fykotin mojalinia hlavna

Fykotin – detailná recenzia na produkt

Posledná aktuálizácia prebehla 27. januára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Za úspešným zhadzovaním kilogramov možno ani nie je to, ako dlho vydržíte hladovať a obmedzovať sa v dobrotách, či do akej miery sa z vás stane športovec, za rýchlym zhadzovaním kilogramov môže byť nízky glykemický index potravín (GI). Medzi potraviny, ktoré disponujú GI patria však prevažne strukoviny, ktoré sa nedajú jesť donekonečna. Dokonca aj ovocie je ohodnotená vyšším GI.

Neberte to však tragicky, ak chcete schudnúť a milujete chlieb, nemusíte sa hol vzdať len pre vysoký GI, stačí ak znížite účinok jeho GI vo vašom tele. Ako na to? Jednoducho, stačí užiť Fykotín.

Nejde o žiadny zázračný Prášok alebo tabletky, ktoré premenia chlieb na vodu, ide o výživový doplnok, ktorý sa skladá z rastlinných zložiek, ktoré regulujú glykemický index potravín. Ako sa to deje a ďalšie informácie o Fykotíne sa dozviete v tejto recenzii.

Fykotín – stručná charakteristika

fykotín

 Fykotín je výživový doplnok, zložený z rastlinných zložiek ktoré sa vzájomne dopĺňajú, podporujú a vo vzájomnej synergii, dosahujú pozoruhodné účinky v oblasti chudnutia.

Obsahuje extrakty/výťažky z morskej riasy spiruliny a z riasy garcilarii, extrakty z rastlín ginkga, borievky, z Trpasličej brezy a z Jastrabníka chlpánika. Táto kombinácia funguje na základe znižovania glykemického indexu potravín, čo znamená, že Fykotín potláča chuť do jedla a telu dodáva pretrvávajúci pocit nasýtenia, zároveň urýchľuje metabolizmus.

Dávkuje sa 2 krát denne 1 až 2 tabletky pred jedlom, je dostupný bez lekárskeho predpisu, za výbornú cenu a môžete si ho zakúpiť z pohodlia domova, prostredníctvom internetu.

Zloženie Fykotínu

Fykotín obsahuje rastlinné extrakty, ktoré vykazujú potencionálne účinky na udržiavanie hladiny cukru a inzulínu v rovnováhe, čoho výsledkom je potláčanie hladu, i keď sa urýchľuje metabolizmus.

Morská riasa „Spirulina turpin“ (extrakt 37 mg)

 Spirulina obsahuje mnoho zdraviu prospešných pigmentov, aminokyselín.  Čo sa týka obsahu bielkovín, možno ju porovnať k bielkovine, ktorá sa nachádza vo vajciach, mäse. Okrem toho, telu dodáva oveľa väčšiu energiu, ako sója, preto je ideálnou potravinou alebo doplnkom výživy pre vegetariánov a vegánov.

Zaujímavé je, že podľa výskumov má až 21-kát väčší obsah beta karoténu a vitamínu A, ako surová mrkva. Obsahuje aj fykocyanín“ (možno z toho aj odvodený názov Fykotín), ktorý sa stará o správnu funkciu pečene, ktorá má na starosti metabolizovanie živín z potravy.

Červená riasa „Gracilaria verrucosa“ (extrakt 75 mg)

 Gracilaria sa vyskytuje na pobreží Čile, Argentíny, Japonska… Ide o riasu, ktorá má všestranné využitie.  Obsahuje veľké množstvo sacharidov a jej hlavným produktom je agar (cukor), ktorý sa používa na výrobu papiera, biopaliva a pod.

Vedci zistili, že gracilaria má významný vplyv na zdravie človeka. Tým najvýznamnejším vplyvom je regulácia hladiny cukru a tuku v krvi, čím sa upravuje krvný obeh, znižuje cholesterol a pomáha zmierňovať problémy s inzulínovou rezistenciou (= znížená citlivosť na inzulín), ktorá sa často preklenie do ochorenia diabetes mellitus II. typu.

Jastrabník chlpánik „Hieracium pilosella L.“ (extrakt 45 mg)

Jastrabník je rastlinka, ktorá sa vyskytuje aj na našom území. Hoci sa v mnohých oblastiach pokladá za burinu, má výborné antibakteriálne účinky, dokonca sa pokladá za prírodné antibiotikum. Z pomedzi všetkých účinkov je, v rámci chudnutia dôležité spomenúť,  že očisťuje črevá, zbavuje nadúvania, nafukovania, hnačky,  údajne lieči choroby pečene, ktorá je jedným z najdôležitejších súčastí správneho metabolizovania.

Jalovec „Juniperus communis“ (extrakt 50 mg)

Alebo Borievka obyčajná je rastlinka, z ktorej plodov sa pripravuje alkohol s názvom Borovička. Okrem alkoholu, sa využíva aj v tradičnej medicíne. Niektoré štúdie dokázali,  že borievka dokáže znížiť hladinu cukru a tuku v krvi čím podporuje zdravie srdca. Mimo toho, urýchľuje trávenie a disponuje aj diuretickými (močopudnými) účinkami, čo vedie k odvodňovaniu nadbytočnej vody z tela.

Ginkgo dvojlaločné „Ginkgo biloba“ (extrakt 50 mg)

Ginko je strom, ktorý si mnohý spájajú s lepšou pamäťou a pozornosťou. Používa sa však aj za antioxidačným účelom.  Má totiž mnoho enzýmov, ktoré, spolu s atómami železa a s inými látkami, ktoré tiež obsahuje, rozširuje periférne cievy, ktoré sú pri obezite a nadváhe, ťažko priepustné. Tak dochádza k zvýšeniu okysličenej krvi a stabilizácie hladiny glukózy.

Ginko dodáva telu energiu nielen na sústredenie sa, ale tým, že rozširuje periférny cievy v končatinách, aj na vykonávanie pohybových činností.

Breza trpasličia „Betula pendula Roth.“ (extrakt 50 mg)

Trpasličia breza sa pestuje aj u nás a ak si pod jej názvom predstavujete tradičnú brezu, vôbec tak nevyzerá. Ide o drobný krík, ktorý dorastá do 100 cm.   Využíva sa na podporu trávenia, zabezpečuje pohodlnejší odtok žlče do pečene, prispieva k pravidelnému vyprázdňovaniu,  pôsobí močopudne, čo podobne ako Jalovec, vedie k odvádzaniu nadbytočnej tekutiny z tela.

 

fykotin recenzie

Čo je to glykemický index?

Každá potravina obsahuje isté množstvo tukov, cukrov a bielkovín. Pri stanovení glykemického indexu sú rozhodujúce najmä cukry a ich rýchlosť vstrebávania sa do krvi, ako aj rýchlosť ovplyvňovania glukózy v krvi. Podľa toho je jednotlivým potravinám pridelené číslo od 0 do 100. Najnižšiu hodnotu majú potraviny, ktoré človeka nasýtia na dlhý čas a naopak, potraviny s vysokou hodnotou spôsobujú to, že človek rýchlo vyhladne, aj napriek množstva prijatej energie.

Nie je to však tak, že ak má napr. chlieb 46 g sacharidov na 100 g a ovsené vločky 68 g, že vločky disponujú vyšším glykemickým číslom. Totiž, okrem cukru sa pri glykemickom indexe rozlišuje aj to, o aký cukor ide. Buď o jednoduché cukry/sacharidy alebo o zložené. Tie jednoduché sa štiepia a vstrebú rýchlo, hladina cukru a inzulínu v krvi vyletí náhle a prudko hore. Avšak, tak ako rýchlo vyletela glykémia hore, tak rýchlo aj zletí dole, čo vedie k náhlemu pocitu hladu. Výborným príkladom vysokého glykemického indexu je biely pšeničný chlieb alebo pivo, s hodnotou 70 GI.

Komplexné sacharidy, teda zložené cukry, fungujú opačne. Pomaly sa vstrebávajú (niekedy im to trvá aj 3 hodiny), glykémia (cukor v krvi) sa postupne dostáva hore, kde sa istý čas drží na rovnakej úrovni a následne, pomaly klesá. Vedie to k zasýteniu aj na niekoľko hodín. Príkladom sú napr. povarené ovsené vločky, ktorých index je 49.

Poznámka: GI sa väčším množstvom nemení, teda ak má 200 gramov vločiek 49 GI, rovnako tak bude mať aj 500 g GI. Potom je však rozdiel, či prijmete 200 g energie z vločiek alebo 500 g. Ak prijmete viac energie, ako dokážete spáliť, pochopiteľne, priberáte.

Fykotín a jeho účinky

Pred tým, ako si prečítate jednotlivé účinky Fykotínu, by ste mali vedieť, že ide o individuálny účinok a preto je možné, že nebude fungovať rovnako na každého. Zároveň si uvedomte, že účinky  Fykotínu neznamenajú, že môžete jesť viac a viac a hýbať sa menej, ide len o podporný prostriedok ktorý má zlepšiť váš terajší stav, pomôcť vám schudnúť. 

Udržuje stabilnú hladinu cukru v krvi

Základným účinkom Fykotínu, je to, že energiu, ktorú prijmete vo forme potravy, uvoľňuje do tela postupne. Deje sa to tak, že jednotlivé zložky (najmä cukry v potrave), ktoré sa nachádzajú v krvi, udržuje relatívne na rovnakej úrovni.

Znamená to, že ak sa najete, cukor v krvi nevybehne hore okamžite. prudko, ale postupne, potom sa tam dlhú dobu udrží a postupne, opäť pomaly klesá. Tak sa cítite dlho najedení a navyše, nie ste ani nervózni od hladu alebo unavení z prijatia veľkého množstva cukru, čo vás často núti spať.

Zabezpečuje pocit nasýtenia

Práve proces, ktorý sme popísali vyššie, ovplyvňuje čas, za ktorý vyhladnete. Určite ste si všimli, že ak ste si dali ovocie, rýchlo ste po ňom vyhladli. Dôvodom je, že ovocie má vysoké glykemické číslo, teda obsahuje veľa rýchleho, jednoduchého cukru, ktorý sa neštiepi, v krvi rovno vyletí hore a prudko aj klesne. Preto sa ovocie odporúča konzumovať medzi hlavnými jedlami.

Účinok Fykotínu je teda taký, že ak si dáte ovocie, ktoré má minimum kalórii, energiu (cukry), ktorú z neho získate, vám vydrží oveľa dlhšie, keď užijete Fykotín, ako bez neho.

Znižuje negatívny vplyv glykemického indexu potravín na telo človeka

Z uvedeného vyplýva, že Fykotín nezmení hodnotu glykemického indexu zo 70 na 50, ani zo 70 na 69, ale zmení vplyv vysokého glykemického indexu potraviny, na telo človeka.

 Výborné je na tom to, že ak jete potraviny s nízkym glykemickým indexom , teda tie, ktoré neobsahujú veľa cukru, chudnete hneď 3-mi spôsobmi:

 1. Tak, že potraviny s nízkym glykemickým indexom sa radia medzi zdravšiu a menej kalorickú
 2. Tak, že po nej dlho nepociťujete hlad i keď ide o malú a nízkokalorickú potravinu
 3. A tak, že vás aj malé množstvo dokáže zasýtiť („naplniť“) na dlhú dobu.

Výsledkom všetkých 3 spôsobov, nie je nič iné, ako pokles hmotnosti.

Urýchľuje metabolizmus

Určite sa mnohí z vás pýtajú, ako môže Fykotín urýchliť metabolizmus, keď po ňom nemámte dlho pociťovať hlad? To, že nie ste hladní, neznamená, že váš metabolizmus je spomalený.  V skutočnosti, hlad je len pocit, koľkokrát neopodstatnení  a pociťujeme ho vždy, keď niečo dobré zavoniame, uvidíme, no v skutočnosti hladní nie sme.

Pokým sú črevá plné, resp. naplnené (práve ste jedli čokoládu) a ste nasýtený, nemôžete byť hladní. To len cukor vo vašej krvi robí „šarapatu“. Preto je možné, že ak zjete čokoládu, ktorá má v skutočnosti niečo cez 2000 kJ na 200 g (energia na celý deň), nie ste najedení, a preto by ste si, krátko po nej, niečo ešte dali. Za všetko môže cukor, ktorý vám rýchlo vyletel hore a rovnako rýchlo aj dole zlete, vplyvom čoho sa vy cítite hladní.

Fykotín urýchľuje metabolizmus tak, že i keď sa potrava rýchlo spracuje, nebudete cítiť hlad, pretože zložky potravy (energiu), stále pociťujete v krvi.

Ďalšie účinky Fykotínu:

 • Zmierňuje chuť do jedla
 • Bráni pocitu a prepadu vlčieho hladu
 • Zlepšuje prekrvenie i v periférnych cievach
 • Zvyšuje dobu a mieru sústredenia sa
 • Telu dodáva energiu a silu po celý deň
 • Urýchľuje metabolizmus
 • Telo zbavuje prebytočnej vody
 • Podporuje pravidelné vyprázdňovanie sa
 • Zmierňuje nafukovanie a nadúvanie

Doplňte účinok Fykotínu

Možno máte pocit, že Fykotín na vás akosi neúčinkuje. Je to možné, nakoľko jeho účinok je individuálny, no skúste mu k svojmu novému, štíhlejšiemu ja, trochu dopomôcť. S Fykotínom máte väčšiu šancu schudnúť, ak:

 • Do svojho denného režimu zapojíte nejakú pohybovú aktivitu, napr. rýchlu chôdzu, bicyklovanie, plávanie, aerobik, joga, nordic walking (chôdza s palicami),
 • Budete pravidelne raňajkovať hodinu pred zobudením sa, samozrejme predpokladáme, že vstávate najneskôr do 8:00 hodiny, čo je pre chudnutie tiež veľmi dôležité,
 • Do jedálnička zaradíte aj zeleninu a ovocie,
 • Sa nebudete prejedať,
 • Budete večerať 3 hodiny pred spánkom, znovu predpokladáme, že spávať chodíte v rozumných hodinách, čo je opäť dôležité pri procese zhadzovania hmotnosti,
 • Začnete kontrolovať svoj denný pitný režim a denne vypijete min. 2 litre čistej vody

Pre koho je Fykotín určený a pre koho nie?

 Fykotín je založený na rastlinnej báze, preto je vhodný pre všetkých dospelých, ktorí túžia zredukovať svoju telesnú hmotnosť,  dokonca aj pre vegetariánov a vegánov. Predstavuje prostriedok, ako sa nevzdať svojho obľúbeného „nezdravého“ jedla a i napriek tomu schudnúť. Jeho úlohou je znížiť vplyv glykemického indexu potravín, a tak byť nasýtení aj niekoľko hodín po konzumácii obľúbeného jedla.

Nie je určený pre: deti a mládež do 18 rokov, samozrejme ani pre tehotné ženy alebo mamičky, ktoré dojčia. Nie je určený ani pre tých, ktorí majú alergiu alebo sú precitlivení na niektorú zo zložiek vo Fykotíne.

Vyhýbať by sa mu mali ľudia, ktorých trápia ťažkosti s kardiovaskulárnym systémom, majú vysoký krvný tlak alebo psychické poruchy.

Dávkovanie a užívanie Fykotínu

Fykotín sa dávkuje 2-mi spôsoby, závisí od toho, či ste v užívaní začiatočník alebo už máte nejakú skúsenosť s Fykotínom.

 1. Dávkovanie pre začiatočníkov, ktorí nemajú žiadne skúsenosti s Fykotínom:
 • v prvých dňoch užívania (7 dní) 2 tabletky denne
 • Užíva sa podľa schémy 1-0-1
 • 1 tabletka ráno a 1 večer, vždy pred jedlom
 1. Dávkovanie Fykotínu pre užívateľov, ktorí majú s Fykotínom už nejakú skúsenosť:
 • 4 tabletky za deň,
 • Užíva sa podľa schémy 2-0-2
 • 2 tabletky ráno a 2 večer, vždy pred jedlom

Prechod z polovičnej dávky na celú, to jest. z 2 tabletiek denne na 4 tabletky denne, by sa mal realizovať až vtedy, ak váha nezačne klesať behom 5 – 7 dňoch. Presnejšie povedané, ak behom týždňa neschudnete min. 2 kg, potom zvýšte dávku na 4 tabletky denne.

Odporučenie

Fykotín sa odporúča užiť na lačno a po užití, zjesť jablko alebo vypiť pohár 100% jablkového džúsu. Je to preto, aby sa stabilizovala hladina glukózy v krvi.

Aké je balenie Fykotínu?

Fykotín je výživový doplnok, ktorý je balený v plastovej fľaštičke s uzatvárateľným plastovým vekom. Na fľaštičke sa nachádza modrá etikety s názvom Fykotín a s ďalšími dôležitými inštrukciami (zloženie, upozornenie, dávkovanie, atď.). Fľaštička je chránená pred neželaným otvorením plastovou poistkou okolo vrchnáku.

Galéria produktu

Cena Fykotínu

Jedno balenie Fykotínu obsahuje 60 tabletiek a ide o jedinú variantu Fykotínu. Počet kapsúl v balení je navrhnutý tak, aby pri optimálnom užívaní a chudnutí, vydržalo na 1 mesiac.

 • Polovičná dávka = 2 tabletky denne:

60 kapsúl v balení : 2 tabletky denne = 30 dní = 1 mesiac.

 • Plná dávka = 4 tabletky denne:
 60 kapsúl v balení : 4 tabletky denne = 15 dní + dvojnásobný účinok 

Jedno balenie Fykotínu stojí 22,90 €, obsahuje 60 kusov, vydrží 1 mesiac.

Fykotín a akciové balíčky

Výrobca Fykotín pre svojich zákazníkov pripravil aj špeciálne Fykotín balíčky, s ktorými môžete ušetriť.

 • Balíček Fykotin Forte, v ktorom sa nachádzajú 2 balenia Fykotínu za 34,35 €, spolu 120 tabletiek. Ušetríte 11,45 euro.
 • Balíček Fykotín Extra Forte obsahuje až 3 balenia Fykotínu, čo je spolu 180 tabletiek, len za 44,70 €. Ušetríte až 24 euro. Toto mega balenie vám vydrží až na 3 mesiace a jedna denná dávka (2 kapsule denne) vás bude stáť len 0,49 euro.

Vaše skúsenosti a recenzie s Fykotínom

Pri prehliadaní internetu sme si všimli, že Fykotínu je venované nejedno fórum. My sme preskúmali Fykotín na fóre modrykonik.sk a na forum.zdravie.sk. Väčšina z vás tvrdí, že Fykotín vám nepomohol, že ste s ním neschudli, resp., že ste s ním neschudli tak, ako by ste čakali. Čo za tým môže byť?

Mnoho ľudí sa mylne domnieva, že s Fykotínom môžete jesť viac, avšak, Fykotín nepracuje tak, že máte jesť viac a častejšie, práve naopak. Udržuje hladinu glukózy v rovnováhe, teda by ste nemali jesť dovtedy, pokým hlad skutočne nemáte. Ľudia robia túto chybu a konzumujú potravu aj vtedy, ak hlad nepociťujú alebo neprestávajú jesť ani vtedy, ak sa cítia už nasýtený, vplyvom čoho nič nechudnú. Skúste ísť na to inak. Dajte si Fykotín a určite zjete menej a aj to menej vám bude stačiť, minimálne, na 3 hodiny.

Fykotín pravdepodobne účinkuje, pretože sa dobre predáva.

fykotin mojalinia recenzie (Kopírovať)

Hodnotenie Fykotínu

Napriek tomu, že existujú kritici Fykotínu, my ho hodnotíme kladne.  Dôvodom je zloženie, ktoré má potencionálne účinky naviesť organizmu pocit nasýtenia a potlačiť hlad Okrem toho, obsahuje vzácne výťažky z rias, ktoré celkovo podporujú zdravie človeka.

Rozumieme aj tomu, že v niektorých z vás vyvoláva pochybnosti. Samozrejme, že vyvoláva, ale ak ho nevyskúšate, nikdy nezistíte, či funguje. Napokon stojí len 22,90 €, čo nie je naozaj veľa, preto skúste a uvidíte, a my budeme veľmi radi, ak sa s vašimi skúsenosťami s Fykotínom podelíte s nami. Pamätajte však na zdravý životný štýl.

 

 

Vyskúšajte odporúčaný produkt Fykotín aj s 5% zľavou a podporte svoje chudnutie!

Zľava:

 • Zadajte do poznámky ,,tn67,, – Uplatniť zľavu
 • Získate zľavu až 5% na celkový počet produktov.

Výhody

 • 100 % rastlinné zloženie
 • Dostupnosť online bez lekárskeho predpisu
 • Výborná cena – pri 3-oj balení vás jedna denná dávka (4 kapsule denne) stojí ani nie 0,50 €
 • Udržuje hladinu cukru v krvi v rovnováhe
 • Zmierňuje výkyvy nálady, ktoré často zapríčiňuje cukor v potrave
 • Zmierňuje vplyv glykemického indexu potravín na človeka
 • Človek dlhú dobu nepociťuje žiadny hlad
 • Urýchľuje metabolizmus
 • Účinky už po pár dňoch užívania (cca 7 až 14)

Nevýhody

 • Dlhodobé užívanie
 • Na heureka.sk chýbajú recenzie a skúseností ľudí

Fykotín a vedľajšie účinky, kontraindikácie a interakcie s inými liekmi

Hoci doposiaľ neboli zaznamenané nejaké závažné vedľajšie účinky pri užívaní Fykotínu, predsa len ide o výživový doplnok, ktorý má isté obmedzenia a môže mať aj potencionálne neželané účinky.

 • Kontraindikácie = vek do 18 rokov, tehotenstvo, dojčenie, alergia, problémy s vysokým krvným tlakom, ochorenia srdca, psychické poruchy
 • Vedľajšie účinky = alergická reakcia na niektorú zo zložiek v prípravku
 • Interakcie s inými liekmi = lieky na vysoký krvný tlak, lieky ovplyvňujúce kardiovaskulárny systém, psychiatrické lieky

Upozornenie a odporučenie

Fykotín je doplnok stravy a výživy určený na chudnutie, ktorý sa má užívať v rámci pestrej a rozmanitej stravy. Znamená to, že nie je náhradou zdravého životného štýlu, do ktorého patrí aj vyvážené stravovanie sa a každodenný pohyb.

Nie je určený pre deti a mládež do 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neodporúča sa užívať ľuďom, ktorí majú problémy s vysokým krvným tlakom, trpia ochoreniami kardiovaskulárneho systému alebo majú psychické ťažkosti.

Uskladnenie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosah malých detí.

Dávkovanie: Neprekračujte maximálnu povolenú dennú dávku, rešpektujte dávkovanie.

Vaše otázky, ktoré sa týkajú Fykotínu

Čo je to Fykotín?

Fykotín je výživový doplnok na rastlinnej báze, ktorý sa užíva pri chudnutí. Vyrába ho spoločnosť Biolab S.A. a jeho účinok je zameraný na znižovanie vplyvu vysokého glykemického indexu potravín v krvi človeka. Na základe toho udržuje telo dlho nasýtené, potláča hlad a zároveň urýchľuje metabolizmus.

Pre koho je Fykotín určený?

Doplnok stravy a výživy Fykotín je určený pre ľudí, ktorý túžia schudnúť od 18 rokov, ale ťažko sa vzdávajú svojich obľúbených jedál.

Čo obsahuje Fykotín?

Vo Fykotíne sa nachádzajú extrakty z rastlín: výťažok z morskej riasy Spirulina turpin (37 mg), výťažok z riasy Gracilaria verucosa (75 mg), výťažok z Jarabníka chlpánika (45 mg), výťažok z Jalovca/Borievky obyčajnej (50 mg), výťažok z Ginkga dvojlaločného (50 mg), výťažok z Brezy trpasličej (50 mg).

Ako sa Fykotín dávkuje a užíva?

Fykotín sa dávkuje v množstve 2 až 4 kapsule za deň. U začiatočníkoch sa odporúča začať s množstvom 2 tabletky za deň a u skúsených užívateľov, 4.

 • Vždy pred jedlom
 • Vždy ráno a večer
 • Denná dávka pre začiatočníkov = 2 tabletky denne = prvých 7 dní
 • Denná dávka pre pokročilých = 4 tabletky denne

Koľko stojí Fykotín?

Jedno balenie Fykotínu stojí 22,90 €. Ak si však kúpite 3 balenia Fykotínu, zaplatíte len 44,70 €, čo znamená, že jedno balenie máte úplne ZDARMA!

Ako dlho mi vydrží jedno balenie Fykotínu?

Pri optimálnom užívaní Fykotínu, 2-krát denne po 1 tabletke (= 2 denne), vám jedno balenie vydrží na mesiac.

Pri užívaní 4 tabletiek denne, vydrží balenie o polovicu kratšie, 15 dní, ale jeho účinok by mal byť dvojnásobný.

Kedy pocítim prvé účinky Fykotínu?

Fykotín neuvádza presnú časovú dobu, kedy by ste mali zaznamenať účinok. Fykotín však odporúča, že ak po týždni užívania neschudnete min. 2 kg, mali by ste prejsť na vyššiu dávku (4 tabletky denne). Z toho vyplýva, že už prvý, max. 2.-hý, týždeň by ste mali zaznamenať pokles na váhe.

Pocit nasýtenia, už pri menších porciách, by ste mali pocítiť po 2 dňoch užívania Fykotínu.

Potrebujem na kúpu Fykotínu predpis od lekára?

Nakoľko je Fykotín klasifikovaný, ako výživový doplnok, bez vedľajších účinkov, je ho možné dostať aj bez lekárskeho predpisu.

Je Fykotín dostupní v lekárni Dr. Max?

V žiadnej lekárni nie je Fykotín dostupný, avšak pri online objednávke ho máte behom 2 až 3 dní u seba doma. Online objednávkou znížite riziko nakazenia sa COVID 19.

Kde sa dá kúpiť Fykotín?

Fykotín si môžete kúpiť z pohodlia domova, na oficiálnej stránke predajcu: https://www.mojalinia.sk/objednat.php

Je možné Fykotín kombinovať s inými liekmi?

Fykotín je len výživový doplnok, ktorý sa pokladá za bezpečný aj vtedy, ak sa užíva aj s inými liekmi, , všetko však závisí od charakteru liekov, ktoré beriete. Preto odporúčame prekonzultovať užívanie Fykotínu spolu s liekmi, ktoré užívate, so svojim lekárom.

Je možné Fykotín kombinovať s inými výživovými doplnkami?

Čo sa týka Fykotínu a výživových doplnok, je možná táto kombinácia, ale znovu to závisí od toho, čo daný produkt obsahuje, aby sa účinky navzájom nenegovali alebo negatívne neovplyvňovali. Ak ide o klasický proteínový nápoj, nič s tým nepokazíte, dajte si však medzi užívaním 2 výživových doplnkov časový odstup. Keďže Fykotín sa užíva ráno a večer, proteín si dajte niekde medzi tým.

Môžem spolu s Fykotínom piť alkohol?

Áno, môžete, ale vplyv tabletiek a aj chudnutia sa výrazne zníži.

Aký je rozdiel medzi Fykotínom a Fykotínom Forte?

V podstate žiadny. Fykotín a Fykotín forte je ten istý produkt, s tým istým zložením. Ide len o rozdielny názov akciových balíčkov. Pri kúpe Fykotín Forte získate 2 balenia Fykotínu.

Existuje aj tretí akciový balíček, Fykotín Extra Forte, v ktorom sa nachádzajú 3 balenie Fykotínu.

Ako vypočítam glykemický index potravín?

Vypočítať GI sa nedá. Je stanovené podľa špeciálnych metód a skúmania potravín. Laicky ho však odhadnete tak, že čím je potravina sladšia, tým vyšší glykemický index bude mať.

Použité zdroje

 

Aktuálne skóre
[Celkovol: 1 Priemerne: 5]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

4 komentáre

 1. Miri 8. februára 2016
  • Janka 12. augusta 2016
 2. IRENA 12. novembra 2016
 3. tomas 22. apríla 2017

Napíš nám svoj názor