Zelená káva

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Zelená káva recenzia

Zbavte sa prebytočných kilogramov nenásilnou, hravou a prospešnou cestou. Ak milujete ranné vychutnávanie si pitia kávičky a ešte aj túžite schudnúť, v tom prípade siahnite po zelenej káve. Tí, ktorí chuť kávy neobľubujú, nech nezúfajú, pretože môžu chudnúť pomocou tabletiek zelenej kávy. Zelená káva sú nepražené zrná obyčajnej kávy, ktorá obsahuje veľké množstvo kyseliny chlorogénovej,  ktorá navodzuje pocit sýtosti, urýchľuje metabolizmus čím napomáha chudnutiu  a okrem toho zbavuje telo toxínov a spomaľuje uvoľňovanie cukru do krvného obehu.

Charakteristika

 

 • 100 % prírodný liek,
 • urýchľuje spaľovanie tuku,
 • zabraňuje tvorbe tukového tkaniva,
 • spaľuje už existujúce tukové tkanivá,
 • bez jojo efektu,
 • stabilizuje krvný tlak,
 • silný antioxidant,
 • spomaľuje proces starnutia,
 • zlepšuje stav pokožky,
 • je účinná v boji proti únave,
 • priaznivo pôsobí na zdravie človeka.

Zloženie

Čistý extrakt zo zelenej kávy, ktorý obsahuje kyseliny chologénové, ktoré regulujú glykémiu v tele = spomaľujú vstrebávanie cukrov.

Antioxidanty, ktoré chránia telo pred škodlivými vplyvmi.

Balenie a cena green coffee

zelena kava

Cena a balenia zelenej kávy sú rôzne. Cena sa pohybuje od 5, 75 euro za balenie až po 27 euro.

Bežne si ju môžete objednať aj v kaviarňach, kde sa cena malého espressa zelenej kávy pohybuje zhruba okolo 2 eur. Ponuka oficiálneho internetového predajcu zelenej kávy ponúka nasledovné tabletkové balenia:

Štartovacie balenie = balenie na jeden mesiac za 27 euro (60 tabletiek)

Odporúčané balenie = 2 balenia + 1 zdarma za 45 euro

Balenie ušetríte najviac = 3 balenia + 3 zdarma za 67 euro

Dávkovanie/príprava zelenej kávy

 • Príprava mletej kávy = do šálky nasypte tri čajové lyžičky zelenej kávy a zalejte vriacou vodou. Počkajte 5 minút a vypite približne 30 minút pred jedením. Kávu môžete osladiť sladidlom alebo medom, v žiadnom prípade cukrom.
 • Príprava zrnkovej kávy = zalejte vriacou vodou a pite po tom, čo sa nápoj sfarbí do zelena. Pite viackrát denne, odporúčajú sa 2 šálky hneď zrána. Zrnká je možné opražiť aj v domácom prostredí na panvici.
 • Pri tabletkách = užívajte dve tabletky denne. Jednu ráno a jednu večer po jedle. Pre optimálne výsledky užívajte minimálne 2 mesiace.

Hodnotenie

Green coffee alebo zelenú kávu pozná už asi každý. Stretávate sa s ňou pomaly v každom článku o chudnutí. Na základe diskusií a fórach sme usúdili, že prívlastok zázračného prášku na chudnutie si asi  nezaslúži. Mnohí z vás ju spochybňujú a tvrdia, že nefunguje tak ako by mala. Odborníci na chudnutie tvrdia, že nato, aby zelená káva urýchlila metabolizmus,  by sa musela konzumovať, resp. popíjať v oveľa väčšom množstve.  Tak či onak, môžeme ju pokladať ako účinnú prevenciu proti cukrovke druhého typu.

Ak to predsa len chcete skúsiť a vaše telo detoxikovať prostredníctvom zelenej kávy, odporúčame siahnuť po zrnkách, ktoré si síce musíte doma spracovať, ale tento variant je oveľa silnejší a účinnejší ako tabletky a ktovie, možno aj schudnete. Dobrou radou je aj kupovať zelenú kávu priamo v predajniach špecializovaných na kávu, kde okrem rád vás môže milo prekvapiť aj prijateľná cena. Poprípade siahnuť o overenej ceste akou je aj ReduXS.

ReduXS pracuje na princípe regulácie metabolizmu a teda znižuje cholesterol, zvyšuje rýchlosť spalovania – predpokladá sa chudnutie od 2 kg a vyššie/mesačne

Špecifická chuť

Ak čakáte, že zelená káva bude chutiť ako klasický „zalievaný turek“, nepotešíme vás. Chuť je dosť odlišná a mnohým zo začiatku vôbec nechutí. Treba si na ňu zvyknúť ako na pitie zeleného čaju. Až keď si dovolíte spoznávať nové chute a otvoríte sa novým možnostiam, možno si zvyknete a dokonca si zelenú kávu obľúbite viac, než klasickú. Niekto obľubuje zelenú kávu najmä počas leta, nakoľko je veľmi osviežujúca.

Upozornenie

Nie je vhodná pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ak ste alergickí na niektorú z látok, ktoré zelená káva obsahuje, užívanie konzultujte so svojím lekárom.

Pri užívaní mletej alebo zrnkovej kávy, dodržujte pitný režim. Denne vypite minimálne 2 litre čistej vody.

Green Coffee nie je možné zakúpiť v lekárni a v drogériách.

4.7/5 - (4 votes)

Warning: Undefined array key "mts_social_button_layout" in /data/a/6/a6502c3d-558e-4ced-abaa-4687afcd5dba/tabletky-na-chudnutie.sk/web/wp-content/themes/mts_schema/functions/theme-actions.php on line 461

2 komentáre

 1. Mária 16. februára 2016
  • Nika 15. júla 2016

Napíš nám svoj názor