alkalio

Alkalio – Recenzia aj cena

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Princípy ľudského organizmu sú najzložitejšie a najkomplikovanejšie systémy fungovania vôbec. Nato, aby tieto systémy optimálne pracovali, sú potrebné živiny, ktoré sú pre neho akoby hnacou silou. Ich nedostatok sa prejavuje na zvýšenej únave, svalových kŕčoch, podráždenosti, zvýšenom strese, migréne, psychických problémoch a oslabenej imunite. Všetky tieto faktory sa skôr či neskôr nepekne odrazia na vašom zdravotnom stave. A toto je nemalý dôvod nato, aby ste začali uvažovať o zmene, ktorá vás od spomínaných faktorov raz a navždy zbaví. Riešení je niekoľko. Najprirodzenejšie je zmeniť stravovacie návyky, avšak nie každý z nás je sčítaný vo svete fitness a dokáže si zhotoviť jedálniček, ktorý mu zaručí doplnenie výživových látok. Ďalšou variantuv sú rôzne drahé suplementy, doplnky stravy, ktoré budete kombinovať. Alebo, siahnite len a len po jednom, v ktorom sú obsiahnuté všetky živiny, ktoré vaše telo potrebuje.

Výživový doplnok Alkalio je aktuálne nedostupný, nakoľko jeho predaj skončil už koncom júna. Išlo o výborný doplnok na podporu metabolizmu a imunity. Žiaľ, trh zvíťazil a pre slabý záujem sa už nevyrába.

Našťastie vám však môžeme ponúknuť skvelú náhradu, ktorú uvádzame nižšie.

Alkalio – čo obsahuje?

Alkalio je výživový doplnok, ktorý obsahuje až  19 účinných látok, vďaka ktorým podporí a posilní váš imunitný systém a to nasledovne: podporuje látkovú premenu , ktorá bunkám zabezpečuje dostatočné množstvo energie. Podporuje metabolizmus, ktorý zabezpečuje premieňanie látok na živiny nevyhnutných pre naše telo, a tých, ktoré nepotrebuje, sa jednoducho prirodzenou cestou zbaví. Má zásadité pH, čo znamená, že odstraňuje problémy spojené s prekyslením organizmu, ktoré je spôsobené nadmerným konzumovaním cukrov, tučných syrov, bielej múky, sladkosti atď.

Charakteristika

 

 • univerzálny výživový doplnok na rastlinnej báze;
 • obsahuje vitamíny skupiny B, C;
 • obsahuje minerálne látky vápnik, horčík, draslík, sodík, molybdén, meď, chróm;
 • schválený Úradom verejného zdravotníctva SR;
 • ide o slovenský výrobok
 • dostupný v internetových predajniach.

Prírodné zloženie Alkalia

Zelený jačmeň – pomáha pri problémoch srdcovo-cievneho systému, kožného systému, zabraňuje rozmnožovaniu rakovinových buniek, spomaľuje proces starnutia, redukuje hmotnosť, podporuje imunitný systém. Obsahuje množstvo živín, prostredníctvom ktorých zbavuje telo škodlivých látok.

Chlorella – zlepšuje trávenie a lieči žalúdočné vredy, znižuje hladinu LDL (zlého) cholesterolu, zabraňuje tvorbe rakovinotvorných buniek, redukuje hladinu cukru v krvi.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Extrakt zo zeleného čaju – čistí organizmus, povzbudzuje organizmus do aktivity, zabraňuje únave, telu dodáva vitalitu a energiu, urýchľuje metabolizmus, čo priaznivo vplýva na redukciu hmotnosti.

Kyselina listová – veľmi dôležitá látka hlavne v období tehotenstva, kedy pri jej nedostatku môže hroziť aj potrat. V prirodzenej forme ju nájdeme v listovej zelenine, od čoho je odvodený aj jej názov, ale aj v ovocí, v strukovinách.

Vápnik – posilňuje kosti a zuby, znižuje riziko osteoporózy, podporuje srdce, zrážanlivosť krvi, nervový ako i obehový systém. Vhodný je aj pri liečbe nespavosti.

Horčík – zabraňuje predčasnej únave a vyčerpania, priaznivo pôsobí na bolesti hlavy, zvyšuje schopnosť koncentrácie, odbúrava stres, odstraňuje búšenie srdca. Obzvlášť dôležitý počas tehotenstva.

Draslík – zabezpečuje pH rovnováhu, dodáva vitalitu, energiu. Veľký význam má hlavne pre športovcov, ktorý svojou fyzickou aktivitou vďaka draslíku predchádzajú svalovým kŕčom. Nadmerné množstvo spôsobuje vysoký krvný tlak.

Meď – posilňuje imunitu, pokožku, vlasy, kosti, kĺby. Jej doplňovaním sa chránime pred neplodnosťou, pred vznikom osteoporózy. Nedostatok medi zapríčiňuje chudokrvnosť, šedivenie vlasov, poruchy nervovej sústavy.

Sodík – zabezpečuje správnu funkciu svalov, podporuje činnosť obličiek, zabraňuje únave, nechutenstvu, depresiám. Pozor však, jeho nadmerné množstvo spôsobuje vysoký krvný tlak.

Chróm – podľa najnovších výskumov má chróm účinky na chudnutie, reguluje hladinu cukru v krvi. Prirodzene ho nájdeme v orechoch, hruškách, rajčinách a ďalších potravinách.

Molybdén – dôležitý pre látkovú premenu, zabraňuje tvorbe zubného kazu. Nedostatok molybdénu môže byť sprevádzaný neurologickými problémami, zvýšenou kazovosťou zubov.

Biotín – dodáva krásu pokožke a vlasom, zabraňuje lámavosti nechtov. Nemusíte sa však obávať, že by ste ho mohli mať nedostatok, pretože naše telo ho užitočne recykluje a opätovne využíva.

Vitamín C – posilňuje imunitný systém, pôsobí ako antioxidant, pôsobí ako prevencia proti rozličným chorobám ako je nádcha, chrípka, ale aj proti psychickej a fyzickej vyčerpanosti.

Vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B12 – vitamíny skupiny B odstraňujú akné, afty, únavu, urýchľujú rekonvalescenciu, podporujú imunitný systém a celkovú vitálnosť organizmu.

Náhrada za Alkalio

Poznáte Inocell?

Že nie ? tak to sa stala niekde chyba… Inocell je absolútne revolučný prípravok na

podporu zdravia s významný vplyvom. Podporuje metabolizmu a imunitu v takej miere, že bol aj medzinárodne predstavený na konferencií onkologických odborníkov z celého sveta (účasť bola niekoľko tisícová). A to z dôvodu, že sa zistil značný potenciál aj na ochranu života a zdravia pri onkologických ochoreniach – teda pri rakovine.

Zloženie obsahuje:

 • Hlavnou zložkou je inotizol a inotizolhexafosfát.
 • ďalej ióny vápnika a horčíka
 • vitamín C  a stopový prvok selén

Dávkovanie: 1 tableta 1x denne, pri problémoch 2 tablety 1x denne. Prípravok je testovaný a nezávadný.

Alkalio – balenie a cena

Alkalio Single Pack – obsahuje 90 tabletiek = 29,00 eur

Alkalio Extra Pack – obshuje 180 tabletiek = 49,00 eur

Možnosť zakúpenia Alkalia paušálne za 19 eur mesačne. Paušálne znamená, že každý mesiac vám automaticky bude zasielané balenie Alkalia.

Nedostupnosť Alkalia

Nakoľko sa už produkt nepredáva, nezoženiete ho nikde na slovenskom trhu. Ak náhodou narazíte na ponuky, ktoré Alkalio ponúkajú, nekupujte ich. Môže ísť už o produkty po dátume spotreby, prípadne o necelé balenia, ktoré niekto nespotreboval. Ak by ste chceli Alkalio užívať plnohodnotne, potrebujete aspoň tri balenia. Prečo práve tri? O dávkovaní sa dočítate o kúsok nižšie.

Užívanie

Pri užívaní Alkalia prechádzate tromi plánmi. Tým prvým je intenzívny plán, počas ktorého sa odporúča užívať Alkalio 3x denne po 3 tabletky. Znamená to, že jedno balenie produktu je určené na 10 dní.

Druhým plánom, ktorý nasleduje po intenzívnom, je rozvojový. Nie je tak intenzívneho charakteru, odporúča sa užívať 3x denne po 2 tabletky. Balenie vám vystačí na 15 dní.

Po rozvojovom pláne pokračujete tretím plánom a to dlhodobým. Dávkovanie v tejto fáze Alkalia pozostáva z jednej tabletky 3x denne, po jedle. Jedno balenie vám v tomto prípade postačí jeden mesiac.

Hodnotenie

Výživový doplnok Alkalio posilňuje vlasy, pokožku, kĺby … Sľubuje predajcovi zlepšenie celkového zdravotného stavu. Mnohé recenzie zaujali voči prípravku negatívne postoje. Je to hlavne pre náročnosť užívania prípravku a s tým spojená cena. Vzhľadom k tomu, že prípravok sa odporúča užívať v časovej postupnosti, ktorá zahrňuje 3 plány je cena prípravku pre priemerného človeka, nie je vysoká. Znamená to, že tri balenia za vyše 70 euro Vám budú stačiť aj na 2 mesiace.  Alkalio naštartuje Váš metabolizmus, zabezpečí celkovú vitalitu a silnejšiu imunitu.  Nemožno povedať, že Alkalio je určený na chudnutie ale krok vedľa určite nie je. Pretože kto chce chudnúť, musí byť aj fit!

Upozornenie

Produkt nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nie je náhradou pestrej stravy.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

One Response

 1. Aneta 16. januára 2018

Napíš nám svoj názor