eslim hlavný

eSlim – efektívna novinka

Posledná aktuálizácia prebehla 18. januára 2022. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Máte radi pomaranče? Ak áno, dobrou správou je, že pomaranč má rad pozitívnych účinkov na chudnutie? Najviac však pomaranč, ktorý sa nazýva Divý pomaranč. Nato, aby ste jeho silu v oblasti chudnutia pocítili, by ste ho museli zjesť toľko, že by ste z toho množstva viac pribrali, ako schudli. Navyše, divoký pomaranč  bežne v obchode nekúpite, ale môžete si ho zakúpiť vo forme výživového doplnku eSlim.

V eSlime sa nachádza niekoľkonásobné množstvo výťažku z Divokého pomaranča + ďalšie látky, vďaka ktorým máte šancu schudnúť. Zaujalo vás to? Všetko čo potrebujete vedieť o výživovom doplnku eSlim, nájdete na jednom miesto, v tejto podrobnej recenzii.

Rýchlo a stručne o eSlim

 eSlim je výživový doplnok, 100%-tne zložený z prírodných zdrojov . Ide o prostriedok, ktorý stimuluje metabolizmus, no znižuje chuť do jedla a vďaka látok, ktoré sa v ňom nachádzajú, zabezpečuje aj vyššiu spotrebu/premenu tuku na energiu, ktorú potrebujú bunky. Tak dochádza k spaľovaniu tukov.

V eSlime sa nachádzajú výťažky/extrakty z divokého pomaranča, až v množstve 400 mg, výťažky zo zeleného čaju, kofeín, L-carnitín, vitamín C a výťažok z čili papričky.

Užíva sa denne, v množstve 4 tabletky, je dostupný bez lekárskeho predpisu a dá sa kúpiť prostredníctvom internetu. Ide o kvalitný certifikovaný doplnok stravy a výživy, ktorý vyrába spoľahlivá firma Pharmatico CE, ktorá už roky vyrába aj produkt eJoy na podporu mužského prirodzenia.

Zloženie eSlim

Je pravda, že podobných tabletiek,  ako je eSlim, na podporu chudnutia, je mnoho. Väčšinou sa skladajú z nejakých opakujúcich sa zložiek, o ktorých sa všeobecne vie, že urýchľujú metabolizmus. Nedá nám však spomenúť, že eSlim je azda jediný produkt, ktorý, na chudnutie, využil prírodnú silu pomaranča. Na základe mnohých výskum, tak pomaranč použil aj ako hlavnú zložku svojho prípravku.

Množstvo použitých látok je uvedené v jednej dávke, čo sú 2 kapsule.

Citrus aurantium 400 mg

„Citrus aurantium“ je botanický názov pomaranča, presnejšie povedané, označuje pomaranč divý. Z toho čo dokáže a na čo sa používa, by sa mal skôr nazývať pomaranč spaľovač tukov. Často sa využíva aj pri tradičnej čínskej medicíne, v ktorej nesie názov „Zhi shi“.

  Obsahuje alkaloid „synefrín“, ktorý spôsobuje naštartovanie tukového metabolizmu.  Spolu s kofeínom, ktorý sa tiež nachádza v eSlime, sa používa na zníženie hmotnosti, ale aj na odbúranie podkožného tuku z rizikových partií. Navyše, stimuluje aj centrálnu nervovú sústavu, čím sa podobá na adrenalín, ktorý dodáva človeku energiu.

L-Karnitín 230 mg

L-Carnitín je aminokyselina, ktorá sa azda najčastejšie spája s produktmi na spaľovanie tukov. Obsahuje ju pomaly každý 2.-hý výživový doplnok na podporu chudnutia. Má však naozaj taký potenciál alebo je to len príliš preceňovaný prvok?

 L-karnitín sa bežne nepoužíva prioritne na chudnutie, ale na rozťahovanie ciev a na zlepšenie funkcii mozgu, na zvýšenie termogenézy.  Avšak, štúdie a výskumy preukázali, že L-karnitín podporuje aj spaľovanie tuku. Vďaka nemu sa oveľa väčšie množstvo tuku presunie do buniek, kde sa premení a spotrebuje vo forme energie. To vedie k chudnutiu a spolu s kofeínom aj k zvýšeniu energie.

Zelený čaj 400 mg

Zelený čaj sa pokladá za jeden z najdravších nápojov vôbec. Ide o silný antioxidant, ktorý obsahuje množstvo bioaktívnych zlúčenín. Dôležitou zložkou sú jednoznačne „polyfenoly“, ktoré sa správajú s protirakovinovými účinkami a čo sa týka chudnutia, je to „katechín“ nazývaný „epigalokatechín-3-galát“ (EGCG).  Vďaka nemu je možné urýchliť metabolizmus a naštartovať aj chudnutie. Spolu s kofeínom, ktorý zelený čaj tiež obsahuje, zvyšuje energiu a zlepšuje fyzický výkon.

Kofeín 200 mg

Mnoho ľudí začína svoj deň poriadnou dávkou kofeínu. Napriek tomu, že sa s ním spája rad negatívnych účinkov, ako je nespavosť a nervozita, pravdou je, že ak sa dávkuje primerane a nie krátko pred spaním, má rad zdravotných výhod.

Ide o prírodný stimulant, ktorý telu dodáva energiu, ale aj zlepšuje funkciu mozgu, zvyšuje sústredenie a čo je zaujímavé, že zlepšuje aj náladu.   Nielen, že prebudí telo tak, že sa dokážete lepšie sústreďovať na svoju prácu, ale tým, že stimuluje centrálni nervový systém , ukrýva v sebe vysoký potenciál naštartovať váš „spiaci“ metabolizmus.

Chilli 40 mg

Bez toho, aby sme čili, resp. výťažok z Chilli papričiek bližšie špecifikovali, určite sami dobre vediete, že okrem pálenia ústnej dutiny, spôsobuje aj rozhorúčenie, rozpálenie a zahriate celého tela.  Štipľavosť, ale aj okamžité zahriatie spôsobuje látka „kapsaicín“, rastlinný alkaloid, ktorý okrem iného, spôsobuje aj červené zafarbenie papričiek. Štúdie naznačujú, že pravidelné užívanie prírodného kapsaicínu z chilli, podporuje chudnutie tak, že urýchľuje spaľovanie tukov a znižuje chuť do jedla.

Vitamín C 40 mg

Vitamín C je základným stavebným kameňom celkového zdravia človeka. Vyžaduje ho každá akcia v tele, či ide o zdravie kostí, o zdravé srdce, bunky, krásnu pleť, kondíciu atď. Napriek tomu, že je nevyhnutný pre zdravé telo, organizmus si ho nedokáže sám vyrobiť, preto je nutné prijímať ho vo forme potravy. Keďže to častokrát nestačí, je potrebné prijímať ho vo forme výživových doplnkov.

  Denne by ste mali prijať 1000 mg vitamínu C.  Hoci prostredníctvom eSlimu denne prijmete len 80 mg (4 tablety denne), stačí to. Totiž, v súvislosti s eSlimom má nezastupiteľnú úlohu, no nie v rámci imunity, ale chudnutiu. Totiž, kombinácia L-Carnitín spolu s vitamínom C, zabezpečuje vyššou produkciu L-Carnitínu v tele, čo vedie k spaľovaniu podkožného tuku.

eSlim neobsahuje lepok a ani žiadne alergény, ktoré sa nachádzajú v štandardnom zozname alergénov.

eslim zloženie

Účinky eSlim

Jednotlivé zložky, ktoré sa v eSlim nachádzajú, pôsobia prevažne tak, aby zabezpečovali pokles telesnej hmotnosti. Ide však o komplexný účinok, ktorý je výsledkom, nasledujúcich účinkov.

Znižuje chuť do jedla

Kofeín, L-Karnitín, Zelený čaj a Chilli, sa navzájom dopĺňajú. Ide o kombináciu zložiek, z ktorej každá obsahuje látky, ktoré stimulujú nervovú sústavu v mozgu. Znamená to, že aj keď nie ste najedení, nepociťujete hlad, čo by sa prejavilo na zvýšenej únave, malátnosti a nervozite.

Kombinácia zložiek podporuje sústredenie sa a dodá vám energiu na vykonávanie športových aktivít, aj keď ste jedli pred 2 hodinami. Navyše, zložky obsahujú aj látky, ktoré potláčajú chuť do jedla. Určite ste si všimli, že ak si dáte tesne pred jedlom kávu, nie ste až takí hladní, ako keď si ju nedáte. To je aj dôvod, prečo sa druhá dávka eSlimu, užíva pred fyzickou aktivitou.

Podporuje urýchlenie metabolizmu

Citrus aurantium alebo Divoký pomaranč sa často pridáva aj do sypaných alebo porciovaných čajových zmesí, ktoré sú určené na redukciu hmotnosti. Jeho hlavným účinkom však nie je, spaľovanie tuku, ale to, že sa stará o správne fungovanie čriev, žalúdka a sleziny.

„Zhi shi“ (Divoký pomaranč) sa v tradičnej čínskej medicíne pokladá za prostriedok, ktorý uvoľňuje zapchaté črevá, nafúknutosť tak, že potravu rýchlejšie a dokonalejšie spracuje. Dokonca, podporuje aj funkciu pečene, ktorá je pri metabolizovaní tukov, cukrov a bielkovín, mimoriadne dôležitá. V kombinácii s kofeínom a zeleným čajom, môžu jeho účinky dosiahnuť zaujímavé chudnúce výsledky. 

Zvyšuje spaľovanie podkožného tuku

Chilli a L-Carnitín podporujú termogenézu. Organizmus sa, pod ich vplyvom, zahrieva rýchlejšie a komplexne. Znamená to, že dochádza k celkovému prekrveniu organizmu. V praxi to vyzerá tak, akoby ste práve prešli rannou rozcvičkou, ktorá vás rozohriala a zobudila, naštartovala vaše telo, vrátane metabolizmu.

Štúdie naznačili, že katechíny zo zeleného čaju a z čili, urýchľujú metabolizmus a že L-Karnitín, celkovou lepšou prekrvenosťou, zabezpečuje efektívnejšiu „premenu“ tukov na energiu, ktorú spotrebujú bunky pri vykonávaní nevyhnutných funkcií. Tak, sa na energiu nepremieňa len cukor a tuk zostáva, ale zvýši sa aj využitie tuku, čo vedie k tomu, že tuk sa neukladá okolo pupka, stehien a zadku.

Zvyšuje fyzickú výkonnosť

Tým, že jednotlivé zložky obsahujú aj isté množstvo kofeínu, a v prípravku eSlim je ešte k tomu aj samostatne pridaný kofeín, cítite sa energeticky, vitálne. Podobné účinky, ako má kofeín, má aj L-Carnitín a opäť aj katechíny, ktoré telo rozprúdia. Výsledkom je potom energia počas celého dňa a po jedení nepríde takmer žiadna únava, ktorá by vás nútila pospať si. Naopak, namiesto poobedného spánku budete pripravený pracovať a športovať rovnako dobre, ako pred obedom.

Ďalšie účinky tabletiek eSlim:

 • Znižuje chuť na sladké
 • Zmierňuje hlad
 • Dodáva pocit nasýtenia
 • Zabezpečuje rýchlejšie spracovanie potravy
 • Podporuje správne metabolizovanie pečene
 • Bráni ukladaniu tuku
 • Zvyšuje kondíciu
 • Pomáha pri očisťovaní ciev od nadbytočného cukru a tuku
 • Podporuje dobrú náladu
 • Zlepšuje koncentráciu
 • Znižuje riziko „vlčieho hladu“
 • Zmierňuje nadúvanie a pocit nafúknutosti
 • Prispieva k pravidelnému vyprázdňovaniu
 • Posilňuje imunitu

Pre koho sú tabletky eSlim určené?

Tabletky eSlim sú určené  pre ľudí, ktorí majú problém ukontrolovať príjem kalórii, chcú schudnúť z rizikových partií, na ktorých sa ukladá tuk. 

eSlim sú tabletky, ktoré sa nepovažujú za doping, preto ich môžu užívať aj vrcholoví a iní športovci. Dôležité je si však uvedomiť, že účinky budú citeľné len vtedy, ak pre seba ešte niečo urobíte, napr. začnete vykonávať nejakú športovú aktivitu.

Kto by sa mal eSlimu vyhýbať?

eSlim je výživový doplnok, ktorý podporuje spaľovanie tukov a pomáha znížiť telesnú hmotnosť. Z toho dôvodu nie je určený osobám mladším, ako 18 rokov. Samozrejme, že nie je vhodný ani pre tehotné a dojčiace ženy, pretože nie je známe, ako by výťažky rastlín reagovali na matku a vyvíjajúci sa plod.

Keďže obsahuje kofeín (40 mg) a výťažky z rastlín, v ktorých sa tiež nachádza kofeín, nie je určený ani osobám, ktoré majú problémy s krvným tlakom, trpia ochoreniami srdcovocievneho charakteru, majú problémy s pečeňou, poruchu krvácnosti, vredovú chorobu alebo vrodenú poruchu sietnice.

Užívaniu sa vyhnite aj v prípade, že ste alergickí alebo precitlivení na niektorú zložku v produkte.

eslim 1 balenie
29.9
 • 1 BALENIE
 • 60 kapsúl
  ☑️-Lepšie spaľovanie tukov
  ☑️-Rýchly nástup
  ☑️-Redukcia hmotnosti
  📢+Zľava až 5eur
eslim 3 balenia
84.9
 • 3 BALENIA
 • 180 kapsúl
  ☑️-Lepšie spaľovanie tukov
  ☑️-Rýchly nástup
  ☑️-Redukcia hmotnosti
  📢+Zľava až 19,8eur
eslim 2 balenia
59.8
 • 2 BALENIA
 • 120 kapsúl
  ☑️-Lepšie spaľovanie tukov
  ☑️-Rýchly nástup
  ☑️-Redukcia hmotnosti
  📢+Zľava až 10eur

Dávkovanie a užívanie eSlim

 Výživový doplnok eSlim sa užíva pravidelne, teda každý deň a to buď v množstve 4 tabletky denne alebo 2.  V prevažnej miere to závisí od toho, či športujete alebo nie. Druhá dávka sa totiž užíva pred fyzickou aktivitou. Samozrejme, že nič vám nebráni užívať aj maximálnu dennú dávku = 4 tabletky denne.

Užívajú sa 2 tabletky ráno, na lačno a 2 tabletky pred plánovanou fyzickou aktivitou, napr. pred športom, vychádzkou, turistikou. eSlim zapite dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie s čistou vodou.

Dbajte na to, aby ste eSlim užili ráno nalačno, približne 30 min. pred raňajkami, aby telo vstrebalo čo najviac látok z prípravku. Pred fyzickou aktivitou užite tiež tak, aby ste neboli najedení, nech si počas športu vaše telo zoberie z výživovo doplnku čo najviac.

Neužívajte večer, pretože obsahuje kofeín, ktorý môže spôsobiť problémy so spánkom.

Vzhľad a cena tabletiek eSlim

Produkt eSlim sa vyrába vo forme kapsúl, ktoré sú balené v plastovej oválnej krabičky. Krabička je špecifická fialovomodrou etiketou, na ktorej je napísaný názov produktu eSlim. Tabletky sú chránené plastovým vekom, na ktorom sa nachádza plastová odnímateľná poistka, ktorá bráni neželanému otvoreniu. Okrem nej je na veku potiahnutá aj papierová záklepka.

 V jednom balení eSlim sa nachádza 60 kusov tabletiek, ktoré vám pri optimálnom užívaní eSlim,  (max. 4 tabletky denne), vydrží na 15 dní. Základné, 1 balenie eSlim, môžete teraz získať za akciovú cenu 29,90 . Ak sa vám to zdá veľa, využite jeden z výhodných akciových balíčkov eSlim, pri ktorých ušetríte nielen v rámci produktu, ale aj na poštovnom. Pri objednávka nad 70 € máte poštovné úplne ZDARMA.

 • 1 balenie eSlim za 29,90 € = 60 ks tabletiek na 15 dní + poštovné v min. hodnote 2,90 €
 • 2 balenia eSlim za 59,80 € = 120 ks tabletiek na 1 mesiac + poštovné v min. hodnote 2,90 €
 • 3 balenia eSlim za 84,90 € = 180 ks tabletiek na 45 dní, poštovné ZDARMA
 • 5 balení eSlim za 139,5 € = 300 ks tabletiek na 75 dní, poštovné ZDARMA
 • 7 balení eSlim za 183,5 € = 420 ks tabletiek na 105 dní (viac, ako na 3 mesiace) + poštovné ZDARMA

Odporúčame

Keďže chudnúca kúra s eSlim, by mala trvať minimálne 2,5 mesiaca, odporúčame zakúpiť si rovno mega balík eSlim = 7 kusov za 183,5 €, pretože 1 balenie máte, akoby úplne ZADARMO. Dokonca, neplatíte ani poštovné.

No a v prípade, že máte obavy z užívania, všetky neporušené (neotvorené) balenia, môžete výrobcovi vrátiť bez toho, že by ste prišli o peniaze alebo si kúpte len 1 balenie eSlim na skúške, i keď od 15-tich dní užívania, veľké zázraky čakať nemožno.

Skúsenosti a recenzie ľudí s eSlimom

eslim skusenosti ludi

Na slovenských weboch, ktoré sa venujú rozoberaniu výživových doplnkov na chudnutie, je eSlim horúcim favoritom. Čo nás však mrzí, že na slovenských fórach, ľudia nerozoberajú produkt eSlim. Pravdepodobne to bude za to, že eSlim je pomerne novým produktom.

Recenzie ľudí sme nenašli ani na heureka.sk či heureka.cz. Jediným zdrojom recenzií je samotná stránka predajcu eSlim.  Ťažko povedať, či ide o pravdivé skúsenosti, no predpokladáme, že keďže ide o oficiálneho a veľmi známeho výrobcu , asi by si nedovolil, svojich potencionálnych zákazníkov zavádzať. Navyše, keby nefungoval, asi by výrobca neposkytol zákazníkom 100 %-ntnú garanciu vrátanie peňazí.

Galéria produktu

Hodnotenie

Výživový doplnok eSlim hodnotíme kladne s menšími výhradami. Pozitívom je, že ide o certifikovaný, 100%-tný prírodný výrobok, ktorý spĺňa všetky normy nariadené Slovenskou republikou na to, aby sa mohol predávať.

Hoci podľa recenzií, ide o sľubný výživový doplnok, nemusí účinkovať v každom prípade. Avšak, znakom dobrého predajcu je aj to, že ľuďom, ktorých eSlim nenadchol, garantuje vrátenie peňazí, za každé nenačaté balenie. Jediné čo by sme produktu vytkli, je že chýbajú recenzie a skúsenosti ľudí na fórach alebo na heuréke. Na druhej strane, možno, že je to len tým, že produkt nie je na trhu príliš dlho a teda veríme, že sa to zmení a vo vašich recenziách bude napísané len to, ako ste s ním spokojní.

 

 

eSlim je zaujímavou novinkou, ktorú rozhodne odporúčame vyskúšať!

Tip na zľavu:

Ak ste už nakupovali a máte zľavový kód, vložte ho podľa návodu nižšie:

Výhody eSlim

 • Dostupnosť bez lekárskeho predpisu online formou
 • Výborné, prírodné zloženie
 • Overený výrobca
 • Zlepšuje spaľovanie podkožného tuku
 • Potláča chuť do jedla
 • Schválené mnohými poprednými organizáciami
 • Držiteľom certifikátu od Úradu verejného zdravotníctva SR
 • Vyrobené a otestované v akreditovanom skúšobnom laboratóriu
 • Online poradňa

Nevýhody eSlim

 • Dlhodobé užívanie
 • Novinka, zatiaľ s malým počtom referencií zákazníkov

Doprava a platba

eslim doprava a platba

Upozornenie

eSlim je len výživový doplnok, čo znamená, že nenahrádza pestrú a rozmanitú stravu a zdravý životný štýl. Nie je liekom, nelieči a nie je určený pre osoby mladšie, ako 18 rokov.

Neprekračujte maximálnu povolenú dennú dávku 4 kapsuly a skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosah malých detí.

Ak ste si, vzhľadom na svoj špecifický zdravotný stav, nie istý, či môžete užívať eSlim, o užívaní sa radšej poraďte so svojim lekárom.

V prípade, že ste zabudli užiť eSlim, nevadí, na konečnom výsledku by to nemalo mať žiadny veľký vplyv, preto pokračujte v užívaní tak, akoby ste zabudnutú dávku užili (nenahrádzajte ju).

Vedľajšie účinky, kontraindikácie a interakcie s inými liekmi

Ako každý kvalitný výživový doplnok, aj eSlim podstúpil dôkladné testovanie, ktorého cieľom bolo odhaliť nežiadúce účinky. Výsledkom však bolo, že eSlim nedisponuje žiadnymi vážnymi vedľajšími účinkami, no vo veľmi ojedinelých prípadoch sa môže objaviť mierna bolesť hlavy, kedy sa odporúča prestať užívať eSlim.

 • Kontraindikácie = vek 18 rokov, tehotenstvo, dojčenie, pacienti trpiaci na ochorenia srdce, pečene a sietnici, alergia
 • Vedľajšie účinky = alergická reakcia, bolesť hlavy
 • Interakcie s inými liekmi = lieky, ktoré sú schopné uvoľňovať oxid dusnatý, lieky na srdce a pečeň, lieky na tlak

Otázky a odpovede, týkajúce sa výživového doplnku eSlim

Výživový doplnok ovplyvňuje zdravie človeka, preto sa niet čo diviť, že ľudia chcú o výživových doplnkoch vedieť čo najviac. Z toho dôvodu kladú rad otázok, na ktoré hľadajú odpovede. My sme vypracovali odpovede na súbor najčastejšie kladených otázok k výživovému doplnku eSlim.

Čo je eSlim?

eSlim je výživový doplnok založený na rastlinnej báze, ktorý vyrába spoločnosť Pharmatico CE, s.r.o. Ide o produkt, ktorý sa užíva, ako podporný prostriedok na chudnutie. Predáva sa na území Slovenskej a Českej republiky.

Kto by nemal užívať eSlim?

eSlim by nemali užívať ľudia, ktorí majú problémy so srdcovocievnym systémom, s pečeňou, krvácnosťou, so sietnicou oka, ktorí sú alergickí na niektorú zo zložiek v prípravke, tehotné a dojčiace ženy a osoby mladšie ako 18 rokov.

Čo obsahuje eSlim?

V eSlime sa nachádzajú len extrakty/výťažky z rastlín, aminokyselina a vitamín C. V jednej dávke, čo sú 2 kapsule, sa nachádza: 400 mg Divokého pomaranča („Citrus aurantium“), 230 mg L-Carnitínu, 400 mg Zeleného čaju, 200 mg kofeínu, 40 mg Čili, 40 mg Vitamínu C.

Neobsahuje lepok a ani žiadne alergény, ktoré sa nachádzajú v štandardnom zozname alergénov.

Ako sa užíva eSlim?

eSlim sa užíva denne, v množstve 4 kapsuly. 2 ráno, pred raňajkami a 2 pred fyzickou aktivitou.

Koľko stojí eSlim?

Cena eSlim závisí od počtu balení, ktoré objednávate. Samozrejmosťou je, že čím viac balení objednáte, tým menej platíte za produkt a aj za poštovné a balné. Poplatky spojené s poštou máte GRÁTIS pri objednávke nad 75 euro.

 • 1 balenie eSlim = 29,90 €
 • 2 balenia eSlim = 59,80 €
 • 3 balenia eSlim = 84,90 €
 • 5 balení eSlim = 139,5 €
 • 7 balení eSlim = 183,5 €

Ako dlho mi vydrží jedno balenie eSlim?

Jedno balenie eSlim, je pri optimálnej dávke užívania, prispôsobené na 15 dní. Na celú odtučňovaciu kúru s eSlim, ktorá by mala trvať cca 3 mesiace, potrebujete 7 balení.

Potrebujem lekársky predpis na kúpu eSlim?

Nie, nepotrebujete. Keďže ide o výživový doplnok, ktorý je založený čisto na rastlinnej báze a ktorý nedisponuje vedľajšími účinkami, dostanete ho bez lekárskeho predpisu.

Je eSlim dostupný v lekárni?

Hoci je eSlim riadne klasifikovaný a laboratórne otestovaný, nepredáva sa v kamenných a ani v online lekárňach. Možno ho kúpiť len na oficiálnej stránke eSlim.

Kde sa dá kúpiť eSlim?

eSlim je možné zakúpiť si formou internetu na oficiálnej stránke predajcu. Ide o bezproblémové objednanie prostredníctvom online objednávky, ale aj pomocou sms správy, či prostredníctvom telefonickej objednávky.

Doručenie je rýchle, behom 2 max. 3 dní máte tabletky eSlim u vás. Platbu a aj formu doručenia máte na výber.

Kedy pocítim prvé účinky tabletiek eSlim?

Za predpokladu, že užívate doporučené množstvo eSlimu, čo sú 4 tabletky denne, je možné spozorovať účinok približne po mesiaci. Účinky, ako je zníženie chuti do jedla, sila a energia, možno pocítiť už po pár dňoch užívania.

Pre optimálne výsledky, by ste mali užívať eSlim, približne 2 až 2,5 mesiaca. Ak sa vám to zdá príliš dlho, pridajte k užívaniu tabletiek eSlim aj športovú aktivitu a mierne upravte jedálniček. Potom výsledky určite nedajú na seba dlho čakať.

Je možné užívať eSlim a piť alkohol?

Pri užívaní eSlim radšej nepite alkohol. Mohlo by to viesť k negatívnym vplyvom na chudnutie. V malom množstve spôsobuje zníženie účinku tabletiek eSlim.

Je možné eSlim kombinovať s inými liekmi?

Ťažko povedať, najlepšie je, ak sa o kombinácii eSlim a vašich liekov, poradíte so svojim lekárom. Jednoznačne však vieme, že sa nemá užívať s liekmi, ktoré sú schopné uvoľňovať oxid dusnatý.

Môžu sa tabletky eSlim kombinovať aj s inými výživovými doplnkami?

Závisí od toho, s akými. Ak kombinujete výživové doplnky zložené na podobnej báze, ako je eSlim, môže sa stať, že efekt sa nezdvojnásobí, akoby ste čakali, ale neguje. Dôvod je ten, že telo častokrát nedokáže vstrebať a efektívne využiť vysoké množstvo látok, a tak ich len vylúči formou moču. Preto radšej nekombinujte eSlim s typovo podobnými výživovými doplnkami.

Ak však užívate bielkoviny vo forme proteínových práškov, môžete užívať aj eSlim. V tom prípade vám ale odporúčame, medzi užitím eSlimu a proteínu, dodržať časový odstup, napr. 3 hodiny.

Existujú aj iné varianty tabletiek eSlim?

Samozrejme, že existujú. Ak sa však pýtate, či sa eSlim nevyrába ešte v nejakej forme, napr. eSlim forte, zatiaľ nie. No, ak myslíte podobné produkty na chudnutie, minimálne rovnako dobré ako eSlim, potom by sme odporučili napr. Fykotín, ktorý znižuje vplyv glykemického indexu potravín na telo človeka.

V prípade, že by ste chceli vyskúšať komplexný stravovací plán, potom je tu prepracovaný diétny program KetoMix, ktorý je drahší, ale s ním bude chudnutie pohodlnejšie, rýchlejšie, efektívnejšie a zábavnejšie.

Ako zlepšiť efekt tabletiek eSlim?

Efekt eSlim tabletiek možno zlepšiť rovnakým spôsobom, ako pri iných výživových doplnkoch na podporu chudnutia. Medzi otrepané, ale zato účinné metódy, ako schudnúť, patrí:

 • Pravidelne vykonávajte pohyb – nemusíte zabehnúť maratón, len si napr. dajte za cieľ, urobiť 10 000 krokom za deň, najlepšie na čerstvom vzduchu
 • Mierne upravte jedálniček – snažte sa obmedziť sladkosti, alkohol a vyprážané jedlá, či polotovary
 • Pravidelne sa stravujte – medzi jedlami dodržujte odstup min. 2,5 až 3 hodiny
 • Pite dostatok tekutín – na podporu chudnutia, by ste denne mali vypiť min. 2 litre čistej vody alebo neochutenej minerálky.

Použité zdroje

 

Aktuálne skóre
[Celkovol: 1 Priemerne: 5]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor