fitoslim web

FitoSlim

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

FitoSlim alebo chudnutie bez námahy?

Niekoho trápi, niekoho nie. Niekto sa  tým vie zožierať celé týždne, bojovať s tým, a niekto sa nad tým ani nezamyslí. Ideálna postava.

Najmä teraz v období zimy sme si hádam každý vytvorili trošku tukových zásob navyše. Možno ešte stále zapneme nohavice, no pohľad do zrkadla sa nám nemusí zdať až tak lichotivý, a radi by sme s tým niečo urobili. Schudli najlepšie.

Chudnutie ako také môžeme definovať ako rôzne spôsoby ako zhodiť pár kíl. Napríklad športom, cvičením, diétou. Ale čo keď nemáte dostatočne silnú vôľu na prísne diéty, a ani toľko času a peňazí, aby ste sa každý deň vláčili do fitka? Odpoveďou ktorú hľadáte môže byť FitoSlim!

O výrobku FitoSlim

Už dlho chcete schudnúť, ale nedarí sa to? Dôvody môžu byť rôzne, od lenivosti až k nedostatku času, ale problém zostáva rovnaký. Jednoducho cesta k vysnívanej postave je tŕnistá a často krát pre človeka aj nemysliteľná. Ale dnes už  tento problém rozhodne nemusí ostať neriešiteľný!

 FitoSlim je prírodný výživový doplnok, v podobe práškového nápoja. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu podporuje chudnutie, bez zbytočného hladovania sa , a stáva sa tak vítanou podporou pri chudnutí.

FitoSlim pritom nie je iba ďalším z nekonečnej rady placebo nápojov na chudnutie, ktoré sľubujú hory doly, ale už pri čítaní zloženia zistíte, že tadiaľ cesta nevedie. Naopak, tento nápoj je dokonca overený štúdiami a podporovaný Európskou úniou – jeho účinky sú schválené európskou komisiou pre bezpečnosť potravín.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Podporuje chudnutie svojou schopnosťou zasýtiť a odbúravať chuť do jedla, vďaka vyváženej zmesi z hľuzy Konniac Manna Flour a iných koncentrovaných prírodných rastlinných extraktov (viac v sekcii ‚zloženie‘). Nápoj má príjemnú pomarančovú príchuť a podľa blogerských recenzií je táto chuť naozaj v poriadku, prirovnávajú ju k šumienke alebo vitamínu C.

98% užívateľov FitoSlimu potvrdilo jeho účinnosť, pričom až 95% potvrdilo, že cítili menšiu chuť do jedla, 85% užívateľov schudlo rýchlejšie, ako by schudli pri bežnej diéte a až 75% si udržuje váhu, ktorú dosiahli pitím FitoSlim nápoju.

Pri užívaní nápoju nemusíte nejako výrazne obmedziť svoj príjem stravy. Jeho prirodzená schopnosť nasýtiť žalúdok a znížiť tak chuť do jedla vám sama dopomôže k tomu, aby ste zmenšili porcie, ktoré bežne prijímate. Samozrejme, ak chcete účinky SlimoFitu posilniť, je na mieste, aby ste jedli dostatočne vyváženú stravu a skúsili sa trochu vyhýbať sladkým či mastným jedlám.

Podporiť jeho účinky môžete aj menším cvičením, napríklad základnými cvikmi na chudnutie, či rýchlou chôdzou. Ak na to však nemáte popri svojom vyťaženom rozvrhu kedy stihnúť, bude stačiť, ak občas miesto výťahu použijete schodisko, či pôjdete na dlhšiu prechádzku so svojim štvornohým miláčikom.

Účinky FitoSlimu

 • Znižovanie chuti do jedla
 • Zintenzívňuje odbúravanie tukov
 • Chráni svalovú hmotu katabolizmu v dôsledku kalorického deficitu

Zloženie

 • Glukomanán : vláknina, ktorá zabezpečuje odbúravanie pocitu hladu
 • Kyselina hydroxycitrónová z plodov Garcínie : zložka pre intenzívnejšie chudnutie
 • L- Gutamín a L-Leucín : pre ochranu svalovej hmoty
 • Sladidlo
 • Regulátor kyslosti
 • Prírodná aróma
 • Betakaroten
 • Extrakt z červenej repy

Dávkovanie

FitoSlim sa užíva 3 krát denne, približne 15 minút vždy pred hlavným jedlom – teda pred raňajkami, obedom a večerou. Jedno vrecúško z balenia sa rozpustí v 150ml studenej vody. Odporúča sa vypiť čo najskôr, nakoľko zmes po odstátí vytvorí želatínovú vrstvu, ktorá nie je až tak chutná ako samotný nápoj.

Cena a balenie:

fitoslim produkty

1 balenie FitoSlimu obsahuje 21 sáčkov nápoju, čo značí dostatok na 1 týždeň kúry

1 balenie (1 týždeň kúry) vás na oficiálnej stránke vyjde 14,90€

2 balenia (2 týždne kúry) vás vyjdú na 27,80€, čím viete ušetriť už 2€

3 balenia (3 týždne kúry) stoja prijateľných 39,70€, čím ušetríte až 5€

4 balenia (4 týždne kúry) sa dajú kúpiť za 51,60€ , čím sa ušetrí až 8€

Ako to pri takmer všetkých výrobkoch býva, ani tento nie je výnimkou. Najvýhodnejšie je využiť mesačného balenia, ktorý vás z dlhodobejšieho hľadiska vyjde najvýhodnejšie.

V prípade záujmu o kúpu FitoSlimu, stačí kliknúť sem.

FitoSlim

Ako sme už spomenuli, FitoSlim je u nás úplná novinka a preto jej rozhodne patrí naša pozornosť. Funguje na princípe špeciálnej vlákniny, ktorá po nasýtení zväčšuje svoj objem a vy nepotrebujete toľko zjesť.

Dávkovanie je jednoduché a spojené s tromi hlavnými chodmi. Teda FitoSlim prijmete pred jedlom asi 15 minút 3x denne.

Zloženie:

 • vláknina Konjac Mannan flour
 • Garcinia Cambogia
 • L-Glutamin a L-Leucín

Kvalitné zloženie  a dva spôsoby akým tento produkt pomáha redukovať nadváhu ho predurčuje na atraktívny doplnok na chudnutie,

Ako čo najefektívnejšie schudnúť s FitoSlimom?

 1. Začnite používať FitoSlim, 3 krát do dňa pred každým hlavným jedlom
 2. Stravujte sa vyvážene, nemusíte stravu výrazne meniť, ale obmedzte napríklad jedenie sladkostí
 3. Nezabudnite sa hýbať, niekedy stačí vymeniť výťah za schody
 4. Držte sa plánu , nevynechávajte svoju dávku FitoSlim 3x denne

Výsledky užívania:

Ak užívate FitoSlim pravidelne, mali by sa dostaviť výsledky v podobe schudnutia o 1,2 kg za týždeň. Tento výsledok zväčša prejaví až po druhom týždni užívania, no drobné zmeny na váhe by ste mali badať už po prvom týždni. Treba ale brať do úvahy, že určite ste za týždeň nepribrali, a preto nemôžete ani očakávať výrazný úbytok váhy zo dňa na deň. Ak chcete podporiť výsledky, držte sa 4 jednoduchých krokov uvedených vyššie Ak si chcete pozrieť príbehy a výsledky ľudí, ktorí FitoSlim užívali, stačí kliknúť sem.

Hodnotenie:

FitoSlim je výborným výberom, ak ste nespokojný so svojou postavou, ak je náhodou vaše BMI vyššie, ako by malo (nepoznáte svoje BMI? Jednoducho si ho vypočítajte BMI kalkulačkou tu), alebo ak len jednoducho chcete schudnúť pár kíl bez väčšej námahy.

 Ide však o geniálny princíp, kedy sa vám prirodzene zmenší objem stravy, ktorú ste schopný prijať a pocit nasýtenia ostáva.  A to je problém väčšiny ľudí, ktorí sa nevedia vôbec ovládať a množstvo chcú prirodzene doplniť.

Pozrite si Ďalšie informácie na oficiálnej stránke a zistite sami, že FitoSlim sa naozaj oplatí .

Nemôžete od neho očakávať zázraky, nevyhladí vám celulitídu, a nezabráni vám jesť niečo, na čo naozaj máte chuť. Podporí však odbúravanie tukov, a chuť do jedla čiastočne potlačí. Na ostatné musíte použiť svoju silnú vôľu a túžbu po lepšom tele.

Cena FitoSlimu je obdobná ako za iné prípravky určené na chudnutie, ktoré často krát nemajú ani prírodné zloženie, prípadne sa ukážu ako nefunkčné. Napriek tomu, že sa Vám môže zdať trochu vyššia, je to riziko, ktoré treba podstúpiť za cestou k dokonalej postave.

Ak si nie ste istý, či tomuto výrobku veríte, ale chcete si kúpiť výhodnejšie –väčšie- balenie, nezúfajte. Ak sa Vám náhodou FitoSlim nebude páčiť, nebude vám vyhovovať jeho chuť, alebo jednoducho nebudete spokojný s výsledkom za prvý týždeň, do 15 dní vám pri nákupe z originálnej stránky garantujú vrátenie peňazí za každé nenačaté balenie FitoSlimu.

Rovnako ak ste človek, ktorý rád uvidí výsledky ale aj rád ušetrí, môžete si kúpiť dlhodobejšiu kúru FitoSlim a ak následne po jej užívaní pošlete na ich stránku Vašu recenziu aj s fotkou, vrátia Vám 50% z Vašej objednávky.

Upozornenia

FitoSlim nemá zatiaľ žiadne potvrdené vedľajšie účinky, preto ak nie ste alergický na nejakú zložku tohoto nápoja, nemali by sa žiadne dostaviť.

Výrobok treba skladovať na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí. Určená denná dávka FitoSlimu nesmie byť porušená. Rovnako sa FitoSlim nemôže užívať ako náhrada pestrej stravy, ide iba o výživový doplnok. Výživový doplnok sa musí požívať s dostatočným množstvom vody, aby sa účinné látky dostali až do žalúdku.

Výrobok ale nie je vhodný pre maloleté deti a tehotné či dojčiace ženy.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor