Amlan forte

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Amlan forte – výrobcovia to už snáď ani nemyslia vážne

Vo svete výživových doplnkoch sa môžete stretnúť s kadejakými clickbait nadpismy typu: „Schudol som 12 kíl za mesiac len vďaka …!“ a podobne. Amlan Forte však v prípade sľubovaných hodnôt stratených kilogramov za mesiac rúbe veľmi vysoko –  uvádza totiž rekordných 26 kilogramov za mesiac . Po prečítaní takéhoto nadpisu Vás to určite donúti minimálne uvažovať nad zakúpením. Toto nie je prvá recenzia tohto typu a teda už dopredu budeme vedieť zhodnotiť, že by to nebola zrovna najšťastnejšia kúpa. Aj napriek tomu si podrobnejšie rozoberieme  o koľko sa Vás pokúsia obrať a ako by mal prípravok fungovať.

Koľko, ako a za koľko schudnete? (alebo skôr neschudnete)

Ako som už spomínal v úvode článku, hodnoty sú viac než nadpriemerné. Dočítali sme sa o revolučných tabletkách, ktoré dietológovia nenávidia, pretože by ich tak účinný liek, ktorý využívaju aj známe hollywoodske celebrity (z tejto frázy sa už stáva klyšé) zruinoval. Nadpis už napovedá, že realita nebude taká ružová, ale skôr sivá.

S Amlanom Forte neschudnete ani kilo. Je tomu tak z dvoch titulov:

 • Prípravok je sám o sebe neúčinný – zo „zázračného zloženia“ je opäť len chyták a pasca na peniaze. Nedostane sa Vám totiž žiadneho zázraku v pilulke.
 • Rady, ktoré na stránke uvádzajú sú čisté bludy – údajne totiž môžete jesť čo chcete, koľko chcete a kedy chcete. Po prečítaní pár článkov o zdravej výžive Vám hneď bude jasné, že tento výrok okolo pravdy ani nešuchol.

Ako by mal tento zázrak fungovať? Podobne ako všetky pilulky tohto druhu „obsahuje množstvo látok podporujúcich chudnutie a zrýchľuje metabolizmus.“ Samozrejme nesmie chýbať ani to, že zadržiava chuť k jedlu. Zlatým klincom tejto sekcie je uvádzané „automatické likvidovanie tukov, ktoré prebieha už od začiatku.“ Vy si teda údajne nemusíte lámať hlavou so žiadnou diétou a môžete kľudne jesť čo len budete chcieť.

My už však dobre, že ide o bohapustú lož. Na stránkach, kde sa výrobok predáva sa ku konkrétnemu zloženiu ani nedostanete, a tak si môžete sami domyslieť úroveň korektnosti tejto spoločnosti.

Okrem týchto účinkov týkajúcich sa výsostne procesu chudnutia tu máme aj ďalšie perličky. Amlan Forte má pôsobiť pozitívne pri liečbe cukrovky – čo je samozrejme nezmysel. Takisto by sa mal dostaviť aj priaznivý vplyv na kardiovaskulárny systém (toto nesmie chýbať pri žiadnom „prevratnom lieku na chudnutie“) a samozrejme aj „posilňuje vitalitu a imunitu“.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Cenník – z 26 kíl za mesiac je zrazu len 6

Zatiaľ čo v „recenziách“ je uvádzané, že sa Vám podarí schudnúť rekordných 26 kíl za mesiac a ešte k tomu za veľmi výhodnú cenu, v cenníku sa dočítame že za 50 € sa dočkáme mesačnej kúry – čo by teda malo stačiť na schudnutie dvoch tuctov kilogramov.  V tabuľke sa však dočítate, že za mesiac zhodíte 6 kilogramov . Ako to teda vlastne je?

Je evidentné, že výrobca len jednoducho nalákava nič netušiacich ľudí na ohromné výsledky. V opojení potešenia teda rýchlo preklikávajú na cenník a úplne prehliadnu odlišnosť podávaných informácií a aj napriek tomu si objednajú samozrejme čo možno najviac piluliek, konkrétne 6 mesačnú kúru za 109 €, pričom sa Vám má podariť schudnúť 14-18 kg. Nemusíte byť matematický génius, aby ste sa dokázali dopočítať k tomu, že tie čísla jednoducho nekorešpondujú s hodnotami uvádzanými v reklamách, respektíve (falošných) recenziách „užívateľov“.

Záverečné hodnotenie – Amlan forte je až smiešny pokus

Ako som už spomínal v úvode článku, vo svete výživových doplnkov sa môžete stretnúť naozaj s kade čím. V tomto prípade ide naozaj o akýsi nepodarok,  ktorému by neveril snáď ani ten najzúfalejší človek.  Jednak tu máme absurdné hodnoty – 26 kilogramov dole len za mesiac, ešte k tomu bez dodržiavania akéhokoľvek zdravého a vyváženého jedálnička je absolútne nemožné (samozrejme pokiaľ ste zdravý).

Za druhé sú to odlišné hodnoty v recenziách a v cenníku. V cenníku sa Vám za 50 € (mesačná kúra) už dostaví dosť okresaný účinok  – len 6 kilogramov. 20 kilogramov hore-dole. Mohli by sme dúfať, že ide len o preklep, v prípade pol ročnej kúry za 109€ však máte schudnúť len 14-18kg. Kde je teda pravda asi vieme určiť aj bez toho aby sme Amlan užívali a môžeme len znova skonštatovať, že je to ďalší prípravok, ktorý by ste si mali zapísať na čiernu listinu tohto segmentu.

Najlepšie produkty na chudnutie

eSlim
5 hviezdičiek
💰-29,90
⏰-na 4 týždne

Recenzia tu

TriApidix300
5 hviezdičiek
💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov

Recenzia tu

AfricanMango
5 hviezdičiek
💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov

Recenzia tu

Fykotín
4 hviezdičky
💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne

Recenzia tu

XLS Medical
4 hviezdičky
💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne

Recenzia tu

UltraSlim
4 hviezdičky
💰-39 Eur
⏰-na 4 týždne

Recenzia tu

Upozornenie – nenaleťte na šikovný marketingový ťah

Ak Vás doteraz tento článok nepresvedčil o opaku účinnosti, teraz by ste mali určite zbystriť pozornosť! Čo musíme uznať je, že pri Amlane je šikovne vyriešený marketing z pohľadu obáv nakupujúceho. Poskytuje totiž možnosť vrátenia peňazí v prípade, že nebudete spokojný s účinkami. Vieme si teda domyslieť, ako by prebiehalo toto vracanie peňazí.

Vy by ste napísali žiadosť, respektíve sťažnosť ktorá by zahŕňala to, že Vám Amlan Forte ani trochu nepomohol a spoločnosť by sa jednoducho oháňala tým, že ste buď nedodržali dávkovanie, alebo ste sa neriadili inštrukciami uvádzanými na stránke. V konečnom dôsledku by ste teda Vy nedostali naspäť svoje peniaze a spoločnosť by len narazila na ďalšieho nešťastníka, ktorý sa chytil do ich pasce.

Chce to zdravý sedliacky rozum

Človek, ktorý za mesiac schudne 26 kíl je pravdepodobne veľmi chorý a chudnutím jeho telo dáva ostatným vedieť, že niečo nie je v poriadku. Vy chcete byť samozrejme zdraví a chudnúť by ste mali prirodzenou cestou- správnou životosprávou. Pohyb a správna strava. Veľa zeleniny, ovocia, mäso, mliečne výrobky, strukoviny a sem-tam aj nejaké to pečivo a sladkosti, aby Vám úplne nepreskočili koliečka. Možno to bude ťažšie ako spoliehať sa na tabletky, ale v konečnom dôsledku môžete byť na seba hrdí, že ste neprepadli falošným obchodníkom, ale len lepšiemu životu.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

5 komentárov

 1. Maria 12. marca 2017
  • Dietologické CENTRUM Slovenska 24. marca 2017
 2. marián drozd 4. mája 2017

Napíš nám svoj názor