ketomix logo

Ketomix – zdravé stravovanie a ešte ľahšie chudnutie

Posledná aktuálizácia prebehla 18. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Dĺžka testovania KetoMix:⏰ 3 týždne
Nástup chudnutia?✔️Po 3 dňoch
Prospieva zdraviu?✔️Áno, čiastočne
Ako bol produkt doručený?📦 Rýchlo (2-3dni) a diskrétne
Pre koho je určený:✔️Pre mužov aj ženy s nadváhou
Existujú aj iné alternatívy?🌿 KetoDiet
Vedľajšie účinky:❤️ Niekedy nie je dobré rýchle chudnutie
Typy programov:🥣Diéta 1 týždeň➡️
🥣🥣Diéta 2 týždne➡️
🥣🥣🥣Diéta 3 týždne➡️
🥣🥣🥣🥣Diéta 4 týždne➡️
Zľava:🎁 Áno. K nákupu nad 115 + darček v hodnote 39 eur
Nájdete tu AKCIA Ketomix
Kde kúpiť?🛒 V oficiálnom eshope https://www.ketomix.sk/➡️
Hodnotenie:

Obsah článku

Ketomix alá bielkovinová diéta

Žijeme vo svete, kde chce takmer každý schudnúť. Je úplne jedno, či je to žena, muž, alebo dokonca ešte dieťa. Chceme vyzerať pekne, zdravo a príťažlivo. S dnešnými trendmi takýto výsledok dosiahneme jedine tak, ak nebudeme mať zbytočné kilá navyše. Podstatné je, samozrejme, byť so svojím telom spokojný, čo však robiť v prípade, ak nie sme? Pravdepodobne je potrebné podstúpiť zmenu. Začať cvičiť alebo sa dať na diétu. Ak ste si za  svoju cestu zvolili diétu, možno tou pravou bude Ketomix.

[st_icon_box background=’#ffffff‘ opacity=’0.1′ border_color=’#ddff00′ icon=’info‘ icon_color=’#11ff00′ icon_bg=’#deff05′ icon_position=’icon-top‘ icon_spin=’yes‘]

Stručný prehľad

 • diéta pôvodom z Česka
 • široký výber proteínových jedál
 • založená na princípe ketózy a riadeného stravovania
 • predáva sa vo forme balíčkov, resp týždenných plánov
[/st_icon_box]
Tip pre Vás
Ketomix pochádza od našich susedov. Našťastie začal byť dostupný aj pre slovenských zákazníkov. Výborná náhrada za všetky Keto diéty a rôzne formy proteínových diét. Reálne chudnutie krok po kroku, vďaka predpripraveným jedlám. Konečne vám odpadla starosť s prípravou presne vážených jedál – všetko to pre Vás pripravil KetoMiX. Presvedčte sa sami na webe predajcu [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]

Čo je Ketomix?

Ketomix, je pojem, ktorý  označuje diétu, ktorej základom sú bielkoviny, ide o tzv. bielkovinovú diétu.  Nejedná sa však o žiadny druh diéty, pri ktorej budete drasticky hladovať, sledovať a vážiť si to, čo máte zjesť. Ketomix je totiž diéta pozostávajúca priamo z konkrétny a špeciálne predpripravených KetoMix jedál, ktoré by ste počas jej trvania mali zjesť. Ich príprava je jednoduchá a časovo nenáročná, takže varením nezabijete mnoho času a získaný čas, môžete využiť úplne inak.

Pre spotrebiteľa je pripravená prehľadná a intuitívna stránka predajcu www.ketomix.sk v slovenčine, kde sa môže o ich produktoch dočítať viac a aj si Ketomix, z pohodlia domova, objednať.

Súčasťou Ketomixovej diéty sú balíčky s predpripravenými jedlami, ktoré sú vo forme prášku, napríklad praženice, smoothies, kaše a polievky. Nemusíte sa teda báť, že niekoľko týždňov budete žiť len z nápojov zarobených z prášku. Trvanie diét je rôzne, záleží, koľko chcete schudnúť.  Existujú tri varianty: do 5 kilogramov (ľahká nadváha – konzumácia ketomix jedál na 3 týždne), 10 kilogramov (stredná nadváha – konzumácia ketomix jedál na 6 týždňov a až 15 a viac kilogramov (ťažká nadváha – konzumácia ketomix jedál na 10 týždňov).  Podľa vytúženého výsledku treba dodržiavať určené fázy. Počas neskoršej fázy môžete pridať ku Ketomixu aj vlastnú stravu, samozrejme bohatú na bielkoviny. Počas celej diéty je povolená ešte aj zelenina.

koktejly

Produkt sľubuje rýchly účinok bez námahy, čo je určite lákadlom pre každého, kto chce schudnúť bez toho, aby sa potil v posilňovni, alebo aby sa trápil neustálim hladom. Keďže je diéta založená na vysokom obsahu bielkovín a nízkom obsahu sacharidov, telo by sa malo dostať do stavu, takzvanej „ketózy“.

KetoMix a cvičenie

Čo sa týka cvičenia a chudnutia s Ketomixom, nie je to zakázané, treba si však správne vybrať druh športu. Ideálne sú aeróbne cviky, teda jazda na bicykli, korčuľovanie, beh alebo chôdza. Silové cvičenie sa neodporúča, pretože telo naň nemá dostatok energie a mohlo by dôjsť ku zraneniu. Ak sa však cítite na to, že zvládnete viac, alebo že vás silové cvičenie baví viac, ako aeróbne, potom môžete s KetoMixom aj posilňovať. Nepreháňajte to však, najmä v 1. fáze diéty, pretože v tomto čase nastáva ketóza, pri ktorej sa môžete cítiť vyčerpaný a unavený.

Ak ste v cvičení začiatočníkom, alebo aj pokročilým a neviete, ako začať s cvičením, alebo neviete čo cvičiť, zacvičte si s KetoMixom. Ten pre vás pripravil špeciálne lekcie cvičenia na každý deň, ktoré vás naučia cvičiť. Ide o rad zdravotných cvičení, s ktorými si rozhýbete celé telo a posilníte jednotlivé partie, vrátane stuhnutého chrbta, či šije.

Dôvody prečo si vybrať KetoMix

Nie je diéta, ako diéta. Netrápte sa celoživotným odopieraním si vašich obľúbených jedál, hladovaním a neúmorným cvičením, schudnite raz a navždy s KetoMix.

Výhody KetoMixu

 • chudnutie bej JOJO efektu
 • rýchly a trvalý úbytok hmotnosti
 • chudnutie aj bez cvičenia
 • presný plán stravovania
 • rýchla príprava jedál
 • jedlá bez obsahu sacharidov a tukov
 • diétovanie bez hladovania
 • rýchle viditeľné výsledky
 • odbúranie podkožného tuku z rizikových partií = zadok, brucho, stehná
 • vhodné aj na cestovanie
 • jedlá s obsahom vitamínov a minerálov
 • KetoMix online poradca
 • zdravé online recepty od KetoMix
 • rozmanité jedlá a rôzne chute
 • možnosť zakúpiť si KetoMix z pohodlia domova, online formou
 • KetoMix vás naučí zdravšie, rozmanitejšie a pravidelnejšie jesť
 • lacnejšie stravovanie, ako pri nakupovaní jedál v supermarketoch, ktoré majú vysoký obsam bielkovín, čo činí väčšinou drahé mäso a ryby

Nevýhody KetoMixu

 • pre niekoho vyššia cena
 • nie je vhodná pre všetkých
 • vyžaduje vôľu a sebazaprenie

Fázy diéty

Ketogénna diéta pozostáva z 2 základných fáz a 3. doplnkovou fázou.

 1.  V prvej fáze jete 5-krát denne, výlučne jedlo od Ketomixu . Doplniť ho môžete zeleninou, ideálne sú šaláty a zelená zelenina, ktorá neobsahuje takmer žiadne sacharidy. Fáza trvá od 1 týždňa po 8 týždňov, závisí od počiatočnej nadváhy.
 2.  Druhá fáza je význačná tým, že Ketomix produkty jete len trikrát denne a zvyšné dve doplníte o stravu, ktorú si pripravíte sami podľa návodu , ktorý vám príde spolu s Ketomixom. Recepty od KetoMix na rôzne jedlá, nájdete aj na KetoMix online magazíne alebo aj v špeciálnom video-receptoári. 2. fáza trvá v závislosti od dĺžky 1. fázy (dokopy by diétny plán nemal trvať dlhšie ako 14 týždňov).
 3.  Poslednou fázou je stabilizačná alebo udržujúca fáza , ktorá zabraňuje JOJO efektu. Jej princípom je celoživotné, zdravšie, stravovanie sa, ku ktorému vás KetoMix učí od prvého dňa.
Ketóza
Podobne ako názov, aj proces v našom tele s názvom „ketóza“ vám je zrejme cudzí. Jeho podstatou sú zložité chemické reakcie v našom tele, pri ktorých sa tvoria ketolátky. V jednoduchosti povedané, je to látková výmena, ktorá sa objavuje v období nedostatku cukrov v potrave. Energiu tak telo získava z tukov, kedy hovoríme, že dochádza k spaľovaniu tukov a vďaka látkam pôsobiacich na centrálnu nervovú sústavu nemáme pocit hladu. Niekedy sa, ako vedľajší účinok, vyskytne aj pocit eufórie. Veď kto by sa už len netešil zo zdravej stravy a následného chudnutia?

1. fáza = Redukčná

Prvou fázou je fáza, počas ktorej sa dostanete do stavu ketózy. Znamená to, že obmedzíte sacharidy a cukry, vďaka čomu sa telo začne odvodňovať a spaľovať podkožný tuk. Pre organizmus je to šok, pretože z bežnej sacharidovej stravy sa prechádza, z dňa na deň, na úplne odlišný spôsob stravovania, založený na pravidelnom prísune bielkovín. Vzhľadom na to je veľká pravdepodobnosť, že budete prvé 2 dni pociťovať veľký hlad. Vydržte to, uvidíte, že to bude stáť za to.

Ako dlho trvá 1. fáza?

Dĺžka fázy závisí od vás. Ak sa dáte na jeden z diétnych plánov od Ketomixu, potom jej dĺžku budete mať pevne danú, no ak sa rozhodnete, zobrať Ketomix do vlastných rúk, potom by ste mali vedieť, že táto fáza by mala trvať min. 1. týždeň a nie dlhšie, ako 8 týždňov.

Čo môžete očakávať od 1. fázy?

V tejto časti diéty, by ste mali schudnúť polovicu celkovej hmotnosti, ktorej sa túžite zbaviť. Takže, ak chcete schudnúť 10 kg, v tejto fáze, by ste mali schudnúť už 5 kg. Ide o najrýchlejšiu časť, chudnete rýchlo a vidieť by to malo byť nielen v zrkadle, ale aj na vašom voľnejšom oblečení.

V tejto fáze na vás môže doľahnúť aj ketochrípka“, čo býva sprievodným znakom začínajúcej ketózy. Cítite sa unavení, bolí vás hlava, vyskytuje sa pocit, akoby ste mali teplotu. Vydržte to, za pár dní to odznie. Pre lepšie znášanie a rýchle odznenie ketochrípky môžete piť Ketodrink s prichuťou pomaranča.

Čo jesť v 1. fáze?

V tejto fáze jete len jedlo od KetoMix, ktoré môžete dopĺňať zeleninou a ďalšími povolenými potravinami:

 • na deň 500 g zeleniny
 • na deň 30 g akýchkoľvek orieškov alebo semienok
 • na deň 20 ml 10 % smotany alebo neobmedzené množstvo rastlinného mlieka s 0 g sacharidmi
 • na urýchlenie procesu chudnutia môžete použiť aj výživové doplnky: KetoMix Detox a L-Carnitin
 • pri pociťovaní hladu siahnite po konjacových cestovinách, ktoré neobsahujú sacharidy a ani žiadne tuky

Čo sa v 1. fáze neodporúča/odporúča jesť a robiť?

 • Piť alkohol – v 1. týždni je povolené vypiť, za týždeň, jeden pohárik KetoMix vína
 • Vykonávať náročné silové športy
 • V prípade hladu si do jedálnička pridajte ďalšie jedlo od KetoMixu.

2. fáza = Redukčná

V tejto fáze nastáva ďalšia redukcia. Znamená to, že schudnete druhú polovicu toho, čo ste chceli, teda toľko isto ako v 1. fáze. Rozdielom je však to, že teraz chudnete prevažne z tukov a vaša hmotnosť sa zredukuje na konečné číslo. Nebuďte teda prekvapení, ak chudnutie pôjde o niečo pomalšie. Môžete ho však popohnať užívaním výživových doplnkov od KetoMixu, napr. chudnúcou zmesou byliniek.

Ako dlho trvá 2. fáza?

Do 2. fázy by ste nemali prechádzať skôr, ako po týždni dodržiavania 1. fázy. Najideálnejšie je, ak do 2. fázy prejdite potom, čo schudnete v 1. fáze polovicu vašej cieľovej hmotnosti. V prípade, že sa vám to nepodarí ani do 8 týždňoch, nečakajte viac a prejdite do 2. fázy.

Dĺžka 2. fázy môže trvať rovnako dlho, ako 1. fáza, ale aj omnoho dlhšie. Dokopy by však 1 a 2. fáza nemala presiahnuť 14 týždňov. Ak by ste dodržiavali konkrétny diétny plán, dĺžka 2. fázy je striktne daná, podľa úrovne programu.

Čo môžete očakávať od 2. fázy?

Postupné schudnutie druhej polovice cieľovej hmotnosti a zastabilizovanie, „poistenie“ konečnej hmotnosti. Vaša postava sa výrazne zmení, pretože v tejto fáze ste schudli najmä z podkožného tuku, pričom v 1. fáze ste sa zbavili hlavne vody.

Čo jesť v 2. fáze?

V tejto fáze začínate kombinovať jedlo od KetoMix, s bežnými jedlami. 3 jedlá zjete od Ketomixu a 2 bežné jedlá, zjete z vašej kuchyne. Pozor!!! Jedlá musia byť nízkosacharidové. Okrem toho jete:

 • denne 500 g zeleniny
 • 30 g akýchkoľvek orieškov alebo semienok
 • 2 dcl mlieka alebo 2 dcl kefíru či 150 g jogurtu
 • môžete si z času na čas vypiť pohárik KetoMix vína
 • vaše 2 bežné jedlá môžu pozostávať z týchto potravín: biele mäso, ryby, syr, vajcia, šunky, nízkotučné mliečne výrobky bez obsahu cukru
 • ako rýchly a chutní „snek“ si môžete dopriať mäsovú maškrtu od KetoMixu, v podobe sušeného mäsa
 • pri pociťovaní hladu môžete opäť zjesť konjacové cestoviny

Čo sa v 2. fáze odporúča/neodporúča jesť a robiť?

 • Neskracujte si 3 hodinové rozostupy medzi jedlami
 • Jedzte nízkosacharidové jedlá – sacharidy v strave počítajte, napr. pomocou mobilnej aplikácie Kalorické tabuľky
 • Nepodľahnite túžbe po sacharidoch a fázu dodržujte zodpovedne, inak nebude mať účinok
 • Odporúča sa doplniť si chýbajúce vitamíny, preto posilnite svoj organizmus užívaním ďalšieho doplnku od KetoMix: Multivitamín

3. fáza = Fixačná

Poslednou fázou je fixačná a v nej sa opúšťajú jedlá z KetoMixu, no nemusíte sa ich vzdať úplne. KetoMix môžete do svojho jedálnička zaraďovať počas celého života. Môžete namiesto nejakých jedál, napr. večere, zjesť práve, jedno jedlo od KetoMixu. S bezsacharidovými jedlami máte oveľa väčšou šancu, udržať si svoju vysnívanú postavu.

Ako dlho trvá 3. fáza?

Akonáhle ste v 2. fáze dosiahli to, čo ste chceli, môžete prejsť do poslednej 3. fázy. Tá bude, absolútne, vo vašej réžii a môžete ju držať tak dlho, ako len chcete, pokojne aj do konca života. Základom je neprejedať sa, jesť pravidelne každé 3 hodiny a obmedziť príjem sacharidov. Nezabudnite piť denne min. 2 litre čistej vody/minerálky.

Čo môžete očakávať od 3. fázy?

Ak ste dodržiavali program tak ako ste mali, v 3 fáze vás čaká „orosená odmena“, ktorou je návrat k bežným jedlám, bez JOJO efektu.

Čo jesť v 3. fáze?

V tejto fáze už jete 5 krát denne bežné, nízkosacharidové jedlo, podľa toho, čo ste sa naučili, podľa množstva sacharidov a bielkovín. S jedálničkom a s prípravou jedál vám, zo začiatku. môže pomôcť aj KetoMix, ktorý má pre vás pripravené chutné a zdravé recepty.

Čo sa v 3. fáze odporúča/neodporúča jesť a robiť?

 • Dajte si pozor, aby ste sa nevrátili k svojim zlým stravovacím návykom, ktoré ste mali pred tým, ako ste spoznali KetoMix
 • Rozmýšľajte o tom čo jete, počítajte si prijaté kalórie, množstvo sacharidov
 • Nezdravé jedlá pretransformujte na zdravé
 • V prípade, že si nestíhate variť nízkosacharidové jedlo, siahnite po balíčku od Ketomix
 • Jedzte zdravé maškrty = napr. chutné tyčinky od Ketomixu
 • Hýbte sa, cvičte, začať vám pomôže KetoMix

Chcete schudnúť ešte viac?

Ak sa vám nepodarí schudnúť toľko, koľko ste chceli, alebo chcete ešte schudnúť, potom sa presuňte do 3. fázy min. na jeden mesiac a potom sa znovu dajte na celý plán od začiatku.

Existuje aj možnosť vrátiť sa z 2. fázy do 1. Pomôže vám to tiež schudnúť, pretože metabolizmus v 2. fáze sa znovu naštartuje (už jete aj 2 bežné jedlá) a 1. fáze sa zase dostane do potravinového šoku.

Obsah Ketomixu

Ketomix pozostáva aj z hotových balíčkov, ktorých zloženie je pestré a u každého balíčku rozličné. Jasné je, že tento doplnok stravy zabezpečí príjem potravy a môže nahradiť stravu na krátky čas. Obsahuje, už spomínané, veľké množstvo bielkovín, nízke množstvo sacharidov a tukov. Vďaka bielkovinám, pri chudnutí, nebude ubúdať svalová hmota, telo nebude zbytočne chradnúť a brať energiu z miest, z ktorých by nemalo, teda zo svalov. Bielkoviny sú totiž skvelým zdrojom energie a úžasne zasýtia na dlhý čas. To sa o sacharidoch nedá povedať, pretože tie spôsobujú nasýtenie a pocit plnosti len istý, krátky čas a po chvíli ste opäť hladní, najradšej by ste vyjedli celú chladničku.

 Ketomix je založený na sójovej a srvátkovej bielkovine a rôznych vitamínoch a telu prospešných látok.  Medzi ne patrí napríklad vitamín A, B1, B3, B5, B6 a B12, E, a K, železo, horčík, mangán, selén, chróm, zinok meď, jód a molybdén. Obsahuje aj probiotické baktérie, ktoré chránia vašu imunitu a pomáhajú pri optimálnom fungovaní trávenia. Súčasťou je aj vláknina, nevyhnutná na pravidelné vyprázdňovanie. Detailné zloženie nájdete vždy na konci stránky v dolnej časti. Pozrieť môžete tu- Detailné zloženie tu

Výrobca uvádza, že ich produkt obsahuje aj „éčka“, avšak len tie dobré, takže ľudia, ktorí z nich majú panický strach, sa báť nemusia. Diéta je vhodná aj pre ľudí, ktorí majú bezlepkovú diétu, nakoľko jedlá neobsahujú lepok.

Typ vitamínuRHP na porciuTyp mineráluRHP na porciu
Vitamín A20%Horčík20%
Vitamín D20%Fosfor20%
Vitamín E20%Jód20%
Vitamín K20%Mangán20%
Vitamín B120%Selén20%
Vitamín B220%Zinok20%
Vitamín B320%Železo20%
Vitamín B520%Meď20%
Vitamín B620%Molybdén20%
Vitamín B1220%Biotín20%
Kyselina listová20%Chróm20%
RHPje podielktorý by ste mali denne prijať

Galéria Ketomix jedál

Kaše

Omelety

Polievky

Proteínové kokteily, príchute a káva

Sušené mäso

Chlieb, pomazánka aj sladkosti

Dresingy, polevy

 

Toto neprehliadnite!!!

KetoMix na lepšie a efektívnejšie chudnutie vyvinul aj rad výživových doplnkov, s ktorými sa vám možno podarí ešte viac schudnúť. Ide napr. o Kolagén s kyselinou hyalurónovou, L-Carnitín, Multivitamín s minerálnymi látkami, Detox tabletky na ochranu pečene, rôzne chudnúce zmesi a aj instantnú kávu, ktorá podporuje chudnutie.

Výživové doplnky Ketomix a pomôcky

Chudnúce plány s Ketomixom

Pri rozhodovaní, aký balíček si kúpiť, by ste mali vedieť, koľko užite schudnúť. Je to dôležité, pretože od toho sa odvíja to, koľko týždňov budete diétu držať. Nemajte z toho predčasné obavy, každý si príde na svoje, nie len vďaka pozitívnym účinkom, ale aj rozmanitej chuti, na ktorej si dali výrobcovia záležať. V ich e-shope máte možnosť vybrať si nápoje niekoľkých zaujímavých príchutí, presnejšie povedané, až 11 rôznych príchutí: banán, káva, jahoda, čokoláda, kokos, ananás, vanilka, karamel, čučoriedka, lesná zmes,  pistácia. Samozrejme, že ďalšie jedlá si môžete kedykoľvek doobjednať.

V balení, ktoré vám príde, však nie je len strava, ale aj mnohé praktické veci, napríklad shaker, vrecko na cesty alebo kniha, v ktorej sa dočítate, napríklad, užitočné informácie o proteínovej diéte, nájdete v nej popisy redukčných plánov, popisy jednotlivých fáz chudnutia, rýchle i zložití recepty pre 2. fázu chudnutia, a súčasťou knihy je  aj jedálniček pre stabilizačnú fázu, v ktorej ide o zabránenie jojo efektu.

Vyberte si vhodný balíček
 • Dĺžka chudnutia:
 • Cena:
 • Obsah balíčku:
 • Prehľad jedál:
 • Fázy:
 • Dodatočné informácie

Ľahká nadváha

Ketomix stravovanie na 3 týždne
 • 3 týždne
 • 172 Eur
 • Obsahuje 110 porcií + shaker zdarma
 • 1.Fáza:7 dní, 5x denne jedlo, zelenina povolená 2.Fáza:14 dní, 3x denne jedlo, 2x bielkovinové jedlo povolené
 • Vhodná na vyskúšanie - zistíte ako funguje a nebudete váhať sa pustiť do ďaľšieho balíčku

Stredná nadváha

Ketomix stravovanie na 4 týždne
 • 4 týždňe
 • 210 Eur/7,5 eur deň
 • 140 porcií + shaker, odmerka a manuál zdarma
 • 1. Fáza:14 dní, 5x denne jedlo, zelenina povolená 2. Fáza:28 dní, 3x denne jedlo, 2x bielkovinové jedlo povolené
 • Vhodné pre tých, ktorí chcú vidieť značné výsledky a po vyskúšaní ak je nutné prejdú na ďalšie balíčky

Vyššia nadváha

ketomix na 3 tyzdne
 • 9 týždňov
 • 495 eur/7,6 eur na deň
 • Obsahuje 320 porcií
 • 1. Fáza:28 dní, 5x denne jedlo, zelenina povolená 2. Fáza:35 dní, 3x denne jedlo, 2x bielkovinové jedlo povolené
 • Ideálne pre ľudí, ktorí majú nadváhu 15 a viac kilogramov, nevhodné pre štíhlejších ľudí

Tažká nadváha

ketomix na 4 tyzdne
 • 14 týždňov
 • 518 eur/5,2 eur na deň
 • Obsahuje minimálne 320 porcií + zakúpený balíček navyše
 • 1. Fáza:42 dní, 5x denne jedlo, zelenina povolená 2. Fáza:56 dní, 3x denne jedlo, 2x bielkovinové jedlo povolené
 • Najsilnejší úbytok na váhe, určená iba pre obéznych ľudí

1. Diétny plán Ľahká nadváha

Ľahká nadváha je stravovací plán, ktorý dodržiavajú ľudia s miernou nadváhou, resp. chcú schudnúť len pár kilogramov. Preto bude tento stravovací plán trvať najkratšie a to 3-4 týždne. Ak sa vám to zdá dlho, vôbec to tak nie je. Na eliminovanie JOJO efektu je táto doba ideálna.

Balíček na 3 týždne

Na diétny plán Ľahká nadváha potrebujete 110 porcií jedál. Buď si ich navolíte z KetoMix jedálnička sami, alebo si môžete zakúpiť hotový balíček na 3 týždne, so 110 porciami. Ak vám môžeme poradiť, balíček vás vyjde výhodnejšie cenovo a aj časovo. Nemusíte si manuálne nahadzovať jedlá do košíka, veď si to len predstavte, 110 porcií, po jednom pridávať do košíka.

No, a ak sa vám niečo páči čo sa v balíčku nenachádza, pokojne si to pridajte do svojho nákupného košíka.

Fázy diétneho plánu Ľahká nadváha

Plán sa skladá z 2 fáz a každá z nich trvá 1 až 2 týždne. V 1. fáze začínate chudnúť a dostávať sa do stavu ketózy, pozor, dostanete sa do nej len ak budete dodržiavať svoj jedálenský harmonogram od KetoMixu. V žiadnom prípade si nedávajte 1 deň prestávky a už vôbec nevynechávajte nejaké jedlo len preto, že sa cítite nasýtený. Môže to viesť k narušeniu ketózy.

Všeobecné usmernenie k 1. a 2. fáze:

 • jete 5-krát denne každé 3 hodiny,
 • popri jedlách od KetoMixu jete aj 500 g zeleniny,
 • ak ste hladní, siahnite po konjakových cestovinách, tie sa do dávky 5-tich jedál nerátajú, navyše sú nízko-kalorické, bez tuku a cukru,
 • za deň môžete zjesť 30 g povolených orieškov,
 • jedzte najneskôr do 30 minút po zobudení sa,
 • denne vypite 2-3 litre čistej vody,
 • ak máte radi kávu, môžete si ju ochutiť smotanou, za deň je povolených 20 ml 10% smotany,
 • ak nemáte chuť cvičiť, necvičte.

Usmernenie k 1. fáze:

 • fáza trvá 1 až 2 týždne,
 • jete 5-krát denne jedlo z KetoMixu.

Usmernenie k 2. fáze:

 • fáza trvá 2 až 4 týždne,
 • jete 5-krát denne = 3 x jedlo z KetoMixu a 2 x bežné, nízkosacharidové jedlo,
 • po ukončení 2 fázy, odporúčame prejsť do 3. udržiavacej fázy.

2. Diétny plán Stredná nadváha

Diétny program pre strednú nadváhu, by mali dodržiavať ľudia, ktorí potrebujú zhodiť o niečo viac kilogramov, približne 8 kg. Stravovací plán trvá minimálne 4 týždne, ale odporúča sa vydržať aspoň 6 týždňov.

Balíček na 4 týždne

Aj na tento diétny plán je pripravený kompletný balíček jedál od KetoMixu na 4 týždne a obsahuje 140 porcií. Navrhnúť si môžete aj sami jedálniček, ale kúpa hotového balíka vás vyjde lacnejšie, navyše dostanete aj zaujímavé darčeky zdarma (shaker, manuál …).

Fázy diétneho plánu Stredná nadváha

Program pre strednú nadváhu sa tiež skladá z 2 fáz, pričom každá trvá min. 2 týždne. V prvej fáze sa dostávate do stavu ketózyv druhej sa pripravujete na opätovný návrat k bežnému stravovaniu sa.

Všeobecné usmernenie k 1. a 2. fáze:

 • raňajkujte najneskôr 30 min. po prebudení sa,
 • jedzte každé 3 hodiny, 5-krát denne,
 • ak pociťujete hlad, môžete si dať ešte jedno jedlo navyše, samozrejme z jedál KetoMix alebo nejaké nízkosacharidové jedlo. Recepty na nízkosacharidové jedlo, nájdete na oficiálnej stránke od KetoMix, a aj v manuály, ktorý získate ZDARMA, pri kúpe akéhokoľvek balíčku KetoMix.
 • konjakové cestoviny môžete jesť aj mimo diétneho programu, pretože sa nezapočítavajú do počtu jedál, sú bezkalorické (len 9 kcal),
 • denne vypite 3 litre vody,
 • do kávy si môžete pridať mlieko, pretože za deň sa povoľuje vypiť až 2 dcl mlieka,
 • po ukončení 2 fázy, plynule prejdite do 3. udržiavacej fázy.

Usmernenie k 1. fáze:

 • trvá 2 týždne,
 • jete 5-krát denne jedlo od KetoMix,
 • popri jedlách jete aj 500 g zeleniny denne,
 • povolený je konzum orieškov v množstve 30 g denne,
 • jete každé 3 hodiny.

Usmernenie k 2. fáze:

 • trvá 2 až 4 týždne,
 • jete 5-krát denne = 3 jedlá od KetoMix a 2 bežné, nízkosacharidové jedlá,
 • popri plánovaných jedlách, môžete za deň zjesť 500 g zeleneniny,
 • 20 g orieškov denne je dovolených tiež.

3. Diétny plán Vyššia nadváha

Pre ľudí, ktorých BMI sa pohybuje medzi 35 až 40, je vytvorený diétny plán: Vyššia nadváha. Chudnete, resp. stravujete sa podľa plánu 10 týždňov a budete potrebovať minimálne 260 porcií jedál od KetoMixu.

Balíček jedál pre Vyššiu nadváhu

Balíček s 260 porciami, ktoré skonzumujete počas 10 týždňov neexistuje, ale zostavíte si ich sami s pomocou KetoMixu tak, že si zakúpte 1 balíček na 4 týždne (140 porcií) + 1 balíček na 3 týždne (110) + 10 ľubovoľných porcií jedál od KetoMixu. Táto balíčková zostava vás vyjde lacnejšie a ak by ste si jedálniček zostavovali sami, ušetrí vám aj čas, prihadzovaním potravín do košíka.

Fázy diétneho plánu Vyššia nadváha

Program sa skladá z 2 fáz + z pomyslenej 3, udržiavacej. Počas celého 10 týždňov, program nevyžaduje vykonávanie cvičenia, avšak, dennodenná prechádzka na čerstvom vzduchu vám určite len pomôže.

Všeobecné usmernenie k 1. a 2. fáze:

 • raňajky skonzumujte maximálne do 30 min. po zobudení sa,
 • ak sa cítite hladní, môžete počas dňa zjesť aj 1 jedlo navyše (nízkosacharidové jedlo alebo jedlo od KetoMix),
 • denne by ste mali vypiť min. 2 litre vody,
 • denne máte povolené aj 20 ml 10% smotany, napr. do kávy.

Usmernenie k 1. fáze: 

 • trvá 3 týždne,
 • denne by ste mali zjesť 5 jedál od Ketomixu a to každé 3 hodiny,
 • popri jedlách, jete aj 500 g zeleniny denne,
 • denne zjete aj 30 g orieškov.

Usmernenie k 2. fáze:

 • trvá 7 týždňov,
 • denne zjete 500 g zeleniny a 30 g orieškov,
 • jete 5-krát denne = 3-krát jedlo od KetoMixu a 2-krát bežné jedlo.

4. Diétny plán Veľmi vysoká nadváha

Najdlhšie trvajúcim plánom je diétny plán pre Veľmi vysokú nadváhu. Je určený pre tých, ktorí majú to BMI vyššie, ako 40. Nebuďte zúfalý, aj s týmto BMI vám KetoMix pomôže, ak plán budete dodržiavať 14 týždňov.

Balíček jedál pre Veľmi vysokú nadváhu

Podobne, ako pri pláne pre Vysokú nadváhu, aj tu platí, že balíček síce neexistuje, ale získate ho jednoducho, nasledovnou kombináciou: 1 balíček na 4 týždne (140 porcií), 2 balíčky na 3 týždne (220 porcií) a 10 ľubovoľných porcií jedál od Ketomixu. Dokopy je to 370 porcií proteínových jedál.

Fázy diétneho plánu Veľmi vysoká nadváha

Diétny plán Veľmi vysoká nadváha sa skladá z 2 fáz. 1. fáza trvá 4 týždne a 2. 10 týždňov. Za túto dobu, by ste mali zjesť až 370 porcií proteínových jedál od KetoMix a „prejesť sa“ tak cez obdobie ketózy, až po obdobie stabilizácie hmotnosti.

Všeobecné usmernenie k 1. a 2. fáze:

 • raňajky zjedzte najneskôr do 30 min. po zobudení sa,
 • ak cítite hlad, môžete zjesť ďalšie jedlo od KetoMixu navyše,
 • konjakové cestoviny môžete zjesť počas dňa kedykoľvek, pretože sa nezapočítavajú do 5-tich jedál ktoré máte zjesť za deň, sú totiž extra nízkokalorické,
 • denne by ste mali vypiť aspoň 2 litre vody,
 • do kávy si môžete pridať aj smotanu, pretože denne sa povoľuje v množstve 20 ml.

Usmernenie k 1. fáze:

 • trvá 4 týždne,
 • jete 5 jedál od KetoMixu, každé 3 hodiny,
 • k jedlám, za deň, môžete zjesť až 500 g zeleniny a 30 g orieškov.

Usmerneni k 2. fáze:

 • trvá 10 týždňov,
 • jete 5 x denne, ale už len 3 x jedlo od KetoMix a 2 bežné, nízkosacharidové jedlá,
 • 500 g zeleniny a 30 g orieškov denne, vám zostáva.

Ako si vybrať diétny program?

No, a pýtate sa, ktorý diétny plán je pre vás vhodným? Pomôže vám BMI kalkulačka, cez ktorú sa vám prihovorí kvalifikovaná poradkyňa KetoMixu, ktorá vám odporučí, ktorý plán je pre vás ideálny a ako ho možno ešte zefektívniť.

Typy na efektívne chudnutie

Chudnúci proces zahŕňa mnoho faktorov a to ako na jeho úspešné začatie, tak aj na jeho úspešné zakončenie – čo je výsledok v podobe výraznej redukcii váhy.

Je pravda, že najväčším faktorom pri chudnutí je stravovanie sa. Totiž, strava tvorí až približne 60-70 % z celkového podielu pri chudnutí, no zvyšné percentá patria návykom, ktoré sú dôležité tiež, pretože bez nich nebude chudnutie efektívne. Vzhľadom na to, okrem dodržiavania stravovacieho plánu od Ketomix, by ste mali dbať na nasledovné faktory:

 • Spite kvalitne – je dokázané, že nekvalitný spánok narúša proces chudnutia, pretože dobrý, kvalitný a dostatočne dlhý spánok zabezpečuje spaľovanie tukových zásob, ktoré sa najlepšie spaľujú v druhej spánkovej časti, tesne nad ránom. 6 hodín spánku by malo byť minimum. Nie je však dobré ani vyspávať, pretože sa budete cítiť unavenejší, ako keby ste spali málo.
 • Prijímajte dostatok tekutín – platí to obzvlášť pri chudnutí, voda urýchľuje metabolizmus, zabezpečuje rýchlejšie spracovanie potravy. Ženy by mali vypiť min. 2 litre čistej vody a muži 3 litre. Častý a číry moč vám bude evokovať, že pijete dostatočne.
 • Cvičte – je veľmi dôležité aby ste pri chudnutí vykonávali aj statické či dynamické cvičenie. Najideálnejšie je kombinovať kardio so silovými cvikmi. Pomôže vám to udržiavať kompaktné a pevné svalstvo, z ktorého nebudete chudnúť, ale ktoré vám chudnúť pomôže.
 • Nestresujte sa – áno, to sa ľahšie povie, ako aj realizuje, ale stres je jeden z faktorov civilizácie, „vďaka“ ktorému sa nám nedarí schudnúť. Práve aktívne a pravidelné cvičenie môže byť dobrou formou, ako stres úspešne eliminovať.

Kvalitný spánok

Nejedzte   pred spaním min. 2,5 až 3 hodiny  a večere by mali pozostávať, prevažne, z bielkovinových surovín. Pred spaním nepoužívajte telefón a ak je to prostriedok, s ktorým sa „uspávate“ – majte vypnutú modrú zložku žiarenia, ktorá zásadne narúša biorytmus a spúšťa produkciu hormónu, ktorý nás núti zobudiť sa.

Voda

Prijímajte iba čistú vodu, poprípade, s citrónom, ktorý tiež podporuje chudnutie. Vítané sú tiež minerálne vody, ktoré by ste mali striedať, aby si telo nenavyklo na ten istý prísun minerálov.  No a nebojte sa piť aj viac, ako 3 litre denne. 

Cvičenie

Pre formovanie postavy a udržania svalstva  je nevyhnutné cvičenie, ktoré zároveň pomáha spaľovať ďalšie kalórie.

 Behajte, plávajte alebo kráčajte – všetko je to forma kardio cvičenia. Čo sa týka silového cvičenia, tzv. posilňovanie, stačí ak budete cvičiť doma – krátke a intenzívne cvičenie vám výborne prospeje a neuchmatne voľný čas. Skúste napr. aplikáciu 30 dňová výzva – skvelá vec, ktorá je navrhnutá aj pre absolútnych začiatočníkov a predstavuje kombináciu aeróbneho (kardio) a anaeróbneho (silového) cvičenia.

Najčastejšie chyby pri chudnutí s KetoMix

Napriek tomu, že chudnutie s KetoMix, resp. stravovací plán je presne určený, daný a navrhnutý radom odborníkov tak, aby ho zvládol každý, stáva sa, že ľudia s ním nechudnú toľko, ako si predstavujú. Môžu za tým byť najčastejšie chyby, ktorých sa ľudia, pri chudnutí s KetoMixom, dopúšťajú, sú to:

 • nedodržiavanie jednotlivých fáz
 • nerešpektovanie jedálnička
 • dopĺňanie si jedál z KetoMixu bežnými jedlami, najčastejšie pečivom
 • osladzovanie si nápojov 
 • predčasné ukončenie diéty
 • konzumácia alkoholu 
 • vynechávanie jedál, z pocitu nasýtenia
 • nerešpektovanie časových páuz medzi jedlami
 • neraňajkovanie alebo neskoré raňajky 
 • podľahnutie negatívnym vplyvom okolia
 • fyzické preťažovanie sa športom, čo vedie k vyčerpanosti

Jednotlivé balíčky na chudnutie od KetoMix

Pri chudnutí s Ketomixom si môžete rovno vybrať, už hotové, cenovo zvýhodnené balíčky. Hoci navrhnuté chudnúce plány sú ďaleko efektívnejšie, lebo sú navrhnuté na presný počet dní (dĺžka je dôležitá) v rámci fáz, aj s jednotlivými balíčkami viete dosiahnuť slušnú redukciu váhy, podľa vašich individuálnych potrieb. Napríklad, ak chcete zhodiť, povedzme, len 2 kg, môžete si vybrať balíček na 7 dní.

Balíčky majúvýhodu, že schudnete o niečo lacnejšie, ako pri hotových chudnúcich plánoch. Ich nevýhodou však je, že nie sú prispôsobené na jednotlivé fázy diéty, ktoré, ak chcete svoju váhu dlhodobo udržať, by ste mali absolvovať. Preto sú hotové akciové KetoMix balíčky vhodné na ochutnávku alebo na spoznanie sa s Ketomix jedálničkom, ši na chudnutie pod vlastným dozorom.

Proteínová KETO diéta na 7 dní

Stravovanie ketomix na 7 dní

Najmenší balíček z ponuky KetoMix, je balíček na 7 dní. Ak si nie ste istí, či je keto diéta pre vás tým pravým, potom je tento balíček, pre vás ako stvorený, pretože ide o tzv. skúšobný balíček. Vyskúšate si pri ňom nielen chuť jedál, ale aj ketózu, do ktorej sa za sedem dní, dokážete dostať. Z balíčkom, je už za 7 dní, možné schudnúť 2-5 kíl. Treba však dodržiavať diétu poctivo a nedať si ani cukor do kávy, pretože to môže stav ketózy narušiť.

KetoMIX na 7 dní KetoMIX na 7 dní
So sedem dňovou verziou môžete schudnúť až 5 KG!

Balíček na 7 dní obsahuje až 35 porcií:

 • jedno balenie proteínového koktailu s obsahom 15 porcií (vybrať si môžete 2 príchute)
 • jedno balenie proteínovej polievky s obsahom 10 porcií (zeleninová, guľášová alebo syrová)
 • jedno balenie proteínovej omelety s príchuťou syra na 10 porcií
 • praktický shaker (500 ml) alebo proteínovú tyčinku
 • odmerku na prípravu jedál a kokteilov
 • praktický Manuál KetoMix, kde nájdete tipy a rady ako schudnúť rýchlejšie, vzorový jedálniček a ďalšie zaujímavé informácie

Celkom je to 35 porcií na týždeň za akciovú cenu 54 € a za jednu porciu zaplatíte v prepočte 1,54 €.

Proteínová KETO diéta na 2 týždne

Ketomix stravovanie na 2 týždne

Druhým balíčkom sa môžete posunúť ešte o čosi ďalej, pretože vám pomôže schudnúť až 4 – 8 kíl za 2 týždne.

KetoMIX na 2 týždne KetoMIX na 2 týždne
Dvoj týždňová verzia vám pomôže zhodiť až 8 kg!

Balíček na 2 týždne obsahuje 70 porcií:

 • balenie proteínového koktailu, s obsahom 15 porcií a môžete si vybrať 2 druhy príchutí
 • veľké balenie proteínovej polievky kuracej príchute, s obsahom 10 porcií
 • 5 porcií hubovej polievky
 • veľké balenie proteínovej omelety- slanina a syr, s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej kaše – čokoládová, s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej kače – banánovo-jablková príchuť, s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie palaciniek, s obsahom 10 porcií
 • praktický shaker  (500 ml) alebo proteínová tyčinka
 • odmerka na prípravu jedál
 • praktický KetoMix Manuál s užitočnými informáciami a jedálničkom

Za 70 porcií zaplatíte 113 €. Za jednu porciu teda zaplatíte 1,61 €.

Proteínová KETO diéta na 3 týždne

Ketomix stravovanie na 3 týždne

Predposledným výhodným balíčkom je Ketomix diéta na 3 týždne, ktorá vám pomôže zbaviť sa krásnych 6 – 10 kilogramov. Obsahuje až 110 porcií a jeden deň stravovania = 5 porcií jedla, dostanete zdarma.

KetoMIX na 3 týždne KetoMIX na 3 týždne
Troj týždňová verzia vám pomôže zhodiť od 6 do 10kg! + 5 porcí zdarma

Balíček na 3 týždne obsahuje:

 • MAXI balenie proteínového koktailu, s obsahom 40 porcií a môžete si vybrať 3 príchute zo 7
 • veľké balenie proteínovej polievky- zeleninová, s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej polievky – kuracia, s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínových palaciniek, s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej omelety- syrová, s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej omelety- slaninka a syr, s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej kaše – banánovo-jablková, s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej kaše – čokoládová, s obsahom 10 porcií
 • praktický shaker  (500 ml) alebo proteínová tyčinka
 • odmerku na prípravu jedál
 • Manuál Ketomix, ktorý vás oboznámi so všetkými dôležitými informáciami ohľadne chudnutia s KetoMixom

Balíček stojí 172 €. Za jednu porciu dáte 1,56 €.

Proteínová KETO diéta na 4 týždne

Ketomix stravovanie na 4 týždne

Posledný balíček je nie len najväčší, ale aj najvýhodnejší a môžete pomocou neho schudnúť až 7 – 12 kíl. To už naozaj nie je málo, najmä preto, že výsledok je veľmi rýchly, keďže diéta trvá len 4 týždne. V prípade, ak si želáte schudnúť napríklad 6 kíl, môžete s čisto ketogénnou stravou prestať a nastúpiť na druhú fázu. O presnom trvaní jednotlivých fáz sa podrobnejšie dočítate v manuáli k vašej keto diéte.

KetoMIX na 4 týždne KetoMIX na 4 týždne
4 týždňová a najlepšia verzia vám pomôže zhodiť od 7- 12 kg a jedna porcia jedla vychádza iba 1,45 eura!

Balíček na 4 týždne obsahuje:

 • dvakrát MAXI balenie proteínového koktailu s obsahom 40 porcií a na výber si môžete vybrať až z 8 príchutí
 • veľké balenie proteínovej polievky- syrová, s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej polievky – kuracia, s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej polievky – zeleninová, s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínových palaciniek, s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej omelety- syrová, s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej omelety- slaninka a syr, s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej kaše – čokoládová, s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej kaše – banánovo-jablková, s obsahom 10 porcií
 • balenie na prípravu proteínových žemlí, s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie pudingu, s obsahom 10 porcií
 • praktický shaker  (500 ml) alebo proteínovú tyčinku
 • odmerku na jednoduchšiu prípravu jedál
 • Manuál KetoMix
 • Konjacová, bezsacharidová ryža

Za 140 porcií zaplatíte 210 €, pričom konjacové cestoviny (3 porcie) máte zdarma. Takže, dokopy je to až 143 porcií, pričom za jednu zaplatíte 1,46 €.

Skúsenosti a recenzie ľudí s KetoMix

Chudnutie s Ketomixom považuje vysoké percento ľudí za veľmi prijateľné, bez nejakých drastických obmedzovaní. Zvyčajne, ak dodržujete podmienky chudnete naozaj rýchlo, resp. stabilne. Na Slovensku sa táto diéta veľmi rýchlo dostala do popredia, aj vďaka tomu, že ide o chutné jedlá, ktoré nasýtia. Na heureka.sk, sa sami môžete presvedčiť. Nájdete tam, aj hodnotenie jednotlivých jedál a príchutí, ktoré vám pomôžu ľahšie si zvoliť nejakú príchuť. My vám prikladáme, obrázok z českej heuréky, kde si KetoMix, zákazníci, nevedia vynachváliť. 

Hodnotenie

Aj keď sa vám cena za Ketomix môže zdať privysoká, ak sa pozriete, koľko stojí jedna porcia, nie je to až tak veľa – skôr naopak aj pri porovnaní s tým najlacnejším jedlom. Nakoľko počas prvej fázy nahrádza akúkoľvek stravu, nemusíte kupovať žiadne potraviny, stačí len trošku zeleniny. Navyše, cena za jednu porciu neprekračuje dve eurá, čo určite nie je veľa.

KetoMIX

koktejly

Ketomix, ako stravovací plán, rozhodne patrí na špičku medzi obdobnými produktmi a celkovo je vysoko efektívny v rámci procesu chudnutia. Veľkým a už spomínaným benefitom je, že jednotlivé jedlá sú predpripravené, stačí ich len zaliať vodou alebo trochu opiecť. Šetrí to čas a pri varení neplytváte energiou. Podobne je to aj pri chudnutí. S KetoMix jednoducho nevaríte, jete a chudnete.

KetomiX balíčky obsahujú:

  • Nápoje 
  • Omelety 
  • Polievky 
  • Kaše 
  • Pudingy 
  • Zmes na prípravu pečiva 
  • Cestoviny a tyčinky

Ketomix zároveň do svojich jedál pridáva potrebné vitamíny, minerály a ďalšie prospešné látky. Konzumáciou takýchto jedál, zabezpečíte aby vášmu telu nič nechýbalo a to ani chýbajúce sacharidy. Telo sa tak bude cítiť vitálne, pretože to zníži zaťaženie organizmu a žiadna zložka stravy vám nebude chýbať.

Veľkým plusom je aj prehľadná stránka a podpora KetoMix, ktorú svojim zákazníkom poskytujú. Kontaktovať a o čomkoľvek radiť, sa môžete priamo na stránke ketomix.sk, kde je vám ZDARMA, k dispozícii online poradca, ale aj na telefonickej linke. Poradiť sa podeliť sa so svojimi zážizkami, môžete aj na facebookovej komunite, kde okrem poradenstva ponúka KetoMix aj mnohé rady, tipy a triky, ako si chudnutie ešte spríjemniť, či udržať. Môžete sa podeliť aj o svoje skúsenosti a zážitky s chudnutím tak, ako to robia aj iní a viesť diskusiu o KetoMixe s niektorými účastníkmi komunity.

Ketomix je diéta, ktorá je vhodná ako pre ženy, tak aj pre mužov. Hodnotenia KetoMixu na stránke www.heureka.cz, alebo na www.heureka.sk, najväčšom porovnávači produktov na českom i slovenskom trhu, sú veľmi pozitívne a produkt sa teší veľkej obľube, čo značí, že chudnutie s ním, naozaj funguje. Ak dodržíte všetko, čo diéta káže, kilá pôjdu dole bez trápenia a hladovania.

Zákázník hodnotí kašu

 • Velmi dobrá chuť i konzistence, celkově jemná. Mohla by být trochu méně sladká. Přesto hodnotím velmi pozitivně.
 • Negativa žádná

Upozornenie na záver

Ketomix sa neodporúča maloletým a starším osobám, tehotným a dojčiacim ženám. Tieto osoby môžu keto diétu podstúpiť len po konzultácií s doktorom, ak je ich zdravotný stav v poriadku. Diétu by nemali držať ani ľudia s cukrovkou alebo inými závažnými ochoreniami. Nie je vhodná ani pre ľudí, ktorí sú alergický na niektorú z jej zložiek.

Najčastejšie otázky o KetoMixe

Azda najčastejšie kladenou otázkou, pri akejkoľvek diéte je, či funguje. Pozitívnou správou, v tomto prípade je, že KetoMix je ketónová diéta, ktorá je výnimočná práve v tom, že funguje na všetkých, bez rozdielu veku a pohlavia. A ak ste si mysleli, že pri vašej genetike je schudnutie nemožné, vyskúšajte KetoMix a možno, budete milo prekvapený.

Čo je to KetoMix?

KetoMix je špeciálny stravovací plán a program, s ktorým je možné za krátky čas, schudnúť niekoľko kilogramov, bez JOJO efektu. Jeho podstatou je konzumácia jedál z KetoMix programu, ktoré obsahujú bielkoviny, minimum tuku a takmer žiadne sacharidy. Práve preto sa diéta nazýva proteínová, nízkosacharidová alebo ketogénna diéta, keďže sa telo (absenciou sacharidov), dostáva do fázy zvanom ketóza.

Čo je to ketóza?

Ketóza je prirodzený stav organizmu, ktorý nastáva v čase úbytku a nedostatku sacharidov. Výsledkom je, že telo získava energiu z bielkovín a z tukov, a to aj z tukov, ktoré sa nachádzajú okolo rizikových partií, ako je brucho, zadok, stehná.

Kde kúpiť KetoMix?

KetoMix si môžete zakúpiť z pohodlia vášho domova, online formou, na www.ketomix.sk Doručí vám ho kuriér, ale si ho môžete vyzdvihnúť aj na odberných miestach či na pošte.

Ako je na tom KetoMix a alkohol?

V čase diéty sa neodporúča konzumovať alkohol, pretože to môže, a pravdepodobne aj bude, mať negatívny vplyv na chudnutie.

Je lepší KetoMix alebo KetoDiet?

Ťažko povedať. Každý má svoje plusy i mínusy. Výhodou KetoMix je, že nevyžaduje cvičenie, ktoré je v KetoDiet neodmysliteľnou súčasťou. Na druhej strane, s KetoDiet jete 5 krát denne, pričom jeden chod obsahuje až 3 porcie jedla.  Cena plánov je podobná, navyše KetoMix má pre svojich zákazníkov vytvorený aj vernostný program, prostredníctvom ktorého môžete ušetriť.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 1 Priemerne: 5]

Najlepšie a účinné diety na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
KetoMix
Ketomix stravovanie na 2 týždne

⚖️ - chudnutie od 2kg do 14kg
⏰ - od 1 do 14 týždňov
💰 - od 54 eur do 210 eur
ano 5 hviezdičiek
KetoDiet
2 týždenný balíček basic 2 ketodiet

⚖️ - chudnutie od 6kg do 12kg
⏰ - od 6 do 12 týždňov
💰 - od 110 eur do 204 eur
ano 5 hviezdičiek
KetoFit
ketofit 2 týždne

⚖️ - chudnutie od 3kg do 15kg
⏰ - od 1 do 9 týždňov
💰 - od 54 eur do 190,3 eur
ano 5 hviezdičiek
ProfiDiet
profidiet recenzia

⚖️ - chudnutie od 2kg do 16kg
⏰ - od 2 do 14 týždňov
💰 - od 51 eur do 219,9 eur
ano 4 hviezdičky
MyKeto

⚖️ - chudnutie od 2kg do 14kg
⏰ - od 1 do 12 týždňov
💰 - od 54 eur do 210 eur
ano 4 hviezdičky
Prodietix
dieta prodietix s

⚖️ - chudnutie od 2kg do 14kg
⏰ - od 1 do 14 týždňov
💰 - od 54 eur do 210 eur
ano 4 hviezdičky

3 komentáre

 1. Lívia 3. mája 2018
 2. Tibor 25. júna 2018
 3. marek 12. júla 2018

Napíš nám svoj názor