LKVB6

Lkvb6

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

LKVB6 svojim jedinečným zložením  podporuje pamäť, chudnutie a celý rad činností, ktoré sa dejú v našom tele  . Čo sa týka chudnutia, zabezpečuje rozpúšťanie podkožného tuku. Ide o to, že v našom tele sa nachádzajú enzýmy, ktoré tuk ukladajú a enzýmy, ktoré ho odbúravajú, uvoľňujú, ale tento prípravok vášmu telu dodá potrebné množstvo tých enzýmov, ktoré tuk odbúravajú. Je to však s LKVB6 naozaj tak?

Charakteristika LKVB6

LKVB6 nemá veľmi zvučné meno a asi sa chvíľami zapotíte, kým o ňom niekomu poviete. To však nie je problém, možno vám pomôže, čo jednotlivé písmená znamenajú. Sú to jednotlivé zložky prípravku, a síce Lecitín, Kelp, Vinegar extract (extrakt z jabĺčneho octu) B6. 

Ak vám to stále nič nehovorí, pomôže určite krátka charakteristika. Je to prírodný prípravok, ktorý pozitívne vplýva na látkovú výmenu, teda pomáha zrýchliť metabolizmus, je vhodný pri liečbe ekzémov, podporuje správne fungovanie orgánov a celého organizmu. Dá sa povedať, že ľudia si ho kupujú najmä kvôli jeho blahodárnym účinkom na telo. Chudnutie môžete považovať za príjemný bonus.

Účinky

 • podporuje chudnutie,
 • znižuje hladinu LDL cholesterolu,
 • odstraňuje škodlivé baktérie v črevách,
 • posilňuje trávenie a krvný obeh,
 • podporuje tvorbu svalovej hmoty,
 • podporuje funkciu štítnej žľazy,
 • spomaľuje alebo úplne zastavuje padanie vlasov,
 • posilňuje pamäť a nervy,
 • podporuje imunitný systém.

Zloženie

Vitamín B6 – pomáha produkovať L-karnitín v pečeni, ktorý je nevyhnutnou súčasťou spaľovania tuku. Vitamín B6 zohráva dôležitú úlohu v metabolizme. Nájdeme ho aj v mäse, v mliečnych výrobkoch, v celozrnných produktoch a v kvasnicách. Pri jeho nedostatku vznikajú zápaly kože, zápaly ústnej dutiny,  vyskytuje sa nespavosť, nervové poruchy a podobne.

Lecitín –  alebo zmes fosfolipidov je veľmi dôležitou zložkou výživy človeka. Podieľa sa na rozpúšťaní škodlivých usadenín cholesterolu, pôsobí proti vysokej hladine zlého cholesterolu (LDL), zabraňuje tukovej degenerácii, cirhóze a ochorením pečene, zabraňuje stukovateniu pečene pri väčšom príjme tukov v jedle. Skracuje regeneračnú dobu po silovom výkone.

Kelp – prirodzeným spôsobom dodáva telu jód, čím pomáha štítnej žľaze. Podporuje trávenie, likviduje hnilobné baktérie v črevnom systéme. Obsahuje alginát sodný, ktorý odplavuje z tela olovo.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Jablčný ocot – obsahuje draslík, vápnik, fosfor. Redukuje hladinu cukru v krvi, spomaľuje hromadenie tukov a tým urýchľuje chudnutie, znižuje hladinu LDL cholesterolu, prečisťuje pečeň a pomáha cirkulácii krvi atď.

Pridané látky: fosforečnan vápenatý (nosič), kyselina stearová (nosič), mikrokryštalická celulóza (stabilizátor), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka)

Alternatíva za LKVB6

ReduXs

Reduxs

 

Zahraničná novinka ReduXs predávaná hlavne na anglickom a nemeckom trhu je skvelým pomocníkom pri chudnutí. Mohli ste o ňom často počuť aj zo slovenských radií.

Predáva sa za dostupnú cenu 39 eur, pričom balenie máte na celé 2 mesiace a presne toľko stačí, aby ste začali vidieť výsledky vo vašom chudnutí.

Dávkovanie je je intuitívne a jednoduché – stačí jedna tableta denne, najlepšie pred jedlom + voda.

Zloženie:

 • Zelený čaj, kaktus, šalvia
 • púpava, brusnica a iné…
 • látky podobné cholesterolu a tuku

Skutočne bohaté a zaujímavé je prírodné zloženie ReduXs, ktoré plošne bojuje proti nadváhe zároveň na viacerých frontoch, pričom dodáva prospešný tuk a znižuje cholesterol.

Balenie a cena LKVB6

lkvb6

LKVB6 90 toboliek, balenie určené na dobu 6 mesiacov môžete nájsť vo viacerých internetových obchodoch, cena sa pohybuje od 17€ za balenie, plus poštovné podľa pravidiel e-shopu, z ktorého nakupujete.

Internet je jediná možnosť, ako sa k produktu dostať, v lekárni ho nepredávajú. Avšak aspoň sa nezakoktáte pri jeho pýtaní.

Dávkovanie

Bežne sa odporúča užívať 1 tabletku denne, dokonca 1 za dva dni, pri postupnom zvýšení dávky sú to 3-4 tabletky denne. Pre správnu účinnosť sa odporúča užívať prípravok minimálne 2-3 mesiace. Nie je zakázané prípravok užívať aj niekoľko rokov za sebou, ak vám skutočne pomáha.

Hodnotenie

Pozrime sa na prípravok LKVB6. Má výborné rastlinné zloženie, ktoré podporuje zdravie človeka vo všetkých sférach, cena je prijateľná, ale čo hovoria reálne skúsenosti? Užívanie betavitalinu zo sebou nesie nielen pozitívne skúsenosti, ale aj negatívne. Čo sa týka chudnutia a úbytku na váhe, častejšie sa stretneme s negatívnymi ohlasmi v zmysle ak aj človek chudne, ide skôr o proces nepatrný a pomalý   Na druhej strane väčšina ľudí si ho pochvaľuje skôr pre jeho preventívne alebo liečivé účinky, ktoré môžeme spojiť s tzv. detoxikáciou. Zato však výrazne zlepšuje procesy spojené s chudnutím, napríklad znižuje cholesterol. Pokiaľ hľadáte vhodný prostriedok na chudnutie, výborným riešením je Reduxs.

LKVB6 je pre určitú časť ľudí veľmi populárny aj preto je ntrhu už niekoľko rokov. Naše odkazy vedú priamo do lekárne, kde si ho môžete kúpiť za lukratívnu cenu.

Upozornenie

Prípravok LKVB6 je registrovaný ako doplnok stravy a teda nie je náhradou pestrej stravy. Nevhodný pre deti do 3 rokov. Vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte maximálnu dennú dávku. Neužívajte po prekročení minimálnej trvanlivosti uvedenom na obale. Uskladnite mimo dosahu detí. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25°C.

Nežiadúce účinky

Pri užívaní prípravku LKVB6 neboli zaznamenané vedľajšie účinky.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor