chilliburner

Chilliburner

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Chilliburner chce spáliť vaše kalórie

Presvedčili sme sa, že ide o zaručený spôsob ako schudnúť tou najprirodzenejšou cestou.  Chudnutie so zaradením určitých doplnkov môže byť pre Vás dilemou. Už len z nášho prieskumu týchto doplnkov pre chudnutie sme boli zaplavení ponukami na rôzne, neosvedčené chemikálie, ktoré sľubujú radikálne schudnutie za krátku dobu.
Preto si treba klásť aj otázku: „Schudnem zdravo bez narušenia organizmu?“

Charakteristika Chilliburneru

 • podporuje chudnutie
 • pomáha pri kontrole hmotnosti
 • podporuje trávenie
 • podporuje pravidelné vyprázdňovanie
 • pomáha udržiavať zdravú črevnú mikroflóru

Zloženie

 • Chilli papričky –  Chili paprička je plod predovšetkým exotických druhov krovitých paprík, rastúcich v trópoch a subtrópoch Indie, Číny, Japonska, Vietnamu, Afriky, Južnej a Strednej Ameriky, zvlášť Mexika. Hojne sa užívajú aj na Balkáne. Za svoju pálivú chuť vďačí látke kapsaicín, ktorá sa dobre rozpúšťa v tukoch, takže pre zahnanie akútneho pocitu pálenia v ústach najlepšie pomôže pohárik mlieka. Kto nemá v obľube mlieko, môže si ústa vypláchnuť pohárom silnej pálenky, pretože kapsaicín je rozpustný aj v alkohole. Mimo ďalších látok (vitamíny – C, E a A, horčík, flavonoidy, betakarotén) obsahuje vitamíny C a karotén B. Podporujú chuť k jedlu, ale vo väčšom množstve dráždia pohlavné a močové ústrojenstvo. V primeraných dávkach pôsobí na žalúdok lepšie ako korenie. Má priaznivý účinok na zažívanie. Je dokázané, že kultúry, zvyknuté na ostré jedlá s týmto korením, ľahšie znášajú zamorenie pokrmov a prostredie okolo seba rôznymi baktériami, najmä tými vyvolávajúcimi hnačky. Chili vyvoláva zmeny v črevnej sliznici, ktorá potom všeličo znesie. (pozn. Chilliburner nie je štiplavý!)
 • Zelený čaj – Zelený čaj pozná ľudstvo viac ako 5 tisíc rokov a nemôže v Chilliburneri chýbať. Je považovaný za pravý, skutočný čaj. Najväčšími producentmi zeleného čaju sú Čína, Japonsko a ďalšie krajiny východnej a juhovýchodnej Ázie. Tam tiež patrí k najobľúbenejším nápojom. Pomimo množstva pozitívnych účinkov zeleného čaju dokáže pomôcť aj v boji s nadváhou! Niektoré zložky zeleného čaju totiž nielen dokážu celkovo stimulovať metabolizmus človeka, ale spolu s tým tiež pôsobí na nervovú sústavu človeka, ktorú dokážu viesť k priamemu uvoľňovaniu tukov do krvného obehu, kde následne tuky slúži ako palivo, ktoré následne pomáha intenzívnemu spaľovaniu samotného telesného tuku.
 • Inulín z čakanky – Podporuje trávenie, osoží pri chorobách pečene a žlčníka, pri nervovej únave z prepacovanosti, napomáha látkovú premenu. Koreň sa uplatňuje pri liečení cukrovky. Mladé čerstvé listy možno upotrebiť ako šalát.

chilliburner-

Chilliburner – princíp fungovania

Chilliburner a chilli. Každý si pri spomenutí tohto jedinečného produktu určite predstaví  pálenie. Áno, pálenie. Chilli však nielen páli, ale aj spáli. Chilliburn Kvalitatívne vlastnosti spaľovania tukov zostávajú a pálenie je preč. Zostáva len naturálny, 100%prírodný extrakt z niečoho, čo je tu už roky osvedčené.

Ďalšou nespornou výhodou Chilliburner je aj jeho zdravotný pôžitok. Ak si myslíte, že ide len o striktne účelový spaľovač, mýlite sa.  Chilliburner nielen, že stimuluje spaľovanie tuku, ale aj podporuje trávenie a udržuje črevnú mikroflóru A to považujeme za veľké plus. Štandardné spaľovače tukov môžu vyvolať zažívacie ťažkosti, no vďaka Chilliburner sa budete cítiť ešte zdravo. Sme až prekvapení, akú skvelú kombináciu pozitív Chilliburner prináša. V skutočnosti nepoznáme taký produkt na podporu chudnutia, ktorý by stimuloval spaľovanie tukov a zároveň aj udržoval imunitu na vysokej úrovni.

Zloženie

Zloženie 1 tablety: účinné látky: Frutafit TM 138,5 mg (inulín 90%, fruktóza, glukóza, sacharóza), Capsimax TM 50 mg (extrakt Capsicum annum L /paprika ročná/, sacharóza), extrakt zo zeleného čaju 10 mg, prídavné látky: mikrokryštalická celulóza 100mg, rastlinný stearan horečnatý 1,5mg (protihrudkujúce látky).

Produkty a cena

chilliburner gél

Chilliburner 30 tabletiek, súčasná cena nie je 19,90, ale akciová 13,90 eur.

Chilliburner 60 tabletiek, cena je 19,90 eur 29,80.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Chilliburner Gél na celulitídu 200 ml (hodnota 12 eur) Vám prinášame tento krát ZDARMA!

Táto cena je uvádzaná v rámci internetového obchodu, v rámci lekárni môže byť zákonite vyššia.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Chilliburner 45 dní

19,9 eur

Preparát určený na chudnutie prostredníctvom extraktu z chilli, ktoré neštípe. Urýchľuje metabolizmus a tým pomáha naštartovať chudnúci proces

Obsah: 45 tabliet + 15 zdarma

Najpredávanejšie

Výhody: 15 tabliet zdarma

Chilliburner 90 dní

38,8 eur

Preparát určený na chudnutie prostredníctvom extraktu z chilli, ktoré neštípe. Urýchľuje metabolizmus a tým pomáha naštartovať chudnúci proces

Obsah: 90 tabliet + 30 zdarma

Bežné balenie

Výhody: 30 tabliet zdarma + 10% zľava

Chilliburner 135 dní

59,7 eur

Preparát určený na chudnutie prostredníctvom extraktu z chilli, ktoré neštípe. Urýchľuje metabolizmus a tým pomáha naštartovať chudnúci proces

Obsah: 135 tabliet + 45 zdarma

Najvýhodnejšie

Výhody: 45 tabliet zdarma + 15% zľava

Aktuálne prebieha špeciálna zľava, kde dostanete k tabletkám (45) ks ďalších 15ks + krém.
(pre výhodnejšiu cenu si v košíku zvýšte počet balení, koľko potrebujete)

Aktuálnu najlacnejšiu cenu v až 30 percentnej zľave si môžete pozrieť TU.

Vaše skúsenosti s Chilliburnerom

Sa jednoznačne líšia. Odborná verejnosť nadmieru odporúča tento produkt a dokonca sa stal najobľúbenejším produktom viď štatistiku lekárnici odporúčajú. Čo sa týka konkrétnych užívateľov názory sú rôzne, ale prakticky sa v jednom sa zhodujú. Väčšina uvádza zvýšenú chuť k jedlu. Každý to berie ako veľké negatívum. A práve pri tomto vidieť, že väčšina nemá ani základnú znalosť metabolizmu a že práve to je veľká výhoda Chilliburneru. Ide o to, že ak máte chuť do jedla často (povedzme 5-6 krát denne) Váš metabolizmus sa zrýchľuje a telo zrazu nemá potrebu si ukladať zásoby na „horšie časy“. V tejto oblasti prevláda názor, že ak jem 2-3 krát denne, musím chudnúť veď, nejem veľa. Žiaľ, ale takto to vôbec nefunguje.

Manuela Lajeune, odborníčka v oblasti ľudského tela hovorí: „Chilli je jednou prirodzenou cestou a efektívnou zároveň. Látky obsiahnuté v chilli patria medzi tie, ktoré dokážu stimulovať rýchlosť metabolizmu, čo je pre chudnutie najkľúčovejšie.“

Čo si o ňom myslíme

Aj napriek názorom v diskusiách, ktoré sú tak pol na pol (neznalosť ale neospravedlňuje) sa rozhodne stotožňujeme s odbornou verejnosťou a tento produkt Chilliburner môžeme len a len odporúčať.  Podporuje zdravie a aj samotný proces chudnutia  (samozrejme nejde o zázrak, nikto ešte neschudol sedením pri TV s klobásou a pivom v ruke, chudnutie predsa len vyžaduje viac), vo veľkej miere však dokáže napomôcť a upraviť zdravie hlavne čo sa týka trávenia. Jeho výhodná cena 13,90 tiež nabáda k výhodnému nákupu, ide o skutočne málo pri takomto type produktov.

Začnite chudnúť prostredníctvom chilli, ktoré neštípe! Chilliburner naštartuje Váš metabolizmus rýchlo a efektívne.

Dávkovanie

Stačí si dať ráno na prázdny žalúdok jednu tabletu. Zapite ju dostatočným množstvom vody. Nijak ju nenarúšajte, nehrýzte a ani nedrvte.

Vedľajšie účinky

Aj Chilliburner má nejaké vedľajšie účinky, aj keď ich nie je veľa. U niektorých jedincov sa zo začiatku môžu prejaviť negatívne  pocity, napríklad začervenanie pokožky, bolesti hlavy alebo zmeny trávenia.

Neodporúča sa užívať  tehotným a dojčiacim ženám ani osobám mladším ako 18 rokov. Taktiež je nevhodný pre ľudí, ktorí majú problémy so štítnou žľazou. Je dobré vždy sa informovať u svojho lekára alebo lekárnika predtým, ako začnete Chilliburner užívať.

Chilliburner nie je viazaný na lekársky predpis.

Oficiálny predajca: chilliburner.sk

V rámci recenzie otvárame aj diskusiu, v ktorej môžete anonymne vyjadriť svoj názor a Vaše skúsenosti.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

2 komentáre

 1. dominika 14. januára 2016
 2. Zdenka 12. novembra 2016

Napíš nám svoj názor