z borievky aplikujú hlavne pri ťažkostiach pohybového aparátu ako sú reuma a artróza, najčastejšie vo forme liehové tinktúry alebo masti. Stimulujú totiž miestne prekrvenie, a tým uľavujú od bolesti a zlepšujú látkovú výmenu postihnutých miest.

Ich ďalšie pôsobenie je diuretické – pomáhajú odvádzať nadbytočné tekutiny z tela, užívajú sa teda vnútorne pri vodnateľnosti a pre detoxikáciu organizmu a pri opuchoch končatín. Pozitívny vplyv majú tiež na zažívanie, a to proti nadúvaniu a pre zlepšenie trávenia ťažších jedál. Zvyčajne sa jalovec používa vnútorne pri zápale močového mechúra a plynatosti. Jalovec môže zosilňovať účinok liekov znižujúcich hladinu krvného cukru.
Ginko biloba – Ginko biloba patrí medzi najstaršie rastliny na našej planéte a obsahuje ju aj Fykotín. Tento strom sa totiž vyznačuje mimoriadnou odolnosťou voči klimatickým zmenám a prírodným živlom , vrátane ohňa , niekoľko z nich prežilo aj neďaleký výbuch atómových bômb v Japonsku. 

Ginko obsahuje okrem iného antioxidačné enzýmy s atómami železa a látky uvoľňujúce a rozširujúce periférne cievy. Vasodilator dokážu udržiavať krvné riečisko a to najmä v mozgu vo vynikajúcom stave a týmto sa vlastne nepriamo podieľajú na zvýšenom okysličenie krvi a stabilizáciu hladiny glukózy. Odstraňujú pocity ľahostajnosti a únavy, zlepšujú pamäť a dodávajú človeku pocit väčšej pohody. V dôsledku perfektného prekrvenie a tonizácia mozgu zvyšuje schopnosť sústrediť sa a znižuje únavu, čo sa prejaví pri práci vyžadujúcej sústredenie a pozornosť. Je vhodný aj pre osoby staršieho veku, ktoré majú problémy s nedostatočným prekrvovaním končatín.
Trpasličia breza- Tento pomerne bežne sa vyskytujúci krík spadá do čalade brezovitých a je akýmsi pozostatkom doby ľadovej v Európe. Všetky jeho časti (miazga, listy, kôra) majú významné diuretické, detoxikačné a prečisťujúce účinky. Priaznivo ovplyvňuje funkciu obličiek a podporuje trávenie.
Horčík- Magnézium sa zúčastňuje okolo 350 metabolických reakcií v tele. Je partnerom mnohých enzýmov podieľajúcich sa na metabolizme energie , syntézy proteínov a DNA . Je tiež nepostrádateľný pre metabolizmus vápnika a draslíka . Magnézium pomáha udržiavať normálnu funkčnosť svalov a nervov, udržuje stabilný srdcový rytmus , zdravý imunitný systém a v neposlednom rade tiež zdravé kosti a zuby. Vo Fykotíne nesmie chýbať.

Draslík- Draslík je najdôležitejší zo všetkých alkalických prvkov tela. Je nevyhnutný pre presnú funkciu kardiovaskulárneho systému, pre svalový tonus, na udržanie rovnováhy tekutín v organizme, pre mnoho enzýmov, pre premenu glukózy v energiu – glykogén , na udržiavanie rovnováhy kyselín .

Funkcia Fykotínu

Hlavné a najväčšie plus v rámci Fykotínu vidíme v jeho prirodzenom ovplyvňovaní hodnôt stravy. Čo v praxi znamená- ovplyvní spôsob, akým sa akékoľvek vami skonzumované jedlo vstrebá. Áno – ako sa jedlo vstrebá. A rýchlosť vstrebania je práve kľúčový dej, ktorý vaše chudnutie dokáže najviac ovplyvniť.  Fykotín totiž ovplyvňuje glykemický index každého jedného skonzumovaného jedla! Čo to znamená v praxi? Je vám určite jasné, že ak budete konzumovať pravidelne sladkosti a podobné „jedlá“, budete skôr naberať na váhe nezdravo, ako keď by ste konzumovali správnu stravu. Prečo je tomu tak? Glykemický index. Glykemický index je metrika, ktorá označuje rýchlosť zvýšenia hladiny cukru v krvi. Čím je glykemický index vyšší- tým sa Vám hladina cukru v krvi zvýši radikálnejšei- a čím je hladina cukru v krvi vyššia, tým je tendencia ukladaniu tuku vyššia!

Vplyv na glykemický index

Fykotín je pre nás vzácna vec. A to preto, lebo Fykotín tento glykemický index radikálne znižuje. Výsledkom je to, že môžete pokojne konzumovať rôzne „šteklivé“ potraviny a pritom nepriberať ani gram tuku! Pretože hladina v vášho krvného cukru zostane úplne stabilná. A teraz si predstavte ten efekt pri zdravej, kvalitnej a prirodzenej strave. Vaše telo nemá absolútne žiadnu tendenciu dostať sa do režimu, kedy by začalo naberať akýkoľvek tuk. Dá vám perfektné možnosti, prakticky sa nemusíte obmedzovať a budete chudnúť zároveň.

Prísne kritéria k takýmto produktom sú samozrejme na mieste. Denne sa stretávame aj my s produktmi, ktoré sľubujú radikálne schudnutie. Avšak je rozdiel sľubovať a prinášať výsledky. Mojalinia.sk prezentuje nielen výsledky, ale dokonca svedectvá mnohých ľudí, ktorí sa rozhodli chudnúť s Fykotínom.

Produkty a cena

fykotín
FYKOTÍN 
Obsahuje 60 tabliet, cena 19,9 eur.
FYKOTÍN  Forte
Obsahuje 120 tabliet, cena  39,80 eur aktuálna 29,40 eur.

FYKOTÍN Extra Forte
Obsahuje 180 tabliet, cena  59,70 eur aktuálna 39,80 eur.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

Fykotin

19,9 eur

Fykotín je určený na chudnutie. Prostredníctvom Fykotínu sa predĺžuje pociť sýtosti a GI index ostáva vyrovnaný

60 tabletiek

Najpredávanejšie balenie

Zľava od nás až 5%

Ako uplatniť zľavu:

Vložte do poznámky tn67a a vaša zľava sa uplatní

Fykotin Forte

29,4 eur

Fykotín je určený na chudnutie. Prostredníctvom Fykotínu sa predĺžuje pociť sýtosti a GI index ostáva vyrovnaný

120 tabletiek

Najvýhodnejšie balenie

Zľava od nás až 5%

Ako uplatniť zľavu:

Vložte do poznámky tn67a a vaša zľava sa uplatní

Fykotin Extra Forte

39,8 eur

Fykotín je určený na chudnutie. Prostredníctvom Fykotínu sa predĺžuje pociť sýtosti a GI index ostáva vyrovnaný

180 tabletiek

Najväčšie balenie

Zľava od nás až 5%

Ako uplatniť zľavu:

Vložte do poznámky tn67a a vaša zľava sa uplatní

Ďaľšie informácie môžete Získať TU.

Náš názor

Fykotín ani nie je tak o chudnutí, ako o udržiavaní postavy. Samozrejme, ak sa bude niekto vrcholne nezdravo stravovať, nebude vykonávať absolútne žiaden prospešný pohyb, tak ani od Fykotínu netreba očakávať zázraky. Tak to jednoducho nefunguje.
Naneštastie zatiaľ nemáme zázračné tabletky, ktoré spravia všetko za nás. Pokiaľ však pridáte zdravšiu stravu, budete sa viac zdržiavať a po večeri pridáte aspoň 20 minútovú prechádzku, výsledok sa postupne dostaví aj v podobe chudnutia bez jojo efektu, čo je pri chudnutí základ. Dokonca pri Fykotíne ponúkajú aj nezáväznú skúšku s garanciou vrátenia peňazí, tak prečo nevyskúšať?

 

 

Získajte aj zľavu! Stačí aby ste do objednávky zadali tn67a a získate zľavu na akýkoľvek počet produktov Fykotín.

Dávkovanie

Dávkovanie je najvhodnejšie 1 tabletka ráno a jedna večer. Najlepšie pred jedlom a na lačno. Tablety niajko nežujte a ani nedrvte, prehltnite v celku a zapite dostatočným množstvom tekutín.

Vedľajšie účinky

Nie je známe, že by mal Fykotín nejaké vedľajšie účinky. Je možná alergická reakcia na niektorú zo zložiek produktu, ak ste na ňu alergickí. Ak sa nejaká nepríjemná reakcia objaví, mali by ste prestať s užívaním výživového doplnku. Existujú však rôzne obmedzenia, ktoré nedovoľujú Fykotín užívať každému.
Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je vhodný ako náhrada pestrej stravy. Tiež je nevhodný pre osoby s vysokým krvným tlakom, ochoreniami srdca alebo psychickými poruchami.

Fykotín nie je liek. Nevyžaduje žiadny lekársky predpis. Vyžaduje len Vašu túžbu schudnúť bez toho, aby ste sa nejak radikálne obmedzovali. Obrovským plusom mojalinia.sk je fakt, že Fykotín k Vám môže byť doručený už do 48 hodín.

Oficiálny predajca: mojalinia.sk

Otvárame pre Vás diskusiu, kde sa môžete o svoje skúsenosti podeliť a budeme radi ak zanecháte v komentároch aj Váš názor. Pomôžete tak vytvoriť hodnotné fórum aj pre ďalších návštevníkov.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

4 komentáre

 1. Miri 8. februára 2016
  • Janka 12. augusta 2016
 2. IRENA 12. novembra 2016
 3. tomas 22. apríla 2017

Leave a Reply