Chilliburner

Posledná aktuálizácia prebehla 18. októbra 2019. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Chilliburner chce spáliť vaše kalórie

Presvedčili sme sa, že ide o zaručený spôsob ako schudnúť tou najprirodzenejšou cestou.  Chudnutie so zaradením určitých doplnkov môže byť pre Vás dilemou. Už len z nášho prieskumu týchto doplnkov pre chudnutie sme boli zaplavení ponukami na rôzne, neosvedčené chemikálie, ktoré sľubujú radikálne schudnutie za krátku dobu.
Preto si treba klásť aj otázku: „Schudnem zdravo bez narušenia organizmu?“

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Zloženie
 3. Účinky
 4. Cena a balenie
 5. Hodnotenie
 6. Upozornenie
Tip pre Vás
Ak sa rozhodnete zakúpiť Chilliburner, odporúčame zakúpiť len od oficiáneho distrubútora goodnature alebo v lekárni. Pozrieť sa na oficiálny goodnature…

Vo väčšine prípadov si nemôžeme byť 100% istý. Naturálnou cestou je len veľmi málo podobných doplnkov. Pre zdravé, prirodzené a zaručené chudnutie označujeme za top favorita č.1 práve chilliburner. A to právom.

Tip pre Vás: Hľadáte vhodné riešenie na boj s nadbytočnými kilami? Chcete niečo, čomu môžete dôverovať a vďaka čomu môžete redukovať svoju váhu? Získajte všetky potrebné informácie a pozrite si naše hodnotenie produktov na chudnutie. Viac informácií nájdete tu…

Charakteristika Chilliburneru

 • podporuje chudnutie
 • pomáha pri kontrole hmotnosti
 • podporuje trávenie
 • podporuje pravidelné vyprázdňovanie
 • pomáha udržiavať zdravú črevnú mikroflóru

Zloženie

 • Chilli papričky –  Chili paprička je plod predovšetkým exotických druhov krovitých paprík, rastúcich v trópoch a subtrópoch Indie, Číny, Japonska, Vietnamu, Afriky, Južnej a Strednej Ameriky, zvlášť Mexika. Hojne sa užívajú aj na Balkáne. Za svoju pálivú chuť vďačí látke kapsaicín, ktorá sa dobre rozpúšťa v tukoch, takže pre zahnanie akútneho pocitu pálenia v ústach najlepšie pomôže pohárik mlieka. Kto nemá v obľube mlieko, môže si ústa vypláchnuť pohárom silnej pálenky, pretože kapsaicín je rozpustný aj v alkohole. Mimo ďalších látok (vitamíny – C, E a A, horčík, flavonoidy, betakarotén) obsahuje vitamíny C a karotén B. Podporujú chuť k jedlu, ale vo väčšom množstve dráždia pohlavné a močové ústrojenstvo. V primeraných dávkach pôsobí na žalúdok lepšie ako korenie. Má priaznivý účinok na zažívanie. Je dokázané, že kultúry, zvyknuté na ostré jedlá s týmto korením, ľahšie znášajú zamorenie pokrmov a prostredie okolo seba rôznymi baktériami, najmä tými vyvolávajúcimi hnačky. Chili vyvoláva zmeny v črevnej sliznici, ktorá potom všeličo znesie. (pozn. Chilliburner nie je štiplavý!)
 • Zelený čaj – Zelený čaj pozná ľudstvo viac ako 5 tisíc rokov a nemôže v Chilliburneri chýbať. Je považovaný za pravý, skutočný čaj. Najväčšími producentmi zeleného čaju sú Čína, Japonsko a ďalšie krajiny východnej a juhovýchodnej Ázie. Tam tiež patrí k najobľúbenejším nápojom. Pomimo množstva pozitívnych účinkov zeleného čaju dokáže pomôcť aj v boji s nadváhou! Niektoré zložky zeleného čaju totiž nielen dokážu celkovo stimulovať metabolizmus človeka, ale spolu s tým tiež pôsobí na nervovú sústavu človeka, ktorú dokážu viesť k priamemu uvoľňovaniu tukov do krvného obehu, kde následne tuky slúži ako palivo, ktoré následne pomáha intenzívnemu spaľovaniu samotného telesného tuku.
 • Inulín z čakanky – Podporuje trávenie, osoží pri chorobách pečene a žlčníka, pri nervovej únave z prepacovanosti, napomáha látkovú premenu. Koreň sa uplatňuje pri liečení cukrovky. Mladé čerstvé listy možno upotrebiť ako šalát.

chilliburner-

Chilliburner – princíp fungovania

Chilliburner a chilli. Každý si pri spomenutí tohto jedinečného produktu určite predstaví  pálenie. Áno, pálenie. Chilli však nielen páli, ale aj spáli. Chilliburn Kvalitatívne vlastnosti spaľovania tukov zostávajú a pálenie je preč. Zostáva len naturálny, 100%prírodný extrakt z niečoho, čo je tu už roky osvedčené.

Ďalšou nespornou výhodou Chilliburner je aj jeho zdravotný pôžitok. Ak si myslíte, že ide len o striktne účelový spaľovač, mýlite sa.  Chilliburner nielen, že stimuluje spaľovanie tuku, ale aj podporuje trávenie a udržuje črevnú mikroflóru A to považujeme za veľké plus. Štandardné spaľovače tukov môžu vyvolať zažívacie ťažkosti, no vďaka Chilliburner sa budete cítiť ešte zdravo. Sme až prekvapení, akú skvelú kombináciu pozitív Chilliburner prináša. V skutočnosti nepoznáme taký produkt na podporu chudnutia, ktorý by stimuloval spaľovanie tukov a zároveň aj udržoval imunitu na vysokej úrovni.

Zloženie

Zloženie 1 tablety: účinné látky: Frutafit TM 138,5 mg (inulín 90%, fruktóza, glukóza, sacharóza), Capsimax TM 50 mg (extrakt Capsicum annum L /paprika ročná/, sacharóza), extrakt zo zeleného čaju 10 mg, prídavné látky: mikrokryštalická celulóza 100mg, rastlinný stearan horečnatý 1,5mg (protihrudkujúce látky).

Produkty a cena

chilliburner gél

Chilliburner 30 tabletiek, súčasná cena nie je 19,90, ale akciová 13,90 eur.

Chilliburner 60 tabletiek, cena je 19,90 eur 29,80.

Chilliburner Gél na celulitídu 200 ml (hodnota 12 eur) Vám prinášame tento krát ZDARMA!

Táto cena je uvádzaná v rámci internetového obchodu, v rámci lekárni môže byť zákonite vyššia.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Chilliburner 45 dní

19,9 eur

Preparát určený na chudnutie prostredníctvom extraktu z chilli, ktoré neštípe. Urýchľuje metabolizmus a tým pomáha naštartovať chudnúci proces

Obsah: 45 tabliet + 15 zdarma

Najpredávanejšie

Výhody: 15 tabliet zdarma

Chilliburner 90 dní

38,8 eur

Preparát určený na chudnutie prostredníctvom extraktu z chilli, ktoré neštípe. Urýchľuje metabolizmus a tým pomáha naštartovať chudnúci proces

Obsah: 90 tabliet + 30 zdarma

Bežné balenie

Výhody: 30 tabliet zdarma + 10% zľava

Chilliburner 135 dní

59,7 eur

Preparát určený na chudnutie prostredníctvom extraktu z chilli, ktoré neštípe. Urýchľuje metabolizmus a tým pomáha naštartovať chudnúci proces

Obsah: 135 tabliet + 45 zdarma

Najvýhodnejšie

Výhody: 45 tabliet zdarma + 15% zľava

Aktuálne prebieha špeciálna zľava, kde dostanete k tabletkám (45) ks ďalších 15ks + krém.
(pre výhodnejšiu cenu si v košíku zvýšte počet balení, koľko potrebujete)

Aktuálnu najlacnejšiu cenu v až 30 percentnej zľave si môžete pozrieť TU.

Vaše skúsenosti s Chilliburnerom

Sa jednoznačne líšia. Odborná verejnosť nadmieru odporúča tento produkt a dokonca sa stal najobľúbenejším produktom viď štatistiku lekárnici odporúčajú. Čo sa týka konkrétnych užívateľov názory sú rôzne, ale prakticky sa v jednom sa zhodujú. Väčšina uvádza zvýšenú chuť k jedlu. Každý to berie ako veľké negatívum. A práve pri tomto vidieť, že väčšina nemá ani základnú znalosť metabolizmu a že práve to je veľká výhoda Chilliburneru. Ide o to, že ak máte chuť do jedla často (povedzme 5-6 krát denne) Váš metabolizmus sa zrýchľuje a telo zrazu nemá potrebu si ukladať zásoby na “horšie časy”. V tejto oblasti prevláda názor, že ak jem 2-3 krát denne, musím chudnúť veď, nejem veľa. Žiaľ, ale takto to vôbec nefunguje.

Manuela Lajeune, odborníčka v oblasti ľudského tela hovorí: „Chilli je jednou prirodzenou cestou a efektívnou zároveň. Látky obsiahnuté v chilli patria medzi tie, ktoré dokážu stimulovať rýchlosť metabolizmu, čo je pre chudnutie najkľúčovejšie.“

Čo si o ňom myslíme

Aj napriek názorom v diskusiách, ktoré sú tak pol na pol (neznalosť ale neospravedlňuje) sa rozhodne stotožňujeme s odbornou verejnosťou a tento produkt Chilliburner môžeme len a len odporúčať.  Podporuje zdravie a aj samotný proces chudnutia  (samozrejme nejde o zázrak, nikto ešte neschudol sedením pri TV s klobásou a pivom v ruke, chudnutie predsa len vyžaduje viac), vo veľkej miere však dokáže napomôcť a upraviť zdravie hlavne čo sa týka trávenia. Jeho výhodná cena 13,90 tiež nabáda k výhodnému nákupu, ide o skutočne málo pri takomto type produktov.

Začnite chudnúť prostredníctvom chilli, ktoré neštípe! Chilliburner naštartuje Váš metabolizmus rýchlo a efektívne.

Dávkovanie

Stačí si dať ráno na prázdny žalúdok jednu tabletu. Zapite ju dostatočným množstvom vody. Nijak ju nenarúšajte, nehrýzte a ani nedrvte.

Vedľajšie účinky

Aj Chilliburner má nejaké vedľajšie účinky, aj keď ich nie je veľa. U niektorých jedincov sa zo začiatku môžu prejaviť negatívne  pocity, napríklad začervenanie pokožky, bolesti hlavy alebo zmeny trávenia.

Neodporúča sa užívať  tehotným a dojčiacim ženám ani osobám mladším ako 18 rokov. Taktiež je nevhodný pre ľudí, ktorí majú problémy so štítnou žľazou. Je dobré vždy sa informovať u svojho lekára alebo lekárnika predtým, ako začnete Chilliburner užívať.

Chilliburner nie je viazaný na lekársky predpis.

Oficiálny predajca: chilliburner.sk

V rámci recenzie otvárame aj diskusiu, v ktorej môžete anonymne vyjadriť svoj názor a Vaše skúsenosti.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

2 komentáre

 1. dominika 14. januára 2016
 2. Zdenka 12. novembra 2016

Leave a Reply