ultra slim

Ultra Slim

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Podpora chudnutia – Ultra Slim

Trápi vás nadváha alebo obezita? Prípadne sa vám len nepáči váš vzhľad? Môžete vyskúšať prípravok Ultra Slim, ktorý vám  údajne dopomôže ku postave, akú by ste si želali . Skutočne? Ak sa o ňom chcete dozvedieť viac, čítajte ďalej.

Charakteristika

Tablety Ultra Slim majú hlavnú úlohu pri chudnutí a zhadzovaní prebytočných kíl.   V prvom rade uvoľňujú tuky z tukových zásob , aby sa mohli z tela vylúčiť (tieto tuky sa totiž samé od seba neuvoľňujú, zväčša iba pri cvičení alebo nadmernom strese). Následne tieto tuky spaľujú aj bez toho, že by ste sa museli potiť pri nadmernom cvičení a tréningu.

Zloženie

ultra slim balenie recenzia

Prípravok Ultra Slim obsahuje dve významné zložky, ktoré vám budú dopomáhať pri snahe schudnúť. Ide o zložku piperín. Tú obsahuje napríklad aj čierne korenie, ktoré bežne používame v kuchyni. Táto látka urýchľuje metabolizmus, preto pomáha spaľovať tuky. Ako? Tým, že urýchli metabolizmus, organizmus začne dostávať energiu z tukov.

Druhá zložka je tyrozín. Zabrauje tomu, aby ste sa cítili hladní. Zabezpečuje teda pocit sýtosti. Okrem toho, že vo vás potlačí pocit hladu, zlepší aj vašu fyzickú stránku tela a nebudete už pociťovať toľko únavy ako predtým.

Ultra Slim obsahuje tiež výťažok zo zeleného čaju. Ten obsahuje vysoké množstvo antioxidantov a kofeínu. Tieto zložky majú za úlohu ohrievanie a oxidáciu tuku, čo spôsobuje rozklad tuku a jeho vylúčenie.

V tomto produkte sa ešte nachádza aj výťažok z pomaranča. Ten má za úlohu odstrániť škodliviny v metabolizme a urýchliť spaľovanie tukov. No a okrem iného znižuje chuť do jedla.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

  • Zelený čaj  400 mg
  • Kofein 200 mg
  • Citrus aurantium 400 mg
  • L-Karnitín 230 mg
  • Chilli 40 mg
  • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

 

Účinky

Už z toho, čo sme spomenuli vyššie je jasné, čo bude hrať u prípravku Ultra Slim prím. Áno, ide o redukciu hmotnosti. Ultra Slim pomohol už nejednému človeku trpiacemu nadváhou. To však nie je všetko. Okrem iného Ultra Slim znižuje chuť k jedlu. Ale pozor! Neznižuje ju úplne, nevymizne vám chuť sa najesť. Len bude o trochu menšia, nebudete jednoducho trpieť záchvatmi pažravosti.

Ďalším účinkom je to, že dodá telu energiu, zlepší koncentráciu, a zbaví vás únavy. Tiež má analgetické účinky, to znamená, že zbavuje bolesti. 

A ešte aby toho nebolo málo, dokonca dokáže udržať dobré hladiny cholesterolu v krvi.

V skratke podľa výrobcu

  • redukuje hmotnosť
  • zvyšuje energiu
  • zlepšuje zlé hladiny cholesterolu
  • podporuje koncentráciu

Cena

Cena za prípravok Ultra Slim je 32€, a môžete si ho objednať priamo na stránke výrobcu. Dokonca sa tento prípravok dá zaslať aj diskrétne, bez reklám, ak by ste nechceli, aby na pošte vedeli, čo ste si dali doručiť.

Výhody, nevýhody

Čo sa týka výhod tohto produktu, je ich viac než dosť. Jeho hmotnosť redukujúce účinky boli vedecky dokázané. Pomáha zbaviť telo tukov niekoľko násobne rýchlejšie ako keby ste to skúšali bez Ultra Slim.

Čo je ale nevýhodou je to, že obsahuje pomerne vysoké množstvo kofeínu. Preto ľudia, ktorí majú zakázané, prípadne, ktorým kofeín nerobí dobre, by sa jeho používaniu mali vyhnúť, prípadne sa poradiť s výživovými poradcami.

No a určite výhodou, ktorú ocenia mnohí z vás je tá, že nebudete musieť tráviť hodiny a hodiny vo fitku, kým sa výsledky ukážu na vašej postave. Totižto, Ultra Slim uvoľňuje tuky a tie sa spaľujú aj pri bežných každodenných aktivitách. Samozrejme, aspoň polhodinová prechádzka denne, prípadne aspoň 20 minútové cvičenie neuškodia. No i keď ho neabsolvujete, výsledky sa dostavia.

Treba vedieť o Ultra Slim

Ultra Slim je ďalším prípravkom z kategórie hltačov peňazí bez účinku.   Ak si lepšie prebrázdite internet zistíte, že názory na tento produkt sa vo väčšine prípadov zhodujú. Sú vysoko negatívne, nikde žiadne odporúčanie. Užívatelia ho hodnotia záporne najmä pre to, že im nedopomohol schudnúť ani deko, a pritom sľuboval účinky už do dvoch týždňov používania.

Účinky, ktoré sľuboval boli tie, že do mesiaca človek schudne až 10 kíl. Do očí bijúce a alarmujúce sú tiež fotky ľudí údajne užívajúcich Ultra Slim, ktoré výrobca prezentuje na svojej oficiálnej slovenskej stránke. Pravdepodobne ide o ľudí, ktorí sa okolo Ultra Slim ani nemihli a možno o ňom v živote ani nepočuli.

Naše hodnotenie? Nekupovať

Trpíte nadváhou, ste často hladný a neviete schudnúť? Fykotín je skvelé riešenie na podporu chudnutia a udržiavanie štíhlej postavy.
 Nenechajte sa oklamať. Reklama môže znieť veľmi pekne a prívetivo, ale zase raz ide len o ťahač peňazí.  Dúfam, že sme vás dostatočne presvedčili o nekompetentnosti tohto produktu. Ak náhodou nie, venujte dve minúty svojho času a vyhľadajte si na Googli diskusné fóra na túto problematiku. Zistíte, že nie je kvôli čomu vešať hlavu, ak si Ultra Slim nekúpite. S jeho kúpou a užívaním schudne len vaša peňaženka.

Upozornenia

Neužívajte prípravok ak ste alergický na jeho zložky. Najlepšie urobíte ak sa tomuto prípravku vyhnete úplne.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor