Bellasin 40+

Približne každá druhá žena zažíva po 40 depresiu, ktorá je spôsobená postupnou stratou štíhlej postavy. Byť krásnou, atraktívnou a štíhlou chce byť každá žena bez rozdielu na vek. Bellasin 40+ je prípravok na chudnutie,  ktorý je špeciálne zhotovený pre ženy po štyridsiatke

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Zloženie
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie

Je pripravený z prírodných zložiek a je určený predovšetkým na stratu hmotnosti v období menopauzy, teda klimaktéria. Obsahuje fytoestrogény a adaptogény, ktoré sa nachádzajú v červenej ďateline, rozchodnice a v sójových izoflavónov v kombinácii s termogénnymi látkamy z guarany, zeleného čaju a L-karnitínu. Súčasťou Bellasinu je aj vitamín D a vápnik pre pevné kosti.

Tip pre Vás
Hľadáte produkt na redukciu váhy a udržanie štíhej línie? Fykotín je jeden z najpredávanejších produktov na chudnutie! Chcem si prečítať o Fykotíne  

Charakteristika

 • urýchľuje metabolizmus,
 • aktívne pomáha regulovať hmotnosť pred a počas menopauzy,
 • odbúrava tuk aj v rizikových partiách,
 • bojuje proti únave,
 • telu dodáva energiu,
 • zabezpečuje výdatný spánok bez prerušovania,
 • prípravok založený na rastlinnej báze.

Zloženie Bellasinu

Bellasin 40+ obsahuje rastlinné extrakty (zo zeleného čaju, guarany, zázvoru, olivových listov, kakaa, rozchodnice ružovej, ďateliny červenej, sóje), prášok zo semien tekvice, L-karnitín tartrát, vitamín D a vápnik.

 • Zelený čaj je zo všetkých čajov najbohatší na antioxidanty. Denné pitie zeleného čaju odplaví z vášho tela všetky škodlivé látky, vďaka čomu zabraňuje starnutiu. Telu počas dňa postupne dodáva energiu, zlepšuje kvalitu pleti a spomaľuje proces tvorby vrások. Pomáha aj pri zavodňovaniu organizmu a samozrejme pri chudnutí.
 • Vápnik je minerál, ktorý ma v ľudskom tele nezastupiteľné miesto. Udržuje zdravé kosti a zuby, pôsobí ako prevencia osteoporózy, napomáha zmierňovať poruchy trávenia, chráni pred bolesťami kĺbov, upokojuje nervy, bojuje proti nespavosti a v neposlednom rade je nenahraditeľným prvkom pre správnu funkciu buniek.
 • L-karnitín tartrát predstavuje najobľúbenejší spaľovač tukov, ktorý zároveň zlepšuje výdrž a chráni svaly pred poškodením. Štúdie ukázali aj to, že karnitín znižuje u človeka agresivitu. Tartrát znamená, že l-carnitín v menšej miere absorbuje vlhkosť a preto vydrží dlhšie, teda je vhodnejší na dlhodobejšie skladovanie.
 • Semená z tekvice obyčajnej taktiež nájdete v Bellasine, lebo obsahujú množstvo vitamínu C a beta-karoténu, ktorý spolu s vitamínom E zabraňuje poškodeniu buniek voľnými radikálmi a tým predchádza rakovine. Tekvica samotná obsahuje veľa minerálov, napr. draslík, ktorý dokáže z tela vyplaviť prebytočnú soľ, čím zmierňuje reumu a dnu.
 • Rozchodnica ružová, nazývaná vďaka jej vzhľadu aj zlatý koreň, dodáva telu fyzickú, ale aj psychickú energiu. Kedysi ju využívali vrcholoví športovci na dodávanie potrebnej energii. Dnes sa využíva hlavne preto, že priaznivo pôsobí na náladu, duševnú rovnováhu a emocionálnu stabilitu.
 • Guarana alebo Paullinia cupana je vhodná pre všetkých ľudí vďaka tomu, že podporuje psychiku človeka, dodáva telu vitálnosť. Pôsobí podobne ako káva, ale s tým rozdielom, že energiu uvoľňuje až počas 8 hodín, pričom káva energiu uvoľní hneď a rýchlo sa vytratí.
 • Ďatelina lúčna vďaka bohatému obsahu rastlinných estrogénov (izoflavónov), zabezpečuje u žien jednoduchší a ľahší priebeh klimaktéria. Zmierňuje návaly tepla, potenie, upravuje spánok, má antidepresívne účinky.
 • Listy z olivovníka sa bežne používajú na prípravu čaju, ktorý urýchľuje liečbu nádchy, chrípky, kvasinkové infekcie a pod. Olivovníkové listy majú vysoko antioxidančné a antibakteriálne účinky, dokonca sa ukázalo, že extrakt z olivovníka je účinný aj pri liečbe prostaty či prsníkov.
 • Sója znižuje hladinu cholesterolu, no v posledných štúdiách sa ukázalo, že sója je skôr pre ľudský organizmus nevhodná ako vhodná a zdraviu prospešná.
 • Zázvor lekársky pôsobí ako prevencia proti chrípke a nachladnutiu, podporuje trávenie čím odstraňuje niektoré žalúdočné problémy.
 • Vitamín D3 má niekoľkonásobný ochranný účinok proti rakovine, je prevenciou proti mnohým chorobám a prirodzene ho získavame prostredníctvom slnečných lúčov. Ide o dôležitú zložku Bellasinu.
 • Kakao, ktoré sa získava z kakaovníka podporuje imunitný systém, zlepšuje kvalitu buniek krvných ciev, znižuje hladinu cholesterolu atď. Norman Hollenberg, profesor z Hardvardskej školy skúmal účinky kakaa a dospel k záveru, že kakao obsahuje látku, vďaka ktorej môže mať pre spoločnosť väčší význam ako penicilín.

Vymente Bellasin

Ideálny Fykotín

fykotin banerFykotín je prírodný preparát na redukovanie hmotnosti. Ide o špeciálnu kombináciu prírodných zložiek, ktoré vďaka synergickému účinku jednotlivých látok, spôsobujú znižovanie glykemického indexu toho, čo zjete a tým pádom umožňuje ľahšie chudnutie.

Tip pre Vás: Hľadáte vhodné riešenie na boj s nadbytočnými kilami? Chcete niečo, čomu môžete dôverovať a vďaka čomu môžete redukovať svoju váhu? Získajte všetky potrebné informácie a pozrite si naše hodnotenie produktov na chudnutie. Viac informácií nájdete tu…

Zloženie:

 • Modré riasy, Červené riasy
 • Jastrabník chlpánik a Jalovec
 • Ginko biloba a Trpasličia breza

Glykemický index, resp. jeho hodnota patrí medzi základné ukazovatele kvalitnej stravy a jej schopnosť nepridávať na váhe. Je to termín určený svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO)

Ide o výhradne prírodné zloženie, ktoré pravidelným a dlhodobým užívaním nespôsobuje vedľajšie účinky okrem znižovania váhy.

Bellasin – balenie a cena

bellasin balenie

Bellasin sa predáva len vo forme tabletiek

Bellasin 40+ 60 kusové balenie za 19,59 euro, ktoré je určené na jeden mesiac.

Dávkovanie

Doporučená denná dávka je 1 tabletka 2x za deň, ráno a na poludnie súčasne s jedlom. Neužívajte pred spaním. Optimálna doba užívania pre dosiahnutie výsledkov je 2-3 mesiace. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

Hodnotenie

Bellasin je ďalší z radu prípravkov na chudnutie, ktorý čo-to sľubuje.  Skúsenosti mnohých zákazníčok však potvrdili, že nefunguje hoci na oficiálnej stránke predajcu nájdeme samé pozitívne recenzie. Faktom však je, že obsahuje aj sóju, ktorá ako sme sa dočítali na Zdravie.sk nie je pre človeka taká prospešná ako by sa mnohí z nás domnievali. Pravdou je, že s Bellasinom alebo bez neho s pribúdajúcim vekom pribúdajú aj kilá a ich zhadzovanie je náročnejšie ako v mladosti, ale každá žena bez ohľadu na vek chce vyzerať úžasne, preto odporúčame prečítať si článok Ako schudnúť po 40.

Trpíte nadváhou, ste často hladný a neviete schudnúť? Fykotín je skvelé riešenie na podporu chudnutia a udržiavanie štíhlej postavy.

Vedľajšie účinky

Nakoľko ide o prírodný doplnok výživy, neobjavilo sa mnoho vedľajších účinkov. Mohli sa nejaké vyskytnúť, ak ste alergickí na niektorú z jeho zložiek. Napríklad na sóju. U niektorých užívateliek sa objavili problémy so žalúdkom a sním spojené žalúdočné problémy. V prípade, ak spozorujete akékoľvek zmeny vo vašom zdravotnom stave, okamžite sa informujte u svojho lekára. Ten vám poradí, ako postupovať s Bellasinom ďalej.

Bellasin a upozornenia

Prípravok Bellasin nie je náhradou pestrej stravy. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje kofeín, preto sa neodporúča užívať ho v neskorých večerných hodinách. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]
Vyjadrite svoj názor

   Leave a reply