Emulips Forte

Posledná aktuálizácia prebehla 18. marca 2018. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Emulips vo forme kvapiek

Emulips Forte je prípravok vo forme kvapiek, ktorý napomáha redukovať telesnú hmotnosť predovšetkým tým ľuďom, ktorí nedokážu schudnúť ani pri dodržiavaní redukčnej diéty. Ak máte podváhu, aj s týmto problémom si Emulips ľahko poradí jednoducho tak, že pravidelným a dostatočným užívaním upraví metabolizmus tukov.

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Zloženie
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie

Okrem toho, odstráni pocity ťažkosti a nadúvania, ktoré sú často spojené s nesprávnym fungovaním metabolizmu.  Emulips Forte je špeciálne navrhnutý doplnok, ktorý funguje na princípe emulgácie tukov

O čo vlastne ide? Emulgácia tukov je proces, ktorý by sme vo svojej podstate mohli prirovnať k mastnému riadu, ktorý sa pokúšame umyť jarou. Jar rozpúšťa mastnotu vo vode, a tak sa jej zbavuje. Tak je to aj so sodnou soľou žlčových kyselín v tele. Tuk prijímame v podobe potravy cez ústa a postupne prechádza žalúdkom, kde sa nemení. Nato, aby sa tuk strávil je potrebná žlč, prostredníctvom ktorej dochádza práve k spomínanej emulgácii tukov. Telo takouto formou spracuje a správne využije tuk a vitamíny rozpustné v tukoch. Emulips tým, že tiež pôsobí ako emulgácia tukov, urýchľuje tento proces a zabezpečuje pravidelné vyprázdňovanie s tým, že neochudobňuje telo o vitamíny.

Tip pre Vás: Hľadáte vhodné riešenie na boj s nadbytočnými kilami? Chcete niečo, čomu môžete dôverovať a vďaka čomu môžete redukovať svoju váhu? Získajte všetky potrebné informácie a pozrite si naše hodnotenie produktov na chudnutie. Viac informácií nájdete tu…
Tip pre Vás
Potrebuje zhodiť prebytočné kilá a zároveň si chrániť svoje zdravie? ReduXS môže byť pre Vás jedinečným riešením a pomocnou rukou:) . Prečítajte si recenziu na ReduXS  

Emulips Forte charakteristika:

 

 • úprava metabolizmu,
 • pri nadváhe, strata kilogramov,
 • pravidelné vyprázdňovanie,
 • zabezpečuje kvalitný spánok,
 • má upokojujúci účinok nervovej sústavy,
 • pri podváhe optimalizuje telesnú hmotnosť,
 • pozitívne ovplyvňuje celý tráviaci trakt,
 • odstraňuje tráviace problémy, bolesti brucha, nafukovanie, pálenie záhy,
 • zabezpečuje dobré vstrebávanie živín zo získanej potravy,
 • podporuje správne fungovanie žlčníka,
 • zabraňuje tvorbe žlčových kameňov,
 • pôsobí ako detoxikácia pečene,
 • stabilizuje hladinu cukru v krvi,
 • pôsobí ako antioxidant,
 • pozitívne pôsobí aj v oblasti plodnosti a potencie,
 • zlepšuje kvalitu vlasov, nechtov …

Zloženie

Emulips forte obsahuje bylinné extrakty, vďaka ktorým sa zvyšuje jeho účinnosť. Prostredníctvom zmesi rastlinného repkového oleja, vyváženej emulgačnej zmesy, extraktu z mäty piepornej, horca žltého a sladkého drievka lysého stimuluje činnosť pankreasu, podporuje vstrebávanie živín, potláča nadúvanie, zabezpečuje správnu funkciu pečene a žlčníka, prečisťuje črevá, má protihnačkové účinky, zabíja a bojuje proti parazitickým červom v črevách čím udržiava rovnováhu črevnej mikroflóry a zabezpečuje celkové správne trávenie.

Horec žltý podporuje tvorbu bielych a červených krviniek a dodáva telu celkový pocit energie. Sladké drievko lysé má blahodarné účinky na pečeň. Mäta pieporná upokojuje žalúdok pri neurózach, zmierňuje pálenie záhy a vo všeobecnosti očisťuje organizmus.

Balenie a cena Emulips Forte

emulips-forte

Emulips forte 50 ml 17,23 euro

Emulips forte XXL 120 ml 34,47 euro

Balenie 50 ml vám pri pravidelnom používaní 1 krát za deň vydrží až 100 dní, balenie 120 ml až 200 dní.

Čo nahradí Emulips?

ReduXs

Reduxs

 

Zahraničná novinka ReduXs predávaná hlavne na anglickom a nemeckom trhu je skvelým pomocníkom pri chudnutí. Mohli ste o ňom často počuť aj zo slovenských radií.

Predáva sa za dostupnú cenu 39 eur, pričom balenie máte na celé 2 mesiace a presne toľko stačí, aby ste začali vidieť výsledky vo vašom chudnutí.

Dávkovanie je je intuitívne a jednoduché – stačí jedna tableta denne, najlepšie pred jedlom + voda.

Zloženie:

 • Zelený čaj, kaktus, šalvia
 • púpava, brusnica a iné…
 • látky podobné cholesterolu a tuku

Skutočne bohaté a zaujímavé je prírodné zloženie ReduXs, ktoré plošne bojuje proti nadváhe zároveň na viacerých frontoch, pričom dodáva prospešný tuk a znižuje cholesterol.

Dávkovanie

Dávkovanie Emulips Forte je rozdielne u detí a u dospelých. U dospelých je to 1-3krát za deň 10 kvapiek, u detí od 3 rokov 1krát za deň. V oboch prípadoch je najlepšie užívať Emulips s posledným kúskom jedla. Pred nakvapkaním prípravok pretrepte. Môžete užívať celoročne, bez akéhokoľvek obmedzenia.

Emulips je vhodný aj pre tehotné a kojace ženy. Pred jeho užívaním sa však poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Hodnotenie

Emulips Forte je relatívne cenovo dostupný a dostať ho aj v lekárni  . Čo sa týka trvanlivosti, pri normálnom užívaní vám vydrží relatívne dlhú dobu. Skúsenosti ľudí sú v rozpore. Na fóre zdravie.sk sme našli reakciu človeka, ktorý sa vydával za dílera firmy, ktorá tento produkt ponúkala a sám tento produkt na jednej strane kritizuje, že nie sú vedecky preukázateľné dôkazy tohto produktu, ale na druhej strane tvrdí, že niektorým ľuďom Emulips Forte pomohol buď schudnúť alebo napomohol liečiť cukrovku a ďalšie ochorenia, už len z vlastného presvedčenia.

Na tomto princípe funguje aj placebo efekt. Tak uveríte, že vám prípravok pomôže, že vám aj naozaj pomôže. Ak ste si nie istí, či Emulips Forte je to, čo naozaj hľadáte, prečítajte si ďalšie recenzie ľudí, napr. aj na fóre modrý koník. 

Reálna skúsenosť

Ak sa vám nechce preklikávať a vyhľadávať skúsenosti osobne, môžeme vám pomôcť a preniesť jednu recenziu užívateľa sem.

Ja Emulips užívam momentálne, jem veľa celozrnného pečiva, veľa pijem a cvičím sem tam. Mám za mesiac 4kg dole. Dúfam, že to pôjde aj ďalej takto. Hlavné je, že už nemávam nafúknuté brucho, vyprázdňujem sa normálne, pravidelne. Je mi lepšie.

ReduXS pracuje na princípe regulácie metabolizmu a teda znižuje cholesterol, zvyšuje rýchlosť spalovania – predpokladá sa chudnutie od 2 kg a vyššie/mesačne

Nežiadúce účinky Emulipsu

Emulps forte je doplnok stravy, ktorý je bezpečný. Neboli preukázané žiadne vedľajšie účinky. Môžete ho užívať aj pri diétach pri cukrovke, žlčníkovej diéte, pri chorobách srdca a ciev. Užívanie emulipsu môže podporiť liečbu niektorých chorôb.

Upozornenie

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Skladujte v tme, do 20 °C.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Leave a Reply