dialexin balance

Dialexin Balance – regulujte množstvo cukru tele

Posledná aktuálizácia prebehla 25. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

 Hladina cukru v krvi prirodzene stúpa vždy vtedy, ak niečo zjete.  Môže to byť čokoľvek, nielen sladkosť, pretože každá potravina obsahuje nejaké to množstvo cukru. Nie je to však problémom, že cukor stúpa, pretože nastúpi inzulín a premení cukor, prijatý z potravy, na energiu pre bunky a orgány. Horšie je, ak sa inzulín netvorí v takom množstve, aby sa cukor v krvi premieňal na energiu, pretože inak zostáva v krvi a spolu s tukom upcháva cievy, čo je znakom ochorenia diabetes mellitus. Ide o jedno z najčastejších ochorení vôbec.

Práve preto, že pankreas netvorí dostatočné množstvo inzulínu, si ľudia s cukrovkou musia merať cukrov v krvi, a jesť len toľko, koľko množstva inzulínu je schopné vyprodukovať ich telo. No a aby to mala táto skupina ľudí, s kontrolou cukru jednoduchšie, Zerex vymyslel novinku, výživový doplnok Dialexin Balance, o ktorom je táto recenzia, ktorá v žiadnom prípade nenahrádza odborný posudok lekára.

Zerex Dialexin Balance ideálny na glykémiu

 Dialexin Balance je výživový doplnok, ktorý je prioritne určený diabetikom,  nakoľko medzi jeho účinky patrí schopnosť regulácie cukru v krvi. S tým súvisí aj zníženie chuti do jedla, nižšia túžba po sladkostiach a teda aj redukcia hmotnosti. Tieto a ďalšie účinky vykazuje jediná zložka, ktorá sa v produkte nachádza a tou je Gymnema lesná.

Dialexin sa užíva denne, v množstve 2 kapsule, je dostupný online a môžu ho užívať všetci, ktorí majú viac ako 3 roky (prioritne však dospelí ľudia), nie sú tehotní a nedojčia, dokonca je vhodný aj pre vegánov a vegetariáni a pochopiteľne pre diabetikov.

Produkt vyrába známa značka Zerex, ktorá pôsobí vo viacerých krajinách, vďaka čomu sa Dialexin Balance predáva vo viacerých štátoch, medzi nimi aj Slovensko.

Zerex Dialexin Balance a jeho zloženie

V 1 dennej dávke, to sú 2 kapsule, sa nachádza:

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Gymnema lesná 660 mg

„Gymnema sylvestre“ je ker, ktorý sa vyskytuje v tropických lesoch a je vzácny vďaka svojim listom. Totiž, z nich a získava extrakt, ktorý má mnoho zaujímavých vlastností. Keďže sa nachádza v produkte Zerex Diabetes Balance, medzi vzácne vlastnosti listov, patrí schopnosť optimalizovať hladinu cukru v krvi. Podporuje tvorbu inzulínu v pankrease, čo je pri cukrovke II. typu žiadúce.  Tak sa potrava dokáže efektívnejšie spracovať na energiu tým pádom sa cukor neskladuje v krvi, ale efektívne sa využíva.

Obsahuje aj mnoho saponínov a trieslovín, ktoré sa pokladajú za antioxidanty, ktoré znižujú riziko zápalov, ktoré sa pri cukrovke II. typu veľmi často objavujú. Presnejšie povedané, ak sa v krvi nachádza veľké množstvo cukru, zapaľujú sa periférne nervy, najmä v dolných končatinách a vzniká diabetická neuropatia.

Tieto a ďalšie látky v extrakte, podporujú celkový imunitný systém človeka, čo je pre cukrovkára veľmi žiaduce, nakoľko je jeho imunita oslabená. Dokonca, Gymnema nereguluje len cukor v krvi, ale aj cholesterol. Niekoľko štúdii preukázalo, že reguluje hladinu tuku v krvi, a to tak, aby hladina zlého a dobrého cholesterolu boli vždy v optimálnom stave.

Svoje miesto má Gymnea aj u ľudí, ktorí sa snažia schudnúť. Má vplyv na receptory cukru na jazyku, ktoré akoby blokuje a tým pádom, človek nemá takú chuť na sladké, akoby mal bez jej účinkov. Takže, ak si dáte, po normálnom jedle Gymneu, resp. Diabetes Balance, sladká chuť čokolády sa pravdepodobne vytratí a preto nebude už pre vás natoľko príťažlivá.

Protihrudkujúca látka: hydroxypropylmetylcelulóza a horečnaté soli mastných kyselín

Kapsuly obsahujú plnivo inulín = druh vlákniny

Zerex Dialexin Balance a jeho účinky

 • Reguluje hladinu cukru v krvi
 • Pomáha znižovať zlý cholesterol
 • Podporuje činnosť pankreasu
 • Pomáha znižovať inzulínovú rezistenciu
 • Znižuje chuť do jedla
 • Tlmí pocit hladu a túžbu po sladkom
 • Telu dodáva dostatok energie
 • Bojuje proti únave
 • Prispieva k redukcii hmotnosti
 • Udržuje stabilnú náladu

Pre koho sú tabletky Zerex Dialexin Balance určené a kto by ich nemal užívať?

Dialexin Balance je výživový doplnok, ktorý môžu užívať v podstate všetci,  i keď je prioritne určený pre diabetikov.  Vzhľadom na jeho potencionálne účinky, je určený aj pre ľudí, ktorí chcú schudnúť, pre ľudí, ktorí by chceli vyskúšať život bez sladkostí a aj pre tých, ktorí chcú cukrovke predchádzať, ako prevencia. Keďže kapsule Dialexin Balance neobsahuje žiadne látky získané zo živočíšnych zdrojov, sú určené aj pre vegetariánov a vegánov.

Keďže ide o výživový doplnok, neodporúča sa užívať tehotným a dojčiacim ženám a ani deťom do 3 rokov, či osobám, ktoré sú alergické na nejakú zložku v Dialexine Balance

Vedľajšie účinky, kontraindikácie a interakcie s inými liekmi

 • Kontraindikácie = vek do 3 rokov, tehotenstvo, dojčenie, alergia
 • Vedľajšie účinky = alergická reakcia
 • Interakcie s inými liekmi = nie sú známe

dialexin balance

Dialexin Balance od Zerexu patrí medzi jeden z mála preparátov na regulovanie hladiny cukru v krvi aj pre diabetikov.

Zloženie:

 • ?Gymnea Sylvestre 660mg

Dávkovanie je 2 kapsule denne. Obsahuje 60?kapsúl. Cena je aktuálne atraktívna za 11,99? eur.

Dávkovanie a užívanie Zerex Dialexin Balance

Kapsule Zerex Dialexin Balance sa užívajú denne 2 x 1 kapsula. V celosti, s dostatočným prísunom vody.

Keďže Dialexin Balance má v prvom rade upraviť hladinu cukru v krvi, ktorá sa mení vplyvom prijatej stravy, užíva sa vždy po jedle. Najlepšie, ak užijete 1 kapsulu po obede a jednu po večeri, kedy sa predpokladá, že človek zje nutrične najbohatšie jedlá.

Vzhľad a cena tabletiek Zerex Dialexin Balance

Tabletky Zerex Dialexin Balance, vlastne ani nie sú tabletky, nakoľko sa vyrábajú vo forme kapsúl. Tie sa nachádzajú sa v plastovej priehľadnej fľaštičke, s uzatvárateľným vekom. Kapsule, okrem veka, chráni aj potravinárka hliníková fólia.

Vzhľad produktu je ladený do bielo-zelenej farby. Veko a etiketa sú biele, na nej sa nachádza zelený názov kapsúl a ďalšie dôležité informácie k užívaniu, vrátane informácii, že ide o vegánske kapsule. Ide o veľmi podobný vzhľad ako pri Assassine.

V 1 balení sa nachádza 60 kusov kapsúl, ktoré majú zemitú farbu a pri optimálnom užívaní 2 kapsule denne, vám  jedno balenie vystačí na 1 mesiac, presnejšie 30 dní. 

Cena Zerex Dialexin Balance je MEGA výhodná a to aj napriek tomu, že ide o prestížneho výrobcu výživových doplnkov. 1 balenie stojí len 11,99 € a za túto sumu si Dialexin môžete kúpiť na oficiálnej stránke výrobcu https://zerex.sk/produkt/zerex-dialexin-balance .

Galéria produktu

Skúsenosti a recenzie ľudí so Zerex Dialexin Balance

Dostupných skúseností ohľadne doplnku Dialexin Balance, i keď sa predáva aj v Čechách aj na Slovensku, či dokonca v Maďarsku, je pomerne málo. Na heureka.sk a ani na heureka.cz nie je žiadna recenzia. Môže to byť z dôvodu, že ide o pomerne nový produkt, pretože neveríme, že by sa ľudia so svojimi negatívnymi alebo pozitívnymi skúsenosťami s Dialexinom, nepodelili na nejakom fóre, diskusii a pod. Jediné čo sme našli je, že takmer každý užívateľ je s produktami Zerex spokojný, a asi to bude aj pravda, keďže firma ročne predá niekoľko-tisíc produktov.

Hodnotenie Zerex Dialexin Balance

Výživový doplnok Zerex Dialexin Balance hodnotíme známkou 2, a to z toho dôvodu, že napriek tomu, že ide o pomerne známeho výrobcu, ktorí ponúka samé kvalitné výživové doplnky, chýbajú recenzie ľudí. To však nemusí hneď znamenať, že nie je dobrým prostriedkom, ako regulovať hladinu cukru a tuku v krvi, práve naopak.

 Dialexin Balance je len jeden z mála produktov, na rastlinnej báze, ktorí je prioritne určení pre diabetikov Podľa nášho uváženia, si šancu určite zaslúži, pretože stojí len 11,99 € a môže pomôcť vo viacerých smeroch, napr. pri chudnutí alebo pri znížení chuti na sladké. Môže byť ideálnym prostriedkom, vďaka ktorému ukontrolujete svoju žravosť po sladkostiach, ale aj vhodnou prevenciou, proti cukrovke.

 

 

Vyskúšajte komplexné stravovanie založené na vede a výsledkoch. Jediné čo môžeme povedať, že určite schudnete!!

Aktuálne zľavy:

Výhody Dialexinu Balance

 • Výhodná cena, len 11,99 €
 • Overený výrobca
 • Prírodné zloženie
 • Vhodný pre diabetikov aj pre vegánov a vegetariánov
 • Reguluje hladinu cukru a tuku v krvi prírodnou cestou
 • Znižuje únavu
 • Potláča túžby po sladkom
 • Zmierňuje chuť do jedla
 • Bráni prepadnutiu nočnému vyjedaniu
 • Udržuje stabilnú náladu
 • Online nákup z pohodlia domova
 • Bez vedľajších účinkov
 • Bez lekárskeho receptu

Nevýhody Dialexinu Balance

 • Dlhodobé užívanie
 • Málo príspevkov od užívateľov, ktorí majú s Dialexinom nejaké skúsenosti

Upozornenie

Výživový doplnok Dialexin Balance od Zerexu, nenahrádza pestrú a rozmanitú stravu a ani zdravý životný štýl.

Odporúčanú dennú dávku 2 kapsule, neprekračujte, nezvýšite tak efekt kapsúl, ale riziko výskytu nežiadúcich účinkov.

Ak zabudnete užiť Dialexin, hneď po jedle, môžete tak urobiť keď si spomeniete počas dňa, ale nenahrádzajte zabudnutú dávku 2-oj násobnou dávkou. Vždy užívajte len 2 tabletky za deň tak, ako to stanovuje výrobca.

Otázky a odpovede, týkajúce sa výživového doplnku Dialexin Balance

Čo je Dialexin Balance?

Dialexin Balance je výživový doplnok od značky Zerex, ktorý sa užíva na podporu regulácie hladiny cukru v krvi. Prioritne je určený pre diabetikov, ale môžu ho užívať aj ľudia, ktorí chcú schudnúť, poprípade zbaviť sa svojich sladkých zlozvykov.

Čo obsahuje Zerex Dialexin Balance?

V dennej dávke 2 kapsule, sa nachádza len 1 hlavná zložka, ktorou je extrakt z listov Gymnemi lesnej („Gymnema sylvestre“) v množstve 660 mg.

Pomocné látky: protihrudkujúca látka = hydroxypropylmetylcelulóza a horečnaté soli mastných kyselín; plnivo inulín = druh vlákniny

Ako sa užíva a dávkuje Zerex Dialexin Balance?

Zerex Dialexin Balance sa dávku 2 x 1 kapsula, po jedle. Samozrejme, v celosti a s dostatočným prísunom tekutiny.

Koľko stojí Zerex Dialexin Balance?

Pri tomto produkte si Zerex naozaj dal na cene záležať, pretože ho nepredáva za viac ako 12 €. Presnejšie povedané, cena Dialexinu, 1-ného balenia na mesiac, je len 11,99 €

Ako dlho mi vydrží jedno balenie Zerex Dialexin Balance?

Jedno balenie Zerex Dialexinu vám, pri optimálnom užívaní 2 kapsule denne, vydrží 30 dní. Totiž, jedno balenie obsahuje až 60 kapsúl.

Potrebujem lekársky predpis na kúpu Zerex Dialexin Balance?

Nie, na kúpu Zerex Dialexinu Balance žiadny lekársky predpis a ani iný doklad od lekára, nepotrebujete.

Je Dialexin Balance dostupný v lekárni?

Áno je, ale len v niektorých lekárňach a aj to len online formou. Najvýhodnejšie, za cenu 11,99 ho kúpite len na oficiálnej stránke predajcu.

Kde sa dá kúpiť Zerex Dialexin Balance?

Výživový doplnok Dialexin Balance si môžete zakúpiť z pohodlia vášho domova, online, na oficiálnej stránke predajcu https://zerex.sk/produkt/zerex-dialexin-balance ale aj na heureka.sk a aj v niektorej online lekárni. Odporúčame však kúpu priamo u výrobcu, nakoľko máte možnosť získať rôzne zľavy a aj garanciu 100% originality.

Kedy pocítim prvé účinky tabletiek Zerex Dialexin Balance?

Kapsule sú určené na dlhodobé užívanie, preto ich priamy účinok pocítite až po niekoľkých dňoch pravidelného užívania. Ak však patríte medzi ľudí, ktorí sú citliví na účinky výživových produktov, potom je možné, že účinok spozorujete už behom pár, 3-och až 4-roch, dní.

Je možné užívať Dialexin Balance a piť alkohol?

Alkohol je „kalorická bomba“, ktorá sa v prípade, ak ste cukrovkárom, neodporúča piť vôbec. Nielen preto, ale aj preto, že môže negatívne pôsobiť na účinky Dialexinu Balance, ho neodporúčame kombinovať s alkoholom.

Je možné Dialexin Balance kombinovať s inými liekmi?

Závisí od toho s akými liekmi. Ak ste cukrovkár a dlhodobo užívate nejaké lieky na reguláciu cukru v krvi, opýtajte sa svojho lekára, či môžete liečbu podporiť aj Dialexinom Balance. V prípade, že užívate iné lieky, vyskúšajte kontaktovať online poradcu na oficiálnej stránke Zerex, prostredníctvom online chatu. Možno vám poradí bez toho, že by ste museli zájsť k lekárovi.

Môžu sa tabletky Zerex Dialexin Balance kombinovať aj s inými výživovými doplnkami?

Ak to dovoľuje vaše ochorenie, napr. cukrovka, áno môže, ale neodporúčame užívať charakterovo rovnaké produkty, teda napr. 2 na reguláciu hladiny cukru. Na druhej strane, neodporúčame užívať ani príliš veľa doplnkov súčasne, pretože látky niekedy pôsobia v tele dosť dlho nato, aby sa zložky rôznych výživových doplnkov negatívne ovplyvňovali a môžete sa previtamínovať, čo vedie k žalúdočným problémom. Takže, závisí v prvom rade od charakteru doplnku. Ak užívate Dialexin Balance a túžite si posilňovať svoju imunitu, napr. s produktom Zerex Daily Complex, pokojne tak môžete urobiť.

Použité zdroje:

 

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor