prodetox

Prodetox – chudneme trávením

Posledná aktuálizácia prebehla 18. októbra 2019. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Prodetox recenzia

Zbavte sa 3 kilogramov škodlivého odpadu vo vašom tele, vyčistite si tráviaci systém a podporte správne a zdravé trávenie. To všetko a ešte omnoho viac s Prodetoxom. Pri chudnutí sa zámerne zbavujete kilogramov, ale nielen nadbytočných kilogramov, ale aj škodlivín, ktoré sa do vášho tela dostali nesprávnou stravou, nesprávnym životným štýlom. Telo počas akéhokoľvek chudnutia, okrem zbavovania sa kilogramov aj detoxikuje. Pri správnej detoxikácii bude chudnutie efektívnejšie a zdravšie a možno počas  14 dní zistíte, že 5 kilogramov, ktoré ste chceli zhodiť, nebolo tukom, ale odpadom .

Naneštastie, prodetox aj napriek výborným detoxikačným účinkom sa sťahuje z našeho trhu a teda ho už nekúpite!

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Zloženie
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie

Prodetox je komplexný prípravok, ktorý detoxikuje telo. Obsah Prodetoxu pozostáva z čisto prírodného zloženia, vďaka ktorému odplaví škodliviny z vášho tela. Funguje tak, že v tele aktivuje samočiastiace procesy, ktoré odbúravajú škodliviny, toxíny a všetok odpad nachádzajúci sa v tráviacom systéme, čím vyčistí hrubé črevo, ktoré je zodpovedné za imunitu, ktorú tak posilní a zabezpečí pravidelnú a bezbolestnú stolicu. Zabezpečuje to kombinácia sušených bylín, prírodná vláknina, priateľské baktérie, detoxikačné látky a antioxidanty. Pomer jednotlivých zložiek je navrhnutý a zostavený tak, aby zlepšili trávenie, prečistili črevá, zabezpečili zdravú črevnú mikroflóru a posilnili celkové zdravie človeka.

Charakteristika Prodetoxu

 • produkt založený na rastlinnej báze,
 • urýchľuje metabolizmus,
 • zabezpečuje pravidelné vyprázdňovanie,
 • telu dodáva vlákninu,
 • obsahuje probiotiká, ktoré zlepšujú trávenie,
 • zlepšuje a udržiava črevnú mikroflóru,
 • zvyšuje a zlepšuje imunitný systém,
 • telo detoxikuje už behom 14 dní,
 • telu dodáva energiu a celkovú vitálnosť,
 • dostupný v lekárňach

Čo je detoxikácia?

Je veľmi nepravdepodobné, že ste sa s týmto pojmom ešte nestretli, Keď aj neviete, o čo ide, určite ste to slovo už počuli. V poslednej dobe je totiž veľmi populárne a obľúbené. Treba si však dávať pozor, ako vážne detox tela budeme brať. Niektorí odborníci totiž varujú, že ak sa budete detoxikovať príliš často a intenzívne, skôr si ublížite.

Ide o to, že v našom tele sú škodlivé látky, ktorých by sme sa najradšej zbavili. Detox nám pomáha zbaviť sa nechcených látok. Ukladajú sa v krvi, ale najmä v tráviacom trakte. Keď budete detoxikovať, nezabúdajte, že v tele sú aj dobré látky, ktorých sa zbaviť nechceme. Detox však nerozlišuje, ktoré látky sú dobré a ktoré zlé. Preto čistite zodpovedne a naslúchajte svojmu telu!

Zloženie

Sušené bylinky – prípravok obsahuje zmes prečisťujúcich byliniek z listov mäty, koreňa zázvoru a ďalších, vďaka ktorým sa upravuje celkové trávenie a detoxikácia tela.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Vláknina – vláknina podporuje peristaltiku čriev, trávenie, chráni tráviacu sústavu. O nerozpustnej vláknine je tiež známe, že navodzuje pocit sýtosti, zabraňuje zápche, zmäkčuje a zabezpečuje stolicu a detoxikuje organizmus vyplavovaním karcinogénnych látok z tela. To, aký veľký význam má vláknina pre ľudský organizmus si môžete prečítať tu http://tabletky-na-chudnutie.sk/vlaknina/

Priateľské baktérie, ktoré sa nachádzajú v prodetoxe komplexne pomáhajú tráviť potravu. Tou najznámejšou je Lactospore, teda probiotikum alebo mliečne baktérie, ktoré odolávajú kyslému prostrediu v žalúdku a tak upokojujú trávenie a obnovujú poškodené funkcie žalúdku a čriev. Neutralizuje kyslosť v žalúdku a pomáhajú črevám správne fungovať.

Detoxikačné látky – detoxikácia prebieha predovšetkým prostredníctvom prírodného ílu (= montmorillonit), ktorý viaže na seba toxíny a ktoré následne odplavuje z tela von v podobe stolici. Okrem toho však upokojuje črevá a podstatne znižuje riziko zápalov.

Antioxidanty – vďaka karotenoidovej zmesi zaisťuje ochranu tela vo forme antioxidantov a zabezpečuje prirodzenú obranyschopnosť. Okrem toho pôsobí ako prevencia proti rakovine žalúdka, hrubého čreva a konečníka, ktoré sú v súčasnosti rozšírené.

Ďalšie látky, ktoré sa v prodetoxe nachádzajú dopĺňajú telu dôležité živiny, ktoré sa častokrát pri hnačke vyplavujú. Aj tieto látky sú získavané z výťažkami z bylín.

Prodetox – balenie a cena

prodetox balenie

Jedno balenie Prodetoxu obsahuje 30 vrecúšok prášku, ktoré vám vydrží mesiac.

Keďže sa jedná o českého výrobcu, cena jedného balenia s 30 vrecúškami je 899 Kč, čo je približne 33 euro, avšak výrobca produkt zasiela aj na Slovensko, pričom zaplatíte 99 Kč teda 3,50 za dopravu, čo je bežná suma poštovného aj na území Slovenska. Zaplatiť za produkt môžete aj cez internet aj pri dobierke a to dokonca eurami, podľa aktuálneho kurzu.

1 balenie (30 sáčkov) 899 Kč

2 balenia (60 sáčkov) 1599 Kč = 59,09 euro

3 balenia (90 sáčkov) 2199 Kč = 81,26 euro

4 balenia (1520 sáčkov) 2699 Kč = 99,73 euro

Ide o českého výrobcu, ktorý však bezproblémov posiela aj na Slovensko!

Mini galéria z recenzie

Dávkovanie a užívanie Prodetoxu

Prodetox sa vyrába v práškovej variante a je balení vo vrecúškach. Jedno vrecúško sa užíva denne nalačno, minimálne 1 hodinu pred jedlom a to tak, že obsah vrecúška nasypte do pohára a zalejte 250 ml studenou vodou. Premiešajte a okamžite vypite. Chuť nápoja je príjemná, pripomína pomarančovú šumienku. Počas nasledujúcej hodiny od vypitia prodetoxu je potrebné vypiť 250-500 ml vody alebo niečoho iného. Minimálna dĺžka pitia tohto detoxikačného nápoju je 14 dní, ale je možné ho užívať ďalej. Detoxikačný nápoj Prodetox je možné užívať aj s inými liekmi.

Prípravok je vhodný aj pre deti od 6 rokov. Vo veku od 6 až 12 rokov sa nápoj pripravuje z polovičnej dávky.

Hodnotenie

Prodetox je nový prípravok na trhu, ktorý sa postupne udomácňuje aj u nás. Vďaka jedinečnému zloženiu, by mohol naozaj fungovať. Ľudia, ktorí už majú skúsenosti s produktom sú milo prekvapení. Hoci nie každý schudol, vo väčšine prípadov sa ľuďom upravilo trávenie.  Ľudia, ktorí mali problém s pravidelným vyprázdňovaním si ho pochvaľujú.  Nevýhodou je užívanie Prodetoxu pre ľudí, ktorý hneď po zobudení raňajkujú, keďže sa odporúča užiť ho minimálne jednu hodinu pred prvým jedlom. Výhodou však je, že je určení aj pre deti od 6 rokov, ktorým zvyšuje imunitu a odstraňuje problémy s boľavým bruškom. Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, preto by pohrdnúť nemali ani vegetariáni.

V lekárni Prodetox síce nekúpite, ale môžete si ho tam objednať alebo si ho rovno zakúpte v pohodlí vášho domova u internetového predajcu. Ak vás odrádza cena za poštu a za dopravu, kúpte si väčšie balenie Prodetoxu, ktoré je výhodnejšie, napr. nahovorte aj vašich známych a jednoducho si poštovné medzi sebou rozpočítate. Pri otvorení balíčka vás poteší akciový kupón na ďalší nákup a v prípade nespokojnosti, garancia vrátenia peňazí.

Prodetox – upozornenia

Počas užívania Prodetoxu je nutné dodržiavať zvýšený príjem vody počas celého dňa.

Nežiadúce účinky

Vážne nežiadúce účinky neboli pri užívaní prípravku Prodetox prejavené. Niektorí ľudia sa však sťažovali na zlú znášanlivosť Prodetoxu s mliečnymi výrobkami. Skúste teda počas užívanie obmedziť mlieko, jogurt a ďalšie mliečne výrobky.

 

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor