KetoFit

Posledná aktuálizácia prebehla 18. októbra 2019. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Ketofit diéta

Jedinečná diéta pre jedinečné ženy

Ketofit diéta alebo proteínová diéta je jedinečná diéta  stvorená výlučne len pre ženy. Je určená pre dámy v širokom vekovom rozmedzí, od 18-66 rokov, ale aj pre ženy, ktoré pribrali po pôrode, pre ženy, ktoré milujú šport, ale nemajú ho kvôli nedostatku času ani kedy vykonávať a vôbec pre všetky ženy, ktoré chcú schudnúť alebo si udržiavať svoju sexi postavičku.

Tip pre Vás: Hľadáte vhodné riešenie na boj s nadbytočnými kilami? Chcete niečo, čomu môžete dôverovať a vďaka čomu môžete redukovať svoju váhu? Získajte všetky potrebné informácie a pozrite si naše hodnotenie produktov na chudnutie. Viac informácií nájdete tu…

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Zloženie
 3. Účinky
 4. Cena a balenie
 5. Hodnotenie
 6. Upozornenie

Ketofit diéta je založená na nízkom príjme sacharidov. V tele klesá cukor a spúšťa sa proces, ktorý nazývame ketóza. Ketóza, od čoho je aj odvodený názov Ketofit, má niekoľko výhod. Tou prvou je, že nikdy nepociťujete hlad. Druhá výhoda spočíva v tom, že telo si energiu berie z tukov a treťou výhodou je, že ten najdlhší program trvá len 3 týždne a vy za tak krátku dobu podstatne schudnete. Zrekapitulujme si to. 3 týždne prijímate veľmi nízke množstvo sacharidov, no nepociťujete hlad a dokonca chudnete nielen preto, že prijímate málo sacharidov, ale aj preto, že energiu telo čerpá z naukladaných tukov, ktoré takto spaľuje.

Prečo je chudnutie s Ketofitom iné?

 • pri ketofite jete 6-7 krát denne,
 • spaľujete tuky
 • nemáte hlad,
 • nemáte chuť na sladké,
 • nemusíte športovať,
 • chudnete hneď od prvého dňa,
 • chudnete tak rýchlo, že budete prekvapení,
 • prijímate veľké množstvo vitamínov, živín,
 • podporuje zdravie a celkový imunitný systém,
 • ketodiéta za bezkonkurenčnú cenu,
 • ak nebudete spokojní, vrátia vám peniaze.

Stav ketózy

Pýtate sa, čo je na ketóze tak skvelé, pripadne čo to vlastne je? Nevysvetľuje sa to až tak ťažko, úplne jednoducho ide o stav, kedy neprijímate žiadne sacharidy a ste obmedzení na istý druh potraviny- primárne bielkoviny. V stave ketózy sa omnoho rýchlejšie spaľujú kalórie a usadený tuk. Je však veľmi dôležité, aby ste dodržiavali prísny jedálniček! Jediná lyžička cukru v káve môže vytúženú ketózu eliminovať. Preto je jednoduchšie zaobstarať si Ketofit a nelámať si hlavu varením, než si hľadať na internete recepty a jedlá, ktoré môžete a nemôžete jesť.

Zloženie

Dodržiavaním ketodiéty sa stávate zdravším od prvého dňa. Všetky potrebné živiny, ktoré sa nachádzajú v ovocí, zelenine, vláknine, orechov atď. , ktoré jesť nemôžeme, pretože by v tele nenastala ketóza, sa nachádzajú v ketofite. Jeho zloženie je prírodné, neobsahuje žiadne chemikálie, ale vďaka nemu prijímate všetky živiny a vitamíny v takom veľkom množstve, ktoré naše telo potrebuje.

Ketofit obsahuje až 31 živín, ktoré by sme neodmysliteľne mali denne prijať. Tak napríklad obsah jedného balenia (42 porcií)  obsahuje toľko bielkovín, ktoré by sme bežným spôsobom získali z 12,5 litra mlieka, toľko vlákniny, ktoré by sme získali zjedením 2kg zemiakov a 3 kg jabĺk atď. Celé zloženie nájdete tu

Vyberte si jeden z troch programov

Ak ste sa rozhodli pre Ketofit, máte možnosť vybrať si medzi tromi programami:

 • 3 týždenná diéta, ak chcete veľa schudnúť,
 • 2 týždňová diéta, ak chcete schudnúť pár kíl.
 • ľahká diéta v prípade, ak si chcete váhu udržiavať,
 • alebo si dajte, čo vám hrdlo ráči z ponuky Ketofit.

Obsah, balenie a cena


ketofit

Iba pri kúpe jedného z troch balíčok máte možnosť výberu darčeka, shaker na koktejle alebo 80% čokoládu.

 • 3 týždňový program obsahuje 2x 1260 gramový koktejl + 7 druhov príchutí na ochutenie koktejlu, 10 vrecúšok kaši, 10 cesnakových polievok, 10 paradajkových polievok, 10 šampiňónových polievok, 10 pórovo-syrových polievok + jedinečná akcia = jedlo na 3 dni zadarmo plus darček. Jedlo je rozdelené na 144 porcií iba za 195,93 eur.
 • týždňový program obsahuje 2x 1260 gramový koktejl + 7 príchutí do koktejlu, 3 vrecúška sviečkovej, 4 vrecúška omelety a 4 vrecúška polievok. Jedlo máte rozdelené na 96 porcií, teraz v zľave len za 136,66 eur + možnosť voľby darčeka.
 • Ľahká diéta na udržanie hmotnosti pozostáva už len z jedenia 2-3 jedál z Ketofitu. Jedlá si môžete vybrať podľa vlastnej chute zo širokej ponuky Ketodiéty a zvyšné jedlá zjete čo vám hrdlo ráči, ale už podľa zásad, ktoré vás naučil Ketofit. Alebo si zakúpte rovno balíček jedla na týždenný program za 62,96 eur + shaker alebo ketofit čokoláda ako darček.

Ak ste sa ešte nerozhodli a neviete či vám jedlá budú chutiť, nemusíte sa obávať. Všetky príchute jedál si vyberáte pri kúpe vy a dokonca si môžete objednať aj skúšobný balíček na jeden deň za 16,60 euro alebo si namixujte vlastné jedlá a zaplaťte ešte menej tu.

Pomer cena/efekt/počet jedál

Ako každý priemerný človek sa možno pozastavíte nad nasadenou cenovkou jednotlivých balíčkov. Aká je však realita ? V skutočnosti Vás na prepočet ceny/počet jedál bude  stáť porcia iba niečo cez jedno euro Nehovoriac o časovej úľave v porovnaní s tým, keby ste si jednotlivé jedlá mali sami pripravovať.

Čo sa týka efektu, tie čísla – napr. schudnete do 9kg nie sú vôbec nereálne, nakoľko diéta prebieha niekoľko týždňov a tí čo majú skúsenosti so stavom ketózy, o tom vedia svoje. Je to ako keby ste po celý čas boli pod dohľadom dietológa, ktorý Vám navrhuje jedlo presne na mieru a s vyváženým pomerom jednotlivých živín.

MegaPACK 24 Plus

KetoFit

 

fazy ketofit

fazy ketofit 24 kgZloženie:

 • Polievky, omelety
 • Kaše, tyčinky, kokteily

KetoFit diéta je založená na ketogénnom procese chudnutia prostredníctvom zvýšeného príjmu proteínov. Ak si neviete vybrať z ponuky, radi Vám navrhnú aj jedálniček na mieru a zdarma.

S KetoFit programom sa už nemusíte zaťažovať prípravou jedla, všetko Vám príde na mieru presne pre Vás.

Nebudem hladná?

Nemusíte sa báť, že budete hladné, pretože s každým programom jete pravidelne 6x za deň a dokonca, ak vás chytí nočný hlad, aj v takom prípade je tu riešenie a to chutná maškrta v podobe koktejlu.

Ešte lepšie výsledky

Lepšie výsledky dosiahnete tak, že spolu s dodržiavaním Ketofitu sa budete riadiť typmi a trikmi z knihy Jak správně hubnout, ktorú Ketofit pre vás pripravil teraz úplne zadarmo. Stiahnuť si ju môžete TU.

KetoFit – skúsenosti

Stav ketózy pomáha liečiť aj rôzne zápalové ochorenia, mozgové ochorenia, ale aj rakovinu. Okrem toho spôsobuje najintenzívnejšie chudnutie. Mnoho žien sa rozhodlo chudnúť na tomto princípe, ale mnohé z nich nemali čas zaoberať sa prípravou pokrmov a tak sa rozhodli pre Ketofit. Väčšina žien si diétu pochvaľuje, pretože naozaj už po 3 týždňoch schudli toľko, koľko by bežne schudli za 2 mesiace. Navyše ženy nepociťovali hlad a s balíčkami nemuseli tráviť ani dlhé hodiny pri šporáku alebo v posilňovni. Napokon, ak kilá nepôjdu dole, vrátia vám peniaze.

Galéria z recenzie

Hodnotenie

KetoFit balíček, ako by sme mohli nazvať túto chudnúcu službu, je v skutočnosti naozaj jedinečný produkt, ktorý Vám pomôže zhodiť kilá s naozaj prekvapivou ľahkosťou v porovnaní s ostatnými tradičnými metódami. Ide o to, že väčšina ľudí (nie len žien) po tom, ako sa rozhodnú schudnúť,  stroskotá na nedisciplíne a hlavne neschopnosti si pripravovať vhodné a energeticky vyvážené jedlá . KetoFit tento problém úplne eliminuje, keďže ponúka celú radu pokrmov, ktoré pri prepočte na jeden chod dokonca ani nie sú drahé – napr. polievka KetoFit stojí 1,79€/ porcia. Ponúkajú dokonca aj kompletné celotýždňové balíčky, ktoré sú samozrejme ešte výhodnejšie.

Upozornenie

Nie sú známe vedľajšie účinky KetoFit stravovacieho plánu.

Predajca odporúča konzultovať v prípade záujmu aj so svojím lekárom aby Vám bližšie špecifikoval výhody takejto diéty a možno konkretizoval účinok.

Tento produkt je navrhnutý hlavne pre ženy. AK si nie istý efektom/alebo zložením jedál, konzultujte aj priamo s predajcom.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

2 komentáre

 1. Jana Mat. 26. augusta 2016
  • Dietologické CENTRUM Slovenska 5. apríla 2017

Leave a Reply