prodietix

Prodietix – proteínová diéta s ktorou schudnete

Posledná aktuálizácia prebehla 18. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Dĺžka testovania Prodietix:⏰ 3 týždne
Nástup chudnutia?✔️Po 3 dňoch
Prospieva zdraviu?✔️Áno, čiastočne
Ako bol produkt doručený?📦 Rýchlo (2-3dni) a diskrétne
Pre koho je určený:✔️Pre mužov aj ženy s nadváhou
Existujú ej lepšie alternatívy?🌿Ketomix, KetoDiet
Vedľajšie účinky:❤️ Záťaž na organizmus
Typy programov:🥣Diéta S
🥣🥣Diéta M
🥣🥣🥣Diéta L
Zľava:🎁 Podľa oficiálnej ponuky,
Kde kúpiť?🛒 V oficiálnom eshope https://www.prodietix.sk/➡️

Chudnutie je téma, ktorá bude stále v kurze. Obezita alebo nadváha či vyššia hmotnosť, totiž trápi takmer každého druhého človeka, a keďže čítate tieto riadky, pravdepodobne, aj vás. Ak chcete schudnúť, na výber máte 2 možnosti, nejesť a trápiť sa pokým vás hlad nezlomí alebo jesť a chudnúť. Pre čo sa rozhodnete vy? Pre hladovanie, ktoré k ničomu nevedie, možno tak k parádnemu JOJO efektu, alebo k Prodietixu, s ktorým jete, schudnete a ani nepriberiete?!

V tomto článku sa dozviete, čo je to Prodietix, prečo ho ľudia majú tak radi a aj tipy a triky, ktoré o Prodietixe nikde nenájdete. Okrem toho, vám dáme aj horúce vianočné tipy a zodpovieme na vaše najčastejšie otázky ohľadne chudnutia s Prodietixom. Máte sa na čo tešiť, tak už nezdržujme.

[st_icon_box background=’#ffffff‘ opacity=’0.1′ border_color=’#ddff00′ icon=’info‘ icon_color=’#11ff00′ icon_bg=’#deff05′ icon_position=’icon-top‘ icon_spin=’yes‘]

Stručný prehľad

 • diéta pôvodom z Francúzska
 • proteínová diéta rovnako ako Ketomix
 • Založená na princípe ketózy
 • predáva sa vo forme balíčkov
[/st_icon_box]

Čo je to Prodietix?

 Prodietix je špeciálny diétny program ktorý využíva poznatky fungovania ľudského tela a jeho reakcií na prijímanie zložiek potravy. Keďže sa zistilo, že najrýchlejšie a najefektívnejšie odbúranie podkožného tuku, je možné cez obmedzenie sacharidov, Prodietix využíva princíp proteínového stravovania. Z toho dôvodu možno Prodietix označovať aj ako proteínová diéta, bielkovinová diéta či ketónová diéta.

Základné princípy Prodietixu

 • Stravovať sa podľa špeciálneho diétneho programu Prodietix
 • Konzumovať jedlá z programu Prodietix
 • Chudnúť z tukov, bez straty svalstva
 • Byť vytrvalý a prejsť cez 3 fázy diéty
 • Naučiť sa žiť zdravší život

Výhody Prodietixu

 • Rýchla strata hmotnosti
 • Hotové jedlá
 • Hotový jedálniček na mieru
 • Pestrý výber jedál – rôzne chute, rôzne jedlá, nízky obsah kalórií,
 • Online poradca = e-mail, telefón, osobné stretnutie v priestoroch Prodietix
 • Možnosť kombinovať jedlá z programu, s bežnými jedlami
 • Krátke trvanie diéty a doživotné výsledky
 • Schudnutie a stabilizovanie hmotnosti
 • Návrat k bežne strave bez JOJO efektu
 • Dostatok energie aj na vykonávanie cvičenia
 • Udržiavanie dobrej nálady, pretože jedlá neobsahujú cukor, ktorý spôsobuje výkyvy nálad
 • Pozitívne skúsenosti a recenzie
 • Garancia vrátenia peňazí

Nevýhody proteínovej diéty Prodietix:

 • Cena – jedno jedlo stojí do 2 €
 • Chuť predpísaných proteínových jedál nemusí každému vyhovovať
 • Zotrvanie počas celej kúry, to znamená, že 3 fázy nie je možné ukončiť skôr, ani ich preskakovať, či nejako obmieňať

Jedzte bielkoviny a budete štíhli

Bielkovinová diéta Prodietix, má za cieľ spáliť čo najviac podkožného tuku, bez straty svalstva. Ak sa pýtate, či je vôbec možné, schudnúť tak, aby svaly zostali, áno je, ale …  Je dôležité dodržiavať stravovací plán a základné pravidlo proteínovej diéty, ktorým je vylúčiť z jedálnička potraviny bohaté na sacharidy a tuky a nahradiť ich bielkovinami. Stratou sacharidov, teda cukru, sa telo dostane do stavu ketózy, kedy človek výrazne chudne. Do ketózy je možné dostať telo už behom pár hodín, 24 až 48.

Čo je to ketóza?

Ketóza je stav organizmu, ktorý nastáva v tele človeka pri absencii sacharidov a tukov. Znakom ketózy je hlad a túžba po sacharidoch, pretože každá bunka v organizme potrebuje energiu na správne fungovanie.

Bunky, boli vždy zvyknuté brať si energiu zo sacharidov, ale keďže pri bielkovinovej diéte chýbajú, využívajú tuk. Totiž, pri ketóze sa začnú tvoriť ketolátky, pomocou ktorých bunky a vôbec celé telo človeka, začne využívať energiu z tukových zásob. Týmto spôsobom sa stráca podkožný tuk, i z problémových partií, ako je zadok, brucho a stehná.

?Najlepšia diéta na chudnutie akú sme vyskúšali?

Stravovanie ketomix na 7 dní

 Nepoznáte KetoMix?  mali by ste! Keto diéty sú trendom tohto roka  s výbornými výsledkami a chudnutím aj 10kg✔️ a viac v priebehu niekoľkých týždňov.

Týždňová varianta stojí ? 54 eur za kompletné stravovanie na 7dní.

?Obsah diéty:

 • Proteínové kokteily
 • Polievky
 • Kaše, omelety
 • Pečivo
 • Sladkosti a ďalšie.

?Stačí konzumovať jedlá deň za dňom a dodržiavať rozpis.?

Alebo si prečítaj recenziu?

Je ketóza zdravá?

Závisí od toho, ako sa praktizuje. Pri konzumácii primeraného množstva jedla, ktoré obsahuje len bielkoviny, takmer žiadne sacharidy a minimum tuku, je zdravá, dokonca sa využíva aj pri liečbe mnohých ochorení. Dôkazom sú toho sú aj rôzne štúdie a výskumy, ktoré dokázali pomocou ketózy vyliečiť pacientov z rôznych chorôb. Napríklad doktor R. Wilder, už v roku 1921, používal ketónovú diétu na liečebné účely.

Ketóza však, môže byť aj nebezpečná, ba dokonca smrteľná. V prípade, že sa konzumujú bielkoviny v malých porciách, dochádza k úbytku hmotnosti, k strate podkožného tuku, čo môže viesť k anorexii. V preklade, ak jete len bielkovinovú stravu, ktorej je extrémne málo, hoci chudnete, nie je to zdravé, pretože okrem kilogramov, strácate aj svaly, silu a ste vyčerpaní.

Bielkovinová diéta je na krátky čas je vhodnou formou stravovania sa, ale z dlhodobého hľadiska nie je najzdravšia. Potom sa už odporúča, kombinovať bielkovinové dni s normálnymi, sacharidovými, poprípade, nahradiť jedno jedlo počas dňa bielkovinovou stravou, napr. aj od Prodietixu, najlepšie obed alebo večera.

Ako funguje proteínová diéta Prodietix?

S Prodietixom sa nemusíte úplne o nič starať, dokonca si ani variť. Všetko urobí za vás, vašou jedinou a tou najdôležitejšou povinnosťou je, dodržiavať diétu a dostať sa cez 3 fázy Prodietixu, ktoré sú súčasťou každého plánu.

Jedlá s vysokým obsahom bielkovín

Počas fáz konzumujete špeciálne potraviny a jedlá, bohaté na bielkoviny. Nemusíte nikam chodiť, ani sa fotiť či posielať maily a objednávky. Celý plán získate na oficiálnej stránke Prodietix, kde si aj online formou kúpite potraviny a jedlá. Tie si, mimochodom, pripravíte behom 5 min., a to buď prihriatím alebo zaliatím, či jednoduchým opečením. Pomocou harmonogramu, čo kedy jete a koľko kusov alebo balíčkov, sa vyhnete aj zbytočnému váženiu potravín.

Jete až 4 krát denne

Po prečítaní si, čo je to vlastne bielkovinová diéta, máte zrejme obavy, ako to vydržíte, či nebudete hladovať a podobne. Nemusíte sa báť, dokonca ani tí, ktorí už majú skúsenosti s nejakou proteínovou diétou, pri Prodietixe nebudete hladovať. Každý deň jete minimálne 4 jedlá, navyše ich kombinujete aj s bežnou stravou alebo s bežnými jedlami. Možno prvé 2 dni budú náročnejšie, ale potom to už pôjde samo a vy sa budete tešiť, ako sa z vašich nohavíc stáva čoraz viac a viac voľnejší odev.

Prodietix a cvičenie

Pri Prodietixe cvičiť nemusíte. Na druhej strane, pri dodržiavaní jedálnička Prodietix, je lepšie ak cvičíte. Nemusíte vykonávať namáhavé cvičenie niekoľko hodín, úplne postačí každodenná prechádzka na čerstvom vzduchu. Ak však chcete vidieť výsledky čo najrýchlejšie, potom cvičte prevažne aeróbne cvičenia, teda také, pri ktorých opakovane vykonávate cyklický pohyb a nedvíhate ťažké váhy. Výborný je jogging, alebo inak povedané pohodový beh, plávanie, rýchla chôdza, bicyklovanie, korčuľovanie. Navyše, ak budete popri diétnom pláne aj cvičiť, svaly nebudú stagnovať, ale napredovať, rásť.

3 diétne plány Prodietixu

Prodietix pre svojich zákazníkov a ľudí, ktorí majú problémy so zhadzovaním kilogramov,  vytvoril 3 programy, 3 stravovacie plány, ktorými je diétny program S, M a L.  Každý z nich obsahuje iné alebo podobné dni, ale má rôznu dĺžku trvania. Odlišujú sa i množstvom porcií za jeden deň, z čoho vyplýva aj odlišný výsledný počet všetkých jedál, počas celej dĺžky diéty. Ich spoločnou vecou je, že sa skladajú z 3 fáz.

Ktorý plán je pre mňa najlepší?

Nemusíte sa zaťažovať uvažovaním, ktorý plán by ste si mali vybrať. S, M alebo L program je automaticky a bezplatne pridelený k človeku hneď potom, ako vyplní informácie, ktoré sú pre zostavenie plánu dôležité, napr. pohlavie, vek, váha, výška, cieľová hmotnosť a pod. Na základe týchto údajov sa vygeneruje jeden zo spomenutých programov a už je len na vás, či sa ho rozhodnete rešpektovať a dodržiavať ho, alebo nie.

Fázy stravovacích programov od Prodietixu

Prodietix sa skladá z 3 fáz, ktoré sa od seba odlišujú trvaním, množstvom porcií bežného jedla počas dňa a aj obsahovým zložením jedál. Sú mimoriadne dôležité a nastavené tak, aby došlo k optimálnemu chudnutiu a nepriberaniu, po vrátení sa k bežnej strave. Preto nie je možné, fázy preskočiť alebo ich porušovať, napr. dopĺňaním si nejakého iného jedla. Riskujete tak JOJO efekt, ktorého sa pri dodržaní programu, vôbec nemusíte báť.

Dĺžka diétneho programu

Celý plán trvá max. 6 týždňov (diétny program L) a završuje ho, tzv. pomyslená, 4. fáza, ktorá už ani nie je fázou. Je to už len stravovací návyk, ako si udržať váhu, po celý život, pod kontrolou. Jej cieľom je prehĺbiť a ukotviť návyk zdravšieho stravovania sa do konca života.

1. Váhovo-redukčná fáza

Ak ste sa rozhodli dať sa na chudnutie s Prodietixom, potom vstupnou bránou bude 1. fáza, tzv. váhovo-redukčná. Z pomedzi všetkých je najnáročnejšia, najmä preto, že telo sa spoznáva s novým typom fungovania, s novou stravou a postupne začína nastávať ketóza.

Jedálniček obsahuje prevažne zeleninu a jedlá z Prodietixu, človek sa stravuje 4 až 6 krát denne. Keďže z dňa na deň  sa prechádza z bežnej stravy na bielkovinovú stravu, organizmus človeka sa rýchlo dostáva do ketózy a začína sa spaľovať podkožný tuk. Výsledky sú viditeľné, aj pri vyššej hmotnosti, už behom prvých 3 dní, max. 6 dní.

Obsah bežnej stravy v 1. fáze

Mimo jedál, ktoré sa nachádzajú v tejto fáze, je možné konzumovať aj niektoré druhy zeleniny, ktoré diéta povoľuje. Môžete ju jesť medzi jedlami z programu Prodietixu alebo ako prílohu k jedlám.

Prodietix a povolená zelenenia: špargľa, ľuľok, patizón, žerucha, artičok, kvaka, všetky druhy šalátu, všetky bylinky, sušená cibuľa, sušený cesnak, karfiol, cuketa, čakanka, reďkvičky, reďkev, uhorka, brokolica a iné. Presný zoznam povolenej zeleniny aj spolu so vzorovým jedálničkom nájdete TU.

POZOR!!! Gramáž všetkých potravín je uvedený v surovom stave.

2. Stabilizačná fáza

Určite ste si všimli, že váha sa na konci 1. fázy, už nepohyboval tak rapídne dole, ako to bolo v prvej fáze. Áno, je to tak, no nie je to však vaša chyba. Telo si, totiž, zvyklo na bielkovinovú diétu, strata sacharidov už pre neho neprestavuje taký šok, ako to bolo na začiatku, nepanikárte. Napriek tomu, že sa ručička váhy neposúva nadol, ketóza vo vašom tele stále prebieha.

Cieľom tejto fázy je opäť naštartovať ketózu. To sa deje tak, že ak telu dáme jedno jedlo, ktoré obsahuje sacharidy, znovu sa dostane do šoku, podobne, ako to bolo na začiatku v 1. fáze. Výsledkom je opäť rýchlejšie chudnutie.

Okrem toho, cieľom fázy je aj postupne pripravovať telo na návrat k bežnej strave, bez JOJO efektu. Preto, ak budete pociťovať veľký hlad, nepoľavte a siahnite po povolenej zelenine, ktorá je v tejto fáze obohatená o ďalšie druhy, ako je pór, kaleráb, paprika, rajčina, tekvica, avokádo.

Obsah bežnej stravy v 2. fáze

 1. fáza je, oproti predošlej, pohodovejšia. Stravujete sa presne podľa jedálnička v 1. fáze, ale do jedálnička sa pridávajú už aj jedlá, ktoré obsahujú nízky obsah sacharidov a tukov. Akýkoľvek chod, počas dňa, môžete nahradiť jedným bežným jedlom, ktoré diéta povoľuje, odporúča sa nahradiť večeru alebo obed. V praxi to znamená, že ak ste mali v prvej fáze 4 proteínové jedlá, potom z nich budú už len 3 proteínové jedlá a 1 bežné jedlo.

Povolené „bežné“ jedlá tvoria: 2 vajcia, 100 g teľacieho mäsa alebo chudého hovädzieho mäsa, 150 g kuracieho alebo morčacieho mäsa bež kože, 100 g chudej zveriny, 100 g hydinovej alebo hovädzej pečene, 150 gramov pstruha/zubáča/pleskáča, platesy, tresky a pod.

POZOR!!! Al ste si mysleli, že ak sa jedlá nachádzajú medzi povolenými jedlami a môžete ich vzájomne kombinovať, nie je to tak. Povolené jedlá majú tvoriť len základ normálneho jedla, ku ktorému si môžete dopriať povolenú zeleninu.

3. Fixačná fáza

Poslednou fázou je fixačná fáza, ktorá predstavuje medzistupeň medzi diétou a normálnym stravovaním sa. Rovnako ako predošlé fázy, aj táto je mimoriadne dôležitá, pretože je prekurzorom medzi stravovaním sa podľa Prodietixu a medzi vrátením sa k normálnemu stravovaniu sa. Jej nedodržiavanie alebo predčasné urýchlenie vedie k JOJO efektu. Takže, už to vydržte, za chvíľku ste vo vytúženom cieli.

Obsah bežnej stravy v 3. fáze

 1. fáza nadväzuje na predošlú fázu. Jete jedlá z Prodietixu tak, ako vo fáze 2, ale pridáva sa k nim ďalšie normálne jedlo. Počet normálnych jedál je teda už vyšší, presnejšie sú to 2 jedlá denne. Odporúča sa, jedlami na obed a večeru, nahradiť bežnými jedlami, ktoré 3. fáza povoľuje. Cieľom je tak zvýšiť množstvo prijatých sacharidov a tukov. Prijímate prevažne sacharidy v ryži, v zemiakoch, v strukovinách. Hoci po sacharidov, vaše telo priam prahne, nevrhnite sa na nich, pridávajte ich postupne a opatrne.
 • Povolené potraviny v 3. fáze sa rozrastajú o: nízkotučný tvaroh, tuniaka, lososa, cottage syr.
 • Povolená zelenina: mrkva, kukurica, hrášok, petržlen, cvikla.
 • Ku každému hlavnému jedlu, je možné pridať 2 lyžice celozrnnej ryže, 2 lyžice zemiakov, 2 lyžice šošovici/fazuli/hrachu/cíceru.
 • Novinkou je aj možnosť zjesť 1 lyžicu nepražených semienok a 100 g ovocia denne, ale banány, ďatle, figy, čerešne, višne, slivky, sušené ovocie a kandizované ovocie, je stále zakázané. Môžete siahnuť po jablku, hruške, marhule, broskyni, čučoriedok …

4. Pomyselná fáza

Už sme naznačili vyššie, že hoci program má 3 fázy, čo je aj pravda, poslednou fázou, ktorá by mala byť pre vás aktuálnou čo najdlhšie, je udržiavacia kúra. V podstate jete bežnú stravu, ale jedno hlavné jedlo počas dňa nahrádzate jedlom z Prodietixu. Táto fáza je čarovná v tom, že akékoľvek jedlo môžete nahradiť počas dňa a akýmkoľvek jedlom z programu. V tejto fáze nejde ani tak o obmedzovanie sa, ale o objavenie kľúču, ako jesť a nepribrať.

Najčastejšie chyby pri Prodietix diéte

 • Konzumácia alkoholu popri diétovaní
 • Nedodržiavanie prísunu bielkovín
 • Vynechávanie chodov a porcií
 • Predčasné ukončenie diéty
 • Dopĺňanie diétneho programu inými (nepovolenými) jedlami, najčastejšie pečivom
 • Osladzovanie jedál a nápojov cukrom alebo medom
 • Návrat k nesprávnym stravovacím návykom
 • Nedodržiavanie pitného režimu
 • V 3. fáze vysoký prísun sacharidov
[/su_list]

Skúsenosti a recenzie ľudí

Cena a balenie diétneho programu Prodietix

Každého človeka, ktorého nadchol program Prodietix, určite zaujíma najviac to, koľko stojí Prodietix. Pravdou je, že cena závisí od programu a najmä od dĺžky jednotlivého plánu, ktorý vám je pridelený.

Orientačné ceny programov Prodietix sú:

 • Program S na 10 dní stojí od 38 € (jete 4-krát denne) po 79 € (jete 6-krát denne), závisí od počtu porcií, počas dňa. Za celý balíček jedál, zaplatíte 149 €. Je to suma, za ktorú nakúpite jedlá na 30 dní, presnejšie ide o 90 porcií.
 • Program M na 10 dní stojí od 56 € po 90 €, v závislosti od denného počtu porcií. Balíček na jeden mesiac, teda 30 dní, stojí 195 € a obsahuje až 120 porcií.
 • Program L na 10 dní stojí od 77 € do 121 €. Za celý mesiac, teda 30 dní zaplatíte 267 € a získate 168 porcií jedla.

Vianoce s Prodietix

Neviete, čo darovať na Vianoce alebo na výročie, narodeniny či meniny, poprípade potrebujete schudnúť? Využite vianočnú akciu Prodietix a darujte svojim blízkym poukážku na nákup chutných jedál od Prodietix, s ktorými schudnete. To a ďalšie rôzne zľavy, nájdete na Prodietix.sk. Dokonca, k príležitosti Vianoc vyrába Prodiedix aj vianočný adventný kalendár, ktorý môžete darovať osobám, ktoré si strážia príjem kalórií.

Hotové a chutné Prodietix jedlá

Sortiment jedál z Prodietixu je skutočne široký. Nájdete tu rôzne zdravé dobrôtky, od výmyslu sveta. Zaujímavé sú tyčinky alebo vafle, ktoré sa predávajú v balení po 3 kusov, chuťovo sú úžasné a vyjdú vás oveľa lacnejšie, ako proteínové tyčinky.

Výhody jedál od Prodietix

Výhodou jedál je, že okrem toho, že chutia fantasticky, obsahujú bielkoviny, takmer žiadne sacharidy a minimum tuku. Navyše, na oficiálnej stránke prodietix.sk máte možnosť vidieť aj ako jedlá vyzerajú hotové a aj hodnotenie iných ľudí, ako sa im dané jedlo páčilo, resp. ako im chutilo. Energetická tabuľka jednotlivých jedál, rovnako ako aj recept na prípravu jedla, je tiež samozrejmosťou.

Jednou z najdôležitejších výhod jedál je cena. Všetky jedlá, okrem čokolády, stoja menej, ako 2 €. Dokonca, niektoré máte až na 3 dni (vafle, proteínové tyčinky …).

Kompletný sortiment jedál od Prodietix

 • Proteínové krémy a pudingy s príchuťou: čokoláda, vanilka, cappuccino, crème brûlée, karamel, marhule, jahody, banán, stracciatella, dulce de leche, lesné ovocie, tiramisa, tvarohovo-marhuľová príchuť, vaječný krém, ryžový puding
 • Proteínové ovsené kaše: obyčajná, s príchuťou javorového sirupu, jabĺk a škorice, čokoláda
 • Proteínové palacinky: klasické palacinky, palacinky s príchuťou jablka a karamelu, čokolády, vanilky, kokosu, citrónu,
 • Proteínové sladké pečivo: ide o zmesi, pomocou ktorých si dokážete pripraviť muffiny, napr. čokoládová zmes alebo jahodovo-malinová zmes. Nájdete tu aj hotové pečivo, ako je čokoládový a malinový koláč, perník, croissant
 • Proteínové smoothie a kokteily: malinovo-banánový, ananásovo-banánový, kivi-banánový,
 • Proteínové tyčinky: čokoládová, vanilková, kokosová, jahodová, lieskovo-oriešková, mandľovo-pistáciová, karamelovo-arašidová, malinová
 • Proteínové vafle: vanilkové, kávové, čokoládové,
 • Proteínové Müsli: karamelové, čokoládové, ovocné
 • Proteínové polievky: zeleninová, paradajková, šampiňónová, hydinová, cibuľová, špargľová, brokolicová, hrachová, thajská, polievka minestrone, pórová, tekvicová
 • Proteínové omelety: s bylinkami, šampiňónová, slaninková, syrová, omeleta s provensálskym korením, hríbiková, stredozemná, špargľová, paradajkovo-papriková
 • Proteínové zemiakové placky: zmes na prípravu tradičných zemiakových placiek
 • Proteínové pečené zemiaky: prášková zmes na prípravu nízko-sacharidových pečených zemiakov
 • Proteínové nugety: zmesi na vyhotovenie nugetiek s príchuťou šunka alebo kura
 • Proteínové cestoviny: fusilli, risoni, tagliatelle, čínske rezance
 • Proteínové slané pečivo: zmes na upečenie vysoko-proteínového chlebíku, cereálny chlieb, sucháre, syrové krutóny, paprikové krutóny, krekry,
 • Párky a klobásy: koktejlové párky, frankfurtské párky, fuet klobásky, chorizo klobásky
 • Proteínové pizza: nízkoenergetická zmes na prípravu pizze
 • Chipsy: BBQ chipsy a tortily s kuracou príchuťou
 • Nutrinella: je náhradou klasickej nutely, s tým rozdielom, že pri Nutrinelle, vzhľadom na vysoký obsah proteínov a znížený obsah sacharidov či tukov, nemusíte mať pri jedení výčitky svedomia.
 • Proteináda: je zdravšia náhrada klasickej čokolády
 • Teplé nápoje: ľadová káva, čokoláda, cappuccino, biela čokoláda
 • Studené nápoje: lesná zmes, ananás, grapefruit, pomaranč, exotické ovocie
 • Sladidlá: stévia v tabletkách lebo vo vrecúškach

Prodietix recepty

Neviete, ako pripraviť jedlá od Prodietix? Nemajte obavy. Príprava jedál je veľmi jednoduchá, intuitívna. Ak by sa však vyskytli nejaké problémy, na oficiálnej stránke nájdete ku každému balíčku jedla, recepty. Stačí len kliknúť na jedlo, ktoré sa chystáte pripraviť a celý postup aj s priloženou fotografiou hotového jedla, sa pred vami krásne zobrazí.

Tipy a triky, ako jednoduchšie zvládnuť Prodietix

 • Nápoje si môžete osladiť umelými a prírodnými sladidlami, ako je stévia a aspartam
 • Ak máte neutíchajúcu chuť na sladké, medzi jedlami Prodietix, nájdete aj sladké proteínové jedlá, ktoré obsahujú sladidlá
 • Pre pocit zasýtenie jedzte veľa nízko-kalorickej zeleniny, napr. zelený šalát
 • Pite minimálne 3 litre vody, ktorá vám urýchli metabolizmus a navyše vám dá pocit nasýtenia
 • Jedlá jedzte pomaly a pred každým jedlom a aj po jedle, vypite pohár čistej vody, budete sa tak cítiť plnší
 • Medzi jednotlivými jedlami si nechávajte približne rovnako dlhé časové rozostupy, napr. jedzte každé 3 hodiny
 • Nechoďte jesť hladní
 • Žujte žuvačky bez obsahu cukru
 • Používajte sladidlá namiesto cukru a medu

Prodietix diéta a ďalšie produkty

Prodietix sa stará o telo človeka komplexne, preto v jeho sortimente nájdete aj pomôcky, s ktorým si jednotlivé jedlá a nápoje môžete pripraviť. V ponuke nájdete napr. Shaker, s ktorým rýchlo rozmiešate práškové zmesi, kokteily, smoothie, polievky ….

Na to, aby ste mali prehľad o tom, koľko schudnete, ponúka ďalšie pomôcky, ako je krajčírsky meter a Prodietix Kaliper, nástroj, s ktorým sa meria podkožný tuk, tzv. merač tuku.

Ak máte pocit, že vám váha zastala a nejde dolu nech robíte čo chcete, môžete použiť Ketosafe blokátor sacharidov, ktorý tiež nájdete v sortimente Prodietixu.

No a na záver, všetky jedlá, ktoré máte od Prodietixu doma, si môžete uložiť do šikovného zakladača jedál od Prodietix.

Najčastejšie otázky o Prodietixe

Čo je to Prodietix?

Prodietix je stravovací program, pomocou ktorého je možné schudnúť z rizikových partií, ako je zadok, stehná a brucho, bez straty svalstva. Princípom a cestou, k takémuto chudnutiu je nahradiť sacharidy a tuky v strave, jedlami od Prodietix, ktoré sú tvorené bielkovinami. Ide o tzv. bielkovinové jedlá, preto sa Prodietix nazýva aj ako ketónová alebo proteínová diéta.

Aká je cena Prodietixu?

Cena Prodietixu závisí od porcií, ktoré za deň jete a od dĺžky trvania programu. Najlacnejší program stojí menej ako 40 €. Cena jedného jedla je menej ako 2 €.

Ako funguje garancia vrátenia peňazí za Prodietix?

Objednali ste si jedlo, ktoré Vám nechutí a v balíčku máte ešte ďalšie 3 takéto jedlá? Nemajte obavy, nemusíte to zjesť na silu a nemusíte to ani vyhodiť. Výhodou Prodietixu je, že ak máte balíčky, ktoré ste neotvorili, do 30 dní ich môžete vrátiť alebo vymeniť za iné jedlo.

Ako zistím, ktorý plán z Prodietixu je pre mňa ideálny?

Na zostavenie jedálnička slúži online kalkulačka, ktorá na základe výpočtu vášho BMI, automaticky vygeneruje program. Online kalkulačku Prodietix nájdete na oficiálnej stránke.

Môžem dodržiavať plán Prodietix, ak beriem antibiotiká?

Závisí od toho, aké antibiotiká to sú. Ak ste prechladnutí a máte len ľahké ochorenie, potom môžete dodržiavať plán Prodietix a zároveň užívať aj antibiotiká. Ak však máte zápalové ochorenie = chrípku, prechladnutie, zápal horných dýchacích ciest, potom je lepšie prerušiť diétu a po vyzdravení sa k nej vrátiť nasledovným spôsobom: Po chorobe, prvé 3 dni dodržujte plán stravovania z 1. fázy a po nich pokračujte tam, kde ste s diétou prestali.

Môžem popri Prodietix piť alkohol?

Nemali by ste, pretože alkohol obsahuje množstvo prázdnych kalórií. Ak si dáte alkohol, stratí sa účinok Prodietix a môže to viesť k JOJO efektu. Avšak, ak si jeden večer, dáte 1 až 2 poháre suchého vína, diétu by to nemalo narušiť.

Môžu Prodietix držať aj tehotné ženy?

Jedlá z Prodietixu je možné konzumovať aj počas tehotenstva, ale v tomto čase potrebuje žena sacharidy, dokonca viac ako inokedy. Preto, namiesto jedného jedla, napr. večere, si môžete pripraviť jedlo z Prodietix, ale dodržiavať stravovací plán, sa v tehotenstve neodporúča.

Ako schudnúť a nepribrať späť?

Schudnúť je jedna náročná vec, ale po nej nasleduje ďalšia a tou je, udržať si svoju vysnívanú váhu, čo najdlhšie. S Prodietixom to až také náročné nebude. Na udržanie si zhodených kilogramov, vám stačí, denne, nahradiť jedno bežné jedlo, jedlom z Prodietixu. Najlepšie obed alebo večeru.

Čo je lepšie, Prodietix alebo KetoMix?

Oba programy sa javia ako vysoko účinné, teda ťažko povedať, ktorý z nich je lepší. Avšak, KetoMix disponuje väčším množstvom pozitívnych recenzií od užívateľov a pre svojich verných klientov má pripravený aj vernostný program, prostredníctvom ktorého zákazník zbiera body, získava zľavy a využíva ďalšie výhody KetoMix.

Mimo toho, jedna porcia jedla od KetoMix vychádza o niečo lacnejšie, ako z Prodietixu. KetoMix má vo svojom jedálničku aj väčší sortiment výživových doplnkov na podporu chudnutia (napr. kolagén s kyselinou hyalurónovou, L-Carnitín, Multivitamínový komplex, Detox tabletky na ochranu pečene, rôzne chudnúce zmesi a aj instantnú kávu).

Záverečné hodnotenie

Prodietix je prijateľný spôsob, ako nehladovať a schudnúť. Nečakajte, pokým vás vaša váha začne obmedzovať a vyskúšajte ho, alebo skúste KetoMix, s ktorým schudlo už niekoľko tisíc žien, určite to neoľutujete.

Nečakajte na novoročné predsavzatia a nezačnite chudnúť po novom roku, začnite už teraz. Ochutnajte zvýhodnené akciové balíčky Prodietix alebo si rovno objednajte akciový balíček od KetoMix. Slúžia na zoznámenie sa a ochutnanie jedál z diétnych programov a môžu byť aj ideálnym darčekom pre vašu polovičku, napr. aj na Vianoce.

Zdroje:

https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/prodietix-skusenosti/

https://www.prodietix.sk/

Aktuálne skóre
[Celkovol: 2 Priemerne: 5]

Najlepšie a účinné diety na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
KetoMix
Ketomix stravovanie na 2 týždne

⚖️ - chudnutie od 2kg do 14kg
⏰ - od 1 do 14 týždňov
💰 - od 54 eur do 210 eur
ano 5 hviezdičiek
KetoDiet
2 týždenný balíček basic 2 ketodiet

⚖️ - chudnutie od 6kg do 12kg
⏰ - od 6 do 12 týždňov
💰 - od 110 eur do 204 eur
ano 5 hviezdičiek
KetoFit
ketofit 2 týždne

⚖️ - chudnutie od 3kg do 15kg
⏰ - od 1 do 9 týždňov
💰 - od 54 eur do 190,3 eur
ano 5 hviezdičiek
ProfiDiet
profidiet recenzia

⚖️ - chudnutie od 2kg do 16kg
⏰ - od 2 do 14 týždňov
💰 - od 51 eur do 219,9 eur
ano 4 hviezdičky
MyKeto

⚖️ - chudnutie od 2kg do 14kg
⏰ - od 1 do 12 týždňov
💰 - od 54 eur do 210 eur
ano 4 hviezdičky
Prodietix
dieta prodietix s

⚖️ - chudnutie od 2kg do 14kg
⏰ - od 1 do 14 týždňov
💰 - od 54 eur do 210 eur
ano 4 hviezdičky

2 komentáre

 1. SilviaBar 20. júla 2018
 2. Lyna 18. októbra 2018

Napíš nám svoj názor