prolesan pure cena

Prolesan Pure – urobte si názor sami

Posledná aktuálizácia prebehla 18. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Dnes si zoberieme na paškál výživový doplnok na podporu chudnutia Prolesan Pure. Ide o zaujímavý produkt, no nie pre jeho kvalitné zloženie, alebo pre jeho „nadprirodzenú“ účinnosť, ale preto, že zrejme patrí medzi ďalšie pofidérne výživové produkty. To, či je to naozaj pravda, alebo sú to len „klebety“  vám objasníme v tejto recenzii.

Čo je to Prolesan Pure?

 Prolesan Pure je výživový doplnok, ktorý sa skladá len z prírodných zložiek.  To, o aké konkrétne zložky a ich množstvo ide, žiaľ s presnosťou povedať nevieme. Udáva sa, že obsahuje extrakt z Tamarínu indického, zo zelenej káva a z Schizandry čínskej. Podporuje spaľovanie tuku tak, že urýchľuje metabolizmus a telo zbavuje rôznych škodlivín. Už behom jedného mesiaca sľubuje schudnutie niekoľko kilogramov.

Je určený na dlhodobé používanie, dávkuje sa 2 x denne 1 tabletka, je dostupný bez lekárskeho predpisu, no dá sa kúpiť len na oficiálnej stránke predajcu alebo na zahraničných stránkach.

Zloženie Prolesanu Pure

Niektoré produkty, medzi nimi aj Proleasn Pure, strácajú na dôveryhodnosti hneď pri zložení. Dôvodom je to, že presné množstvá a aj obsah zložiek v Prolesan Pure, sa na viacerých internetových stránkach nestotožňuje.

 Na oficiálnej stránke predajcu sú uvedené len 3 zložky, ktoré sa nachádzajú v Prolesane a na iných stránkach je zloženie obohatené o ďalšie zložky. My sme vychádzali z oboch variantoch a preto v stručnosti opisujeme všetky zložky, ktoré by mali byť súčasťou Prolesanu. Nič to však nemení na fakte, že aj keby bol produkt zložený zo všetkých tých zložiek, určite nespôsobuje úbytok hmotnosti 14 kg za necelý mesiac, ako deklaruje výrobca.

Podotýkame, že množstvo jednotlivých zložiek v produkte, sme nenašli, čo je informácia, ktorá by mala byť verejne a podľa zákona, zverejnená a okrem zložiek, ktoré sme charakterizovali, sa uvádza, že Prolesan Pure obsahuje ďalšie látky, ktoré to však sú, sme sa nedozvedeli.

Oficiálna stránka uvádza nasledovné zloženie:

 • Tamarínd indický inak povedané Garcinia Cambogia – je strom, ktorý je pôvodom z Indie a ktorý sa využíva v kozmetike, ale aj v oblasti výživových produktov. Presnejšie povedané, jeho plod, ktorý sa nazýva „tamarind“ a pripomína malé tekvičky. Výťažok z neho sa, pre bohatý obsah živín, považuje za silný antioxidant, zlepšuje fyzický výkon a má pozitívne vplyv na zažívacie problémy, na problémy s črevami. V rámci chudnutia prispieva k lepšiemu a pravidelnému vyprázdňovaniu, zlepšuje trávenie znižuje chuť do jedla.
 • Zelená kávaje klasická káva, ktorú denne pijeme, s tým rozdielom, že nie je ešte upražená a preto je jej farba zelená. Hoci neboli jednoznačne preukázané jej účinky v oblasti chudnutia, neboli ani definitívne vyvrátené. Káva obsahuje Kyselinu Chlorogénovú, ktorá pomáha znižovať ukladanie jednoduchých cukrov, čo znižuje telesný tuk.
  Štúdie naznačili, že najmä užívanie zelenej kávy na lačno, prispieva k zlepšeniu hladiny cukru v krvi, reguluje krvný tlak a prispieva aj k rýchlejšiemu metabolizmu, či spaľovaniu tuku
Zelená káva sa stále propaguje, ako veľmi populárny výživový doplnok na podporu chudnutia.

 • Schizandra čínska – je rastlina, liana, ktorá produkuje krvavočervené bobule, ktoré rastú v strapoch. Svojim vzhľadom sa veľmi podobá našej ríbezle. Používa sa v tradičnej čínskej medicíne, pretože sa predpokladá, že má mnoho pozitívnych účinkov. Používa sa, ako podporná liečba pri kašli, astme, chrípke, pri hnačkách, pri tráviacich problémoch, pri inzulínovej rezistencii a pod.

Iné stránky uvádzajú aj:

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

 • Extrakt z malín – pri tejto zložke nevieme s určitosťou povedať o aké maliny ide, Možno sa tým myslia plody Schizandry čínskej a možno nie. Každopádne, pri tejto látke je na jednej z oficiálnych stránok spomenuté, že sa podieľa na regulácii hladiny polypeptidov, ktoré sú súčasťou každej bunky a bez nich by nemohol človek fungovať.
 • Extrakt zo žihľavy Indie – znovu nevieme, o akú rastlinu presne ide. Pri jej popise sa nachádzajú účinky, ako je podpora tvorby enzýmu CA-adenylátcykláza, ktorý podoruje rast svalov a spaľovanie tuku.

prolesan pure zloženie

Účinky Prolesanu Pure

Kombinácia zložiek, ktorá sa nachádza v tabletkách, má podľa výrobcu, zvyšovať produkciu enzýmu AC, teda adenylátcyklázu. Práve tá, podporuje tvorbu ďalších enzýmov, ktoré sa spolupodieľajú na tvorbu svalovej hmoty. Nárast svalovej hmoty, potom vedie k zvýšenému spaľovaniu tuku. Áno, ono to naozaj tak funguje, že čím viac svalov máte, tým vám spaľuje rýchlejšie, ale …  Je nutné poznamenať, že na to, aby sa svalová hmota tvorila, je potrebné posilňovanie svalov a samozrejme, neprejedanie sa. 

Enzým AC premieňa kyselinu adenzíntrifosfátovú na cyklický adenozínmnonofosfát, v skratke na CAMP. Ten reguluje spotrebovanie tuku v bunkách podobným spôsobom, ako sa spracúva cukor. Namiesto cukru však dochádza aj k spaľovaniu tuku vo forme energie, ktorá je nevyhnutná pre bunkovú prácu.

Medzi ďalšie účinky, ktoré uvádza jedna z oficiálnych stránok Prolesanu, patrí aj:

 • Blokácia syntézy tukov v hlbokom tkanive
 • Stimulácia štítnej žľazy k produkcii hormónov
 • Účinky v oblasti termogenézy
 • Zníženie tukových zásob tak, že tuk sa premieňa na energiu, ktorá je spotrebovaná bunkami

Pre koho je Prolesan Pure určený a pre koho nie?

Na stránkach, ktoré sa venujú Prolesanu Pure, sme jednoznačnú odpoveď na otázku, pre koho je určený a pre koho nie, nenašli. Čo sa však týka chudnutia, zrejme nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov a ani pre tehotné a dojčiace ženy. Vyhýbať by sa mu mali aj osoby, ktoré majú alergiu na niektorú zo zložiek, ktoré tabletky obsahujú.

 Ak Prolesan naozaj obsahuje zelenú kávu, zrejme sa v ňom nachádza aj kofeín preto by sme ho neodporúčali užívať ani osobám, ktoré majú kolísavý krvný tlak alebo majú problémy so srdcom či trpia inými kardiovaskulárnymi ochoreniami.

V prípade, že spôsobuje úbytok hmotnosti až cez 10 kg za mesiac, potom Prolesan neodporúčame ani osobám, ktoré majú normálnu hodnotu BMI.

Dávkovanie a užívanie Prolesanu Pure

Na oficiálnej stránke Prolesanu, sa dávkovanie a užívanie nedozviete. Na stránke nie je ani zmienka o tom, ako sa má užívať a to, či je to napísané na etikete, povedať nevieme, pretože na internete sme nenašli žiadny iný pohľad na etiketu produktu, okrem prednej strany. Dokonca, aj na tej sú základné informácie zobrazené tak, aby sa z nich nedalo nič vyčítať, možno nie je napísaná ani v slovenskom  jazyku.

Napokon sme dávkovanie našli na stránke, ktorá sa javí ako oficiálna tiež, ale vzhľadom na http adresu, ktorá obsahuje rôzne hieroglyfy, ťažko povedať, či ide o dôveryhodný zdroj. Podľa nej, sa tabletky majú užívať nasledovne:

 2 x denne: 1 tabletku ráno na lačno, približne 30 min. pred raňajkami a 1 večer, tiež približne 30 min. pred večerou.  Pilulky zapite dostatočným množstvom vody.

Namiesto užitia pred večerou, môžete tabletku užiť aj po cvičení a v prípade mužov, ktorí majú vyššiu nadváhu, sa môžu tabletky dávkovať v množstve 3 x denne 1 tabletka, s minimálnym odstupom času 4 hodiny.

Prolesan sa má užívať po dobu 6-tich mesiacov, potom nasleduje 2 mesačná pauza a znovu užívanie Prolesanu.

S Prolesanom schudnete 14 kg za 28 dní?!

Je to vôbec možné, schudnúť 14 kg za mesiac? Veď aj ľudia, v relácii „Extrémne premeny“, potrebujú minimálne 2 mesiace na to, aby schudli 14 kg, a aj to len preto, že prvé zhodené kilogramy sú tvorené vodou.

 Na druhej strane, aj keby to bolo možné, určite to nie je zdravé a určite by to muselo byť pod dohľadom odborníkov a po mnohých lekárskych vyšetreniach.  Preto, so zdravým sedliackym rozumom, 14 kg, jedením výživového doplnku, za 28 dní, len sotva schudnete.

Na jednej zo zahraničných stránok o Prolesan Pure sa uvádza, že tabletky je nutné užívať minimálne pol roka, potom si máte dať 60 dní pauzu a znovu užívať. Ak však správne počítame a Prolesan naozaj funguje tak, že s ním schudnete veľké množstvo kilogramov za krátky čas, možno hrozí, že za pol roka z vás zostane len kosť a koža.

prolesan pure v lekárni

Aké je balenie Prolesanu Pure?

Z internetových stránkach a z fotografií, sme nedokázali vydedukovať, či Prolesan sa vyrába vo forme kapsúl, tabletiek alebo toboliek. V recenzii sa stále skloňuje slovo tabletky, tak predpokladáme, že ide o tabletovú formu.

Tabletky sú umiestnené v plastovej fľaštičke, ktorá má uzatvárateľné veko na šrób. Etiketa je ladená do bielo-tyrkysovo-fialovej farby. Nachádza sa na nej názov tabletiek, výrobca a ďalšie informácie. To, o aké informácie však ide, povedať nevieme, nakoľko etiketa nie je na oficiálnej a ani inej stránke čitateľne zobrazená.

Pravdepodobne existujú 2 varianty balenia Prolesan Pure a to balenie s počtom 30 kusov tabletiek a 60, pretože, hoci oficiálny výrobca udáva len jedno balenie, s 30-timi kusmi, našli sme aj so 60-timi.

Aká je cena Prolesanu Pure?

Cena tabletiek závisí od balenia, pričom dvojnásobné balenie je drahšie len o 8 €, čo je naozaj skvelá akcia, ak samozrejme, ide o kvalitný a overený produkt.

Cenová ponuka Prolesan Pure:

 • Prolesan Pure 30 kusové balenie stojí 39 €
 • Prolesan Pure 60 kusové balenie stojí 47 €

Pri tomto bode sa na chvíľku zastavíme. Je dôležité poznamenať, že na oficiálnej stránke sa udáva, že pôvodná cena Prolesanu je 78 €, ale momentálne prebieha 50-tná zľava. Znamená to, že si môžete produkt zakúpiť za cenu, ktorú sme uviedli vyššie, 39 € za 30 kusové balenie. Žeby chcel výrobca, touto akciou, až tak pomôcť svojim zákazníkom, že si dovolí stratiť 39 €? Určite nie, navyše, ak je taký perfektný, ako sa reprezentuje, ľudia by ho určite kupovali aj za 78 €. Preto s najväčšou pravdepodobnosťou ide len o reklamný trik = pri výraznej zľave majú ľudia pohnútky produkt kúpiť, i keď aj tak predražený.

Ako objednať Prolesan Pure?

 Hoci nejde o relevantný produkt a ani výrobcu, Prolesan Pure si môžete objednať bežným spôsobom Stačí sa prerolovať dole na oficiálnu stránku predajcu a vyplniť informácie ohľadne vašej adresy. Na vašu mailovú adresu obdržíte potvrdzujúci mail a zásielka poputuje rovno k vám. Ak neudáte mail, len telefónne číslo, objednávku potvrdíte telefonicky.

Buďte však opatrní, to ako zaplatíte, akým spôsobom vám bude doručený Prolesan, nie je  jednoznačne známe, nakoľko celé obchodné podmienky sú v cudzom jazyku, v angličtine. No a napriek tomu, že si text preložíte do angličtiny, údaje, koľko stojí poštovné, aká ja cena dobierky a pod., nikde nenájdete .

Vaše skúsenosti a recenzie s Prolesanom Pure

Na oficiálnej stránke predajcu a aj na stránkach, ktoré vo veľkom propagujú Prolesan Pure, nájdete, pochopiteľne, len pozitívne informácie a recenzie, ale sú naozaj pravdivé? My sme sa pozreli na diskusné fóra, čo si o Prolesan Pure myslia bežný ľudia a aké s ním majú skúsenosti.  Vôbec nás neprekvapilo, že nefunguje.  Dokonca, ste písali, a nebolo vás málo, že ste s ním, namiesto schudnutia, pribrali. Samozrejme, že aj to je možné. Sú totiž ľudia, ktorí mylne chápu výživový doplnok, ako spôsob, ktorý im dovoľuje viac jesť, namiesto toho, aby sa hýbali. V diskusných fórach sme však pri Prolesane spozorovali, že pribrali aj tí, ktorí si poctivo upravili jedálniček a športovali.

Na fórach sme našli aj rôzne odkazy na stránky, v ktorých sa jasne uvádza, že Prolesan Pure je podvodným produktom. Ako je to naozaj, vie však len samotný výrobca alebo predajca.

Galéria produktu

Hodnotenie Prolesanu Pure

Ak by sme mali oznámkovať Prolesan Pure, zrejme by lepšiu známku, ako 4 nedostal.  Dôvodom je absencia informácii, neznámy výrobca, vymyslené recenzie, nejasné zloženie a aj vysoká cena.  Napokon, ťažko možno vyhodnotiť takýto produkt za bezpečný, i keď by naozaj fungoval a človek by s ním schudol, keďže chýba certifikát od Úradu verejného zdravotníctva SR. Napriek tomu, možno vás oslovil a chcete ho vyskúšať. V tom prípade však buďte opatrní.

Pre tých, ktorí hľadajú riadne schválený a certifikovaný doplnok výživy na podporu chudnutia, dávame do povedomia tabletky Fykotín, ktorý potláča chuť do jedla, alebo eSlim, ktorý podporuje črevnú mikroflóru, lepšie trávenie a rýchlejšie chudnutie.

Výhody a nevýhody Prolesanu Pure

Niektoré informácie, ktoré sa týkajú Prolesan Pure, nie sú jasne deklarované a teda nemožno s určitosťou povedať, či sú pravdivé. Práve z toho dôvodu, sme pri niektorých výhodách a nevýhodách uviedli aj otáznik, napr. za výhodu považujeme, že je vyrobený čisto z prírodných látok, no neviem s určitosťou povedať, či je Prolesan Pure naozaj zložený z toho čo uvádza na oficiálnej stránke, keďže v porovnaní s inými stránkami, je jeho zloženie v rozpore.

Výhody Prolesan Pureň

Nevýhody Prolesan Pure

 • Vysoká cena
 • Obsahuje kofeín?
 • Chýbajú certifikáty
 • Chýbajú základné informácie o Prolesan Pure (neznámy výrobca, právne podmienky v cudzom jazyku, množstvo jednotlivých látok v produkte)
 • Mnoho negatívnych recenzií
 • Chýba zaradenie a hodnotenie Prolesan Pure na heureka.sk
 • Pravdivosť fotografií a recenzií ľudí na oficiálnych stránkach je diskutabilná

Vedľajšie účinky, kontraindikácie a interakcie s inými liekmi

Prolesan Pure je výživový doplnok, ktorý podporuje chudnutie, s obsahom kofeínu, preto sme nasledovné informácie vydedukovali z dostupných zdrojov. Dedukciu sme urobili len preto, že konkrétne informácie, ktoré hovoria o vedľajších účinkoch, kontraindikáciách a interakciách, sme nenašli.

Kontraindikácie

 • vek do 18 rokov,
 • tehotenstvo a dojčenie,
 • alergia,
 • vysoký krvný tlak,
 • ochorenia srdcovocievneho ústrojenstva,
 • poruchy hormonálnej činnosti.

Vedľajšie účinky

 • alergická reakcia na niektorú zo zložiek v prípravku,
 • možné búšenie srdca, vplyvom kofeínu.

Interakcie s inými liekmi

 • lieky na vysoký krvný tlak,
 • lieky na kardiovaskulárny systém,
 • hormonálne lieky.

Upozornenie a odporučenie

Prolesan Pure je výživový doplnok, ktorý nie je určený pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Nenahrádza pestrú a rozmanitú stravu a ani zdravý životný štýl.

Skladujte ho na suchom a tmavom mieste, mimo dosah malých detí.

Rešpektujte dávkovanie a maximálnu dennú dávku 2 tabletky (u obéznejších mužov 3 tabletky), neprekračujte.

Ak zabudnete užiť Prolesan, nenahrádzajte túto dávku a pokračujte v užívaní tak, ako by ste ho užili.

V prípade, že sa u vás objavia nejaké negatívne účinky, ktoré by mohli súvisieť s Prolesanom, okamžite ho prestaňte užívať a navštívte lekára.

Prolesan Pure, pravdepodobne nie je schválený ani Ústavom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, teda aspoň sme túto informáciu nikde nenašli, jeho predaj na území Slovenska je nelegálny a preto sa nepokladá za bezpečný produkt. Odporúčame preto, namiesto neho, užívať iný, riadne certifikovaný produkt.

Možno, že Prolesan vás zaujal a radi by ste ho vyskúšali. V tom prípade, vám odporúčame si okamžite prečítať etiketu na ňom. I keď nemusí byť pravdivá, niekedy môže obsahovať informácie, vďaka ktorým jednoznačne zistíte, že niečo s ním nie je v poriadku.

Vaše otázky o Prolesan Pure

Okolo Prolesanu Pure je mnoho nezodpovedaných otázok, na ktoré možno ani neexistujú jednoznačné odpovede. Každopádne, na vaše otázky sme odpovedali primerane, v závislosti od toho, čo sme o Prolesan Pure zistili.

Čo je Prolesan Pure?

Prolesan pure sú tabletky na chudnutie (výživový doplnok), ktoré sľubujú enormne vysoký úbytok hmotnosti za krátku dobu. Je vyrobený z prírodných zdrojov, má tabletkovú formu a predáva sa v baleniach po 30 a 60 kusov.

Kto vyrába Prolesan Pure?

Na oficiálnej stránke Prolesan Pure nie je zmienený výrobca. Avšak, na etikete sa nachádza názov Merver. Hľadali sme na internete, čo je to za firmu, ale žiadnu firmu, s týmto názvom, sme nenašli, dokonca ani distribútora. Tak, kto potom stojí za týmto vynálezom?

Na stránke sa udáva, že za zloženie a účinnosť produktu zodpovedá akýsi biológ Marek A. Štěpánek, no osoba s týmto menom nemá žiadny záznam o nejakej vedeckej činnosti a už tobôž nie o prestížnej vedeckej činnosti, ktorá objavila revolučný produkt na chudnutie. Pravdepodobne je meno vymyslené a fotka, ktorá sprevádza toto meno, je zrejme len náhodne vytvorená postava človeka, šikovným PC programom.

Pre koho je Prolesan určený?

Žiaľ, túto informáciu sme nikde nenašli. Možno, že sa nachádza na etikete, ktorá je, prostredníctvom internetu nečitateľná. Ak však ide o produkt, ktorý spaľuje tuky, je určený pre dospelé osoby nad 18 rokov, ktoré chcú a potrebujú pomôcť schudnúť. Každopádne, ak patríte aj vy medzi nich, určite si zakúpte overený produkt a nie taký, o ktorom vieme len to, že sa pomocou neho odbúrava podkožný tuk.

Čo obsahuje Prolesan Pure?

To, čo sa nachádza v tabletkách Prolesan Pure nie je úplne jednoznačné. Na oficiálnej stránke sa nachádza iné zloženie, ako na stránkach, ktoré propagujú predaj produktu. Znamená to, že existujú 2 odlišné verzie zloženia:

 • V prvej sa udáva, že Prolesan Pure sa skladá z extraktu Tamaríndu indického, z extraktu zelenej kávy a z extraktu Schizandry čínskej
 • V druhej verzii je zloženie nasledovné: Garcinia Cambogia (Tamarind indický), zelená káva, kyselina chlorogénová (látka, ktorá sa nachádza v zelenej káve), extrakt z malín, extrakt zo žihľavy z Indie

Podotýkame, že pri oboch variantoch chýba množstvo použitých látok.

Ako sa dávkuje a užíva Prolesan Pure?

Udáva sa, že Prolesan Pure sa užíva 2 x za deň, v množstve 1 tabletka. Ráno, na lačno, asi 30 min. pred raňajkami a večer, 30 min. pred večerou alebo po cvičení, s dostatočným prísunom vody. Užívať sa má pol roka, po ktorých nasleduje 60 dňová pauza, po ktorej sa znovu pokračuje v užívaní Prolesanu.

Pri mužoch, ktorí majú vyššiu nadváhu sa môže Prolesan Pure dávkovať v množstve 3 kapsule denne, s odstupom času 4 hodiny.

Koľko stojí Prolesan Pure?

Prolesan Pure sa predáva v 2 variantoch, ktoré sa od seba odlišujú počtom tabletiek. Od toho, koľko tabletiek sa v balení nachádza, sa odvíja aj cena:

 • 30 ks balenie Prolesanu Pure = 39 €
 • 60 ks balenie Prolesanu Pure = 47 €

Ako dlho mi vydrží jedno balenie Prolesan Pure?

Pri optimálnom užívaní tabletiek, 2 x denne 1 tabletka, vám 30 ks balenie Prolesanu Pure vydrží 15 dní a 60 ks balenie, 30 dní.

Kedy pocítim prvé účinky Prolesan Pure?

Výrobca dobu účinku neuvádza. Predpokladáme však, že ak by ste mali s produktom schudnúť, za mesiac, až 14 kg, tak potom účinky by ste mali pocítiť behom pár dní, ale či naozaj…

Kde sa dá kúpiť Prolesan Pure?

Prolesan Pure je možné kúpiť na oficiálnej stránke predajcu alebo na niektorej stránke, ktorá produkt propaguje.

Je Prolesan Pure dostupný v lekárni?

Nie nie je. Prolesan Pure si môžete kúpiť len formou internetu a aj to len na vyhradených miestach. Dokonca, Prolesan Pure, nie je možné zakúpiť, ani v online lekárni.

Je možné Prolesan Pure kombinovať s inými výživovými doplnkami?

Pravdepodobne nie, i keď nevieme, čo presne obsahuje. Ak však berieme do úvahy, že naozaj ide o výživový doplnok, nemal by sa kombinovať s podobnými výživovými doplnkami. Telo človeka, totiž nie je schopné vstrebať veľké množstvo živín, preto by mohlo vzniknúť to, že namiesto posilnenia účinku, sa budú účinky, v tom lepšom prípade, navzájom negovať a v tom horšom, môže ísť o negatívne účinky.

Má alkohol negatívny vplyv na účinok Prolesan Pure?

Aj k tejto otázke sa nám vyjadruje ťažko, pretože nevieme čo je Prolesan Pure zač. Chýbajú základné údaje o ňom, no napriek tomu, alkohol negatívne vplýva na chudnutie a to určite aj vtedy, ak konzumujete výživové doplnky. Preto nekombinujte alkohol s Prolesanom Pure a ani s inými výživovými doplnkami.

Je Prolesan Pure bezpečný?

Podľa nášho názoru nie a i keď môže ísť o dobrý produkt, okolo neho je veľa nejasností, ktoré vyvolávajú rad nezodpovedaných otázok a mnoho pochybností.

Ako funguje garancia vrátenia peňazí?

Predajca sľubuje vrátenie peňazí za každé nenačaté (neotvorené a neporušené) balenie Prolesanu produkt, ale podľa vašich skúseností, na modrykonik.sk, garancia vrátenia peňazí nefunguje. Na oficiálnej stránke sa udáva, že reklamáciu je možné podať telefonicky, ale kde potom zaslať tabletky je otázne. Snažili sme sa vypátrať nejakú adresu, ale nič sme nenašli.

Použité zdroje

 

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor