megaprsia breast extra

BreastEXTRA plus

Posledná aktuálizácia prebehla 5. marca 2020. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

MegaPrsia – pomôžu?

Malé prsia vypĺňate podprsenkami s push up efektom alebo riešite zničené prsia po dojčení? Sú to dôvody, prečo je vaše sebavedomie na bode mrazu? Uvažujete nad plastickou operáciou alebo hľadáte rôzne alternatívne riešenia? Nemáte sa prečo hanbiť, mnohé zo žien rieši tento problém. Je tu však BreastEXTRA+plus alebo megaprsia s možným alternatívnym riešením. Breast extra je komplex bylín a prírodných látok, ktoré ponúkajú bezpečnú a prirodzenú cestu k pevnému a väčšiemu poprsiu. Prípravok je nielen overený v rôznych salónoch krásy, ale aj certifikovaný Ministerstvom zdravotníctva SR.

O výrobcovi

Charakteristika

 • plnšie a pevnejšie prsia,
 • zlepšenie kvality pokožky,
 • zvýšenie sebavedomia,
 • citlivejšie bradavky,
 • produkt na čisto prírodnej báze.

Zloženie

Angelica sinensis je rastlina nazývaná aj „ženský ženšen“, ktorá obsahuje fytoestrogény a podieľa sa na odstraňovaní gynekologických problémov. Používa sa aj pri narušenej rovnováhe estrogénu. V tradičnej čínskej medicíne má už vyše 2000 ročnú tradíciu.

Damiánu každý z nás pozná pod názvom vňať. Používa sa na rôzne účely, pre Aztékov je posvätnou rastlinkou a málo kto vie, že sa používa ako sexuálne afrodiziakum. Okrem toho sa používa pri liečbe depresii, zápalu močových ciest. Priaznivo pôsobí na nervový systém.

Wild Yam, rastlinka s týmto netradičným a zaujímavým názvom pochádza z Ameriky. Bylina, ktorá obsahuje fytoestrogén čo znamená, že ovplyvňuje ženské hormóny. V prípade, že sa blížite alebo ste v období klimaktéria (menopauzy) a vyskytujú sa u vás negatívne príznaky, ktoré klimaktérium sprevádzajú (potenie, úzkosť, bolesti, návaly tepla), Wild Yam je vhodným adeptom pre skoncovanie týchto problémov.

Saw palmetto je malá palma, ktorú používali Indiáni pri liečbe prostaty a proti vypadávaniu vlasov. Jej silné účinky sa preukázali aj pri liečbe endokrinného systému, menštruačných bolestiach, bolestiach a zápaloch vaječníkov.

Fenugreek alebo grécke seno je známejšie pod indickým názvom Methi. Ide o semienka bôbovitej motýlikovej rastlinky. Semienka obsahujú bielkoviny, vitamíny, minerálne látky. Používajú sa ako korenie na ochutenie jedál, ale aj ako liek na posilnenie organizmu.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Hydrolyzovaný kolagén a vôbec kolagén sa najčastejšie spája s kožou. Jeho nedostatok vám spôsobuje vrásky, starnutie pokožky. Jeho dopĺňanie vám zaručí nielen pružnú, hebkú a zdravú pokožku, ale priaznivo pôsobí aj na kĺby.

Sójový izoflavón či sójový estrogén sa získava zo sójových bôbov. Pôsobí ako prevencia nádorových ochorení (rakovina prsníka), pôsobí ako prevencia proti rednutiu kostí a srdcovo-cievnych ochorení. U žien spomaľuje starnutie.

Ako jednotlivé zložky fungujú na prsia?

Balenie a cena

Balíček štandard – 30 kapsulové balenie = 13,99 euro

Balíček Plus – 60 kapsulové balenie = 23,99 euro

Balíček Super – 90 kapsulové balenie = 34,99 euro

Balíček Mega – 210 kapsulové balenie = 75,99 euro

Priemerná mesačná dávka = 150 tabletiek za necelých 50 euro. V prípade záujmu môžete objednať TU!

MegaPRSIA – užívanie

Pre dosiahnutie želaného efektu by ste mali prípravok MegaPRSIA užívať 2x jednu tabletku za deň. S užívaním by ste mali začať v druhej polovice menštruačného cyklu. Zmeny by ste mali zaznamenať už po 2 týždňoch. Postupne môžete dávku zvýšiť na 3 tabletky 2x denne. Užívajte po dobu 3 mesiacov.

Odporúčania

Pre želateľný efekt pri užívaní Breastu je nevyhnutné aby ste popri užívaní dopĺňali vašu energiu pestrou nutrične hodnotnou stravou. Konzumujte teda ovocie, zeleninu, zabezpečte dostatočný príjem bielkovín, proteínov a sacharidov.  Zabezpečte dostatok živín pre vaše meniace sa telo.

V žiadnom prípade nezabúdajte na relaxáciu v podobe masáží. Masírujte si aj prsníky a skúste sa vyhýbať nepríjemným stresujúcim situáciám. Doprajte si dostatok spánku.

Výhody a nevýhody produktu BreastExtra+

Skúsenosti užívateliek

Hodnotenie

Prírodný spôsob ako zväčšiť prsníky. Zabudnite na plastiku pŕs. Neutrácajte horibilné sumy za zväčšenie vášho poprsia. Jedzte megaPRSIA a vaše prsia budú vyzerať ako nikdy predtým. Toto všetko  garantuje predajca Breastu Extra a pri nespokojnosti garantuje aj vrátenie peňazí. To či naozaj funguje a či už konečne niekto našiel efektívny prípravok, ktorý dokáže ovplyvniť zväčšenie pŕs nevieme. Ak je to naozaj tak, zrejme by prípravky neboli oproti operáciám implantátov také lacné.

Zákazníčky na rôznych fórach ako je Diva.sk alebo Zdravie.sk hodnotia výrobok rôzne. Stretli sme sa s vysoko pozitívnymi hodnoteniami a naopak s negatívnymi. To či išlo o výpovede skutočných výpovedí a nielen propagandy, zistiť žiaľ nedokážeme. Zo svojho okolia však viete, že sú ženy, ktorým sa prsia naozaj zväčšili pri užívaní, napr. antikoncepcie. Ak k nim práve vy nepatríte, možno u vás zaberú práve megaprsia. Čo však určite vieme je, že Megaprsia obshujú látky, ktoré naozaj prsia môžu zväčšiť a to zásadným a viditeľným spôsobom.

Máte pocit že máte malé a neforemné prsia? Megaprsia Vám zväčšia prsia a zvýšia Vašu atraktivitu!

Nežiadúce účinky – MegaPRSIA

Žiadne vedľajšie účinky neboli zistené.

Časté otázky na Megaprsia

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor