absova dieta

ABSova diéta

Posledná aktuálizácia prebehla 13. marca 2018. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

ABSova diéta – obmedzené množstvo potravín

ABSova diéta je založená na  12 potravinách, ktoré telu poskytujú všetky vitamíny, minerály a vlákninu a zároveň spúšťajú nárast svalovej hmoty a pomáhajú telu spaľovať tuk Počas diéty jete až 6 krát za deň, čím spĺňate nielen energetický príjem, ale držíte svoje chute a hlad na uzde. Každý chod musí obsahovať bielkoviny, pretože tie zasýtia na dlhšiu dobu ako sacharidy, podporujú nárast svalov a spaľujú tuk.

Obsah článku

 1. Prehľad
 2. Ako funguje
 3. Výhody
 4. Realita
[st_icon_box background='#ffffff' opacity='0.1′ border_color='#ddff00′ icon='info' icon_color='#11ff00′ icon_bg='#deff05′ icon_position='icon-top' icon_spin='yes']

Stručný prehľad

 • diétu je nutné dodržiavať 6 týždňov
 • sú dostupné recepty pre túto diétu
 • nepočítajú sa kalórie ani nevážia porcie
 • 1 x do týždňa môžete zjesť čokoľvek
 • je založená na 12 druhov potravín
[/st_icon_box]

Ako presne ABSova diéta funguje?

 ABSova diéta by sa mala držať počas 6 týždňov . Jete 6 krát denne, nepozostáva zo žiadneho počítania kalórií, ani váženia porcií. Ku každému jedlu si musíte dať aspoň dve z dvanástich “super” potravín, ktoré sú základom diéty. Sú to: fazuľa, špenát, mandle, mliečne výrobky, kuracie alebo morčacie mäso,  instantná ovsená kaša, vajíčka, arašidové maslo, maliny, olivový olej, extra bielkoviny ako sušená srvátka a celozrnné výrobky.

Tip pre Vás: Hľadáte vhodné riešenie na boj s nadbytočnými kilami? Chcete niečo, čomu môžete dôverovať a vďaka čomu môžete redukovať svoju váhu? Získajte všetky potrebné informácie a pozrite si naše hodnotenie produktov na chudnutie. Viac informácií nájdete tu…

Všetky jedlá a recepty sú vytvárané s dôrazom na veľký obsah bielkovín, vlákniny, vápnika a zdravých tukov. Raz do týždňa je povolený takzvaný “cheat day”, kedy si počas dňa môžete dopriať čokoľvek, načo máte chuť. Rovnako ako výživa je dôležité dodržiavať aj pravidelné cvičenie. K chudnutiu je potrebné, aby ste cvičili aspoň 3 až 4 krát do týždňa špeciálne 20 minútové cvičenia, ktoré pomáhajú tvarovať postavu a odbúravať tuk v rizikových partách. Týždenný plán rovnako aj videá sú zahrnuté v diétnom programe.

ReduXs

Reduxs

 

Zahraničná novinka ReduXs predávaná hlavne na anglickom a nemeckom trhu je skvelým pomocníkom pri chudnutí. Mohli ste o ňom často počuť aj zo slovenských radií.

Predáva sa za dostupnú cenu 39 eur, pričom balenie máte na celé 2 mesiace a presne toľko stačí, aby ste začali vidieť výsledky vo vašom chudnutí.

Dávkovanie je je intuitívne a jednoduché – stačí jedna tableta denne, najlepšie pred jedlom + voda.

Zloženie:

 • Zelený čaj, kaktus, šalvia
 • púpava, brusnica a iné…
 • látky podobné cholesterolu a tuku

Skutočne bohaté a zaujímavé je prírodné zloženie ReduXs, ktoré plošne bojuje proti nadváhe zároveň na viacerých frontoch, pričom dodáva prospešný tuk a znižuje cholesterol.

Výhody ABSovej diéty

 • Nebudete hladovať. Nemusíte počítať žiadne kalórie a jete pomerne často počas dň Dostanete vzorový jedálníček a recepty, ktoré si môžete nakombinovať podľa toho ako Vám to vyhovuje.
 • Raz do týždňa máte povolené zjesť čokoľvek načo budete mať chuť
 • Máte k dispozícii recepty, čo Vám uľahčí prípravu jedla. ABSova kuchárska kniha obsahuje viac ako 200 receptov a sekciu z receptami, ktorých príprava nezaberie viac ako 5 minút.
 • online členstvo poskytuje stravovacie a cvičebné plány a zahŕňa aj nákupný zoznam. Prostredníctvom grafu môžete sledovať progres v diéte, ako sa mení Vaša hmotnosť, miery, zloženie tela a veľkosť obleč
 • Veľká voľnosť vo výbere potravín

Nečakajte zázraky

Ak si myslíte, že stačí držať diétu a ako zázrakom sa u vás objavia svaly pevné ako skala, sklameme vás.  Nič také sa vďaka diéte nestane . Ako je spomenuté vyššie, dôležité je cvičiť. Budete sa musieť veľmi zaprieť, aby ste sa naučili pravidelne športovať. ABSova diéta vám môže pomôcť ku vysnívanej postave, nie ju však vykúzliť z ničoho. So správnym jedálničkom a pohybom sa však skôr či neskôr výsledkov dočkáte. Preto držíme palce.

 

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Leave a Reply