xls-medical-direct

XLS Medical

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Zbavte sa kilogramov a dajte zbohom jojo efektu! Česká firma Omega Alterned Corporation uvádza na trh produkt s názvom XL-S Medical, známy aj pod názvom Xl to S alebo XL>S. Európska jednotka v chudnutí znižuje nadváhu, rieši problém obezity, kontroluje metabolizmus tuku, cukru i chuť do jedla.  Dôležitým a neodmysliteľným článkom celého programu je správne a zdravé stravovanie doplnené pravidelnou fyzickou aktivitou Približne takto  propaguje spoločnosť tento produkt, uvidíme v našej recenzii či to s Medicalom tak naozaj je.

Trio na podporu chudnutia od Medicalu

xls-medical

Ide o klinicky overený program troch produktov podporujúcich chudnutie. Prvým je XL-S viazanie kalórii z tukov s vitamínmi vo forme tabletiek. Obsahuje komplex vláknin z organického rastlinného zdroja Opuncie Mexickej. Druhým výrobkom z radu Xl-S je redukovanie chuti do jedla s bohatým obsahom vlákniny a tretím je  blokovanie kalórii zo sacharidov, ktorý umožňuje až o 66% zníženie absorbovaných sacharidov. Medical Direct v podobe prášku, ktorý viaže tuk z prijatej potravy, znižuje chuť do jedla a zlepšuje trávenie, predstavuje novinku z prípravkov XL-S Medical.

 • XL-S Medical Direct NOVINKA

Prípravok vo forme prášku, balený v sáčkoch. Umožňuje jednoduché užívanie bez nutnosti zapitia vodou.
Obsahuje Litramine – rastlinný komplex vláknin zložený z Opuncie Mexickej zvanej aj ako Nopál. Znižuje hladinu cholesterolu, používa si pri liečbe žalúdočných vredov, nadúvania, plynatosti a celého radu tráviacich ťažkostí. Vďaka svojim účinným liečivým látkam sa používa aj pri liečbe cukrovky, pretože znižuje hladinu cukru v krvi. Pozitívny vplyv má aj na našu nervovú sústavu, odstraňuje aterosklerotické pláty v cievach, ktoré spôsobujú mŕtvicu, infarkt apod. Obsahuje vitamíny ako je vitamín A, B1, B2, B3, C.
Viaže tuky z konzumovanej potravy, ktoré prirodzenou cestou z organizmu odvádza.

Dávkovanie

Denne si dajte tri sáčky, vždy po jedle. Obsah balenia nemiešajte  so žiadnym nápojom, stačí, ak si ho vysypete do úst. Môžete ho zapiť čistou vodou.

 • XL-S Medical redukovanie chuti do jedla

Ide o prípravok vo forme tabliet a je zložený z Redusure. Je to komplex vlákniny s veľkou schopnosťou napučania. Ide o bohaté množstvo vlákniny, ktorá je ľahko rozpustná vo vode. Tento proces reguluje chuť do jedla a vyvoláva pocit nasýtenosti.
Kombinuje sa so zdravou stravou a fyzickou aktivitou.

Dávkovanie

Zapite dostatočným množstvom tekutiny 2-3 krát denne jednu tabletu 30 minút po každom hlavnom jedle.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Príbalové informácie nájdete TU.

 • XL-S Medical viazanie kalórii z tukov

Opäť sa jedná o prípravok vo forme tabliet. Obsahuje Litramine a vitamíny A,E,D. Vďaka svojmu zloženiu viaže až 27% prijatých tukov.

Dávkovanie

Okamžite po každom jedle, dôležité je tabletku zapiť dostatočným množstvom vody. Maximálna povolená dávka 6 tabliet za deň.

 • XL-S Medical Blokovanie kalórii zo sacharidov

Prípravok, ktorý zabraňuje vstrebávaniu uhlohydrátov, ktoré sa nachádzajú v bežných potravinách ako sú zemiaky, ryža a iné.
Obsahuje glykoproteínový komplex, je vyrobený z geneticky neupravenej zeleniny.

Dávkovanie

Okamžite po každom jedle, dôležité je tabletku zapiť dostatočným množstvom vody. Maximálna povolená dávka 6 tabliet za deň.

Ďalšie užitočné informácie ako je príbalový leták nájdete TU.

Štúdie Omega Alterned Corporation

XL-S Medical je klinicky overený program, ktorý vám pomôže zbaviť sa nadbytočných kilogramov. Na otestovaní produktu sa podujalo 10 žien, ktoré za dobu 55 dní dosiahli vynikajúce výsledky. Keďže ide o produkt, ktorý viaže kalórie z tukov, ženy neschudli od Medicalu zo svalovej hmoty.

Charakteristika XL-S Medical

 • výživový doplnok na podporu chudnutia,
 • klinicky otestovaný,
 • viaže kalórie z tuku – znamená to, že chudnete výlučne z tuku, nie zo svalovej hmoty,
 • znižuje chuť na sladké,
 • redukje chuť do jedla,
 • nehrozí vám pri ňom jojo efekt,
 • produkt, ktorého zloženie je založené na rastlinnej báze,
 • redukuje energetický príjem do organizmu,
 • blokuje kalórie zo sacharidov,
 • zlepšuje funkciu tráviacej sústavy,
 • znižuje hladinu cholesterolu v krvi,
 • u niektorých užívateľov sa objavili vedľajšie účinky ako hnačka, nadúvanie …

Alternatíva

Poznáte ReduXs?

Reduxs

 

Zahraničná novinka ReduXs predávaná hlavne na anglickom a nemeckom trhu je skvelým pomocníkom pri chudnutí. Mohli ste o ňom často počuť aj zo slovenských radií.

Predáva sa za dostupnú cenu 39 eur, pričom balenie máte na celé 2 mesiace a presne toľko stačí, aby ste začali vidieť výsledky vo vašom chudnutí.

Dávkovanie je je intuitívne a jednoduché – stačí jedna tableta denne, najlepšie pred jedlom + voda.

Zloženie:

 • Zelený čaj, kaktus, šalvia
 • púpava, brusnica a iné…
 • látky podobné cholesterolu a tuku

Skutočne bohaté a zaujímavé je prírodné zloženie ReduXs, ktoré plošne bojuje proti nadváhe zároveň na viacerých frontoch, pričom dodáva prospešný tuk a znižuje cholesterol.

Koľko stojí

XLS Medical Direct, 90 vrecúšok si môžete zakúpiť od 39,90€ na internetovom e-shope.
XL-S Medical Viazanie kalórii z tukov, 120 tabletiek stojí 29,99€.
XL-S Medical Redukovanie chuti do jedla, 3×60 tabletiek kúpite už od 20,70€. 
XL-S Medical Blokovanie kalórii zo sacharidov, 60 tabletiek kúpite za 22,99€.

Skúsenosti

Názory  od skutočných užívateľov sú rôzne. Mnohí z nich tvrdia, že s XL-S Medicalom neschudli. Je však dôležité uvedomiť si, že užívanie tabletiek je len jedným z krokov za vašou vytúženou postavou. Tým ďalším je úprava stravovacích návykov a pravidelná fyzická aktivita. Priznajme, že ak by vedci vynašli 100% tabletky na čokoľvek, pri užívaní penicilínu na chrípku, by sme nemuseli ležať a oddychovať, a podobne je tomu aj pri chudnutí.

Keby existovala tabletka na chudnutie, ktorú stačí zapiť vodou a zaručí vám úbytok hmotnosti, na svete by neexistovali ľudia s nadváhou. Sú tu aj ďalší ľudia, ktorí tvrdia, že popri užívaní produktu sa u nich objavili hnačky, nadúvanie atď., hoci výrobca tvrdí, že nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky. Môže, ale aj nemusí, nie je to pravidlom. Na druhej strane je tu potencionálna skupina ľudí, ktorí si výrobok nevedia vynachváliť. Stal sa súčasťou ich každodenného tréningu a koniec koncov aj života. Znamená to iba toľko, že je len a len na vás po akej ceste sa rozhodnete ísť.

Hodnotenie

XL-S Medicial pozostáva z troch produktov, najnovšie zo štyroch, pri čom každý z nich špecificky zameraný na inú stránku procesu chudnutia, čo pokladáme za nevýhodu. Cena jednotlivých výrobkov je prijateľná, avšak pri kúpe všetkých troch sa pohybujeme už vo vyššej cenovej relácii. U niektorých ľudí sa objavili nežiadúce účinky, ale u ďalších pozitívne výsledky. Pozitívny prínos pokladáme viazanie kalórii z tuku, čo zabraňuje chudnutiu zo svalovej hmoty, nehrozí vám jojo efekt a napokon, možno naozaj dosiahnete vytúžené výsledky. Umiestnite na misky váh vaše pre a proti, koniec koncov rozhodnutie je len a len na vás. Podobný a kvalitným prípravkom je ReduXS, ktorý viaže na seba tuky.

Pri kúpe výživových doplnkov cez internet je absolútne nevyhnutné, aby ste dostali to, za čo zaplatíte. Preto je výhoda kupovať produkty cez internetové lekárne. Výbornou sú aj lieky24, ktoré aké jediné ponúkaju najlepší XLS Direct!

Upozornenie

Produkt nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy, nevhodný pre deti do 12 rokov a osobám, ktorých BMI je nižšie ako 18,5.
Neprekračujte maximálnu povolenú dávku užívania. Diabetici, ľudia užívajúci lieky na zníženie hladiny cholesterolu v krvi a ľudia trpiaci vážnym ochorením, pred užívaním XltoS by sa mali poradiť so svojím lekárom.
Iné lieky užívajte hodinu pred alebo štyri po užítí prípravku.
Nie je náhradou pestrej stravy.

Vyjadrite v komentároch svoj názor a vytvorme spolu tak hodnotné fórum aj pre ďalších užívateľov.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 1 Priemerne: 5]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor