Exadipin

Exadipin – na chudnutie alebo na diabetes?

Znižuje tiež pocit hladu, čím prispieva k celkovej pohode počas dňa. Telesný tuk sa postupne odbúrava spôsobom, ktorý je pre naše telo prirodzený – k chudnutiu dochádza znižovaním hladiny krvného cukru. Dlhodobé užívanie Exapidipu prináša efekt v podobe štíhlej postavy a pevného zdravia.

Tip pre Vás
Hľadáte produkt na redukciu váhy a udržanie štíhej línie? Fykotín je jeden z najpredávanejších produktov na chudnutie! Chcem si prečítať o Fykotíne  

Charakteristika

exadipin

 • Liek určený na podporu chudnutia
 • Obsahuje rastlinný extrakt z rastliny Salacia reticulata
 • Obsahuje vitamín D3
 • Redukuje nahromadený vnútorný tuk
 • Znižuje hladinu inzulínu a cholesterolu
 • Znižuje pocit hladu
 • Udržuje stabilnú hladinu krvného cukru
 • Má antioxidačné vlastnosti

Zloženie Exadipinu

Denná dávka (3 kapsule) obsahuje 600 miligramov až 72,7 gramov rastlinného extraktu z rastliny Salacia reticulata z toho 180 miligramov až 21,8 gramov saponínu a Vitamín D3. Tri kapsule obsahujú kalorickú hodnotu 6,3 kJ až 765,9 kJ, 1,5 kcal až 185,4 kcal a 0,2 g až 32,7 g sacharidov.

Čo nahradí Exadipin?

Ideálny Fykotín

fykotin banerFykotín je prírodný preparát na redukovanie hmotnosti. Ide o špeciálnu kombináciu prírodných zložiek, ktoré vďaka synergickému účinku jednotlivých látok, spôsobujú znižovanie glykemického indexu toho, čo zjete a tým pádom umožňuje ľahšie chudnutie.

Zloženie:

 • Modré riasy, Červené riasy
 • Jastrabník chlpánik a Jalovec
 • Ginko biloba a Trpasličia breza

Glykemický index, resp. jeho hodnota patrí medzi základné ukazovatele kvalitnej stravy a jej schopnosť nepridávať na váhe. Je to termín určený svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO)

Ide o výhradne prírodné zloženie, ktoré pravidelným a dlhodobým užívaním nespôsobuje vedľajšie účinky okrem znižovania váhy.

Ako funguje Exadipin?

Účinné látky prípravku Exadipin fungujú v tenkom čreve ako prírodné inhibítory alfa-glukozidázy (Salacinol a Cotalanol). Spomaľujú rozklad sacharidov na glukózu, čím udržiavajú hladinu glukózy a zabraňujú jej extrémnym výkyvom. Po jedle teda hladina glukózy kolíše omnoho menej ako bez užitia Exadipinu.

Exadipin dokáže zároveň minimalizovať prebytky krvného cukru a zabraňuje jeho premene na tuk. Dlhodobé užívanie Exadipinu teda vedie k postupnej redukcii hmotnosti.

Cena a balenie

exadipin

Exadipin sa v lekárňach predáva väčšinou v balení po 60 kapsúl a cena sa pohybuje približne okolo 22€. Môžete si ho kúpiť napríklad tu.

Prečo užívať Exadipin?

Nadváha a obezita je výsledkom prudkého kolísania hladiny glukózy v krvi a dlhodobou energetickou nerovnováhou v príjme a výdaji človeka. Kým nadváha je spojená s miernym rizikom rôznych ochorení a je len estetickým problémom, obezita predstavuje vysoké riziko ohrozenia zdravia. Obezita je považovaná za závažne metabolické ochorenie a vyžaduje si liečbu.

Cukrovka a Exadipin

Chudnutie nie je jediná vec, na ktorú sa Exadipin používa. Je ideálny aj pri liečbe cukrovky. Môžu ho brať už deti od troch rokovJe použiteľný pri cukrovke 2. typu.

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka Exapidinu  3 kapsule. Užívajte 3x denne 1 celú kapsulu  spolu s jedlom, zapite malým množstvom tekutiny. Exadipin užívajte denne počas dlhšej doby.

Exadipin sa však odporúča užívať dlhodobejšie a tak rátajte s tým, že jedno balenie vám k redukcii váhy nemusí postačovať.

Hodnotenie

Hodnotení na liek Exadipin je málo, pretože nie je medzi ľuďmi až taký známy. Na portáli heureka.cz sa vedie o Exapidinu menšia diskusia. Avšak, diskutujúci využívajú Exapin skôr v prípade diagnózy diabetes ako prípravok na chudnutie. Exadipin je totiž zároveň vhodný aj pre pacientov s diagnózou diabetes 2, pretože práve jeho schopnosť udržať nízku glykémiu je pre takýchto pacientov vhodný. Ľudia na neho majú pozitívny ohlas a sú spokojní s účinkami, pokiaľ ide o diabetes, ak chcete schudnúť vyskúšajte Fykotín.

Trpíte nadváhou, ste často hladný a neviete schudnúť? Fykotín je skvelé riešenie na podporu chudnutia a udržiavanie štíhlej postavy.

Upozornenie

Exadipin je určený na diétny režim pacientov a mal by byť používaný pod lekárskym dohľadom. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Je potrebné uchovávať ho mimo dosahu detí a ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa tiež používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Vedľajšie účinky neboli zistené. Je vhodný aj pre ľudí s vysokým krvným tlakom a zvýšenými hodnotami cholesterolu a triglyceridov v krvi.

Exadipin
3.4 (67.06%) 17 votes

Vyjadrite svoj názor

Leave a reply