formoline L112

Formoline L112

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Formoline L112. Uľahčuje chudnutie.

Formoline je špeciálny nemecký doplnok výživy,  ktorý je schopný viazať tuk v potrave a ten následne dokáže vylúčiť prirodzene z tela von . Samozrejme bez toho, aby sa uložil. Pokiaľ je Váš najväčší problém pri naberaní váhy práve tuk v potrave, Formoline môže byť tou najlepšou cestou. Tento produkt vyrába nemecká spoločnosť Certmedica International.

Aktuálne je predaj Formoline na slovensku zastavený, nakoľko distribútor stratil práva na predaj tohto výborného doplnku na chudnutie. Naštastie je tu kvalitná náhrada v podobe iných doplnkov na chudnutie ako napríklad ReduXS.

Tip pre Vás
Formoline aktuálne stratil licenciu na predaj na území SR. AK chcete podobný prípravok môžete si prečítať o ReduXS. Pozrieť sa na oficiálny web predajcu [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Formoline l 112 – čo obsahuje ?

Obsahuje zložky (vlákniny polyglukozamín L112), ktoré na seba naviažu tuky, čiže to, čo vo svojom tele nechcete a zabráni tomu, aby sa tuk vstrebal vo Vašich črevách. Čo to znamená v praxi? Môžete sa pokojne najesť čoho Vám chutí, zároveň chudnúť a nemať výčitky. Formoline L112 Vás oslobodí od toho, čo Vám najviac strpčuje život – naberanie ďalších nechcených kilogramov. Zároveň neovplyvňuje zdravé zložky stravy ako bielkoviny a sacharidy.

Ako funguje ?

Ako je možné, že vôbec Formoline L112 Vás dokáže oslobodiť od nežiadúcich zložiek stravy, teda z tých z ktorých priberáte? Správny pomer a druh vlákniny vo Formoline bol vytvorený presne za účelom „blokovania“ vstrebávania tukov. 

Väčšina súčasných pseudodietológov obviňuje za všetko buď tuk alebo najnovšie cukor. Dve z troch základných zložiek nutných pre fungovanie organizmu… Ale späť k tukom. Títo v úvodzovkách dietológovia hovoria že musíte tuk prakticky vylúčiť aby ste mohli byť zdravý a mohli chudnúť. Čo ale nie je tak celkom pravda. Každý človek, muž či žena, musí prijímať aj dostatok tukov. Predovšetkým ženy musia mať v tele vždy dosť tuku, aby mohli prebiehať základné metabolické a biologické procesy. Samozrejme všetko s mierou.

Preto keď budete dodržiavať základné princípy stravovania (aspoň 4x denne pestrá strava) a pohybu (pol hodinová podvečerná prechádzka), nemusíte sa drasticky obmedzovať v strave a keď si sem tam dáte bravčovú šunku či mäso, nič sa nedeje. Vtedy si dáte Formoline L112, ktorý nadbytočné tuky naviaže a vy ich v stolici vylúčite.

Zloženie

Obsahuje špecifický druh vlákniny, ktorý pochádza z pancierov kôrovcov. Čiže to znamená, že Formoline L112 môžeme označiť ako prírodný produkt čo je základ zdravého fungovania organizmu a nie zmes látok, ktorá bola niekde vytvorená v laboratórnych podmienkach.

Tento doplnok nie je vhodný pre štíhlych ľudí!

Produkty – Všetky zlacnili!

formoline L112

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Formoline L112 Single Pack

Obsahuje 96 ks dávok/cena 48 eur. Aktuálne 39,90 eur

Vhodné pre ľudí, ktorí si chcú overiť funkčnosť a efektivitu tohoto prípravku.

Formoline L112 Duo Pack

Aktuálne 79,80 eur

Obsahuje 2x 96ks

Formoline L112 Multi Pack

Obsahuje 3x 96ks/cena 136 eur. Aktuálne 107,73 eur

Najvýhodnejšie cenové balenie pre ľudí, ktorý už chudnú a udržujú si postavu dlhodobo s Formolinom.

Na všetky typy produktov Vám prinášame znížené ceny,  ktoré môžete získať len cez internetový obchod. V lekárňach sa ceny pohybujú vyššie a v menších baleniach (menej tabliet).

Dávkovanie

Je skutočne jednoduché. Ak konzumujete jedlá s vyšším obsahom tuku, dajte si dvakrát 2 tablety denne. Ak je vaša strava o nejaký ten tuk chudobnejšia, stačí jedna tableta dvakrát denne. tablety nežujte a nedrvte, prehltnite v celku a zapite dostatočným množstvom vody.

Kde kúpiť Formoline

Tento výživový doplnok je kvalitný preparát, ktorý je možné zakúpiť aj vo vybraných lekárňach. Dôležité je však upozorniť na fakt, že niektoré lekárne/obchody predávajú tento produkt aj o 10-15 eur menej ako ho dováža hlavný distribútor, ktorý aj na to upozorňuje na svojich webových stránkach.

Takto zlacnený produkt je neoriginálny alebo často tesne pred dátumom spotreby. Takouto cenou potom zavádzajú ľudí, ktorých cieľom je začať lepší život. Všetky naše odkazy sú na oficiálneho distribútora.

Taktiež sú tieto stránky overené ŠÚKL (Štátnym ústavom na kontrolu liečiv) ktoré garantuje kvalitu, bezpečnosť a funkčnosť Formolinu. Všetky naše odkazy vedú k správnemu distribútorovi.

Odkaz na oficiálnu stránku formodieta.sk

Odkaz na ŠUKL (stránka formodieta.sk je približne v strede)

Skúsenosti užívateľov

nadmieru uspokojivé. V rôznych diskusiách sa môžete dočítať o pozitívnej redukcii váhy a ďalšie odporúčania o tejto forme zlepšeného chudnutia.

Zhodnotenie Formoline L112

Pozreli sme sa na referencie ľudí. Ak chceme byť skutočne objektívni, musíme byť aj tvrdí. Hľadali sme teda referencie ľudí, ktorí mali dlhodobo problémy s nadváhou a nič im nezaberalo. Spoločným menovateľom týchto referencií bol fakt, že ľudia s problémami, ktorí si nevedeli s nadbytočnými kilami rady,  schudli niekoľko kilogramov za mesiac !  A pritom, produkt Formoline L112 Vás prakticky nijako neobmedzí. Stačí sa normálne najesť, ísť si zacvičiť, dať si Formoline L112.

S Formolinom prakticky nemusíte robiť radikálne zásahy do stravy. Jediné, čo musíte dodržať je piť odporúčaný objem tekutín denne. Čo je v podstate klasická vec v rámci zdravého životného štýlu. Prekvapilo nás, ale veľmi pozitívne, že denne si tento produkt objednávajú desiatky ľudí.

Výsledkami sa môžete pridať ku kvantite ľudí, ktorý konečne našli spôsob ako schudnúť bez rôznych obmedzení, alebo radikálnych zmien. Treba ešte dodať, že je ,,Made in Germany,, a je overený Štátnym ústavom na kontrolu liečiv. Čo viac ?

Dôležité informácie

Formoline L112 je dostupný aj bez lekárskeho predpisu.

Neodporúča sa užívať ak ste alergický na kôrovce, môže sa prejaviť nežiaduci účinok. Taktiež ani tehotným ženám a deťom do 3 rokov a ľudom s podváhou. Taktiež ľudia nad 80 rokov a s tráviacimi ťažkosťami. Pri týchto špecifických prípadoch vždy kontaktujte svojho lekára. Ďalšie informácie sa môžete dočítať v príbalovom letáku.

Oficiálny predajca: formodieta.sk

V tejto časti diskusie (v komentároch) môžete vyjadriť svoje skúsenosti a podeliť sa s ostatnými úplne anonymne.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

9 komentárov

 1. Ivi 27. januára 2016
  • Julka 8. februára 2016
 2. Tomino 21. februára 2016
 3. milan 25. februára 2016
 4. Svetlana 12. augusta 2016
 5. Janka 7. novembra 2016
 6. Luboca Kalnicka 18. januára 2017
  • Dietologické CENTRUM Slovenska 18. januára 2017
 7. Miro 17. februára 2017

Napíš nám svoj názor