kankusta duo

Kankusta duo

Posledná aktuálizácia prebehla 11. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Kankusta duo – ďalší chabý pokus

Svet doplnkov na chudnutie sa každým dňom rozrastá o ďalšie doplnky, vďaka ktorým „Vás budú majitelia fitness centier nenávidieť.“ Bohužiaľ, spomedzi tohto širokého výberu je veľmi ťažké vybrať toho správneho pomocníka na chudnutie a keďže je drvivá väčšina iba akási atrapa,  ktorá slúži ako pasca na peniaze,  väčšina neznalých ľudí sa bohužiaľ popáli a výrobcovi naletí.

<h2id=“charakteristika“>Charakteristika

Prípravok sľubuje hory doly. Veriť by im mohol len veľmi naivný a neskúsený jedinec, ktorý si v živote neprečítal nič o fungovaní ľudského tela. Ostatne tak vyzerá aj celkový popis predajcu- detinsky a naivne. 

Čo by ste užívaním Kankusty Duo mali dosiahnuť?

 • spaľovanie kalórií 24 hodín denne a ich neukladanie do tuku
 • odstránenie toxínov a cholesterolu z vášho tela, takže sa nebudú povaľovať po žilách a tepnách
 • dostatok energie, žiadny pocit hladu a únavu
 • zbavenie sa následkov nadváhy znemožňujúcich normálny život

Nie, tie body som si nevy. myslel, ide o jemne prepísané texty predajcu. Uznajte, je to skutočne smiešne a najmä anatomicky nesprávne

Zloženie

Podľa výrobcu a všetkých portálov, ktoré zverejňujú/zverejnili PR články o tomto prípravku, sa Kankusta duo skladá z Forskolin a Garcinia Cambogia, respektíve z výťažkov z týchto rastlín. Výrobca sa neustále oháňa vedeckými výskumami, na základe ktorých bol tento prípravok vynájdený. Tieto údajne pravdivé výskumy však nie sú nijak podložené a fotka modelového pána doktora, pri ktorom je pridaný text o tom, aký je tento prípravok prevratný nás bohužiaľ nepresvedčí o opaku. Teda, nemalo by to tak byť – niektorých sa žiaľ presvedčiť podarilo.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

O koľko Vás budú chcieť obrať?

Cena tohto výrobku je ďalším zádrhelom, keďže je celkom nejasná. Jeden banner uvádza cenu 37 €, zatiaľ čo druhý pútač uvádza 57 € za to isté balenie  . Na tom by nebolo nič zvláštne, pokiaľ by išlo o dvoch distribútorov, tu však ide o jedného a oba linky Vás prepoja na ten istý objednávkový formulár.

Prípravok je propagovaný viacerými webmi, nie je to len hŕstka článkov, ako tomu bolo napríklad pri AcaiPower. Tento fakt vo Vás má vzbudiť dôveryhodnosť výrobku a takisto dojem, že je naozaj účinný a nie je to žiadny reklamný blud. Bohužiaľ, ako sme sa už dozvedeli, pravda je diametrálne odlišná od reality.

Koľko kíl za mesiac Vás to zbaví?

Keďže ide o blud a reklamný ťah, je jasné že Vás bohužiaľ nezbaví takmer žiadnej hmotnosti. Výrobca však udáva veľmi príjemné hodnoty a na reklamných banneroch, v ktorých vystupujú fiktívne postavy ako napríklad istá Jaroslava Vlčková, ktorá vďaka Kankusta duo schudla údajne až 17 kilogramov za mesiac! Ako som už spomínal, ľudia ktorých znalosti v tomto segmente sú na nižšej úrovni často krát naletia a v 99% prípadoch z toho žiaľ vzíde iba sklamanie a peniaze minuté na zbytočnosť, ktoré mohli byť investované radšej do permanentky do fitness centra, či do doplnku ktorý by nám skutočne pomohol s chudnutím.

Výrobca ďalej udáva niekoľko pozitívnych fyzických vplyvov na telo, ako sú napríklad pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém, zrýchlenie metabolizmu, čo má v konečnom dôsledku za následok chudnutie (kiežby to tak bolo) a tak ďalej. Všetko sú to veľmi pekné vlastnosti, avšak to bohužiaľ zostáva len v teoretickej rovine a do praxe sa Vám to nepodarí preniesť.

Oplatí sa mi teda investovať do tohto prípravku?

Odpoveď, ktorá vyplýva z prechádzajúceho rozoberania tohto suplementu je jednoznačne nie. Zhrnieme si všetky vlastnosti, ktoré sú Vám ponúkané týmto prvkom a takisto aj ich alternatívu, ktorá bude určite fungovať:

 • Zrýchlenie metabolizmu – toto môžeme jednoducho docieliť upravením stravy, konkrétne jedálničkom nazývaným sacharidové vlny, kedy pracujeme s gramami sacharidov prijatými za deň a šokujeme telo príjmaním odlišného množstva
 • Pozitívny vplyv na srdce – takisto element, ktorý môžeme docieliť jednoducho – kardio cvičením ktoré sa dá praktizovať všade a takisto pri ňom aj efektívne spaľujeme kalórie
 • Samotné chudnutie – to docielime takisto vcelku jednoducho a to tým, že skombinujeme prvé dve alternatívy a na 99% Vám viem zaručiť, že sa výsledok dostaví, či už skôr, alebo po určitom čase
Trpíte nadváhou, ste často hladný a neviete schudnúť? Fykotín je skvelé riešenie na podporu chudnutia a udržiavanie štíhlej postavy.

Upozornenie

Ako sme si teda zhrnuli, Kankusta duo bohužiaľ nie je žiadna osveta spomedzi suplementov nápomocných pri chudnutí a ide znova len o podvod slúžiaci na zarobenie. Zhrnuli sme si však všetky pozitívá, ktoré by mal tento prípravok poskytnúť a ku každému sme našli alternatívu, ktorá bude overene fungovať a teda peniaze, ktoré by sme nezmyselne vyhodili za tento prípravok môžeme radšej, ako som už spomínal, zainvestovať do permanentky do fitka a nadbytočné kilá postupom času odídu a takisto predídeme jojo efektu a nijakom spôsobom negatívne neovplyvníme metabolizmus.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

2 komentáre

 1. Lubko 17. mája 2017
 2. matek 2. novembra 2017

Napíš nám svoj názor