express diet

5 dňová diéta – Express Diet

Posledná aktuálizácia prebehla 13. februára 2018. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Express diet a 5 dňová diéta – konečne jednoduchá diéta ?

Nekonečné diéty sú dávno preč! Trápite sa v kuchyni? Skúšate nejesť, jesť, pofidérne diéty? Zabudnite na to! Predstavujeme Vám 5 dňovú dietu od Express diet.

Zľava
Chystáte sa kúpiť produkt Express diet? Pozrite si ponuku či už kompletného balenia alebo jednotlivých jetál!! Ponuka Express diet jedál… 

Obsah článku

 1. Účinky
 2. Zloženie
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie

5 dní a chudnúť? Pravdaže, dá sa to.

Express diet 5-dňová proteínová diéta pozostáva z vedecky podloženého zloženia stravy. Hovorí Vám niečo vysoko proteínové zloženie stravy? Bielkoviny, čiže proteíny sú tá súčasť stravy, ktorá je zodpovedná za budovanie svalstva a jeho udržiavania. Práve obmedzením sacharidov a tukov zaručíte spaľovanie tukov  . A to Express diet, alebo 5 dňová dieta plne rešpektuje. Takýmto stravovaním schudli po svete už milióny ľudí.

Avšak úprava stravy na vysoko proteínovú, vyžaduje viac stráveného času v kuchyni- nepripravujete predsa štandardné jedlo, musíte obmedziť sacharidy a tuky. V skutočnosti je takéto stravovanie časovo náročné. Nie každý si dokáže vyselektovať časť dňa na prípravu špecializovanej stravy- aj keď takéto stravovanie prináša výsledky. Express diet má však riešenie, ktoré svojou praktickosťou schová do vrecka akýchkoľvek odborníkov, alebo spaľovače.

Vlastnosti Express diet

Primárnym cieľom Express diet je dostať telo do stavu ketózy. Je to proces, kedy obmedzíte sacharidy a nahradíte ich bielkovinami. Vysokým príjmom bielkovín docielite rýchle uberanie na váhe. Pozor! Musíte dbať na to, aby ste počas ketogénnej diéty nejedli nič iné, lebo by mohlo dôjsť k prerušeniu vytúženého stavu.

Veľkým plusom je, že ide o slovenský výrobok. Vyrába ho spoločnosť Good Nature.

 • jednoduché dodržiavanie diéty (netrpíte hladom, pociťujete dostatok energie a dobrej nálady)
 • bez pridania pohybu
 • bez jojo efektu
 • rýchla a jednoduchá príprava /instantná/
 • bez výživového poradcu
 • obsahuje vysoko kvalitné prírodné proteíny
 • obsahuje len 850 kcal/deň, pričom poskytuje
 • všetky telu potrebné látky ako pri normálnej strave s energetickým obsahom 2000 kcal/deň

Ako užívať?

Možno je nepredstaviteľné vysadiť tuhú stravu a živiť sa instantnými jedlami. S trochou poctivosti a sebadisciplíny to pôjde. Ako si teda jednotlivé jedlá pripravovať? Jednoducho. Stačí ich zaliať studenou alebo teplou vodou. Môžete sa riadiť návodom a použiť presné odporúčané množstvo, alebo si pridať vodu podľa seba. Niekto má rad hustejšie, niekto redšie.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Denne je pre Vás nachystaných 5 jedál: raňajky, desiata, obed, olovrant a večera. Je dôležité, aby ste mali pravidelný príjem potravy. Raňajky sú v podobe chutných kaší, počas obedov a večerí sa môžete tešiť na husté polievky a na olovrant a desiatu si pripravíte proteínový nápoj.

V baleniach sú samozrejme rôzne príchute, takže sa nemusíte obávať nudných a jednotvárnych chutí, ktoré vás prestanú baviť už po prvom dni.

5 dňová diéta – má reálne výsledky?

Stravu môžete pripraviť a prijať v priebehu pár minút. A toto plus, ktoré 5 dňová dieta prináša je nenahraditeľné v dnešnom svete. Ako je možné, že vysoko proteínovú diétu dokážete dodržať v priebehu pár minút denne? Proteínová diéta Express diet je založená na zmesi kašičiek, ktoré majú nakombinované presne všetky tie živiny, ktoré sú súčasťou vysoko proteínovej diety, teda tej, vďaka ktorej zaručene schudnete. Ak si stále myslíte, že vysoko proteínová diéta je len „výstrelok módy“, zoberte si do úvahy, že takúto diétu vo svete všetci poznajú ako ketogénnu diétu. Má svoje jasné výsledky- požívajú ju s úspechom kulturisti, ľudia s nadváhou, či dokonca ľudia, čo sa chcú „vyrysovať“.

5_dnova_dieta_jedla

Express diet je spojením maximálnej možnej praktickosti a najefektívnejšej diéty vôbec. Nekonečné trápenie v kuchyni je preč. Za pár minút si už z instantných jedál Express diet dokážete pripraviť či už sladkú špecializovanú ovsenú kašu, alebo hustú a sýtu polievku, ktorá je chutná a zaručí chudnutie. Takúto praktickosť, chutnosť a efektivitu odporúčame aj my.

Zloženie

Express diet – podstatná je vždy cena

Čo však cena? V prvom rade sa pozrime, koľko nás špecializované stravovanie bude stáť finančne, keď si odmyslíme dlhý čas strávený prípravou takýchto jedál. Vysoko proteínová diéta sa skladá z jedál bohatých na bielkoviny a to je predovšetkým mäso. Kvalitné mäso nie je lacné. A vy chcete aj ušetriť. Aby ste pokryli obsah vysoko proteínovej diéty, denne spotrebujete na mäse a podobných vysoko bielkovinových jedlách minimálne 20 EUR!

Naopak, Express diet Vám prináša praktický set instantných, odborne pripravených, vysoko proteínových potravín na 5 dní. Koľko stojí Express dieta na 5 dní? Tento set, s kompletnou výbavou jedla (4 vysoko proteínové jedlá denne) na každý jeden z piatich dní Vás vyjde 59 EUR. Diétujete efektívnou diétou a pritom, za jedno jedlo z tohto setu sa najete pod 3 Eurá! V prepočte- set obsahuje 20 jedál na 5 dní, čo znamená 4 jedlá denne.

express diet

A zaplatíte ešte menej ako za obedové menu, nehovoriac ešte o jedle so špeciálnou úpravou podľa vysoko proteínovej diéty. Nízka cena, istý výsledok, maximálna praktickosť a skvelá chuť sú práve tie parametre Express diet, kvôli ktorým ju jednoducho musíme odporúčať.

Skúsenosti s 5 dňovou diétou

Na internete koluje viacero diskusií ohľadom tejto Express diéty. Niektorým sa pozdáva táto diéta ako predražená, s čím  však určite nesúhlasíme. V prepočte ak jedno jedlo stojí menej ako 3 eurá, tak určite nie je predražená. Žijeme na vyspelej strane sveta na(neštastie) a takáto suma je už úplný štandart. My vám dokonca prinášame zľavu až 10 eur, stačí sa prekliknúť. Skúsenosti ľudí s jej funkčnosťou sú veľmi pozitívne, hlavne ženy si ju pochvaľujú že im po nej dokonca ,,spľaslo bruško,,. Určená je samozrejme tak ako pre ženy, tak pre mužov.

Výhody verzus nevýhody

Ako každá diéta aj táto má svoje výhody a nevýhody. Výhoda spočíva predovšetkým v jej nenáročnom držaní, nakoľko všetky jedlá máte prakticky pripravené, čo je základ. Veľa ľudí má problém držať diétu hlavne kvôli časovej náročnosti. Za nevýhodu môžeme považovať, že nakoľko je výber vcelku pestrý, nie každému môže ponuka jedla vyhovovať a môže mu chýbať tuhá strava.

Ako ju hodnotíme?

Pri posudzovaní výhodnosti, ktorú prináša 5 dňová diéta alebo korektne Express diet, je nutné opätovne zhodnotiť faktory, ktoré ovplyvňujú naše rozhodovanie. Hlavným faktorom pri výbere vhodnej diéty je samozrejme to, či je alebo nie je účinná. V tomto prípade je účinnosť zaručená, stačí zadať do Google proteínová diéta, a sami si môžete overiť je účinky a vplyv na redukciu váhy.

Naozaj nemáte čas na chudnutie? Nemáte čas na neustálu prípravu zdravých jedál aby ste mohli chudnúť? Express diet Vám tento problém vyrieši, pretože ponúka zdravé a predpripravené jedlá, s ktorými sa chudne naozaj jednoducho.

Ďalším faktorom je nepochybne cena a tá pri prepočte na jedlá je veľmi nízka. Čo však robí túto diétu odlišnú, je jej forma, teda konečne si nemusíte robiť starosti s jej prípravou. A to je nepochybne veľké plus, kto už len dnes môže popri práci, rodine venovať ešte časť dňa príprave špecializovanej stravy?

Upozornenie

Úprava stravovania môže byť drastickým zásahom do vašeho organizmu. Vždy sa preto poraďte s odborníkom  pred samotnou diétou.

Ak máte skúsenosti s 5 dňovou diétou, budeme radi, ak sa so svojimi skúsenosti podelíte v komentároch. Diskusia je anonymná.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

2 komentáre

 1. Nikol 8. februára 2016
  • Marek 25. februára 2016

Napíš nám svoj názor