ecoslim

EcoSlim

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

EcoSlim alá čarovný nápoj?

Možno ste sa s produktom EcoSlim už niekedy stretli, a možno nie. Čím je ale taký zaujímavý? Že nejde o tablety, nejde o prášky. Ide o kvapky, ktoré vypijete. A potom? Schudnete. EcoSlim je produkt, ktorý na trhu ponúka efektívne chudnutie a zlepšenie trávenia bez toho, aby ste sa museli trápiť v posilovniach.

Znie to ako utópia? Detaily sa dočítate v našej recenzií…

Zloženie

ecoslim produkt

Čo obsahuje produkt EcoSlim? Ide o kombináciu viacerých zložiek vitamínov. Jedná sa napríklad o vitamín B2, B5, B6, B12, ďalej sú to látky ako chitosan, kofeín, kyselina jantárovú, L-karnitín, no a okrem toho sa v Eco Slim nachádzajú aj výťažky z morskej riasy, chilli, guarany, a indickj žihľavy.

 • Chilli sa nachádza v drvivej väčšine produktov, ktoré sú určené na chudnutie. Pomáha totiž zvýšiť telesnú teplotu. Tento proces vyvolá ďalší, a to taký, že sa začnú spaľovať tuky a kalórie. Okrem toho má chilli pozitívny účinok aj na to, že zlepšuje tráviaci systém. Samozrejme, v primeranom množstve.
 • Zázvor, ďalšia zložka, ktorá je súčasťou EcoSlim produktu, upokojuje žalúdok a zlepšuje trávenie.
 • Morská riasa je zas výborná v tom, že obsahuje mnohé minerálne látky, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie tela a tráviaceho systému. Ide o látky ako sú horčík, vápnik, či železo.
 • Guarana slúži ako stimulant. Tým pádom zlepšuje náladu, dodáva energiu a podporuje trávenie. Je preto vhodná aj pri chudnutí.
 • Chitosan – je polysacharid, ktorý sa získava zo schránok rôznych kôrovcov. Je to nestráviteľná látka, ktorá svojím pôsobením dokáže v hrubom čreve blokovať vstrebávanie tukov. Jeho účinok sa prejavuje znižovaním vysoké krvného tlaku a má preventívne účinky pred srdcovo-cievnymi ochoreniami. Tým že je to zároveň prírodná vláknina, pôsobí aj proti vzniku rakoviny hrubého čreva.
 • Kofeín – látka, ktorú pozná takmer každý a je hlavnou resp. typickou zložkou pre kávu a čierne čaje. Pôsobí na centrálnu nervovú sústavu takým spôsobom, že zvyšuje bystrosť a pozornosť. Obsahuje množstvo antioxidantov a flavonidov. Priemerný európan spotrebuje denne od 100 do 400mg kofeínu prevažne vo forme čierneho čaju alebo kávy. Paradoxne v nadmernom množstve môže negatívne pôsobiť na nervovú sústavu.
 • Kyselina jantárová – pomerne zriedkavá látka, ktorá pomáha výmene energie na bunkovej úrovni a zároveň stimuluje výrobu energie. Má silné antioxidačné vlastnosti a môžete ju v malom množstve nájsť aj v ovocí či zelenine. V súčasnosti sa využíva v potravinárstve ako konzervant.
 • Vitamíny skupiny B – v skratke majú hlavne ukludňujúce účinky na nervovu sústavu a podporujú trávenie.

Účinky

EcoSlim sľubuje stratu váhy až 10 – 12 kíl už za jeden mesiac. Tým, že má 100% prírodné zloženie, a najmä zložky obsahujúce vitamíny skupiny B, pomáha štiepiť tuky a cielene odbúravať tieto tukové usadeniny. No a okrem toho výrobcovia uvádzajú, že EcoSlim nezasahuje a nevplýva na nervový, ani srdcový systém. Samozrejme, je to v tom prípade, ak dodržiavate odporúčanú dennú dávku. Tú by ste nemali presiahnuť!

V skratke podľa výrobcu

 • minimalizuje chuť na jedlo
 • zlepšuje tráviaci trakt, hlavne žalúdok a črevá
 • blokuje vstrebávanie tukov
 • zlepšuje metabolizmus a výmenu energie
 • má antioxidačné účinky

Aké iné účinky EcoSlim ponúka?

Znižuje chuť do jedla, preto sa už nebudete prepchávať stravou, keď to nebude potrebné. Keďže sa nebudete prejedať, zlepší sa vám aj tráviace ústrojenstvo, zlepší sa funkcia žalúdka, rovnako ako aj čriev. Okrem toho sa z tela začnú vyplavovať toxíny a budete pociťovať viac energie a chuti do života. Pôsobí aj mierne diureticky, to znamená, že z tela odvádza nadbytočné tekutiny. No a v neposlednom rade chráni telo pred tým, aby sa tukové zásoby opäť usadili.

Zdravé chudnutie?

Nedzá sa vám, že 12 kíl mesačne je trochu veľa? V praxi to znamená, že denne by ste mali zhodiť približne pol kila. V každom prípade, takéto enromné uberanie na váhe je pravdepodobne nezdravé. Je teda vysoko nepravdepodobné, že  schudnete sľubované množstvo. Možno aj schudnete, ale nie 12 kíl. Nie len vďaka kvapkám.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

REALITA je tvrdá

Alebo skúsenosti sú najlepšia odpoveď

Doteraz sa vám zdalo, že kvapky EcoSlim sú celkom zaujímavým produktom? Žiaľ, musíme Vás sklamať. Je to ďalší v už pomerne dlhom rade nespolahlivých produktov. Paradoxne, možno keby je vyrábaný napr. u nás, výsledky by boli lepšie. Ide o to, že zloženie je pomerne zaujímavé a látky, ktoré produkt obsahuje sú v širšom spektre naozaj nápomocné. Ziaľ neexistuje žiadna garancia ich konkrétneho obsahu.

Taktiež sa výrobca prezentuje absolútne katastrofálne. Vymýšľa si skúseností ľudí, používa rôzne fotografie ľudí, pri ktorých uvádza zázračné schudnutie a pritom ich rôzne portály tvrdo vyvracajú. Aj samotný hoax.sk sa veľmi kriticky vyjadruje k týmto kvapkám.

V rýchlosti:

 • Helena Malá je fiktívna osoba (aktuálne už ju stiahli a používajú iné obrázky a zlepšili dizajn)
 • tvrdili že je dietologička
 • v skutočnosti je to moderátorka v rusku, ktorá o chudnutí nevie nič

Cena EcoSlim

Momentálna cena EcoSlim je 49€ za jedno balenie. 

Skúsenosti ľudí

Sú samozrejme negatívne. Väčšina sa sťažuje že prišli o peniaze. Sem tam sa niekto nájde čo by si rád Ecoslim kúpil ale hneď ho uvedomelý diskutéri od toho odhovárajú.

Vymyslené skúsenosti na oficiálnej stránke

Použitie

Na to, aby ste sa dočkali výsledkov, musíte EcoSlim rozpustiť v pohári vody a vypiť raz denne buď spolu s jedlom, alebo po jedle. Už po týždni by ste mali cítiť rozdiely v trávení a vo váhe. Samozrejme, nedá sa spoliehať len a len na tento prípravok. Je nutné pozmeniť aj jedálniček, zaradiť do neho viac zdravých potravín a menej mastných a tučných jedál. No a samozrejme je potrebný pohyb. Nemusíte sa potiť a namáhať v posilovni, no prechádzka, či polhodinové cvičenie určite nebude na škodu.

Hodnotíme EcoSlim

Takže ako sme spomenuli, EcoSlim by mohol byť naozaj zaujímavý produkt. Má výborné zloženie, pekne sa to číta že schudnete 12kg za mesiac.  Pravda je ale že je to doslova vymyslený produkt s hroznou reputáciou, nulovým účinkom  a v tom lepšom prípade ak ho budete užívať vám neuškodí.

Ak by ste si ho chceli aj napriek všetkým negatívam zakúpiť, google vás navedie veľmi rýchlo…My vám odporúčame radšej nejaký so slovenskou podporou a overený…

Trpíte nadváhou, ste často hladný a neviete schudnúť? Fykotín je skvelé riešenie na podporu chudnutia a udržiavanie štíhlej postavy.

Upozornenie

Ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu EcoSlim, radšej ho nepoužívajte a vyberte si iný. V prípade akýchkoľvek otázok sa obráťte na svojho lekára alebo lekárnika, prípadne na výživového poradcu, ktorí vám budú vedieť poradiť.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor