Obezin – vhodné riešenie

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Obezin – Chudnutie bez pocitu hladu

Doplnok stravy rastlinného pôvodu, ktorý pomáha vášmu telu chudnúť, posilňuje vaše zdravie a navyše zvyšuje sebavedomie. Tieto charakteristiky sú pripisované aj Obezinu, ktorý okrem spomínaných účinkov, má aj detoxikačný vplyv. Výrobok pochádza od českej spoločnosti Danare. Poďme sa teda pozrieť ako funguje a či je tomu naozaj tak.

Obezin – ako pracuje?

Funguje naozaj jednoducho. Pol hodiny od užitia Obezinu sa v žalúdku rozpustí a niekoľkonásobne zväčší svoj objem. Vytvorí sa gélová substancia, ktorá sa zmieša s jedlom a tak naplní žalúdok, čím vyvolá pocit nasýtenia a vy zjete pomerne menšie množstvo jedla. Obezin spolu s jedlom váš tráviaci trakt ľahšie a pomalšie strávi , čím sa nebudete cítiť hneď hladní.

Môžete tak schudnúť bez drastických diét, ktoré okrem hmotnosti redukujú aj psychickú pohodu a motiváciu pokračovať.

Charakteritstika a účinky

Zbavovať sa kíl nie je jediné, čo Obezin dokáže. Správnym užívaním môžete docieliť mnoho pozitívnych zmien vo vašom živote. Všimne si ich nie len vaše okolie, ale najmä vy.

 • udržuje hladinu cholesterolu v norme,
 • udržuje a reguluje hladinu cukru v krvi,
 • napomáha nežiadúcemu prejedaniu sa, čím podporuje chudnutie,
 • prípravok neobsahuje alergény,
 • posilňuje imunitný systém,
 • telo zbavuje nečistôt,
 • znižuje chuť do jedla,
 • spomaľuje trávenie,
 • znižuje energetický príjem,
 • ide o prírodný rastlinný produkt, ktorého predaj sa realizuje aj v lekárni.

Zloženie Obezinu

Obsahuje prírodný polysacharidový komplex PSC, glukomannan, ktorý reguluje hladinu cholesterolu a prispieva k znižovaniu hmotnosti. Zlatý len a spirulinu, teda antioxidant, ktorý reguluje hladinu cukru v krvi, napomáha prirodzenej obranyschopnosti a napomáha chudnutiu.

Pridané látky: kĺzavá látka stearan horečnatý, obal kapsuly je tvorený želatínou a oxidom titaničitým (farbivo).

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Čo nahradí Obezin?

Ideálny Fykotín

fykotin banerFykotín je prírodný preparát na redukovanie hmotnosti. Ide o špeciálnu kombináciu prírodných zložiek, ktoré vďaka synergickému účinku jednotlivých látok, spôsobujú znižovanie glykemického indexu toho, čo zjete a tým pádom umožňuje ľahšie chudnutie.

Zloženie:

 • Modré riasy, Červené riasy
 • Jastrabník chlpánik a Jalovec
 • Ginko biloba a Trpasličia breza

Glykemický index, resp. jeho hodnota patrí medzi základné ukazovatele kvalitnej stravy a jej schopnosť nepridávať na váhe. Je to termín určený svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO)

Ide o výhradne prírodné zloženie, ktoré pravidelným a dlhodobým užívaním nespôsobuje vedľajšie účinky okrem znižovania váhy.

Balenie a cena

obezin

Na trhu je niekoľko prevedení Obezinu, pričom jedno balenie je určené na jeden mesiac.

Obezin 90 toboliek nájdete na porovnávači cien heureka.sk už od 7,99,- eurObezin AFTER DIET je na tom cenovo a množstvom podobne, kúpiť si ho môžete už od 7,99,- eur. Je ideálny po redukčných diétach a zabraňuje takzvanému JOJO efektu. Ak ste v najlepších rokoch života a vaším cieľom je zhodiť nejaké tie kilá, ideálnou voľbou z radu Obezin bude Obezin 45+ , určený pre vekovú kategóriu 45 a viac. Cena je opäť rovnaká ako pri ostatných výrobkoch.

Pomernou novinkou sú Obezin zdravé raňajky, Existuje mnoho možností, pričom jednu porciu si môžete zakúpiť už od 78 centov. Základom je ovsená kaša a rôzne druhy ovocia. Stačí si len vybrať svojho favorita a zaželať dobrú chuť.

Obezin a jeho dávkovanie

Výrobcovia odporúčajú užívať prípravok 3x denne 1-2 tabletky, maximálne 4 tabletky zapitím pohárom vody, pol hodinu pred jedlom. Doporučenú dávku môžete postupne zvyšovať každých 5 dní o jednu tabletku na jedno jedlo. Obezin užívajte maximálne 30 dní, po ktorých si dajte 5 dňovú pauzu a ak chcete, opäť ho môžete užívať. Kapsulu pred užitím neotvárajte a za každým užitím zapite potrebným množstvom vody (2-3 dcl vody).

Hodnotenie

Reálne skúsenosti ľudí hovoria, že chudnutie s Obezinom naozaj funguje.  Niektorým sa podarí zhodiť  viac, iným menej. Niektorým sa podarí zhodiť  viac, iným menej. Ak užívanie prípravku správne nakombinujete so zdravou stravou a pohybom, možno naozaj budete žiť vitálny život, v novom štíhlejšom tele. Výhodou je tiež viacero variant Obezinu, ktoré sú na trhu dostupné. Navyše cena prípravku je rovnako prijateľná. Adekvátne kvalitným prípravkom je tiež napr. Fykotín.

Obezin si môžete jednoducho objednať v internetovej lekárni = nevyžaduje sa predpis nakoľko nejde o liečivo…

Upozornenie

Nepoužívajte prípravok ako náhradu za pestrú stravu, ide len o doplnok pestrej a zdravej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a kojace ženy, pri gastrointestinálnych ochoreniach, pri stenóze pažeráka alebo pri črevných ťažkostiach. Neužívajte ak ste precitlivený na jednu alebo viac zložiek.

Neužívajte ani v prípade, ak ste si nie istý či môžete prípravok užívať samostatne alebo v kombinácii s iným liekom, pred užívaním sa poraďte so svojim lekárom či lekárnikom. Uschovávajte pri teplote 15 – 25 °C. Neužívajte po prekročení dátumu minimálnej trvanlivosti uvedenom na obale.

Nežiadúce účinky

Začiatky užívania môžu byť sprevádzané s miernymi žalúdočnými či črevnými ťažkosťami (hnačka, grganie, nafukovanie, zápcha). Problémy ustúpia až úplne zmiznú do 2-3 dní. Ak sa niektorý prejav z nežiadúcich účinkov vyskytne v závažnej miere alebo ak sa pri užívaní vyskytne iný nežiadúci účinok, ktorý nie je uvedený v príbalovom letáku, prestaňte užívať prípravok a konzultujte užívanie Obezinu so svojim lekárom či lekárnikom.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor