bylinky na chudnutie

Bylinky na chudnutie

Posledná aktuálizácia prebehla 11. septembra 2016. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Bylinky na chudnutie

bylinky na chudnutie 4 (Kopírovat)

Bylinky sú pre naše zdravie veľmi dôležité.  Pomôcť nám však môžu aj pri chudnutí. Len sa pozrime do minulosti, keď ľudia nemuseli zápasiť s nadváhou a obezitou ako dnes. Samozrejme značnú rolu v tom zohrávajú aj fastfoody, ktoré v tej dobe neexistovali, ale taktiež bylinky. Mnohí ľudia, ktorí schudli konzumovali bylinky, ktoré podporujú chudnutie.  Poďme s pozrieť na 4 účinné bilnky na chudnutie.

Zelený čaj

Zelený čaj je hotová bomba pre zdravie. Asi každý z nás už počul o jeho liečivých účinkoch. Obsahuje vysoké množstvo antioxidantov. Vyrába teplo v organizme. Teplo zvýši spotrebu energie, takže sa telesný tuk páli rýchlejšie. Veľmi častou radou pri chudnutí je, ak pociťujete vlčí hlad, dajte si šálku zeleného čaju.  Hlad zaženie, budete sa cítiť plný a okrem chudnutia zelený čaj napomáha znížiť hladinu cholesterolu v krvi.

Škorica

Možno mnohí z Vás ani netušili, že škorica tiež napomáha k chudnutiu. Veď predsa má sladkú príchuť a pridáva sa do koláčov. Škorica  pôsobí pálenie a trávenie tukov. Ak teda k pravidelnému pohybu a upravenej strave pridáte konzumáciu škorice, výsledky sa dostavia skôr. Škorica pomáha zbaviť sa parazitov vo Vašom tele a zabraňuje premnoženiu kvasiniek. Pre parazity je cukor ako palivo, ktorý pomáha ich rozmnožovaniu sa. Preto v hostiteľovi vyvolávajú chute na sladké a prejedanie sa. Domácim receptom ako odstrániť tieto potvorky z tela je začlenenie škorice do jedálnička.

Mäta

Pri  slovnom spojení bylinky na chudnutie, mnohým z Vás sa vybaví mätový čaj. Existuje lepší spôsob chudnutia ako pri pití horúcej šálky tohto lahodného nápoja? Svieža vôňa mäty z neho robí ideálnu voľbu buď v horúcom alebo chladnom počasí. Je to  nízkokalorický nápoj, ktorý môže pomôcť znížiť celkovú spotrebu kalórií a Vy tak ľahšie dosiahnete svoje ciele o znížení svojej hmotnosti. Pomáha pri trávení  a žalúdočných ťažkostiach  Pre ešte lepšiu chuť si do neho pridajte pár kvapiek citrónovej šťavy. Pozor však na pridané cukry. Pite ho bez cukru. Ak si ho chcete osladiť, určite nesiahajte po umelých sladidlách. Lepšie je použiť prírodný organický med.

Kurukuma

Toto žltooranžové korenie pomáha znižovať tvorbu tukových tkanív, čím sa znižuje celkové množstvo telesného tuku a bráni priberaniu na váhe. Spaľovanie tukov je rozhodujúcim faktorom pri znižovaní telesnej hmotnosti. Pečeň je orgán, ktorý hrá dôležitú úlohu  pri spaľovaní tukov. Ak je pečeň poškodená, nefunguje ako má, detoxikačný proces sa znižuje a spaľovanie tukov sa môže stať neskutočne ťažkým orieškom. Kurukuma pomáha pri detoxikácii pečene, chráni bunky a telo chráni pred voľnými radikálmi.

Bylinky na chudnutie môžu naštartovať Váš metabolizmus a urýchliť spaľovanie tukov. Nezabúdajte však na to, že strava a pohyb sú neodmysliteľnou súčasťou chudnutia.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

  • Zelený čaj  400 mg
  • Kofein 200 mg
  • Citrus aurantium 400 mg
  • L-Karnitín 230 mg
  • Chilli 40 mg
  • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor