Formoline L112

Posledná aktuálizácia prebehla 13. februára 2018. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Formoline L112. Uľahčuje chudnutie.

Obsah článku

 1. Účinky
 2. Zloženie
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie

Formoline je špeciálny nemecký doplnok výživy,  ktorý je schopný viazať tuk v potrave a ten následne dokáže vylúčiť prirodzene z tela von . Samozrejme bez toho, aby sa uložil. Pokiaľ je Váš najväčší problém pri naberaní váhy práve tuk v potrave, Formoline môže byť tou najlepšou cestou. Tento produkt vyrába nemecká spoločnosť Certmedica International.

Aktuálne je predaj Formoline na slovensku zastavený, nakoľko distribútor stratil práva na predaj tohto výborného doplnku na chudnutie. Naštastie je tu kvalitná náhrada v podobe iných doplnkov na chudnutie ako napríklad ReduXS.

Tip pre Vás: Hľadáte vhodné riešenie na boj s nadbytočnými kilami? Chcete niečo, čomu môžete dôverovať a vďaka čomu môžete redukovať svoju váhu? Získajte všetky potrebné informácie a pozrite si naše hodnotenie produktov na chudnutie. Viac informácií nájdete tu…

Tip pre Vás
Formoline aktuálne stratil licenciu na predaj na území SR. AK chcete podobný prípravok môžete si prečítať o ReduXS. Pozrieť sa na oficiálny web predajcu 

Formoline l 112 – čo obsahuje ?

Obsahuje zložky (vlákniny polyglukozamín L112), ktoré na seba naviažu tuky, čiže to, čo vo svojom tele nechcete a zabráni tomu, aby sa tuk vstrebal vo Vašich črevách. Čo to znamená v praxi? Môžete sa pokojne najesť čoho Vám chutí, zároveň chudnúť a nemať výčitky. Formoline L112 Vás oslobodí od toho, čo Vám najviac strpčuje život – naberanie ďalších nechcených kilogramov. Zároveň neovplyvňuje zdravé zložky stravy ako bielkoviny a sacharidy.

Ako funguje ?

Ako je možné, že vôbec Formoline L112 Vás dokáže oslobodiť od nežiadúcich zložiek stravy, teda z tých z ktorých priberáte? Správny pomer a druh vlákniny vo Formoline bol vytvorený presne za účelom „blokovania“ vstrebávania tukov. 

Väčšina súčasných pseudodietológov obviňuje za všetko buď tuk alebo najnovšie cukor. Dve z troch základných zložiek nutných pre fungovanie organizmu… Ale späť k tukom. Títo v úvodzovkách dietológovia hovoria že musíte tuk prakticky vylúčiť aby ste mohli byť zdravý a mohli chudnúť. Čo ale nie je tak celkom pravda. Každý človek, muž či žena, musí prijímať aj dostatok tukov. Predovšetkým ženy musia mať v tele vždy dosť tuku, aby mohli prebiehať základné metabolické a biologické procesy. Samozrejme všetko s mierou.

Preto keď budete dodržiavať základné princípy stravovania (aspoň 4x denne pestrá strava) a pohybu (pol hodinová podvečerná prechádzka), nemusíte sa drasticky obmedzovať v strave a keď si sem tam dáte bravčovú šunku či mäso, nič sa nedeje. Vtedy si dáte Formoline L112, ktorý nadbytočné tuky naviaže a vy ich v stolici vylúčite.

Zloženie

Obsahuje špecifický druh vlákniny, ktorý pochádza z pancierov kôrovcov. Čiže to znamená, že Formoline L112 môžeme označiť ako prírodný produkt čo je základ zdravého fungovania organizmu a nie zmes látok, ktorá bola niekde vytvorená v laboratórnych podmienkach.

Tento doplnok nie je vhodný pre štíhlych ľudí!

Produkty – Všetky zlacnili!

formoline L112

Formoline L112 Single Pack

Obsahuje 96 ks dávok/cena 48 eur. Aktuálne 39,90 eur

Vhodné pre ľudí, ktorí si chcú overiť funkčnosť a efektivitu tohoto prípravku.

Formoline L112 Duo Pack

Aktuálne 79,80 eur

Obsahuje 2x 96ks

Formoline L112 Multi Pack

Obsahuje 3x 96ks/cena 136 eur. Aktuálne 107,73 eur

Najvýhodnejšie cenové balenie pre ľudí, ktorý už chudnú a udržujú si postavu dlhodobo s Formolinom.

Na všetky typy produktov Vám prinášame znížené ceny,  ktoré môžete získať len cez internetový obchod. V lekárňach sa ceny pohybujú vyššie a v menších baleniach (menej tabliet).

Dávkovanie

Je skutočne jednoduché. Ak konzumujete jedlá s vyšším obsahom tuku, dajte si dvakrát 2 tablety denne. Ak je vaša strava o nejaký ten tuk chudobnejšia, stačí jedna tableta dvakrát denne. tablety nežujte a nedrvte, prehltnite v celku a zapite dostatočným množstvom vody.

Kde kúpiť Formoline

Tento výživový doplnok je kvalitný preparát, ktorý je možné zakúpiť aj vo vybraných lekárňach. Dôležité je však upozorniť na fakt, že niektoré lekárne/obchody predávajú tento produkt aj o 10-15 eur menej ako ho dováža hlavný distribútor, ktorý aj na to upozorňuje na svojich webových stránkach.

Takto zlacnený produkt je neoriginálny alebo často tesne pred dátumom spotreby. Takouto cenou potom zavádzajú ľudí, ktorých cieľom je začať lepší život. Všetky naše odkazy sú na oficiálneho distribútora.

Taktiež sú tieto stránky overené ŠÚKL (Štátnym ústavom na kontrolu liečiv) ktoré garantuje kvalitu, bezpečnosť a funkčnosť Formolinu. Všetky naše odkazy vedú k správnemu distribútorovi.

Odkaz na oficiálnu stránku formodieta.sk

Odkaz na ŠUKL (stránka formodieta.sk je približne v strede)

Skúsenosti užívateľov

nadmieru uspokojivé. V rôznych diskusiách sa môžete dočítať o pozitívnej redukcii váhy a ďalšie odporúčania o tejto forme zlepšeného chudnutia.

Zhodnotenie Formoline L112

Pozreli sme sa na referencie ľudí. Ak chceme byť skutočne objektívni, musíme byť aj tvrdí. Hľadali sme teda referencie ľudí, ktorí mali dlhodobo problémy s nadváhou a nič im nezaberalo. Spoločným menovateľom týchto referencií bol fakt, že ľudia s problémami, ktorí si nevedeli s nadbytočnými kilami rady,  schudli niekoľko kilogramov za mesiac !  A pritom, produkt Formoline L112 Vás prakticky nijako neobmedzí. Stačí sa normálne najesť, ísť si zacvičiť, dať si Formoline L112.

S Formolinom prakticky nemusíte robiť radikálne zásahy do stravy. Jediné, čo musíte dodržať je piť odporúčaný objem tekutín denne. Čo je v podstate klasická vec v rámci zdravého životného štýlu. Prekvapilo nás, ale veľmi pozitívne, že denne si tento produkt objednávajú desiatky ľudí.

Výsledkami sa môžete pridať ku kvantite ľudí, ktorý konečne našli spôsob ako schudnúť bez rôznych obmedzení, alebo radikálnych zmien. Treba ešte dodať, že je ,,Made in Germany,, a je overený Štátnym ústavom na kontrolu liečiv. Čo viac ?

Dôležité informácie

Formoline L112 je dostupný aj bez lekárskeho predpisu.

Neodporúča sa užívať ak ste alergický na kôrovce, môže sa prejaviť nežiaduci účinok. Taktiež ani tehotným ženám a deťom do 3 rokov a ľudom s podváhou. Taktiež ľudia nad 80 rokov a s tráviacimi ťažkosťami. Pri týchto špecifických prípadoch vždy kontaktujte svojho lekára. Ďalšie informácie sa môžete dočítať v príbalovom letáku.

Oficiálny predajca: formodieta.sk

V tejto časti diskusie (v komentároch) môžete vyjadriť svoje skúsenosti a podeliť sa s ostatnými úplne anonymne.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]
22 komentárov
 1. U mna je toto uplne bezkonkurenčná vec. Stabilné chudnutie a udrziavanie vahy pri zlepsenom zivotnom stýle mi zmenilo zivot od zakladu. Odporucam kazdému kto chce zlepsit svoje telo

 2. Ja som tiez zacal chudnut s formolinom ale neviem ci to neni iba placebo 😀 tak ci tak fajn

 3. Určite to neni placebo, skusal som uz vselico, dolezite je ale si uvedomit ze je to len podpora, obezita sa sama nenapravi

 4. FOrmoline je síce pre niekoho drahší, ale ja si to normálne neviem vynachváliť. Síce je pravda že mi to trochu zmenilo stolicu, ale proste zhdazujem pomaly kilá dolu a funguje to 🙂

 5. Čaute ludia, napíšem Vám moju skúsenosť s Formolinom. Mám 27 rokov, volám sa Janka a pracujem ako redaktorka v jednom menšom magazíne.
  Čiže celkovo sa veľmi dobre ani nestravujem, ani nemám pohyb, keďže viac menej len vysedávam za pc, čo je potom taký začarovaný kruh (neschudnete a neschudnete).
  Ale ako sa vraví základ je strava , potom pohyb a potom všetko ostatné (čiže teóriu celkom poznám…) V strave mám dva najväčšie problémy a to je cukor a tučné jedlá. Žial keby mám prestať s oboma druhmi tak to zlyhám hned prvý týžden, …. Potom som si povedala ž espravím zmenu aj trochu v pohybe (na šport moc nie som) tak som si povedala že za každých podmienok budem chodiť do roboty na pešo a nie vyvážať ako 70 kilová princezná v aute. Jem celkom pravidelne takže to som meniť nemusela.
  Vrátim sa ešte k tomu jedlu ako vravím bud cukor alebo tuky, obidve odstrániť nedokážem . Vtedy som si všimla u internistky v čakárni leták s formolinom (neviem čo tam hladal). Tak som hned začala googliť a našla som mnoho info aj túto recenziu. čítam že vhodné vtedy ak chcete znížiť príjem tukov. A bác vhodnejšie to ani nemohlo prísť. Doma bežne beriem rôzne multivitamíny a podobne takže som velmi neváhala objednala som si hned aj dve balenia.
  Diulema teda rozhodnutá radšej vydržím bez sladkosti ale aspon sa ako tak najem. Ešte aby som nezabudla, dávky jedla som si znížila asi o 25 percent, čiže to ani veľmi nebolo poznať a viacej som sa zalievala čajom nech som ,,rovnako,, najedená.

  A výsledky ?prvé pol kila stabilne dole asi po týždni (vždy sa vážim ráno na lačno, najlepšie po velkej potrebe) vtedy budete vidieť to čo zhodíte/popr. priberiete.
  Druhý týžden to už bolo 1,5 kg, teraz som po vyše mesiaci dole sú skoro 4.
  čiže pekne pomaličky a nebojím sa že to pôjde naspäť lebo to nebola žiadna drastická diéta alebo tak. Teraz mám pocit že už to viacej ani nepôjde, ale pravda to by som nemohla stále vysedávať a musela by som pridať ďalšie zmeny. Čiže celkovo s takýmto postojom hodnotím formoline velmi pozitívne
  Snáď vám aj tento názor pomôže, Janka

 6. ako sa presne berie ?Musi sa brat aj pred bezmesitym jedlom?

  • Reply
   Dietologické CENTRUM Slovenska 18. januára 2017 at 1:16

   Dobrý deň pani Ľubica,

   Ako je napísané v recenzií, pokiaľ chcete schudnúť tak 2x denne 2 tablety pred najtukovejším jedlom. To že je jedlo bezmäsité, neznamená že nemôže obsahovať tuk.

 7. Dobrý večer.Chcel by som sa opýtať či má niekto skúsenosť 125 kg a výška 165 cm či to zaberá aj na pribratejsich ako som ja. Ďakujem. Miro.Ak môžete napíšte mi na Miro19627@gmail.com

Leave a reply

Tabletky na chudnutie