Maliny SLIM komplex – Chudnutie na dosah!

Posledná aktuálizácia prebehla 13. februára 2018. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Žijeme v 21. storočí, ktoré je charakterizované uponáhlaným životným štýlom. Pri všetkých povinnostiach nemáme čas na zdravý životný štýl, pohyb a zdravú stravu. Častokrát to končí s hamburgerom a kávou z fast foodu v ruke a kilá idú pekne hore. Následne sa na trhu objavujú falošné doplnky stravy, ktoré vám sľubujú úbytok kilogramov. Je to tak aj s komplexom Maliny SLIM? Poďme sa na to spoločne pozrieť.

Obsah článku

 1. Zloženie
 2. Účinky
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie
Tip pre Vás
Potrebuje zhodiť prebytočné kilá a zároveň si chrániť svoje zdravie? ReduXS môže byť pre Vás jedinečným riešením a pomocnou rukou:) . Prečítajte si recenziu na ReduXS  

Maliny SLIM komplex – recenzia a cena

Maliny SLIM komplex je výživový doplnok, ktorého hlavnou zložkou je malinový ketón.  Malinový ketón zabraňuje rásť tukovým tkanivám a podieľa sa na stimulovaní, resp. urýchľovaní metabolizmu . Adiponektín je hormón, ktorý obsahuje tukové bunky. Vzhľadom k tomu, že pôsobí na kostrový sval, spúšťa proces spaľovania tukov. Tým, že znižuje množstvo tuku, krvný obeh a pečeň zabezpečujú menšiu cirkuláciu mastnej kyseliny, čo spôsobuje zníženie cukru v krvi.

Tip pre Vás: Hľadáte vhodné riešenie na boj s nadbytočnými kilami? Chcete niečo, čomu môžete dôverovať a vďaka čomu môžete redukovať svoju váhu? Získajte všetky potrebné informácie a pozrite si naše hodnotenie produktov na chudnutie. Viac informácií nájdete tu…

Malinový komplex zvyšuje produkciu adioponektínu a tým sa telo zbavuje okrem spomínaného cukru v krvi aj kilogramov a to bez špeciálne upraveného jedálnička. Pri užívaní sa odporúča vykonávať ľahké a pravidelné fyzické aktivity.

Charakteristika

 • napomáha činnosti metabolizmu,
 • potláča chuť do jedla,
 • bráni tukovému tkanivu rásť,
 • zabraňuje zadržiavaniu vody v tele,
 • reguluje trávenie a vylučovanie,
 • znižuje cukor v krvi,
 • má antibkteriálny a antioxidančný účinok,
 • obsahuje zložky, ktoré podporujú úbytok hmotnosti,
 • zloženie na rastlinnej báze,
 • bez vedľajších účinkov,
 • schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Zloženie – Maliny Slim

Ako sa o chvíľu môžete presvedčiť, zloženie je čisto prírodné. Do tela tak nedáte len malinový ketón, ale aj množstvo iných, veľmi prospešných výťažkov, ktoré nám ponúka príroda.

Africké mango pochádza z afrických krajín ako je Nigéria, Togo, Angola … Známy je pre svoje účinné látky, ktoré potláčajú chuť do jedla, zvyšuje látkovú výmenu. Je bohatým zdrojom energie, znižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Detoxikuje telo, odplavuje toxíny, podporuje funkciu obličiek a pečene, spaľuje nahromadené tuky aj v problémových partiách, hydratuje organizmus.

Palma Acai je známa svojimi bobulmi, ktoré sa dnes používajú ako doplnky stravy. Šťava z bobúl dodáva telu energiu, zlepšujú sexuálnu výkonnosť, majú detoxikačnú schopnosť, zrýchlujú metabolizmus a trávenie. Pozitívny vplyv majú aj na srdcovocievny systém, zlepšujú pleť a kvalitu spánku.

Morské riasy Kelp sú najbohatším prírodným zdrojom jódu, ktorý podporuje správnu funkciu štítnej žľazy. Ich priaznivé účinky sa preukázali aj v oblasti trávenia, v oblasti nervovej sústavy, posilňuje vlasy, spevňuje nechty.

Resveratrol je látka nachádzajúca sa v tele rastlín. Ide o prírodný antioxidant s liečivými vlastnosťami. Upravuje krvný tlak, posilňuje imunitný systém, metabolizmus, telu dodáva energiu.

Jablčný ocot pozná asi každý zo svojej domácnosti a to nielen vďaka jeho hojivým účinkom proti uštipnutiu, ale aj ako hotovú energetickú bombu, ktorá vám uľahčí spáliť tuky. Od dávna sa používa na liečbu čriev – hnačky, plynatosti, koliky. Obsahuje kyselinu maleinovú, ktorá podporuje trávenie, vlákninu pektín, ktorá tlmí chuť do jedla a znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Jablčný ocot je jeden z najúčinnejších prípravkov na chudnutie.

Grapefruit pozná asi tiež každý, je to tropické ovocie horkastej chuti, ktoré obsahuje vitamín C. Vďaka vysokej dávke vitamínu C posilňuje imunitný systém, pomáha cievnemu systému, čistí črevá a zabezpečuje črevnú flóru, spaľuje tuky.
Extrakt zo zelených kávových zŕn znižuje krvný tlak, znižuje hladinu cukru v krvi, podieľa sa na spaľovaní tukových zásob, zrýchluje metabolizmus a trávenie.

Zelený čaj je čaj nad všetky čaje vďaka jeho antioxidančným vplyvom. Spomaľuje starnutie buniek, tvorbu vrások a zlepšuje kvalitu a pružnosť pleti. Výborný životabudič, organizmu dodáva energiu, odvodňuje, urýchľuje metabolizmus a dokonca sa jeho účinky používajú ako prevencia pred rakovinou.

Dávkovanie

Stačí si dať chvíľu pred jedlom jednu tabletu. Denne by ste to mali aplikovať trikrát, čiže denne si dáte tri tabletky. Nehrýzte ich a zapite dostatočným množstvom tekutín.

Zapite vodou 3x denne jednu tabletku pred jedlom. Neprekračujte maximálnu dennú dávku 3 tabletky.

Čo nahradí Maliny?

ReduXs

Reduxs

 

Zahraničná novinka ReduXs predávaná hlavne na anglickom a nemeckom trhu je skvelým pomocníkom pri chudnutí. Mohli ste o ňom často počuť aj zo slovenských radií.

Predáva sa za dostupnú cenu 39 eur, pričom balenie máte na celé 2 mesiace a presne toľko stačí, aby ste začali vidieť výsledky vo vašom chudnutí.

Dávkovanie je je intuitívne a jednoduché – stačí jedna tableta denne, najlepšie pred jedlom + voda.

Zloženie:

 • Zelený čaj, kaktus, šalvia
 • púpava, brusnica a iné…
 • látky podobné cholesterolu a tuku

Skutočne bohaté a zaujímavé je prírodné zloženie ReduXs, ktoré plošne bojuje proti nadváhe zároveň na viacerých frontoch, pričom dodáva prospešný tuk a znižuje cholesterol.

Nasadená cenovka

maliny-slim-komplex-kapsule

Maliny SLIM komplex 90 tabletiek 15,90 eur
Maliny SLIM komplex 180 tabletiek 29,00 eur
!!!Špeciálna ponuka!!! Objednajte si 180 tabletkové balenie a 90 tabletkové získate zdarma.

Dajte si však pozor, po novom sa na mnohých internetových obchodoch k produktu nedostanete, všade je vypredaný a je otázne, či stavy v blízkej budúcnosti doplnia.

Navyše, stránka www.malinyslim.sk je momentálne nefunkčná a nepodarilo sa nám dopátrať, čo sa deje a či sa výrobok ešte vyrába.

Náš názor

Komplex Maliny SLIM  obsahujú účinnú látku na chudnutie nazývanú malinový ketón, ktorý odporúča aj známy americký doktor Oz . Avšak malinový ketón predstavuje približne 20% z celkového zloženia jednej tabletky čo znamená, uznajme, že pri chudnutí nebude stačiť len konzumovanie tabletiek, ale aj čiastočná zmena stravovacích návykov a fyzická aktivita. Skúsenosti v oblasti užívania produktu sú rozporuplné, niekomu tabletky zaberú a fungujú tak, ako majú, iným sa ručička váhy ani len nepohne. Znamená to, že nepočítajte so zázrakmi ak sa nevyberiete tou správnou cestou a nedáte telu to čo je pre neho dobré.

Tip: Tabletky na podporu chudnutia Maliny Slim boli veľmi obľúbené, žiaľ ich predaj bol s konečnou platnosťou ukončený. Adekvátnou ak nie lepšou náhradou sú tabletky na podporu chudnutia ReduXS.

ReduXS pracuje na princípe regulácie metabolizmu a teda znižuje cholesterol, zvyšuje rýchlosť spalovania – predpokladá sa chudnutie od 2 kg a vyššie/mesačne

Upozornenie

Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, pre ženy mladšie ako 18 rokov. Ak máte zdravotné problémy alebo alergiu na niektorú zo zložiek Malín Slim, pred užívaním tabletiek sa poraďte so svojim lekárom.
Nie je náhradou pestrej stravy.

Fórum
Máte skúsenosti s užívaním Maliny SLIM komplex? Za vaše názory a skúsenosti vám vopred ďakujeme.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

2 komentáre

 1. Keke 17. októbra 2015
  • Loria 21. februára 2016

Leave a Reply