ako najrýchlejšie schudnuť

Ako najrýchlejšie schudnúť?

Posledná aktuálizácia prebehla 11. septembra 2016. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Ako čo najrýchlejšie schudnúť:

3 jednoduché kroky a rady na chudnutie

ako najrýchlejšie schudnuť

Máte pocit že schudnúť rýchlo nie je možné ? Tu Vám ponúkam overené spôsoby ako schudnúť z Vašej váhy v čo najkratšom čase. 

Znížiť príjem cukrov a sacharidov

Najdôležitejšou súčasťou každého chudnutia a časti bez ktorej sa nezaobídeme je obmedzenie príjmu cukrov a sacharidov . Práve potraviny, ktoré obsahujú cukry a sacharidy v najväčšej miere stimulujú tvorbu inzulínu, ktorý má za následok ukladanie tuku v tele. Sacharidy na seba taktiež viažu vodu, ktorá spôsobuje, že sa často cítime nafúknuto. Preto pri dodržiavaní tohto bodu nie je nič zvláštne, ak ľudia schudnú v prvý týždeň chudnutia 4 (niekedy aj viac) kilogramov

Jedzte bielkoviny, zdravé tuky a zeleninu

Každá potravina vo Vašom jedle by mala obsahovať bielkoviny,  zdravé tuky a zeleninu.

Pokiaľ si budete zostavovať  Váš jedálniček v tomto smere, automaticky sa Vám podarí znížiť denný príjem sacharidov na odporúčanú dávku v rozmedzí 20 – 50 gramov denne.

Dokonca bolo vedecky preukázané že príjem bielkovín v potrave zrýchľuje náš metabolizmus a zvyšuje sa nám spaľovanie o 80 – 100 kalorií denne. Dostatočný príjem bielkovín v potrave nám taktiež pomáha znížiť chuť do jedla o 60%. Potraviny obsahujúce vyšší podiel bielkovín nám totižto navodzujú pocit sýtosti čo má za následok, že sa nám zníži príjem potravy, ktorú zjeme v priemere o 441 kalorií denne. A to len pridaním bielkovín do nášho jedálnička si môžete zabezpečiť že sa u Vás začne prejavovať ideálna váha.

Čo sa týka zeleniny tej môžte zjesť veľké množstvo bez toho, aby ste presiahli odporučaný denný príjem čistých sacharidov. Strava zložená z mäsa a zeleniny obsahuje obrovské množstvo vlákniny, širokej škály vitamínov a minerálnych látok, ktoré človek potrebuje k zdravému fungovaniu svojho organizmu. Preto nie je potrebné, aby sme do svojej stravy zahŕňali pšenicu, obilie a teda pečivo.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

  • Zelený čaj  400 mg
  • Kofein 200 mg
  • Citrus aurantium 400 mg
  • L-Karnitín 230 mg
  • Chilli 40 mg
  • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Nezabúdajte a nebojte sa jesť tuky !!!! Snažiť sa o redukciu sacharidov aj tukov v rovnakom čase, bude cestou k neúspechu, pretože sa budete cítiť bez energie, slabo a skôr či neskôr svoj boj s chudnutím vzdáte. Najlepším zdrojom tuku, ktorý by ste mali používať vo svojej kuchyni je kokosový olej, pretože obsahuje druh tukov, ktoré napomáhajú k zrýchleniu nášho metabolismu.

Cvičte 3 krát do týždňa

V prípade dodržiavania tohto plánu nie je nutné aby ste cvičili, samozrejme ako vo všetkých prípadoch keď sa snažíme schudnúť a zároveň zmeniť náš životný štýl je to odporúčané. Najmä ak chceme okrem schudnutia naše telo aj pekne spevniť a  vytvarovať.

Počas prvých dní sa možno budete cítiť zvláštne, pretože Vaše telo, ktoré doteraz spalovalo sacharidy, si bude musieť uvedomiť, že má namiesto nich spaľovať tuky. Tento stav však trvá len niekoľko dní a ak si doplníte do Vášho jedálnička nejaký zdroj sodíka, pomôže Vám to urýchliť a zjednodušiť tento stav.

Akonáhle však tento stav odznie budete sa cítiť veľmi dobre a pocítite prílev veľkej energie. A presne toto je tá fáza kedy sa z Vás stáva zviera spaľujúce tuk .

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor