ketofit hlavná

KetoFit – proteínové efektívne chudnutie

Posledná aktuálizácia prebehla 25. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Viete si predstaviť život bez cukru? Nie však len bez cukru, ktorý poznáme v sladkostiach alebo ten, ktorý si pridávame do kávy, ale cukru vo všeobecnosti. Totiž aj zemiaky, ryža, cestoviny, to všetko obsahuje cukor, tzv. sacharidy, dokonca aj ovocie je plné cukru. Takže, dokázali by ste vzdať týchto potravín? Asi by to bolo náročné, ale za cenu schudnutia niekoľko kilogramov za mesiac, by len málokto do toho nešiel. Existujú však spôsoby stravovania sa, s ktorými sa to dá zvládnuť s úsmevom na perách, bez hladu a s energiou, jedným takým je aj stravovací program KetoFit, ktorému bude venovaná celá táto recenzia.

KetoFit je cesta k štíhlej postave

Počuli ste už niekedy o Ketofite? Ak áno, viete čo to je? Ide o kompletný dietologický program, ako schudnúť prostredníctvom stravovacích zmien. Program ukazuje a učí ľudí nahrádzať sacharidy v potrave, bielkovinami. Využíva na to jednoduchý princíp, s ktorým ste sa už určite stretli, a tým je princíp ketózy, z čoho je aj odvodený jej názov. Práve ketóza je kľúčom k vysnívanej postave každého človeka, pretože funguje aj pri mladších, starších a na tých, ktorým nedopriala genetika.

Pri ketóze a teda aj pri KetoFit diéte však neplatí, že jeden stravovací plán, funguje na každého. Na vyvolanie ketózy u každého človeka je potrebné rozlišovať to, koľko kilogramov chcete alebo potrebujete zhodiť. Preto KetoFit vytvorilo až 4 stravovacie plány, ktoré sa od seba odlišujú počiatočnou nadváhou a dĺžkou celého stravovacieho KetoFit programu.

Áno, je pravda, že podobných diétnych programov existuje už veľa, ale v KetoFite, každý plán pozostáva len z 2 fáz: z chudnúcej a zo stabilizačnej a nie zo 4, ako pri väčšine podobných keto diétach.

Trvanie KetoFit diéty závisí od redukčného plánu, minimálne však 1 mesiac a maximálne 15 týždňov. S najnáročnejším, najdlhšie trvajúcim plánom, môžete schudnúť až 24 kg. Aj napriek tomu, že obdŕžate presný postup, ako sa k vysnívanej váhe dopracovať, to aké výsledky s KetoFit dosiahnete, závisí v prvom rade len na vás.

Dôležité je ešte podotknúť, že počas stavovania sa s KetoFit programom nemusíte cvičiť a aj napriek tomu chudnete z podkožného tuku s minimálnou stratou svalovej hmoty.

Princíp KetoFit diéty

Základným princípom alebo pravidlom KetoFit diéty je nahradiť sacharidovú stravu špeciálnou, bielkovinou stravou z ponuky produktov KetoFit. Hneď na to, nadväzuje ďalší princíp, ktorým je obmedzené denné množstvo sacharidov. Na deň nebudete prijímať viac ako 50 g sacharidov, čo vás rýchle dostane do stavu ketózy. Vďaka tomu budete chudnúť rýchle a efektívne, čo znamená, že v pohybe nebude len ručička na váhe, ale aj postupné znižovanie sa čísla, okolo vášho pásu.

V KetoFit vlastne nejde ani tak o stav ketózy, do toho sa totiž viete dostať aj sami (stačí nahradiť sacharidy bielkovinami), ale o to, udržať tento stav čo najdlhšie. Problémom totiž je, že s ketózou sa spája hlad, spojený s túžbou po sacharidoch, čo často vedie k zlyhaniu skôr, ako prídu nejaké výsledky. Okrem toho, ak aj človek vydrží značnú dobu v ketóze, behom pár dní si organizmus na absenciu cukru zvykne, čo sa prejaví na stagnácii váhy. Cieľom Ketofitu je teda dosiahnuť stav ketózy a udržať ho čo najdlhšie tak, aby ste neustále chudli.

Ako funguje a ako sa užíva KetoFit?

Pri KetoFit nepotrebujete žiadnu BMI kalkulačku, žiadne meranie si pásu, podkožného tuku či bokov, okrem toho, že je to frustrujúce, je to aj otravné. Pri KetoFit diéte potrebujete vedieť len to, koľko chcete schudnúť. Od tohto čísla sa potom odvíja celý chudnúci proces, pretože na základe neho si ľahko vyberiete jeden z diétnych plánov od KetoFit. K nemu sú pridelené odporúčania a usmernenia, ako sa stravovať, čo jesť, kedy jesť a koľko jesť. Samozrejmosťou sú jedlá a výživové doplnky od KetoFit, ktoré vám pomôžu dopracovať sa k vytúženej postave.

Čo robí Ketofit najlepšou diétou?

 • Neobmedzené kombinovanie proteínových jedál počas dňa, nakoľko každé jedlo je zložené z primerane rovnakého množstva zložiek a má rovnaký účinok na chudnutie, okrem chuťoviek od KetoFit (proteínové tyčinky), tie je počas diéty zakázané konzumovať
 • Každý program má len 2 fázy, s výnimkou MAXI PLUS programu
 • Už od prvého dňa možno jesť až 500 g zeleniny denne
 • Za deň si môžete dať aj maškrtu v podobe KetoFit čokolády Gold alebo FitKao nápoja či chlebíkových krekrov (keto tyčinky s rascou)
 • Každý 4-tý deň si môžete jedno jedlo od KetoFit nahradiť bežným jedlom, s vysokým obsahom bielkovín a s nízkym podielom tuku a cukru, s ktorým vám pomôže receptár KetoFit
 • Jedlo od KetoFit môže pripravovať s vodou alebo s mliekom
 • Nielen, že nemusíte cvičiť s KetoFit, v 1. fáze sa to ani len neodporúča
 • Na KetoFit je skvelé to, že ku každému výhodnému balíčku si môžete vybrať akúkoľvek príchuť proteínového kokteilu a získate aj darčeky ZDARMA
 • S prípravou jedál vám pomôžu recepty od KetoFit, s ktorými sa naučíte chutne a zdravo variť aj do budúcna. Nájdete ich na oficiálnej stránke KetoFit, ale aj na KetoFit instagrame alebo facebooku.
 • Produkty KetoFit možno kombinovať aj s inými výživovými doplnkami, od iných ketodiet (napr. polievka od KetoMix, KetoFit sa dobre znáša aj s L-Karnitínom), samozrejme, že denný limit sacharidov a kJ musí byť splnený.

KetoFit a diétne plány

 • Diétny plán SOFT = chcem schudnúť do 5,5 kg
 • Diétny plán OPTIMAL = chcem schudnúť min. 5,5 kg a max. 9 kg
 • Diétny plán MAXI = chcem schudnúť min. 9 kg a max. 15 kg
 • Diétny plán MAXI PLUS = chcem schudnúť min. 15 kg

Základné pravidlá pre všetky 3 diétne plány

 • Jete pravidelne, 5-krát denne
 • Raňajkujete max. do 1 hodiny po zobudení sa
 • Časové rozstupy medzi jednotlivými jedlami by mali byť 3 hodiny a aj posledné jedlo by ste mali zjesť 3 hodiny pred spánkom
 • Denne by ste mali vypiť min. 3 litre tekutín, najlepšie čistej vody a to tak, že po každom jedle vypijete minimálne 250 až 500 ml vody
 • Gramáž pri povolených potravinách sa myslí v surovom stave
 • Zeleninu jete prevažne surovú, ale povolená je aj varená zelenina
 • Pri zaraďovaní bielkovinových jedál, začnite s bielkovinami živočíšneho pôvodu, teda mäsom a mliečnymi výrobkami a ku koncu diétneho plánu sa k bielkovinovému jedlu pridáva aj sacharidové
 • Ak porušíte plán KetoFit, môžete narušiť ketózu a aj chudnutie bude prerušené
 • V 1. fáze, počas prvých 2. týždňoch sa nedoporučuje cvičenie, pretože môže narušiť ketózu
 • Počas dňa, si KetoFit jedlo môžete voliť akokoľvek chcete. Ak máte chuť na raňajky a večeru v podobe polievky, pokojne tak urobte. Dokonca môžete byť celý čas aj na kokteiloch, pretože majú výživovo a energeticky rovnakú výpovednú hodnotu, ako napr. polievky
 • Počas dňa nesmiete do KetoFit stravovacieho plánu, zahŕňať proteínové tyčinky

Diétny plán SOFT

ketofit plán soft

Určenie: SOFT diétny plán je navrhnutý pre ľudí, ktorí majú za cieľ schudnúť do 5,5 kg, a teda majú ľahkú nadváhu. Odporúča sa aj ženám po pôrode alebo ľuďom, ktorí sú so sebou spokojní, len chcú zvýrazniť svoje svaly, tzv. vyrysovať.

Dĺžka: Plán sa skladá z 2 fáz, pričom každá fáza trvá 2 týždne, čo znamená, že celý stravovací plán Soft trvá 1 mesiac/4 týždne.

Výhodný balíček potravín: Za 4 týždne, by ste mali zjesť 98 porcií jedál od KetoFit, nemusíte si ich vyberať sami, pretože KetoFit vytvoril balíček jedál špeciálne pre tento redukčný plán. Balíček pre plán Soft obsahuje až 105 porcií a nájdete v ňom všetko čo budete na úspešné zvládnutie diéty potrebovať. Cena balíka je 184,11 €.

Výsledok: Ak bolo vaším cieľom schudnúť 5 kg, potom za 28 dní sa môžete radovať, pretože pri zodpovednom prístupe to určite dosiahnete bez toho, aby ste sa obávali JOJO efektu.

Fázy diétneho plánu SOFT:

 1. Fáza: trvá 14 dní, počas ktorých jete 5 x denne jedlo od KetoFit, každé 3 hodiny. Je úplne vo vašej réžii, aké jedlo z ponuky KetoFit si pripravíte. Ak budete pociťovať hlad, môžete si k hlavnému jedlu dať aj KetoFit čokolád alebo FitKao nápoj či chlebíkové krekry. A aby toho nebolo málo, za deň môžete zjesť aj 500 g povolenej zeleniny a raz za 3 dni môžete jedno jedlo KetoFit nahradiť iným bielkovinovým jedlom.
 2. Fáza: trvá v pláne SOFT 14 dní a od prvej fázy sa odlišuje tým, že jete 3 x jedlo od KetoFit a 2 x bielkovinové jedlo, ktoré musí byť pripravené z povolených potravín. Na obed, ku koncu fázy jete aj sacharidové jedlo, znovu z povolených zdrojov sacharidov a v obmedzenom množstve.

Rýchla charakteristika diétneho plánu SOFT

 • ?Cieľová váha: o 5,5 kg menej
 • ⏰Dĺžka plánu: 4 týždne
 • Fázy plánu: 2
 • Dĺžka každej fázy: 14 dní
 • ?Celkový počet porcií jedla od KetoFit: 98 ks
 • ?️Pridelený balíček: výhodný balíček KetoFit, ktorý obsahuje 105 porcií jedál a stojí 184,11 €

Diétny plán OPTIMAL

ketofit plán optimal

Určenie: Plán Optimal je určený pre ľudí, ktorých cieľom je schudnúť viac ako 5,5 kg a menej ako 9.

Dĺžka: Diétny plán Optimal sa skladá z 2 fáz, pričom prvá fáza trvá 2 týždne a druhá fáza 4 týždne. Dokopy je to 6 týždňov, počas ktorých by ste mali zjesť 154 porcií jedál od KetoFit.

Výhodný balíček potravín: keďže balíček so 154 porciami jedál, medzi produktmi KetoFit nenájdeme, najideálnejšie je, kúpiť si balíček KetoFit so 144 porciami jedla a buď jedno balenie polievok, ktoré obsahuje polievkovú zmes na prípravu 10 porcií. Cena takto zostaveného balíčka je 224,30 €

Výsledok: Po 42 dňoch, teda po 6 týždňoch, vás čaká vytúžená odmena v podobe vašej stanovenej telesnej hmotnosti, ktorá bude o 9 kg nižšia.

Fázy diétneho plánu OPTIMAL

 1. Fáza: trvá 2 týždne a počas nej jete 5 x krát denne jedlo od KetoFit. Jedlo môžete kombinovať, pretože všetky jedlá od KetoFit sú nutrične vyvážené tak, aby mali rovnaký účinok. Samozrejmosťou je denný príjem zeleniny v množstve 500 g, v ojedinelých prípadoch siahnite po KetoFit čokoláde alebo po FitKau či chlebíkových krekrov.
 2. Fáza: trvá 4 týždne a počas nej nejete len stravu od KetoFit, ale už aj 2 bielkovinové jedlá. Takže 3 x KetoFit a 2 x bielkovinové jedlo, s ktorým vám pomôže receptoár KetoFit. Na konci tejto fázy a vlastne ku koncu celého diétneho plánu, môžete namiesto bielkovinového jedla zaradiť už aj sacharidové.

Rýchla charakteristika diétneho plánu OPTIMAL

 • ?Cieľová váha: o 9 kg menej
 • ⏰Dĺžka plánu: 6 týždňov
 • Fázy plánu: 2
 • Dĺžka každej fázy: fáza = 2 týždne, 2. fáza = 4 týždne
 • ?Celkový počet porcií jedla od KetoFit: 154 ks
 • ?️Pridelený balíček: výhodný balíček KetoFit, ktorý obsahuje 144 porcií jedál + jedno balenie polievok, ktoré obsahuje zmes na prípravu 10 porcií (1 príchuť) za 224,30 € alebo výhodný balíček KetoFit, ktorý obsahuje 144 porcií jedál + 10 individuálne balených polievok (rôzne príchute) za 226,41 €.

Diétny plán MAXI

ketofit plán maxi

Určenie: MAXI program je ideálny pre ľudí, ktorí majú vyššiu nadváhu a potrebujú zhodiť viac ako 9 kg a menej ako 15 kg. Ich BMI hraničí s hodnotou 35, čo znamená, že ich váha ich výrazne môže obmedzovať pri vykonávaní pohybových aktivít.

Dĺžka: Plán je už podstatne dlhší, ako predošlé plány, pretože je prispôsobený tak, aby sa osoba chudla primeraný tempom. To, eliminuje aj riziko nástupu JOJO efektu. Maxi teda trvá 9 týždňov a podobne ako každý plán od KetoFit, aj tento sa skladá z 2 fáz.

Výhodný balíček potravín: Počas týždňov budete potrebovať 245 porcií jedla od KetoFit. Napriek tomu, že takýto obsiahly balíček KetoFit neponúka, dá sa jednoducho vyskladať. Ak si kúpite výhodný balíček KetoFit so 144 porciami jedla spolu s balíčkom KetoFit so 105 porciami jedla, získate 249 porcií, čo je takmer ideálne množstvo na celý diétny plán MAXI. Cena takto zostaveného balíka je 389,32 €.

Výsledok: Po 9 týždňoch je možné vašu hmotnosť, s diétnym plánom Maxi, znížiť až o 15 kg. Nie je to málo, preto na zvýšenie elasticity pokožky a na eliminovanie vzniku strií, odporúčame diétu kombinovať aj s cvičením a s vhodným produktom na dopĺňanie kolagénu, napr. kolagén od KetoMix.

Fázy diétneho plánu MAXI

 1. Fáza: trvá 4 týždne, čo je až 28 dní, počas ktorých, hoci jete 5 x denne len jedlo od KetoFit, si raz za 3 dni môžete namiesto jedného chodu od KetoFit, pripraviť bielkovinové jedlo z povolených surovín. Okrem toho, vás zasýti aj 500 gramový denný prídel zeleniny, ktorú jete buď k jedlám alebo medzi jedlami. A ak by ste aj tak umierali od hladu, potom neváhajte a siahnite po KetoFit čokoláde Gold alebo po FitKau či po chlebíkových krekrov.
 2. Fáza: trvá 5 týždňov, teda 35 dní, no nastáva pozitívna zmena, ktorou je 2-krát bežné bielkovinové jedlo a 3 x jedlo od KetoFit. Zelenina a čokoláda, či krekry ostáva. Ku koncu fázy môžete namiesto jedného bielkovinového jedla pridať konečne už aj sacharidové jedlo. Myslite však na to, že ste stále neukončili program, preto s množstvom sacharidov pracujte opatrne, vážte si ich, inak môže nastať JOJO efekt.

Rýchla charakteristika diétneho plánu MAXI

 • ?Cieľová váha: o 15 kg menej
 • ⏰Dĺžka plánu: 9 týždňov
 • Fázy plánu: 2
 • Dĺžka každej fázy: fáza = 4 týždne, 2. fáza = 5 týždne
 • ?Celkový počet porcií jedla od KetoFit: 245 ks
 • ?️Pridelený balíček: 1 x KetoFit balíček so 105 porciami jedla a 1 x KetoFit balíček so 144 porciami jedla, spolu až 249 porcií za cenu 389,32

Diétny plán MAXI PLUS

ketofit plán maxi plus

Špecifickým redukčným plánom od KetoFit je Maxi Plus. Jeho špecifickosť vychádza z toho, že sa skladá z 2 redukčných plánov a to z plánu MAXI a OPTIMAL a to aj v tomto poradí. Najprv dodržujete plán MAXI a potom prechádzate do plánu OPTIMAL. Plány sa vykonávajú bez prestávky.

V praxi vyzerá plán v 4. krokoch nasledovne:

 1. krok = 4. týždne dodržujete 1. fázu plánu MAXI
 2. krok = 5. týždňov dodržujete 2. fázu plánu MAXI
 3. krok = 2. týždne dodržiavate 1. fázu plánu OPTIMAL
 4. krok = 4. týždne dodržiavate 2. fázu plánu OPTIMAL

Dôvodom tejto kombinácii je, aby chudnutie neustalo a neustále prebiehalo. Organizmus človeka si po 5-tich týždňoch 2. fázy, na nízky príjem sacharidov zvykne, takže pomocou 1. fázy OPTIMAL, sa znovu dostane do šoku, do ketózy, kedy sa opäť naštartuje metabolizmus tak, že váha znovu krásne klesne smerom dolu.

Určenie: Najdlhšie trvajúcim diétnym programom od KetoFit je program MAXI PLUS, ktorý už napovedá, že bude pre osoby, ktorých trápi podstatná nadváha. Na to, aby sa títo ľudia dostali na svoju normálnu hmotnosť podľa BMI, musia schudnúť viac ako 15 kg a menej ako 24 kg.

Dĺžka: Nakoľko sa plán MAXI PLUS skladá z 2 plánov = MAXI + OPTIMAL, je rozdelený do 4 fáz, ktoré spolu trvajú 15 týždňov. Je to dlhá doba a nie všetci tento diétny plán úspešne zvládnu, ale vedzte, že výsledok stojí za to. Takže sa nevzdávajte, motivujte sa videami, skúsenosťami ľudí s KetoFit alebo hľadajte podporu a motiváciu u výživového poradcu od KetoFit, na ktorého nájdete mail alebo telefonický kontakt na oficiálnej stránke KetoFIt.

Výhodný balíček potravín: Počas 12 týždňov, by ste mali zjesť 399 porcií od KetoFit. Takýto obšírny balíček jedál si môžete nakombinovať tak, že si kúpite 2 balíčky KetoFit so 144 porciami jedla, čo je už 288 porcií (144 x 2 = 288 porcií), jeden balíček KetoFit so 105 porciami jedla, čo je dokopy už 393 porcií jedla a k tomu si zakúpite 6 ľubovoľných jedál od KetoFit. Týmto spôsobom si naplníte celkový jedálny lístok na kompletný plán MAXI PLUS, ktorý vás vyjde okolo 615 €. Zdá sa vám to veľa? A aj vtedy, ak si uvedomíte, že máte jedlo na takmer 4 mesiace? 

Výsledok: Pokles váhy až o 24 kg, vyššia telesná výkonnosť, zdravšie telo, zníženie zdravotných rizík spojené s obezitou. Na eliminovanie ovisnutej kože a strií, odporúčame do diéty zapracovať aj cvičenie. Samozrejme, že schudnete aj bez cvičenia, ale cvičenie vám pomôže zvýšiť elasticitu pokožky, čoho výsledkom bude aj napnutejšia pokožka. Na zvýšenie fyzického výkonu môžete siahnuť po L-Karnitíne.

Fázy diétneho plánu MAXI PLUS

 1. Fáza: trvá 4 týždne, teda 28 dní, kedy jete 5 x denne jedlo od KetoFIt, spolu s povolenými druhmi zeleniny v množstve 500 g denne. V prípade hladu môžete siahnuť po vysokobielkovinovej čokoláde od KetoFit, ktorú získate úplne ZDARMA k výhodnému balíčku KETOFIT.
 2. Fáza: trvá 5 týždňov, teda 35 dní, a namiesto 5-tich jedál od KetoFit, jete len 3 jedlá, zvyšné 2 jedlá si pripravujete sami, v podobe vysokobielkovinových jedlách.
 3. Fáza: trvá 2 týždne a dodržujete kritéria, ako v 1. fáze, takže 5 x denne jedlo od KetoFit, 500 g zeleniny denne a pod.
 4. Fáza: trvá síce týždne, ale jej náplň je rovnaká, ako keby ste boli v 2. fáze akéhokoľvek diétneho programu od KetoFit. Takže 3 x jedlo od KetoFit + 2 x bielkovinové jedlo.

Poznámka: Rovnako ako pri všetkých plánoch, aj pri tomto platí, že v posledných dňoch 2. fázy, môžete k bielkovinovej porcii pridať sacharidovú prílohu. V prípade plánu MAXI PLUS, sa vás to bude týkať až 2-krát a to ku koncu 2. fázy a ku koncu 4. fázy.

Rýchla charakteristika diétneho plánu MAXI PLUS

 • ?Cieľová váha: o 24 kg menej
 • ⏰Dĺžka plánu: 12 týždňov
 • Fázy plánu: 4
 • Dĺžka každej fázy: fáza = 4 týždne, 2. fáza = 5 týždne, 3. fáza = 2 týždne, 4. fáza = 4 týždne
 • ?Celkový počet porcií jedla od KetoFit: 399
 • ?️Pridelený balíček: 2 balíčky KetoFit so 144 porciami jedla + jeden balíček KetoFit so 105 porciami jedla + 6 ľubovoľných, individuálne balených jedál od KetoFit, za približne 615 €

S KetoFit vám stačia len 2 fázy

Na rozdiel od iných ketónových diét, sa KetoFit plány skladajú len z 2 fáz, pričom ani jedna nie je obzvlášť drastická. To je aj dôvodom, prečo ľudia pokladajú KetoFit za diétu roka 2021.

1. fáza = chudnúca

ketofit fáza chudnutie

V tejto fáze sa telo dostáva do stavu ketózy, kedy už po prvom dni začínate výrazne chudnúť a sprievodným znakom toho, že diéta funguje je, že pociťujete hlad. Nato však, aby sa telo dostalo do ketózy, musíte rešpektovať jedálniček a celkový plán od KetoFit. Znamená to, že v 1. fáze jete len jedlá od KetoFit a to 5-krát denne.

Jedlo môžete doplniť zeleninou, ktorá sa musí nachádzať medzi povolenými druhmi zeleniny a jej množstvo nesmie prekročiť viac ako 500 g za deň. Hoci máte jesť každé 3 hodiny, zeleninu môžete jesť nielen k jedlám, ale aj medzi jedlami. Množstvo však musí byť dodržané a zelenina musí byť skonzumované len surová alebo varená. Odporúča sa viac soliť, keďže telo prichádza o značnú časť minerálov a dopĺňať aj magnézium, buď formou minerálnej vody alebo formou tabletiek.

Po každých 3 dňoch si môžete namiesto jedného jedla od KetoFit, pripraviť bielkovinové jedlo, bez obsahu sacharidov, ktoré musí byť pripravené len z povolených surovín z 2. fázy. V prípade hladu si každý deň môžete dať buď 5 gramov z čokolády KetoFit  (1 kocka) alebo si pripravte FitKao chutný proteínový drink v množstve 1 porcia za deň, ktorý vás zohreje a zaženie chuť na sladké. Ak nie ste na sladké, potom namiesto sladkostí KetoFit, si dajte  jednu Keto tyčinku s rascou, ktorej chuť si zamilujete.

Povolené potraviny

 • Zelenina: uhorka, listový šalát, brokolica, karfiol, kapusta, cuketa, tekvica, baklažán, zeler, kyslá kapusta (bez obsahu cukru), červená repa (cvikla),
 • Huby 100 g za deň: hliva ustricová, šampiňóny,
 • Ovocie: olivy 10 g za deň,
 • Povolené oleje, len na pokvapkanie: olivový, kokosový, sezamový, tekvicový, avokádový
 • Akékoľvek korenie, ktoré neobsahuje cukor a sacharidy
 • Čerstvé bylinky: koriander, bazalka, petržlenová vňať, kôpor
 • KetoFit čokoláda 5 g denne = 1 kocka alebo FitKao 1 porcia denne alebo Keto tyčinka s rascou v množstve 1 ks za deň

2. fáza = stabilizačná

ketofit fáza stabilizačná

Táto fáza pripravuje metabolizmus na návrat k bežnej strave. Nebuďte prekvapení, ak váha nepôjde dole tak, ako v 1. fáze. Je to normálne, tu schudnete síce menej, ale počas tohto obdobia sa vaša hmotnosť upevní, zafixuje tak, aby nedošlo k JOJO efektu potom, čo sa vrátite k bežnej strave.

Špecifickosť fázy spočíva v tom, že už nejete len jedlá od KetoFit, ale aj bežné jedlá, bohaté na bielkoviny s nízkym obsahom cukru a tuku. Presnejšie ide o 3 jedlá od KetoFit a 2 bielkovinové jedlá. Ku koncu fázy pridávate nielen bielkovinové jedlo, ale aj sacharidové. Znamená to, že v prvej polovici jete len bielkovinové jedlá bez obsahu sacharidov a cukrov a v 2. polovici môžete navyše pridať aj 1 x denne sacharidové jedlo, napr. 50 g pečiva, musí to byť však potravina, ktorá sa nachádza v zozname povolených potravín a sacharidové jedlo musí byť zjedené na obed.

Okrem ďalších povolených druhov zeleniny, sa môžete tešiť aj na mliečne výrobky, pečivo a ďalšie chuťovky, ktoré ste si doteraz odopierali, pretože repertoár povolených potravín sa značne rozširuje. Suroviny môžete aj vzájomne kombinovať, ale jeden chod (jedlo), nesmie presiahnuť 600 kJ. Zelenina sa do tohto energetického príjmu nezarátava.

Povolené potraviny

 • Zelenina: uhorka, listový šalát, brokolica, karfiol, kapusta, cuketa, tekvica, baklažán, zeler, kyslá kapusta (bez obsahu cukru), červená repa (cvikla),
 • Huby 100 g za deň: hliva ustricová, šampiňóny,
 • Ovocie: olivy 10 g za deň,
 • Povolené oleje len na pokvapkanie: olivový, kokosový, sezamový, tekvicový, avokádový
 • Akékoľvek korenie, ktoré neobsahuje cukor a sacharidy
 • Čerstvé bylinky: koriander, bazalka, petržlenová vňať, kôpor
 • KetoFit čokoláda 5 g denne = 1 kocka alebo FitKao 1 porcia denne alebo Keto tyčinka s rascou v množstve 1 ks za deň
 • Mliečne výrobky: 200 ml kefír/acidofilného mlieka, 150 g biely jogurt s max. obsahom tuku 4%, 200 g tvaroh, 40 g tvrdý syr s max. obsahom tuku v sušine 20-30%, 40 g korbáčiky, 80 g syrečky, 150 g cottage syr, 70 g prírodný kozí syr, 50 g ovčí syr, 80 g zakysaná smotana s max. obsahom tuku 12%. 80 g mozzarella light, 100 g údené tofu, 50 g tempeh
 • Chudé mäsové výrobky, na deň 100 g v surovom stave: kuracie, morčacie, hovädzie, králičie mäso, morčacia/kuracia šunka bez lepku s min. obsahom mäsa 80 %
 • Ryby, na deň 100 g v surovom stave: tuniak vo vlastnej šťave, tuniak v oleji – olej vylejte
 • Vajcia: 2 ks vaječný bielok, 2 ks menšie vajce natvrdo
 • Orechy v surovom naturálnom stave 10 g denne

Na konci stabilizačnej fázy povolené len 1 sacharidové jedlo denne. Na výber máte:

 • 50 g celozrnného alebo viaczrnného obeda: rohlík celozrný/sójový, chlieb žitný/slnečnicový, pohánková bageta, kornspitz, kornbageta
 • 100 g ovocia (avokáda 80 g)
 • Prílohy v suchom stave, na deň 50 g: cestoviny, ryža, bulgur, quinoa, špalda, kamut alebo 100 g zemiakov

Poznámka: sacharidové jedlo si môžete zvoliť len jedno, nemôžete mať 100 g ovocia a aj 50 g pečiva.

KetoFit kompletný jedálniček

 • Proteínové polievky: cesnaková, syrová s pórom, šampiňónová, hrášková, paradajková, thajská, zabíjačková,
 • Proteínové omáčky: kurča na paprike, sviečková omáčka, paradajková,
 • KetoFIt cestoviny: konjakové cestoviny bez sacharidov, proteínové cestoviny Keto Risoni,
 • Proteínové omelety KetoFit: syrová s pórom, šampiónova, cesnaková,
 • Proteínové kaše: čokoládová, krupičná
 • Proteínové dezerty: mangový džem, čučoriedkový džem, malinový džem, jahodový džem, panna cotta, 71% proteínová čokoláda Excusive Fit KetoFit, proteínové palacinky, proteínový puding čokoládový,
 • Proteínové kokteily: FitKao čokoládová nápoj, čierne ríbezle, lesná jahoda, malina, espresso, mango, višňa, vanilka, banán, karamel, ananás, kokos
 • Proteinové smoothie: jablkovo-kokosový, jablkovo-jahodový, vegánsky banánovo-kokosový,
 • Proteínové pečivo: KetoFit chlieb extra semienkový, low crab pizza, KetoFot Croissant, Ketofit chlieb, slané Ketofit tyčinky s rascou
 • Proteínové tyčinky: mliečne, cappuccinové, vegánska arašidová, vanilkové
 • Ďalšie výživové doplnky: Detoxikačná kúra KetoCare, Fit Psyllium, Omega 3 Ultra 200 kapsúl
 • Dekoračné doplnky a pomôcky: Shaker KetoFit 600 ml, MyKey kľúčenka

Koľko stojí diéta KetoFit?

 • Balíček KetoFit na 1 týždeň, s počtom porcií 33, si môžete zakúpiť za 53,62 , ku ktorému si navyše môžete zvoliť aj DARČEK v podobe Shakeru alebo proteínovej čokolády, či v podobe cestovín Risoni, samozrejmosťou je ľubovoľný výber príchuti kokteilov
 • Balíček KetoFit jedál na 2 týždne, s obsahom 70 porcií jedál, za akciovú cenu 109,16 € + darček ZDARMA v podobe Fit Shakeru, proteínovej čokolády alebo kľúčenky
 • Balíček KetoFit jedál na 3 týždne, s obsahom 107 porcií, stojí teraz za zvýhodnenú cenu 157,76 € + darček ZDARMA v podobe Fit Shakeru, Detoxikačnej kúry alebo kľúčenky
 • Balíček KetoFit jedál na 4 týždne, s obsahom 144 porcií jedál, za super cenu 205,21 € + darček ZDARMA v podobe Fit Shakeru, Detoxikačnej kúry KetoCare KetoFit alebo kľúčenky
 • Proteínová Čoko diéta na 4 týždne so 122 porciami aj spolu s DARČEKOM ZDARMA, za 172,03 €
 • Balíček Výletník za 84,47 €, v ktorom nájdete všetko jedlo, ktoré budete potrebovať na krátkej dovolenke – balík obsahuje 21 porcií jedla a úplne ZDARMA môžete dostať Shaker, cappuccino tyčinku alebo proteínovú čokoládu.
 • Balíček 4 x proteínový kokteil v množstve 200 porcií za 159,44 € + darček ZDARMA + 14 proteínových balíčkov s kokteilom, podľa vašej chuti
Vyberte si vhodný balíček
 • Dĺžka chudnutia:
 • Cena:
 • Obsah balíčku:
 • Prehľad jedál:
 • Dodatočné informácie

Týždeň

týždenná proteínová diéta
 • 1 týždeň
 • 53,51 Eur
 • Obsahuje 33 porcií + shaker zdarma
 • Vhodná na vyskúšanie - zistíte ako funguje a nebudete váhať sa pustiť do ďaľšieho balíčku

2 týždne

týždenná proteínová diéta
 • 2 týždňe
 • 108,95 eur
 • 70 porcií + shaker/kľúčenka/čokoláda
 • Vhodné pre tých, ktorí chcú vidieť značné výsledky a po vyskúšaní ak je nutné prejdú na ďalšie balíčky

3 týždne

3 týždňová diéta ketofit
 • 3 týždne
 • 183,75 eur
 • Obsahuje 105 porcií
 • Ideálne pre ľudí, ktorí majú nadváhu 7 a viac kilogramov, nevhodné pre štíhlejších ľudí

4 týždne

4 týždňová diéta ketofit
 • 4 týždne
 • 188,63 eur
 • Obsahuje minimálne 144 porcií + shaker/klúčenka/detoxikácia
 • Najsilnejší úbytok na váhe, určená iba pre obéznych ľudí

Vyskúšajte, ako chutí KetoFit

Pre tých, ktorí ešte nevedia, či sa dať na diétu s KetoFitom alebo nie, je pripravený skúšobný balíček potravín, v ktorom nájdete malú ukážku toho, ako chutí KetoFit. Balíček dostanete, teraz v zľave, za SUPER CENU 11,10 € a aj k nemu získate darček ZDARMA (Shaker alebo jablkovo-kokosové proteínové smoothie)

Vytvorte si vlastný balíček KetoFit jedál

Cena KetoFit mesačnej kúry, vás vyjde v prepočte okolo 205 €, teda v prípade, ak si vyberiete jeden zo zvýhodnených balíčkov. Avšak, nemusíte si kupovať hotové balíčky, ale navrhnúť si vlastný balíček, do ktorého si dáte čokoľvek budete chcieť, buď len na ochutnávku alebo na dodržiavanie diéty.

Na individuálnom zostavovaní si jedálnička, určite oceníte automatického pomocníka, ktorý vám s tým pomôže. Pri pridávaní produktov do košíka, sa vám v ľavom hornom rohu počítajú porcie jedla, dni, na ktoré vám jedlo postačí a konečnú cenu. Takto máte kompletný prehľad vašej diétnej výbavy.

KetoFit a vaše skúsenosti

KetoFit funguje už pomerne dlho, približne od roku 2014 možno zaznamenať jeho zrodenie, takže aj skúseností s ním je dosť. Väčšina ľudí doporučuje produkt, ale nájdu sa aj takí, ktorým KetoFit buď nechutil, alebo ktorí s ním neschudli. Všimli sme si však, že mnoho ľudí na fórach chváli prístup poradcov z KetoFit, vraj vás vždy usmernili, namotivovali a dokonca aj rozveselili.

To, či sa rozhodnete pre KetoFit je na vás, ak vám s tým však môžeme ešte pomôcť, odporúčame si KetoFit prelustrovať na heureka.sk/cz, kde nájdete kopec recenzií, kde ľudia hodnotia aj jednotlivé chute produktov. Môže vám to pomôcť pri počiatočnom rozhodovaní sa, aké jedlá od KetoFit vyskúšať.

13 dôvodov, prečo sú jedlá od KetoFit výborné aj mimo diéty

 1. Práškové sa pripravujú rýchlo a ľahko, behom 3 minút máte pripravený obed
 2. Okrem zaliatia horúcou vodou sa jedlá môžu pripravovať aj s mliekom
 3. zložené najmä z bielkovín a vlákniny, obsahujú minimum tukov a takmer žiadne sacharidy, niektoré jedlá sú dokonca čisto vegánskeho charakteru
 4. Necítite po nich hlad, pretože bielkoviny a vláknina vás zasýtia na 2 až 3 hodiny
 5. Dezerty a kokteily sú sladké, i keď neobsahujú cukor
 6. Sú perfektnou náhradou bežných potravín
 7. Ich chuť je porovnateľná s bežne pripravovanými jedlami
 8. Úžasne voňajú
 9. cenovo dostupné, dokonca lacnejšie, ako proteínové produkty v obchodoch
 10. Môžete ich jesť bez výčitiek svedomia
 11. Dajú sa kombinovať s inými ketónovými diétami
 12. Kokteily skvele chutia a môžete nimi nahradiť jedno jedlo počas dňa
 13. 1 porcia polievky vás vyjde menej ako 2 € ,v balíčkovej forme 2,12 €. Avšak, i keď je nízkokalorická, výživne nahradí jedno bežné jedlo

Hodnotenie KetoFit

Podľa nášho názoru, KetoFit diéta určite funguje, keďže prijímate zväčša len bielkoviny, ale to azda každá ketodiéta. Čo však na KetoFit oceňujeme, je rozmanitosť. Páči sa nám, že počas diéty si môžete dať raz za 3 dni aj niečo iné do úst, ako len stravu od KetoFit. Páči sa nám, že deň si môžete spestriť čokoládou od KetoFit atď. Jediným mínusom je, že sortiment jedál je trochu chudobnejší, ako napr. pri KetoMix diéte. Na druhej strane možno tento problém rýchlo vyriešiť tak, že KetoFit produkty možno kombinovať aj s produktami iných ketodiét.

KetoFit diéta je ohodnotená, ako diéta roku 2021, ale to nezaručuje, že ju tak ohodnotíte aj vy. Ak sa však vážne zaujímate o KetoFit, potom odporúčame zaregistrovať sa a zriadiť si KetoFit konto, vďaka čomu môžete získať rôzne zľavy. Prihláste sa aj na odoberanie newsletterov, vďaka ktorým bude informovaní o novinkách a zľavách od KetoFit, podobne ako na KetoFit instagrame a určite si prečítajte 12 magazínov KetoFit, ktoré si môžete stiahnuť úplne zdarma.

 

Najčastejšie otázky a odpovede o KetoFit

Ohľadne KetoFit diéty máte množstvo otázok, my sme vybrali 4, ktoré sme pokladali za dôležité spomenúť. Ak však máte ďalšie otázky, neváhajte a stiahnite si e-book KetoFit ZDARMA, kde nájdete všetko čo budete potrebovať.

Kto by sa mal vyhýbať KetoFit diéte?

Diéta nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy, pre osoby mladšie ako 18 rokov, pre osoby s poruchami príjmu potravy, pre osoby, ktoré majú BMI nižšie ako 25, pre osoby, ktoré majú cukrovku, problémy s obličkami, so srdcom, žlčníkom alebo sú alergickí na lepok, vajcia, mlieko a orechy či sóju

Čo robiť po skončení diéty?

Po ukončení diéty môžete začať konzumovať bežné jedlá, ale mali by ste sa držať pravidiel, ktoré vás KetoFit naučil, napr. jedenie 5-krát denne v malých porciách, varenie zdravším spôsobom. Do svojho bežného jedálnička zaraďte, aj jedlá od KetoFit, pomôžu vám udržať si hmotnosť čo najdlhšie, no a nezabudnite pracovať so sacharidami.

Môžem užívať KetoFit a piť kávu či alkohol?

Piť kávu môžete v množstve 2 kávy denne, ale bez cukru a bez smotany, s minimálnym množstvom mlieka. Akékoľvek ccapuccina, frappé, caffelatte, 3v1 alebo 2v1 je počas diéty zakázané. Alkoholu, by ste sa mali vyvarovať tiež a to akémukoľvek.

Viac o káve a alkohole nájdete aj v internetovej knihe od KetoFit č. 4., kde sa možno dočítate, že KetoFit účinky nenarušíte, ak si dáte raz-začas jedno 200 ml víno.

Kde kúpiť KetoFit?

KetoFit si môžete zakúpiť z pohodlia vášho domova na oficiálnej stránke a ak chcete mať poštovné ZDARMA, nakúpte vo výške min. 60 €.

Zdroje:

 

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné diety na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
KetoMix
Ketomix stravovanie na 2 týždne

⚖️ - chudnutie od 2kg do 14kg
⏰ - od 1 do 14 týždňov
💰 - od 54 eur do 210 eur
ano 5 hviezdičiek
KetoDiet
2 týždenný balíček basic 2 ketodiet

⚖️ - chudnutie od 6kg do 12kg
⏰ - od 6 do 12 týždňov
💰 - od 110 eur do 204 eur
ano 5 hviezdičiek
KetoFit
ketofit 2 týždne

⚖️ - chudnutie od 3kg do 15kg
⏰ - od 1 do 9 týždňov
💰 - od 54 eur do 190,3 eur
ano 5 hviezdičiek
ProfiDiet
profidiet recenzia

⚖️ - chudnutie od 2kg do 16kg
⏰ - od 2 do 14 týždňov
💰 - od 51 eur do 219,9 eur
ano 4 hviezdičky
MyKeto

⚖️ - chudnutie od 2kg do 14kg
⏰ - od 1 do 12 týždňov
💰 - od 54 eur do 210 eur
ano 4 hviezdičky
Prodietix
dieta prodietix s

⚖️ - chudnutie od 2kg do 14kg
⏰ - od 1 do 14 týždňov
💰 - od 54 eur do 210 eur
ano 4 hviezdičky

2 komentáre

 1. Jana Mat. 26. augusta 2016
  • Dietologické CENTRUM Slovenska 5. apríla 2017

Napíš nám svoj názor