Acai berry 900

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Acai berry 900

 

Názov výživového doplnku  Acai berry 900 vznikol z názvu rastliny Acai, pričom Acai predstavuje ovocie a berry bobuľu.  Má tvar podobný našej čučoriedke. Celosvetovo známym sa stál až po tom, ako ho ľudia začali označovať za jedlá, ktoré spaľujú tuky a pomáhajú sa tak zbaviť nadbytočných kíl.

Charakteristika

Keďže bobule z Acai berry 900 sa nedajú konzumovať priamo po odtrhnutí, vyrába sa sušením na mraze. Z čerstvo rozomletých bobúľ sa voda vylisuje a suchá drvina sa dá na mraz. Táto metóda sa využíva kvôli tomu, aby si produkt zachoval všetky prospešné látky dlhodobo. Takto sa s ovocím robí lepšie a spôsobuje to aj dlhšiu trvanlivosť a ľahšie skladovanie Okrem toho, že neobsahuje žiadnu vodu sa prakticky nelíši od čerstvého ovocia.

Mala by mať 5 hlavných účinkov:

Antioxidanty naštartujú spaľovanie tukov

Podľa určitých zdrojov obsahuje mnohonásobne viac antioxidantov ako naša známa čučoriedka. Čučoriedky sa považovali za ovocie s najväčším množstvom antioxidantov. A čo sú vlastne antioxidanty? Z hľadiska konzumenta sa dá hodnotiť prítomnosť prirodzených antioxidantov v potravinách kladne: predlžujú ich trvanlivosť, ich užívanie má priaznivé účinky na zdravie  , znižuje pravdepodobnosť srdcovo-cievnych chorôb a niektorých typov rakoviny. Odborníci sa zhodujú na tom, že účinnosť prírodných antioxidantov prijímaných prirodzene (napríklad v čaji alebo v ovocí) je výrazne vyššie ako u rovnakej dávky podanej v čistej forme, ako potravinový doplnok (napríklad vitamínová tableta).

2. Vláknina napomáha zahnať hlad

Viac ako 40% zloženia acai tvorí vláknina. Vláknina je pre náš organizmus nevyhnutná a okrem iného ju získavame zo zeleniny, cereálnych výrobkov alebo zeleného čaju.  Na rozdiel od zložiek potravín, ako sú tuky, bielkoviny, alebo sacharidy, je vláknina pre organizmus nestráviteľná, preto vláknina vo viac či menej neporušenom stave prechádza cez žalúdok, tenké črevo a hrubé črevo, a nakoniec sa z tela vylúči. Mohlo by sa zdať, že vláknina nemá pri fungovaní organizmu dôležitú úlohu, v skutočnosti však má pri udržaní zdravia veľa dôležitých funkcií.

3.  Energia z AcaiBerry„nakopne“ Vaše telo

Lepšie ako káva či zelený čaj vám energiu dodá už len acai.

4. Omega kyseliny

Tuky, ktoré v dnešnom rýchlom svete dostávame do tela sú často nezdravé a spôsobujú obezitu a prinášajú so sebou rôzne zdravotné problémy a srdcovo- cievne ochorenia. To, čo do tela potrebujeme dostať sú Omega 3,6 a 9 mastné kyseliny, ktoré sú pre náš organizmus nevyhnutné. Pomôžu nám predísť rôznym chorobám a posilňujú imunitu.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

  • Zelený čaj  400 mg
  • Kofein 200 mg
  • Citrus aurantium 400 mg
  • L-Karnitín 230 mg
  • Chilli 40 mg
  • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

5. Plody acai ako vitamínovo-minerálová bomba

Vysoký obsah vitamínov spôsobuje, že je acai zároveň aj zdravým výživovým doplnkom. Vitamíny sú nevyhnutné pre fungovanie orgánov, na zdravé vlasy, kožu, nechty atď. Najviac v nej nájdeme vitamíny B1 až B3, E a C vitamíny.

Zloženie

Acai obsahuje:

  • antioxidanty,
  • flavonoidy,
  • fenoly,
  • a ako sme už vyššie spomenuli taktiež vlákninu a vitamíny B1 až B3, E a C.

Okrem toho v nich nájdeme zdravé Omega 3,6 a 9 mastné kyseliny, ktoré nám napomáhajú a sú prevenciou rôznych chorôb. Draslík, minerálne látky a vápnik nie sú pre Acai neznáme.

Cena a balenie

Balíček Acai berry je možné si zakúpiť za približne 45€.  Obsahuje asi 60 tabletiek, čo vydrží asi 2 mesiace.

Trpíte nadváhou, ste často hladný a neviete schudnúť? Fykotín je skvelé riešenie na podporu chudnutia a udržiavanie štíhlej postavy.

Hodnotenie

Za predpokladu, že držíte diétu a užívate Acai Berry 900 by vám váha mala klesnúť, nie však výrazne. Je to akési nakopnutie k strate váhy, nič významné.  Neodporúčame teda ako primárny zdroj spôsobu chudnutia . Je to hlavne výživový doplnok, ktorým do seba dostanete mnoho dobrých vecí. Nespoliehajte sa na Acai Berry 900 v príprade straty váhy, mohol by vás veľmi sklamať. Neznižuje chuť do jedla a ani na seba neviaže tuky. Skutočne sa jedná len o výťažok v exotického ovocia.

(Ne)spaľovač kalórií

Navyše, zatiaľ žiadna strava nemala efekt „spaľovania kalórií“. Je jedno, koľko acai by ste zjedli, kalórie za vás ničiť nebudú. To je vaša práca. Acai môže len pomôcť s procesom. Ak vám teda nabudúce niekto povie, že nejaká potravina spaľuje kalórie, neverte mu.

Upozornenie

Pozor na vysoký obsahuj kofeínu.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor