Mačingová diéta

Posledná aktuálizácia prebehla 5. apríla 2018. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Detoxikácia organizmu, zdravé stravovanie, získanie správnych stravovacích návykov, motivácia, recepty a omnoho viac vám prináša práve Mačingovej stravovací program. Tento efektívny systém stravovanie navrhla, resp. zostavila Antónia Mačingová, známa aj ako slovenská experta na zdravú výživu.

Mali by ste VEDIEŤ
Chcete reálne schudnúť 5 a viac kilogramov? KetoMIX je aktuálna novinka už aj na Slovensku, kde pomocou predpripravených jedál navodíte stav ketózy a vaša váha pôjde rapídne dole! Chcem si prečítať o KetoMIX programe 

Obsah článku

  1. Prehľad
  2. Charakteristika
  3. 28 dní diéty
  4. Zlaté pravidlo diéty
  5. Podľa krvi

Stručný prehľad

 • zostavila ju slovenská expertka na zdravú výživu Antónia Mačingová
 • prvých 28 dní konzumujete jedlá z vypracovaného jedálníčku
 • princíp spočíva v častom jedení
 • striedanie bielkovinových a sacharidových dní
 • k dispozícií je aj knižná publikácia o tejto diéte

Najedzte sa do štíhlosti?

Ako to tá Mačingová vlastne zabezpečila, jesť a nepribrať? Veď predsa vieme, že keď jeme veľa, niekde sa to odzrkadliť musí. V skutočnosti ide o 28 dňový stravovací program, pri ktorom nielen schudnete, ale budete sa cítiť aj zdravšie  Pretože ste tým, čo jete. Programom Mačingová diéta podporíte aktivitu vašich vnútorných orgánov, zrýchlite metabolizmus a aby toho nebolo málo, vylepšíte si krvný obraz. Základným článkom celého procesu je výber potravín s vysokou a správnou hodnotu živín. Mačingová vás naučí ako zdravo žiť, piť, jesť, nevzdávať sa a všetko správne kombinovať.

Tip pre Vás: Hľadáte vhodné riešenie na boj s nadbytočnými kilami? Chcete niečo, čomu môžete dôverovať a vďaka čomu môžete redukovať svoju váhu? Získajte všetky potrebné informácie a pozrite si naše hodnotenie produktov na chudnutie. Viac informácií nájdete tu…

Mačingová diéta – Iba 28 dní!

V prvej fáze stravovania Mačingovej diéty vás čaká 28 dní, kedy sa môžete doslova napchávať. Jete, pokým sa necítite sýti. Ale pozor, nepôjde o čokolády a podobné maškrty, ale o odporúčané jedlá z vypracovaného jedálničku, ktorý neobsahuje desiatu. Mačingová však myslela aj na to a odporúča konzumovať zmes, ktorá pozostáva so sušených sliviek a vlašskými orechmi.

Na olovrant si doprajte biely jogurt s medom a škoricou. Ak ste ten typ človeka, ktorý by večer zjedol najradšej aj chladničku, potešíme vás. V tomto programe môžete jesť večer aj dvakrát, ale nezabúdajte dve hodiny pred spaním, aby ste na noc nezaťažili váš tráviaci trakt.

Počas vstupných 28 dní nielen jete do štíhlosti, ale počas tohto obdobia Vás Mačingová diéta zbavuje toxínov a rôznych splodín, za ktoré si môžete sami, a to nesprávnym stravovaním.  Detox vášho tela pozostáva z konzumácie kvalitných potravín, najlepšie v BIO kvalite Sú podľa vás drahé? Nemajte obavy, od všetkých sladkostí a údenín, ktoré ste si doposiaľ kúpili a ešte k tomu si nimi aj pekne ubližovali, si dáte zbohom a nezmyselne utrácané peniaze na maškrty nahradíte kvalitným zdravým jedlom.

Voda, vodka, vodička

Úspech celého programu spočíva aj v množstve čistej vody, ktorú za deň prijmete. Tak ruku na srdce, koľko litrov vody vypijete za deň? Nie sirupovej ani ochutenej, ale čistej. Kniha Antónie Mačingovej odôvodňuje pozitívne účinky pitia čistej vody na vaše zdravie. Odporúča sa vypiť 3-4 litre denne. Alkohol sa úplne vylučuje a rovnako je tomu aj s kávou.

Zlaté pravidlo Mačingovej diéty

S Mačingovou diétou jedzte často a nebudete hladní. Ak budete medzi jednotlivými chodmi pociťovať hlad, dajte si mandle alebo hrozienka, ale ubezpečujeme vás, že po nejakom čase dodržiavania tohto plánu, nebudete hladní.

A čo po 28 dňoch?

Po očiste alebo detoxikácii vášho tela máte viacero možností. Buď to vzdáte a budete tam, kde ste začali, alebo zvolíte jedálniček podľa vašej krvnej skupiny alebo budete deliť stravu na bielkovinové a sacharidové dni.

Účinný KetoMIX

ketomtix na 4 týždneKetoMIX je forma stravovacieho programu, ktorý zahŕňa predpripravené jedlá, ktoré uvedú váš metabolizmus do stavu ketózy. Tento stav spôsobí agresívne spaľovanie vašich tukov. 

Pri tomto type stravovania nehrozí jojo efekt, nakoľko sa stravujete prostredníctvom kompletnej jedálnej ponuky zahŕňajúcej kokteily, polievky, omelety a pod.+ vám odpadá starosť si takéto jedlá pripravovať.

Program obsahuje:

 • Kokteily, polievky, omelety, kaše + príchute
 • zdarma praktický shaker
 • kompletný manuál, recepty aj jedálniček

 

Môžete si vybrať stravovací program na mieru. Jedno jedlo vychádza v prepočte iba 1,4 eura. Stredný program obsahuje jedlá na 4 týždne, pri ktorom stabilne a postupne zhodíte až do 10kg.

Strava je pripravená špecialistami na nadváhu za účelom redukcie váhy. Dlhodobým užívaním (2 mesiace) viete spoľahlivo schudnúť viac ako 15 kg. Koľko chcete zhodiť kg záleží iba na vás.

alebo si prečítajte recenziu

Dôležitosť silnej vôle

Aby sa nedostavil jo-jo efekt, nemali by ste sa vracať k predchádzajúcim nezdravým zvykom. Neprejedajte sa do prasknutia, nejedzte pred spaním, pite veľa tekutín a nestresujte sa. Ak svoj sedavý spôsob života zameníte za aktívny, o to lepšie. Nie však vždy sa to dá, vieme. Preto sa snažte zaradiť pohyb do každodenného života. Napríklad chôdza. Je jednoduchá, ovláda ju každý a len veľmi ťažko sa jej vyhnete.

Mačingová diéta – Krvné skupiny

Vedeli ste, že to čo zjete má vplyv na vašu krvnú skupinu? Ľudský organizmus rozlišuje 4 základné krvné skupiny, z ktorých každá reaguje inak na prijaté živiny z potravy. Niekto priberie, ako sa hovorí, dobre že nie aj z vody, niekomu vadí mlieko, inému mäso či nejaké druhy ovocia a zeleniny. Knižná publikácia Najedzte sa do štíhlosti vám prináša všetko čo potrebujete vedieť ohľadom výživy, vašej krvnej skupiny a hlavne Vám bude jasná Mačingová diéta.

Dni s bielkovinami alebo sacharidmi

Princíp spočíva v tom, že striedate bielkovinové dni s tými so sacharidmi. Dnes máte bielkovinový deň, tým pádom zajtra bude sacharidový. Nemusíte sa obávať, pretože aj tieto recepty nájdete už v spomínanej knihe.

 

Výsledky

Nezávislé video

Po dodržiavaní Mačingovej diéty sa budete cítiť zdravo, plný energie, vitality. Schudnete nielen na váhe, ale aj v centimetroch. Jedlá, ktoré si budete pripravovať sú chutné, pestré a hlavne bohaté na živiny. Recenzie ľudí, ktorí sa dali na túto cestu, schudli niekoľko kilogramov bez jojo efektu. Výhoda spočíva v tom, že publikácia neobsahuje len rozpis toho čo máte jesť, ale podrobné recepty na prípravu jedál. Jednoducho nalistujete a varíte.

Ak ste už podstúpili tento stravovací program Mačingová diéta, budeme veľmi vďační, ak sa podelíte s nami o vaše skúsenosti.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

5 komentárov

 1. Mária Leitmannová 8. apríla 2016
 2. Eliska Bogyaiova 13. augusta 2016
 3. Adriana Deutschová 24. februára 2017
 4. Vlasta 13. apríla 2017
 5. Bilčíková Alžbeta 11. apríla 2018

Leave a Reply