Super prsia + štíhla línia

Super PRSIA + štíhla línia – recenzia

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Byť krásna, štíhla a mať pevné, veľké prsia je snom asi každej ženy. Každá žena, ktorá podstúpila nejaký typ diéty a podarilo sa jej zhodiť kilogramy vie, že ak sa stratí nejaké to kilečko a konečne sa vám podarí obliecť vašu vysnívanú konfekčnú veľkosť, s hrôzou zistíte, že s kilami dole šli dole aj vaše prsia. Väčšinou tie sa strácajú ako prvé. Prečo teda neskúsiť niečo revolučné, niečo, čo vám zaručuje oboje? Super PRSIA + štíhla línia je práve to, čo chce a hľadá každá žena.

Zľava
Prinášame Vám exkluzívnu zľavu na SuperPrsia! Do objednávky stačí aby ste vložili superprsia3 a vy získate zľavu až 3 eurá! Uplatniť zľavu na SuperPrsia… 

Super PRSIA + štíhla línia – klinické štúdie

Ide o testovaný produkt čisto na rastlinnej báze, pri ktorom štúdie ukázali, že až 95% žien už po 60 dňoch užívania zaznamenali viditeľné zmeny  Tak prečo to nevyskúšať? Na rozdiel od implantátov je tento bezkonkurenčný produkt v dostupnej cenovej relácii a navyše, ak by ste celý proces chceli urýchliť a zefektívniť, výrobcovia ponúkajú okrem tabletiek aj krém Super PRSIA + štíhla línia na vonkajšie použitie.

Charakteristika

 • testované odborníkmi amerického združenia,
 • ide o doplnok pestrej stravy čisto na prírodnej báze,
 • obsahuje fytoestrogén,
 • väčšie a plnšie prsia bez chirurgického skalpelu,
 • pevné telo a pevné prsia,
 • štíhly pás a sexi telo,
 • zmierňuje menštruačné bolesti,
 • väčšie sebavedomie,
 • to všetko za bezkonkurenčnú cenu.

Zloženie

Fytoestrogény predstavujú látky rastlinného pôvodu. Ich účinky sú podobné ako steroidné hormóny, estrogény, ktoré sú zodpovedné za sekundárne pohlavné znaky, vývoj pohlavných orgánov, za sexuálne chovanie a majú pozitívny vplyv na zdravie človeka. Človek ich získava predovšetkým zo stravy.
Palma plazivá (Serenoa repens) je palma s tmavými plodmi rastúca na pobrežiach Severnej Ameriky. V dávnych časoch ju pre jej liečebné účinky používali indiáni. Momentálne je palma plazivá doporučená ako doplnková terapia pri liečbe močovopohlavného ústrojenstva, pôsobí ako antiseptikum proti infekciám močových ciest. Má sedatívne účinky, teda upokojuje a v neposlednom rade ide aj o veľmi účinné afrodiziakum. Reguluje hladinu estrogénu v ženskom tele, ovplyvňuje tvorbu prolaktínu, ktorý sa podiela na množení buniek prsnej žľazy a prispeiva k zväčšeniu prsníkov. Jej pozitívne účinky sa zaznamenali aj v oblasti vypadávania vlasov.<
Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum) je bylyna bohatá na minerály ako je vápnik, draslík, železo. Obsahuje vlákninu a vitamín C. Ide o bohatý zdroj fytoestrogénu. Známa je pre jej účinky tvorby materského mlieka u kojacich žien a zväčšenie pŕs. Zrýchluje metabolizmus čím podporuje trávenie. Má antioxidančné účinky.

Dioskórea huňatá (Dioscorea villosa) je rastlina so širokým spektrom svojich liečebných účikov. Celkovo posilňuje organizmus pred negatívnymi vplyvmi, harmonizuje hormonálne žľazy, vyrovnáva pôsobenie hormonálnych prípravkov… Je zdrojom fytoestrogénov a ženám napomáha vyrovnávať sa s hormonálnymi zmenami počas menopauzi (klimaktéria).
Fenikel obyčajný (Foeniculu vulgare) je bylina, ktorá sa používa na odstránenie nadúvania, povzbudzuje činnosť čriev, zvyšuje tvorbu materského mlieka, udržuje v rovnováhe ženské hormóny. Využíva sa pri menštruačných problémoch, pri hormonálnych problémoch v období menopauzy.

Benedikt lekársky (Cnicus benedictus) zlepšuje trávenie, podporuje tvorbu žlče, pôsobí močopudne, zvyšuje vylučovanie kyseliny močovej. Má dezinfekčné, antibakteriálne a virostaltické účinky. Je zdrojom fytoestrogénov.
L-tyrozín je aminokyselina, ktorá zlepšuje koncetráciu pri fyzickej a psychickej námahe a zvyšuje tak celkovú energiu. Ide o nevyhnutnú súčasť väčšiny bielkovín v ľudskom organizme. Produkuje dopamín a znižuje chuť do jedla. Ako doplnok stravy ho používajú aj vrcholový športovci.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Morské riasy Kelp (Ascophyllum nodosum) je najbohatší prírodný zdroj jódu, ktorý je nevyhnutný pre správnu funkciu štítnej žľazy. Má priznivé účinky v oblasti trávenia, na nervovú sústavu, posilňuje vlasy, spevňuje nechty.
Angelika – ženský ženšen (Angelica sinensis) má blahodárne účinky pri odstraňovaní gynekologických problémoch. Používa sa na ochorenia s vysokou alebo nízkou hladinou estrogénu, stimuluje metabolizmus.
Damiána (Turnera diffusa) reguluje telesnú hmotnosť, stimuluje sexuálnu stránku mužov a žien. Používa sa pri liečbe neplodnosti a menopauze. V mexiku sa používa ako známe a veľmi účinné ženské afrodiziakum.
Srdcovník obyčajný (Leonurus cardiaca) je zdrojom fytoestrogénov, znižuje klimakterické problémy. Pôsobí sedatívne, čo môže napomôcť nespavosti a úzkosti, tlmí srdcovú aritmiu.

Super PRSIA a balenia:


Super prsia + štíhla línia pripravili pre vás špeciálne akcie v podobe štartovacieho balenia len za 19,90 euro, pokračovacieho balenia za 29,90 euro a balenie kompletnej starostlivosti len za 49,90 euro. Celú dobu užívania tabletiek môžete podporiť aj krémom na spevnenie a zväčšenie pŕs za 11,90 euro.

 • štartovacie balenie 1x 30 tabletiek + 10 zdarma
 • pokračovacie balenie 1x 90 tabletiek
 • kompletná starostlivosť 1x 180 tabletiek
V prípade záujmu si celú ponuku, vrátane špeciálnych balíčkov môžete pozrieť TU.

Dávkovanie

Užívajte 3 kapsuly denne po jedle. Maximálna denná dávka sú 3 kapsuly. Pre dosiahnutie vytúženého efektu odporúčame začať štartovacím balíkom a následne užívať dve pokračovacie balenia. Na udržanie efektu využívajte každých 6 mesiacov udržiavaciu dávku. Výsledok môžete podporiť aj krémom Super PRSIA + štíhla línia, ktorý okrem zväčšenia a spevnenia vašich pŕs, hydratuje vašu pokožku, dodá jej pružnosť a mladistvý vzhľad. Doporučujeme používať súčasne s kapsulami Super PRSIA + štíhla línia.

Fotky z recenzie

Reálne skúsenosti užívateliek.

Skúsenosti s produktom sú rôzne. U niekoho tabletky účinkujú, u niekoho nie. Je to tak 50 na 50, avšak každý človek ako aj každá žena je jedinečná individualita, u ktorej prípravok môže, ale aj nemusí zabrať (ako s antikoncepciou – približne každej druhej žene pri užívaní konkrétneho typu antikoncepcie sa zväčšia prsia). Jednej sa zväčšia, druhá pri menštruácii nepociťuje bolesti takého intenzívneho charakteru, u ďalšej sa stimuluje sexuálna aktivita, ďalšia dosiahne tenší pás a sexi postavu. Podotýkame však, že výrobok obsahuje fytoestrogény, vďaka ktorým sú ženy ženami.

Hodnotenie

Nechcete utrácať peniaze na drahé a bolestivé implantáty? Trávite veľa času v posilňovniach a prvé centimetre sa strácajú okolo vášho hrudníka? Chcete prekvapiť svojho partnera a páčiť sa vášmu okoliu? V tom prípade vyskúšajte produkt Super Prsia + štíhla línia a možno sa aj vy stanete sebavedomejšou ženou. Či to však funguje na 100% u každej ženy, zaručiť bohužiaľ nevieme, ale výhodu tohto produktu  v porovnaní s implantátmi,  vidíme faktory ako je  nízka cena, bezbolestné zväčšenie pŕs, produkt je testovaný a jeho zloženie je čisto len na rastlinnej báze.  

Získajte aj zľavu! Stačí aby ste do objednávky zadali superprsia3 a získate zľavu na akýkoľvek počet produktov Super Prsia.

Vedľajši účinky

Ak nie ste vyložene alergická na niektorú zo zložiek produktu, či už krému alebo tabletiek, nemusíte sa obávať. So Super prsiami nie sú spájané žiadne vedľajšie účinky, takže ch môžete užívať bez pocitu, že škodíte sebe a svojmu telu. Samozrejme, existujú nejaké obmedzenia, avšak to už patrí ku každému doplnku. Viac sa o obmedzeniach dočítate v ďalšom odstavci.

Super PRSIA a upozornenia

Výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia nie je určený deťom mladším ako 18 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia neužívajte po prekročení dátumu minimálnej trvanlivosti uvedenom na obale. Uskladňujte mimo dosahu detí.
Oficiálny predajca: imperialvitamins.sk

Milé čitateľky, ak máte osobné skúsenosti s prípravkom na zlepšenie poprsia a štíhlej línie, budeme radi, ak nám zanecháte Váš názor a rozbehnete diskusiu.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 1 Priemerne: 4]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

3 komentáre

 1. kika 28 11. mája 2016
 2. Peťa 11. mája 2016
 3. MIMA25 24. mája 2016

Napíš nám svoj názor