Snažíte sa schudnúť a nejde Vám to? Cvičíte, cvičíte, jete zdravo, no váhy ubúda strašne pomaly, až sa takmer zdá, že vôbec? Tak potom je čas siahnuť po prostriedku, ktorý obsahuje dostatok účinných látok, aby Vám pomohli dosiahnuť vytúženú figúru. A týmto prostriedkom môže byť napríklad aj Exadipin plus!

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Zloženie
 3. Výhody a nevýhody
 4. Cena a balenie
 5. Hodnotenie
 6. Upozornenie

Čo je to Exadipin plus?

Exadipin plus je výživový doplnok na prírodnej báze určený na pomoc pri chudnutí. Je určený predovšetkým ku diétnemu režimu pri nadváhe či obezite a dokonca aj pri diabete 2.typu. Môže sa dokonca užívať len ako prevencia. Jeho unikátne zloženie, ktoré je uvedené nižšie dopomáha k znižovaniu váhy a obezity a udržiava nízku hladinu cukru v tele. Znižuje pocity hladu a tým prispieva k tomu aby ste sa už necítili previnilo z prílišného prejedania sa. Jeho dlhodobé užívanie prináša efekt štíhlej postavy prirodzeným a zdravým spôsobom. Obsahuje vysoko účinný extrakt z indickej rastliny Salacia reticulata.

Zloženie:

Jedna kapsula Exadipinu sa skladá z 3 účinných zložiek.

Tip pre Vás: Hľadáte vhodné riešenie na boj s nadbytočnými kilami? Chcete niečo, čomu môžete dôverovať a vďaka čomu môžete redukovať svoju váhu? Získajte všetky potrebné informácie a pozrite si naše hodnotenie produktov na chudnutie. Viac informácií nájdete tu…
 • Salacia reticulata (600mg v jednej tablete) – Ide o extrakt z rastliny, ktorá je pôvodom z oblasti pobrežia Indického oceánu. Jej účinky napomáhajú k vyrovnávaniu hladiny cukru v tele po jedle a potlačujú pocit hladu. Je známa a veľmi využívaná v tradičnej ajurvédskej medicíne, kde sa využíva už vyše 4 000 rokov. Jej hlavné aktívne zložky sú salacinolcotalanol, ti e sú prírodné inhibítory alfa-glukózy, ďalej magniciferín, ktorý zamedzuje uvoľňovanie cukrov viazaných v pečeni.
 • Saponíny (180g v jednej tablete) – bioaktívne zložky tvorené rastlinami, znižujú hladinu cholesterolu, pôsobia antibakteriálne a protivírusovo.
 • Vitamín D3 (4,8 µg v jednej tablete) – Klasický vitamín, ktorý napomáha k normálnemu rastu kostí u detí a k normálnej funkcii imunitného systému. Rovnako prispieva k normálnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika či fosforu a podieľa sa aj na procese delenia buniek. Je to prirodzene vyskytujúca sa forma vitamínu D, ktorý vzniká v koži pri pôsobení slnečného žiarenia. Jeho zdrojom je len veľmi málo potravín, a podľa výskumov stravoud okážeme prijať len 10% vitamínu D.

Ako užívať exadipin?

Exadipin potláča pocit hladu a chuť na sladké, preto pomáha upraviť Vaše stravovacie návyky. Avšak je potrebné počas užívania jesť 5x denne pravidelne a menšie porcie. Z jedálnička by sa malo vyradiť biele pečivo, údeniny či vyprážané jedlá a sladké nápoje. Zapojiť by sa malo aj cvičenie a zdravá miera pohybu.

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka Exadipinu, ktorá by sa nemala prekračovať ani zanedbávať pre správny efekt sú 3 kapsuly. 3 krát denne jedna kapsula spolu s jedlom alebo po jedle a zapiť dostatočným množstvom vody.

Výhody Exadipinu:

 • Podporuje chudnutie
 • Obsahuje vitamín D3
 • Znižuje pocit hladu a chuti na sladké
 • Antioxidačné vlastnosti, vďaka vitamínu D
 • Znižuje hladinu inzulínu a cholestrolu
 • Vhodný pri diabetese II. Typu, nie však ako liek, skôr na dopomáhanie udržiavania vyrovnanej hladiny cukru v tele
 • Overený rakúsky výrobca

Nevýhody Exadipinu:

 • V rámci schopnosti redukovať váhu sú jeho účinky pomalé
 • Cena sa môže zdať privysoká
 • Jedno balenie ako test, či prípravok funguje nestačí, lebo ho treba používať dlhodobo
 • Vhodnejší skôr k diabetesu II. typu ako k chudnutiu

Cena a balenie:

exadipinBalenie Exadipinu klasicky pozostáva zo 60 mäkkých kapsúl, ktoré sú určené pre dospelých ľudí. Cena sa vo väčšine e-shopoch a v lekárňach pohybuje okolo 22€ + – . Iné balenie ako 60 kusov sa na trhu zatiaľ nevyskytuje.

Balený je v malej bielej krabičke s oranžovými pruhmi a čiernym písmom. Balenie obsahuje 60mäkkých kapsúl, ktoré sa vcelku prehĺtajú.

Exadipin 1 balenie (60ks na 20 dní) – 20,60€ (aktuálna cena tu)

Exadipin balenie 3+ 1 zdarma (300ks na 100 dní) – 87€

Hodnotenie

Chudnutie s exadipinom je pomalé, preto ak hľadáte zázračný spôsob akým zhodiť rýchlo a ľahko pár kíl, Exadipin nebude odpoveďou. Na internete nie je veľa recenzií na tento prírodný doplnok, a ľudia ho využívajú skôr pri diagnóze diabetese II. Typu ako pri chudnutí, pretože jeho schopnosť udržať nízku hladinu cukru je pre takýchto pacientov dôležitá. Ale ak ste odhodlaný cvičiť, máte dobrý jedálniček, ale radi by ste si z dlhodobejšieho hľadiska vypomohli, nie je dôvod nedať mu šancu.

Upozornenia a vedľajšie účinky

 • Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.
 • Exadipin nie je liek na diabetes a nie je vhodný na používanie ako náhrada pestrej stravy.
 • Pri užívaní tohto prírodného extraktu neboli zaznamenané žiadne známe vedľajšie účinky, no ak sa u Vás nejaké prajajavia neváhajte kontaktovať svojho lekára alebo lekárnika.
 • Exadipin by sa mal skladovať v suchu, mimo vlhka mrazu, najlepšie pri izbovej teplote okolo 25 stupňov. Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Prípravok nie je vhodný pre deti a mladistvých, odporúča sa užívať iba dospelým osobám.
 • Nie je určený pre deti, tehotné či dojčiace ženy.
 • Nepoužívajte tento prípravok ak ste precitlivelý alebo alergický na liečivú látku, prípadne iné položky zo zloženia.
 • Exadipin sa môže kombinovať s inými produktami na redukciu hmotnosti, ktoré majú odlišné pôsobenie.
 • Nelikvidujte (žiadne) lieky odpadovou vodou a ani domovým odpadom. Nepoužitý liek vráťte, prosím, do lekárne. Tieto opatrenia pomôžu chrániť životné prostredie.
 • Exadipin nemá žiadny vplyv na Vašu schopnosť viesť vozidlá alebo obsluhovať stroje.
 • Exadipin a jedlo a nápoje – mäkké kapsule sa majú užívať pri jedle tri krát denne, prehltnúť vcelku a zapiť dostatočným množstvom vody. Nevylučuje sa konzumácia žiadnej potraviny.
 • Užívanie iných liekov a Exadipinu plus – nie sú preukázané negatívne účinky užívania iných liečiv a Exadipinu, no ak si nie ste istý, konzultujte to so svojim lekárom alebo lekárnikom
Prípravky podobné Exadipinu plus:
Na trhu nájdete množstvo prípravkoch na chudnutie, či v podobe tabletiek alebo nápojov a všetky majú svoje pre aj proti. Známe príklady sú: fitoslim, obezin, Green cofee plus. Ak sa Vám teda Exadipin plus nepozdáva, skúste sa pozrieť po týchto alternatívach.

 

 

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]
Vyjadrite svoj názor

   Leave a reply