raspberry ketone

Raspberry Ketone

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Raspberry Ketone – príchuť malín pri chudnutí

Trápite sa chudnutím a dochádzam vám trpezlivosť? Už vás nebaví stále strážiť každé jedno sústo, aby ste nepresiahli stanovený denný príjem? No a aby toho nebolo málo, nedostatok jedla vo vás vyvoláva apatiu a zlú náladu? Už niekoľkokrát ste si dokonca povedali, že kašlete na to? Je tu jedna možnosť, ako si pri efektívnom chudnutí dopomôcť. Môže vám pri tom poslúžiť prípravok s názvom Raspberry Ketone.

Tento produkt bol uvedený na trh a  najviac spopularizovaný už v Amerike . Dokonca sa tak udialo prostredníctvom televíznej show s názvom Doctor OZ TV Show. Toto predvedenie produktu v danej relácii malo za následok, že sa široká verejnosť o jeho účinkoch dozvedela a Raspberry Ketone sa stal prostriedkom na chudnutie u mnohých ľudí na celom svete.

A ak ešte stále máte o Raspberry Ketone nejaké pochybnosti, možno vás presvedčí fakt, že bol schválený Úradom verejného zdravotníctva, a teda istou úrovňou kvality určite disponuje.

Je však otázne, či skutočne funguje a či nejde len o zavádzajúci produkt. Viac sa dočítate v našej recenzii.

Charakteristika

Je známe, že počas chudnutia, alebo celkovo pri snahe nenabrať na váhe nadbytočné kilá, je potrebné dodržiavať jednu dôležitú zásadu. A to tú, že denný energetický príjem v potrave by mal byť nižší ako je energetický výdaj. To znamená, že hoci by sme do tela mali dostať dostatok živín a potrebných látok pre energiu, stále by malo byť dostatok pohybu, pri ktorom by sme energiu spotrebovali, aby sa nám neukladala vo forme tukov.

Celý tento postup zlepší váš metabolizmus.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

  • Zelený čaj  400 mg
  • Kofein 200 mg
  • Citrus aurantium 400 mg
  • L-Karnitín 230 mg
  • Chilli 40 mg
  • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Raspberry Ketone prípravok spočíva na báze prírodného enzýmu, pochádzajúceho z výťažku malín. Nazýva sa malinový ketón. Zistil sa jeho súvis s hladinou adiponektínu v tele.

Aby ste tomu rozumeli, adiponektín je hormón, ktorý zabezpečuje chod metabolizmu a podieľa sa tiež na regulácii cukru v krvi a rozkladu mastných kyselín. Výskumami sa preukázal vzťah medzi adiponektínom a telesným tukom. Konkrétne sa ukázalo, že čím je v tele vyššia hladina adiponektínu, tým je nižšia hladina telesného tuku.

To znamená, že užívaním Raspberry Ketone produktu sa znižuje hladina telesného tuku.  

Zloženie

raspberry ketone produkt

Raspberry Ketone obsahuje zložky ako sú chróm, ktorý pomáha regulovať hladinu cukru v krvi, tiež výťažok zo zeleného čaju, no a čo je najdôležitejšie a najviac zastúpené je extrakt z malín. Tie obsahujú veľké množstvo antioxidantov pomáhajúcich vyplavovať z tela škodliviny, a pomáhajúcich chudnúť. 

Účinky

Medzi účinky Raspberry Ketone na chudnutie sa radí:

  • najmä to, že napomáha spaľovaniu tukov a cukrov v tele
  • potlačuje chuť do jedla, preto prestanete jesť len tak, od nudy
  • vzhľadom k tomu, že zlepší metabolizmus a nabudí ho, budete sa cítiť lepšie a nabitý energiou
  • no a tiež spomaľuje uvoľňovanie cukrov do krvného obehu 

Cena

Cena za Raspberry Ketone sa pohybuje približne do 30€. Ide o mesačnú dávku, ktorá sľubuje schudnutie až o 14 kíl. Na produkt sa ale vzťahuje záruka a je možné ho vrátiť, ak s ním nebudete spokojný, alebo ak neschudnete daný váhový limit.

Podozrivá stránka

Produkt si môžete objednať na tejto stránke. Musíme konštatovať, že vyzerá veľmi podozrivo . Vôbec nepôsobí dôveryhodne a ukazuje príbehy ľudí, ktorí pravdepodobne nemajú potuchy, že sa na ich stránke nachádzajú. Očividne sú to Američania, pod ich fotkami sú však slovenské mená. Sľubuje výborné výsledky za krátky čas. Ak to nejaká stránka konštatuje, šanca, že ide o klamlivý produkt je takmer 100%. Nie je teda podozrivá iba stránka, ale aj produkt.

Užívanie

Prečo by ste si mali zakúpiť práve tento produkt? Odpoveď je jednoduchá. Ak by ste malinový ketón chceli prijať prirodzene z malín, museli by ste pre dennú dávku tohto ketónu zjesť až 40 kíl malín. Tak práve preto je vhodnejšia alternatíva užiť tablety. 

Užívať sa má 1 tableta 2krát denne, a má byť zapitá dostatočným množstvom vody.

Mali by ste vedieť

Ďalší prípravok, ktorý by sme mohli zaradiť do kategórie pochybných, je bohužiaľ aj tento.  Raspberry Ketone mnohých užívateľov sklamal.  Pri jeho používaní totiž nedošlo ku žiadnym zmenám, žiadne chudnutie (ako sa od neho pôvodne očakávalo) sa nekonalo. V niektorých prípadoch dokonca užívatelia konštatovali, že po užívaní tohto prípravku pribrali.

To už ale ťažko pripísať práve Raspberry Ketone, keďže to mohlo byť aj nevyváženou stravou. Raspberry Ketone by nemal obsahovať látky spôsobujúce ukladanie tukov. Čo je však zarážajúce je aj spôsob, ako sa výrobca zachoval v prípade reklamácií. Na tie údajne vôbec nereagoval a produkt u nespokojných užívateľov nebol zreklamovaný. Raspberry Ketone by sa teda dalo považovať za ďalší pokus, ako vymaniť z ľudí peniaze.

Upozornenie pre užívateľov Raspberry Ketone

Tento prípravok by samozrejme nemali užívať malé deti, taktiež ani tehotné a dojčiace ženy. Dennú dávku by ste nemali prekročiť a samozrejme prípravok nenahrádza pestrú stravu. Iné obmedzenia však výrobca neuvádza.

 

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor