colafit

Colafit Slim – produkt s dobrou históriou

Posledná aktuálizácia prebehla 18. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Čo sa týka chudnutia, existujú 2 skupiny ľudí. V prvej sú tí, ktorí chudnú bez hlavo, nejedia a do nemoty športujú, a v druhej sa nachádzajú ľudia, ktorý vykonávajú šport a aj chudnúci proces systematicky. No a potom je tu ešte jedna skupina, ktorá je stále len pri tom, že chce schudnúť. Čo si myslíte, ktorá skupina ľudí bude úspešnejšia a prečo?

Ľudia, ktorí vedia, ako schudnúť, prikladajú obrovskú váhu výživovým doplnkom, ktorými si dopĺňajú stratené vitamíny a minerály, ktoré vplyvom športu a „nejedenia“ strácajú. Ide o najlacnejší  a najlepší spôsobom dopĺňania živín. A úplne ideálne je užívať 1 výživový doplnok, ktorý podporuje chudnutie a zároveň sa stará o vaše zdravé kosti a kĺby, ktoré pri cvičení trpia najviac. Horúcim adeptom, ktorý spĺňa tieto požiadavky, je výživový doplnok Colafit Slim s glukomananom.

Obsah článku

Základná charakteristika Colafitu Slim s glukomananom

 Colafit Slim je doplnok stravy a výživy s pridanou zložkou „Glukomannanom“. Je zložený z prírodných zdrojov a používa sa na efektívnejšie chudnutie pričom do tela uvoľňuje aj rad pozitívnych látok, ktoré vplyvom diéty absentujú a tak spôsobujú rad problémov, ako sú oslabené vlasy, nechty, imunita, strhaná tvár.

Obsahuje vlákniny, ako je glukomanan, chitosan, kolagen, minerály vápnika a chrómu a vitamín C. Neobsahuje cukor, preto je vhodný aj pre diabetikov.

Doplnok sa vyrába vo forme kapsúl, dávkuje sa 3 x denne po 2 kapsuly a predáva sa bez lekárskeho predpisu. Jedno balenie Colafit Slim s glukomananom obsahuje 120 kapsúl.

Colafit Slim za 21,1 eur
Balenie 120cps
Colafit Slim za 23,25 eur
Balenie 120cps
Colafit Slim za 23,52 eur

Ceny sa môžu mierne zmeniť.
Balenie 120cps

Zloženie Colafit Slim

V kapsliach Colafit Slim s glukomananom sa nachádzajú len látky získané z prírodných zdrojov, bez obsahu cukru. Základ tvoria rôzne vlákniny, ktoré v črevách zväčšia svoj objem, čo vedie k pocitu nasýtenia.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Podrobnejšie a kompletné zloženie v 1 kapsule, vyzerá nasledovne:

Glukomanan 500 mg

 Glukomanan je prírodná vláknina, ktorá sa získava z rastliny Konjac.  Ide o hnedobiely prášok, ktorý sa používa na výrobu potravín. Momentálne sú vo svete chudnutia, veľmi populárne konjacové cestoviny.

Prečo je však táto vláknina výnimočná? Pretože dokáže absorbovať také množstvo tekutiny, ako žiadna iná vláknina. Už pri malom množstve glukomananu, dokáže z vody vytvoriť gélový roztok. Pre črevá a pre chudnutie to teda znamená, že po jeho konzumácii nepociťujete hlad, pretože naplní priestor v črevách.

Chitosan 150 mg

Chitosan je druh cukru, teda ďalší druh vlákniny (vláknina je vlastne cukor), ktorý namiesto priberania, spôsobuje chudnutie. Získava sa z kostry krabov a škrupín kreviet, a využíva sa ako perfektný doplnok na zlepšenie mnohých zdravotných problémov. Niektoré štúdie naznačili, že dokáže znížiť cholesterol. Používa sa aj aj pri liečbe obezity, pretože spolu s miernou úpravou jedálnička, vedie k zníženiu hmotnosti.

Chróm 5 µg

Chróm alebo „Pikolinát chromitý“, je minerál, ktorý je pre zdravie človeka nevyhnutný. Podieľa sa na niekoľkých zložitých procesoch v tele, jedným z nich je podpora tvorby inzulínu. Je to hormón, ktorý sa tvorí v pankrease a je nevyhnutný nielen na spracovanie cukru, ale aj tukov a bielkovín.  Vzhľadom na to, pomáha regulovať glykémiu (hladinu cukru v krvi) . Čo je však dôležité, chróm znižuje pocity hladu, telu dodáva pocit nasýtenia, preto chróm často užívajú ľudia, ktorí chcú schudnúť.

Vápnik 40 mg

Alebo odbornejšie povedané „Uhličitan vápenatý“, sa pre účely Colafit Slim, získal z vaječných škrupín. Čo sa týka využitia v tele človeka, ide o najkvalitnejšiu formu vápnika. Okrem toho, že sa stará o pevné a zdravé kosti a zuby, či zdravé hlasivky a pľúca, zohráva úlohu aj pri chudnutí.

Kolagén 1 mg

Kolagén alebo Collagen je ďalší druh vlákniny, presnejšie ide o vlákninovú bielkovinu, ktorá je súčasťou, azda každého orgánu v tele, hoci si to neuvedomujeme. Okrem kĺbov, kostí, šliach a pokožky, sa kolagén nachádza aj v ďasnách, vo vlasoch a aj v očiach. Jeho nedostatok alebo nižšiu produkciu, pociťujeme najmä s pribúdajúcim vekom.

 Nedostatok kolagénu spôsobuje vrásky, celulitídu, lámavé nechty, slabé vlasy, ale najmä výrazný pokles kĺbovej mobility.  Podľa toho, o aký kolagén však ide, ho telo využíva. V praxi to znamená, že existujú 4 typy kolagénu. 1. typ kolagénu, ktorý sa nachádza aj v Colafit Slim, je najlepší, pretože je využívaný v najväčšom množstve. Zásobuje pokožku, kosti, šľachy, chrupavky, spojivové tkanivá a zuby.

Vitamín C 10 mg

Vitamín C je nevyhnutným vitamínov v tele človeka, pretože má v tele na starosti mnoho zložitých procesov. Keďže si ho však telo nedokáže vyprodukovať, je veľmi dôležitý jeho príjem. Ide totiž o jeden z najsilnejších antioxidantov, o ktorom je známe, že posilňuje prirodzenú obranyschopnosť tela, posilňuje imunitu. Tým, že ochraňuje bunky pred voľnými radikálmi, chráni telo komplexne, pred mnohými nádorovými a aj rakovinovými ochoreniami. Navyše, pomáha znižovať aj hladinu zlého (LDL) cholesterolu, čím posilňuje cievy a srdce.

Obal kapsule je vyrobený zo želatíny.

Účinky Colafit Slim s glukomananom

colafiot slim zloženie

Colafit Slim s glukomananom, je síce zameraný na podporu chudnutia a na dopĺňanie kolagénu, no má oveľa širší záber pôsobenia. Aký potenciál v sebe ukrýva?

Bráni ukladaniu tuku

 Chitosan a glukomanan, tak povediac, bránia ukladaniu tuku z prijatej potravy. Uskutočňuje sa to tak, že vlákniny znižujú absorpciu tukov z potravy, čo vedie k vylúčeniu tuku, buď ako súčasť stolice alebo vo forme energie, ktorú potrebujú bunky.

Okrem toho, tieto 2 druhy vlákniny, najmä glukomanan, sa používajú aj ako podporný produkt na tvorbu a udržanie zdravých črevných baktérií. Vďaka nim sa nám dobre a rýchlo strávi potrava, ktorá sa premení na energiu a to sa týka aj tuku. Glukomanan vyvažuje aj pH v žalúdku, ktoré je vplyvom konzumácie mäsa, kyslé.

Prispieva k regulácii cholesterolu a glukózy

Nakoľko zložky, v Colafit Slim bránia ukladaniu tuku, regulujú aj tuk a cukor v krvi. To zase súvisí so zdravším a vitálnejším srdcom, ktoré pracuje lepšie, ak sú cievy odbremenené od nadmerného tuku a cukru. 

To, že reguluje cukor v krvi znamená aj to, že cukor je relatívne v rovnováhe, vplyvom potravy nekolíše, necítite sa unavení. Naopak, po najedení sa, sa budete cítiť plní energie, presne tak, ako to má byť. Tieto faktory ovplyvňujú aj náladu. Ak sa cítite vitálne, uvoľňujú sa aj endorfíny šťastia.

Prispieva k pocitu nasýtenia

Vlákniny fungujú tak, že v črevách absorbujú množstvo vody, zaplnia črevá a tak nemáte tendenciu prepchávať sa. Jednouchou povedané, pretrváva vo vás pocit nasýtenia. Napriek tomu, že vláknina nabodne a máte pocit, že ste toho zjedli za kamión, opak je pravdou. V črevách sa vám deje jedine to, že sa v nich nafúkla vláknina. Prirovnať to môžeme aj k balónu, ktorý by ste nafúkali a vložili do čriev. V skutočnosti v balóne nič nie je, i keď balón obsadil celý priestor v črevách.

Colafit Slim s glukomananom však obsahuje aj vápnik, minerál, ktorý má značný vplyv na „paratyroidný hormón“, ktorý môže za zvýšenie a ukladanie tuku. Ak máte v krvi nedostatok vápnika, hormón vysiela signál, že ste hladní a že váš život je ohrozený vplyvom nízkeho prijímania tuku, i keď to tak nie je. Preto je dôležité, mať dostatok vápnika, aby paratyroidný hormón, nevysielal mozgu signál, že si telo má robiť zásoby tuku. Tak sa potom stáva, že priberáte, i keď málo jete.

Stará sa o zdravší pohybový systém

Pri vykonávaní športovej aktivity, ale aj pri obezite či nadváhe, sa často zabúda na pohybový aparát. Vo všetkých prípadoch (obezita, šport, nadváha) najviac trpia kolená, resp. kĺby v kolenách. Ich neodmysliteľnou súčasťou je kolagén. Ten zabezpečuje to, že sa kĺby ohýbajú ľahko a že sa kosti, či samotné kĺby nederú.  Časom, opotrebovaním a aj pribúdajúcim vekom, kolagénu ubúda, netvorí sa už v takom množstve, ako v mladosti a kosti začínajú rednúť,  vzniká osteoporóza a pod. Jedinou záchranou je dopĺňanie si kolagénu prostredníctvom doplnkov výživy.

Na zdravé kosti, zuby a nechty je však nutné, prijímať vhodný kolagén, kolagén I. typu, získavaný z prírodných zdrojov. Nie je to však jedinou podmienkou toho, aby sa kolagén vstrebal do ľudského tela, musí byť v kombinácii s vitamínom C, presne tak, ako je to v Colafit Slim s glukomananom. Ten spĺňa požiadavky aj na typ a zdroj kolagénu a aj na to, že obsahuje vitamín C.

Prispieva k posilňovaniu imunity

Ak chudnete bez doplnkov výživy, potom je prirodzené, že vaša imunita slabne, môžete sa cítiť malátny, unavený, môže vás bolieť hlava, proste sa cítite, akoby ste mali chrípku. Je to normálne, ide o sprievodný jav chudnutia, obmedzenia stravy a vykonávanie športu. S Colafit Slim s glukomananom, tento stav pociťovať nebudete vôbec, alebo bude mať miernejší dopad.

 Colafit Slim sa stará o zdravie vašich čriev a o tvorbu dobrých črevných baktérii, čím sa stará aj o vašu imunitu. Celý imunitný systém sa totiž odvíja od stavu vašich čriev. Spolu  vitamín C, silným antioxidantom, sa budete cítiť zdravo, energickejšie, plný síl a motivovane.

Ďalšie účinky tabletiek Colafit Slim s glukomananom:

 • Zlepšuje stav pleti, nechtov a vlasov
 • Zlepšuje fyzickú kondíciu
 • Spomaľuje rednutie kostí
 • Zvyšuje pohyblivosť človeka
 • Posilňuje imunitu
 • Podporuje trávenie
 • Podporuje črevnú mikroflóru
 • Bráni ukladaniu podkožného tuku
 • Zabezpečuje pretrvávajúci pocit nasýtenia
 • Zmierňuje pocity hladu

Pre koho sú tabletky Colafit Slim s glukomananom určené?

Tabletky sú prioritne určené pre dospelých ľudí, ktorí držia nejaký typ redukčnej diéty; pre tých, ktorí sa venujú športovej aktivite. Ide totiž o prostriedok, ktorý dopĺňa telu látky, ktoré pri diéte a nadmernej fyzickej záťaži telu chýbajú. Navyše, podporuje proces chudnutia, takže po ňom pokojne môžu siahnuť aj tí, ktorí chcú obmedziť príjem potravy, nakoľko navodzuje pocit nasýtenia.

Colafit Slim neobsahuje žiadny cukor, preto je úplné bezpečné, ak ho užívajú aj diabetici.

Kto by sa mal s Colafitu Slim vyhýbať?

Napriek tomu, že sa uvádza, že Colafit Slim s glukomananom,  nie je vhodní pre deti do 3 rokov, deťom a mládeži do 18 rokov sa neodporúča Nie je vhodný ani pre tehotné a dojčiace ženy.

Colafit Slim, pochopiteľne, nie je vhodný pre tých, ktorí sú alergickí na niektorú zo zložiek v potrave a ani pre tých, ktorí sú precitlivení na nejakú látku.

Ak máte nejaké zdravotné problémy a nie ste si istí, či môžete Colafit Slim užívať, neváhajte kontaktovať svojho lekára a poradiť sa o užívaní Colafit Slim s glukomananom.

Dávkovanie a užívanie Colafit Slim

Výživový doplnok Colafit Slim sa pri nízkoenergetickej diéte užíva v množstve až 6 kapsúl denne a to podľa schémy:

2 – 2 – 2

2 tabletky ráno, 2 na obed a 2 večer

Dbajte na to, aby ste Colafit užili vždy, približne 30 min. pred jedlom. Je potrebné zapiť zvýšeným množstvom čistej vody (1 až 2 poháre). Kapsulu užite celú, neprehĺtajte.

Ak sa vám množstvo tabletiek za deň zdá veľa, na uspokojenie základných výživových potrieb človeka, ktorý je v diéte, je toto množstvo potrebné.

Colafit Slim za 21,1 eur
Balenie 120cps
Colafit Slim za 23,25 eur
Balenie 120cps
Colafit Slim za 23,52 eur

Ceny sa môžu mierne zmeniť.
Balenie 120cps

Vzhľad a cena tabletiek Colafit Slim s glukomananom

colafit slim cena

Colafit Slim s glukomananom sa vyrába vo forme kapsúl, ktoré sú umiestnené v plastovej oválnej fľaštičke. Fľaštička je uzatvorená plastovým vekom, ktoré sa zatvára a otvára bežným mechanizmom od/zakrútenia. Na fľaštičke je nalepená modro-biela etiketa s názvom „Colafit Slim s glukomananom“ s ilustráciou jablka, okolo ktorého je obmotaný krajčírsky meter. Ide o zaujímavé ilustračné zobrazenie chudnutia.

 Rovnaký vzhľad, ako má obal fľaštičky, má aj krabička, v ktorej sa Colafit Slim s Glukomanánom, nachádza. 

Cena 1 balenia Colafit Slim s glukomananom sa pohybuje od 21,99 € a nachádza sa v ňom 120 kapsúl.

1 balenie = 120 kusov za 21,99 € = množstvo na 20 dní

Skúsenosti a recenzie ľudí s Colafit Slim s glukomananom

Veľmi sa tešíme, že v tejto časti recenzie o Colafit Slim s glukomananom, máme čo napísať. Totiž, s týmto výživovým doplnkom majú ľudia bohaté a, dovoľujeme si napísať, aj pozitívne skúsenosti. Hneď niekoľko ohlasov nájdete na samotnom portáli heureka.sk a aj heureka.cz. Sami sa môžete presvedčiť, že funguje a že ľudia sú s ním spokojní.

Samozrejme, že sa nájdu aj negatívne ohlasy, ktorých je, v porovnaní s tými pozitívnymi, minimum. Nemajú však závažný charakter, skôr ide len o kritizovanie účinku, ktorý sa nedostavil. Je však dobré poznamenať, že Colafit Slim na to, aby fungoval, potrebuje čas a pravidelné užívanie. Mnohým ľuďom pomáha chudnúť a zdravšie žiť, dokonca sa hýbať bez bolesti kĺbov.

Galéria produktu

Hodnotenie Colafitu Slim

 Colafit Slim s glukomananom nemôžeme inak hodnotiť, ako pozitívne Oceňujeme, že jeho zloženie je zamerané nielen na chudnutie, ale aj na zdravé kĺby a kosti, či pleť, keďže tieto oblasti tela, pri cvičení a dietovaní, trpia najviac. Výhodou je aj jeho dostupnosť, pretože je voľnopredajný. Dostanete sa k nemu online i v kamenných lekárňach.

Najväčším plusom Colafitu Slim s glukomananom je však to, že podľa reálnych skúseností ľudí, naozaj aj funguje. Nejde teda o žiadne vyhodené peniaze, ale naopak, predstavuje overenú investíciu do vlastného zdravia.

Vyskúšajte odporúčaný produkt Colafit v internetovej lekárni prezdravie.sk!

Výhody Colafit Slim s glukomananom

 • Dostupnosť bez lekárskeho predpisu online formou, aj v kamenných lekárňach
 • Obsahuje vlákniny, ktoré podporujú črevnú mikroflóru
 • Pomáha eliminovať podkožný tuk
 • Urýchľuje chudnutie
 • Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu
 • Je vhodný aj pre diabetikov
 • Podporuje imunitný systém
 • Telu dodáva pocit nasýtenia
 • Bohaté skúsenosti zákazníkov
 • Overený výrobca

Nevýhody Colafit Slim s glukomananom

 • Dlhodobé užívanie
 • Dávkovanie = až 6 kapsúl denne

Vedľajšie účinky, kontraindikácie a interakcie s inými liekmi

Výživový doplnok Colafit Slim s glukomananom sa všeobecne považuje za bezpečný prostriedok na podporu chudnutia, samozrejme za predpokladu, že ho užívate správne a neprekračujete maximálnu dennú dávku = 6 kapsúl.

 • Kontraindikácie = vek: od 18 rokov, tehotenstvo, dojčenie, alergia
 • Vedľajšie účinky = alergická reakcia
 • Interakcie s inými liekmi = nie sú známe

Upozornenie

Colafit Slim s glukomananom je len výživový doplnok, ktorý nenahrádza pestrú a rozmanitú stravu, či zdravý životný štýl.

Nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy, pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Je potrebné skladovať na suchom a trmanom mieste, mimo dosah malých detí.

Stanovenú, dennú, maximálnu dávku (6 kapsúl) neprekračujte.

Pri užívaní zapite s dostatočným množstvom vody.

V prípade že zabudnete užiť Colafit Slim s glukomananom, nič sa nedeje. Nenahrádzajte zabudnutú dávku a pokračujte v užívaní tak, ako by ste ju užili.

Otázky a odpovede, týkajúce sa výživového doplnku Colafit Slim s glukomananom

Colafit Slim s glukomananom nie je bežný výživový doplnok, pretože okrem chudnutia sa stará aj o vaše zdravé kĺby, kosti, krásnu pleť a nechty. Hoci ide o pomerne známy produkt, radi by ste o ňom vedeli čo najviac, preto sme pre vás pripravili odpovede na najčastejšie kladené otázky o Colafite Slim.

Čo je Colafit Slim s glukomananom?

Colafit Slim je výživový doplnok, založený na rastlinnej báze, ktorý sa užíva, ako podporný prostriedok na chudnutie. Organizmu dodáva potrebné látky, kolagén, vitamíny a minerály, o ktoré je počas držania diéty ochudobnený. Vyrába ho DACOM Pharma s.r.o. Predáva sa na Slovensku a v Čechách.

Kto by nemal užívať Colafit slim?

Doplnok stravy a výživy Colafit Slim s glukomananom je považovaný za bezpečný prostriedok na chudnutie a keďže sa s ním nespájajú žiadne vedľajšie účinky, je určený pre všetkých. Štandardne sa však uvádza, že nie je vhodný pre osoby mladšie, ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy.

Čo obsahuje Colafit Slim s glukomananom?

Už z názvu možno vydedukovať, že v jednej kapsule Colafite Slim sa nachádza Glukomanan 500 mg, Chitosan 150 mg, Vápnik 40 mg, Vitamín C 10 mg, Kolagen typu I lyofilizovaný (atelokolagen) 1 mg. Chrom 5 µg.

Obal kapsule = želatína.

Aký je to atelokolagen?

Atelokolagen je 99/9 %-tný kolagén, čo znamená, že je zbavený istých prvkov, ktoré sa v ňom bezprostredne, po získaní z prírodných zdrojov, nachádzajú. Väčšinou ide o látky telopeptidy, ktoré bránia vstrebávaniu sa kolagénu v ľudskom tele. Atelokolagen je teda čistý kolagén a čo sa týka človeka, aj najlepšie tolerovateľný živými tkanivami.

Ako sa užíva Colafit Slim?

Colafit Slim s glukomananom sa užíva 3 x denne po 2 kapsule, ráno, na obed a večer, 30 min. pred jedlom. Užíva sa v celosti, so zvýšeným množstvom vody.

Koľko stojí Colafit Slim s glukomananom?

Cena jedného balenia Colafit Slim s glukomananom, sa pohybuje od 21,99 euro, závisí od toho, v akej lekárni ho kupujete.

Ako dlho mi vydrží jedno balenie Colafit Slim?

Balenie Colafit Slim obsahuje 120 kapsúl, čo znamená, že pri optimálnom užívaní 6 kapsúl denne, vydrží 20 dní.

Potrebujem lekársky predpis na kúpu Colafit Slim s glukomananom?

Nie nepotrebujete. Colafit Slim je výživový doplnok vyrobený čisto z prírodných zdrojov, neobsahuje žiadne chemické látky a ani liečivá, čo mu umožňuje predaj bez lekárskeho predpisu.

Je Colafit Slim s glukomananom dostupný v lekárni?

Dobrou správou je, že Colafit Slim si môžete zakúpiť aj v kamennej lekárni. Avšak, ešte lepšou správou je, že si ho môžete zakúpiť z pohodlia vášho domova, aj v online lekárni.

Kde sa dá kúpiť Colafit Slim?

Colafit Slim s glukomananom, si môžete kúpiť prostredníctvom internetu, v ktorejkoľvek online lekárni a predáva sa aj v niektorých kamenných lekárňach.

Kedy pocítim prvé účinky tabletiek Colafit Slim?

Skúsenosti ľudí s glukomananom ukázali, že prvé účinky, by sa mali dostaviť už pri užití 4 g glukomananu, čo sú 2 až 3 dni po užívaní Colafit Slim s glukomananom (1 kapsula obsahuje 500 mg glukomananu, užíva sa 6 kapsúl denne = 500 x 6 = 3000 mg, čo sú 3 g) . Samozrejme, že ide len o počiatočné účinky, ktoré si nemusíte všimnúť.

Zreteľnejšie účinky sa dostavia po doužívaní celého balenia Colafit Slim, samozrejme za predpokladu, že užívate Colafit Slim tak, ako máte.

Existuje však skupina ľudí, ktorá potrebuje podstatne dlhší čas na to, aby sa účinky dostavili, udáva sa okolo tých 3 mesiacov.

Ak však máte pochybnosti o účinku, skúste vysadiť Colafit Slim a uvidíte, že vaše telo pocíti rozdiel, medzi tým, kedy užívate Colafit a kedy nie.

Je možné užívať Colafit Slim a piť alkohol?

Neodporúčame to. Alkohol má na kolagén výrazný, negatívny vplyv, nehovoriac o negatívnom vplyve na chudnutie. Preto sa užívanie Colafit Slim neodporúča kombinovať s alkoholom. Samozrejme, že jeden pohárik, raz za čas, vám neublíži, ale už pravidelné týždňové víkendovanie s pohárikom alkoholu, môže mat značný vplyv na účinok Colafit Slim.

Je možné kombinovať Colafit Slim s inými liekmi?

Všetko závisí od charakteru liekov, ktoré užívate a aj od vášho zdravotného stavu. A síce, neboli zaznamenané žiadne interakcie Colafit Slim s glukomananom spolu s inými liekmi, je potrebné brať do úvahy, že liečivo a chemická látka v liekoch, môže spolu s látkami v Colafite, zareagovať rôzne. Preto sa o tejto kombinácii, radšej, poraďte so svojim lekárom.

Môžu sa tabletky Colafit Slim kombinovať aj s inými výživovými doplnkami?

Nie je to vyslovene zakázané, ale skôr nie ako áno. Dôvod je podobný, ako pri liekoch. Znovu neviete, ako jednotlivé zložky prípravkov, budú na seba vplývať a či sa ich účinky nebudú vzájomne oslabovať.

Existujú aj iné varianty tabletiek Colafit Slim s glukomananom?

Áno, existujú. Výrobca DACOM Pharma s.r.o. vyrába a predáva aj Colafit s vitamínom C a gél/krém Colafit AKUT Pro. Všetko sú to však produkty, ktoré sa už prioritne nezameriavajú na chudnutie, ale na zdravé kĺby.

Čo sa týka chudnutia, známym výživovým doplnkom je eSlim alebo Fykotín.

Môžem zlepšiť efekt tabletiek Colafit Slim?

Samozrejme, že áno. Colafit Slim s glukomananom je len doplnok, to znamená, že dopĺňa zdravý životný štýl a pestrú rozmanitú stravu. To znamená, že účinok môžete podporiť tak, že mierne upravíte jedálniček, pravidelne budete športovať, piť dostatok čistej vody a aj relaxovať.

Použité zdroje

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor