zerex assassin

Zerex Assassin – chudnutie od známej značky

Posledná aktuálizácia prebehla 25. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Zerex je značka, ktorá sa preslávila najpredávanejšími výživovými doplnkov na podporu mužskej potencie. Okrem nich však vyrába aj iné kvalitné produkty, napr. na podporu kĺbov a pohybového aparátu Zerex Arthrex a aj na podporu chudnutia Zerex Assassin. Práve o výživovom doplnku Zerex Assassin, ktorý má za účelom uľahčiť ľuďom chudnutie, bude táto recenzia.

Zerex Assassin zabijak prebytočných kíl

 Assassin je doplnok stravy a výživy, ktorý urýchľuje metabolizmustelu dodáva energiu a podporuje spaľovanie tuku. Obsahuje len extrakty z rastlinných zdrojov a všeobecne známu aminokyselinu L-karnitín. Nájdeme v ňom L-karnitín, Garcíniu kambodžskú, Zelený čaj, Zelenú káva, Pomarančovník horký, Čierne korenie a stopový prvok Chróm.

Predáva sa v balení po 60 kusov, čo je množstvo na 1 mesiac, je dostupný bez lekárskeho predpisu a je vhodný pre všetkých od 18 rokov, okrem tehotných a dojčiacich žien.

Unikátne zloženie

Výživový doplnok na podporu chudnutia Zerex Assassin je vyrobený čisto z prírodných doplnkov a aj to rastlinného charakteru. Zloženie je zaujímavé, pretože na rozdiel od iných výživových doplnkov, obsahuje aj čierne korenie, o ktorom viaceré štúdie naznačili,  že podporuje chudnutie. 

V 1 dennej dávke, to sú 2 kapsule, sa nachádza:

L-karnitín 500 mg

Existuje niekoľko druhov L-karnitínu, ale v Assassine sa nachádza tartrát, ktorý sa vyznačuje svojou rýchlosťou vstrebať sa do ľudského organizmu. Je to aminokyselina, ktorá sa často používa ako doplnok stravy a výživy na chudnutie, pretože zvyšuje energiu, vitalitu a to tak, že na energiu využíva prevažne tuky. Znamená to, že zohráva dôležitú úlohu pri metabolizovaní tukov, ale pozor, je dobré podotknúť, že najväčší účinok má pri cvičení, kedy vplyvom zahrievania organizmu zabezpečuje ešte rýchlejšie a efektívnejšie spaľovanie tukov.

Garcínia kambodžská 200 mg

Alebo „Garcinia cambogia“ sa používa často v doplnkoch na chudnutie, pretože jej extrakt obsahuje kyselinu hydroxicitrónovú, ktorá bráni premieňaniu cukru na tuky.  Mimo toho, znižuje chuť do jedla  a ak ju skombinujeme s chrómom a s L-karnitínom, tak ako to je v Assassine, chudnutie pôjde ako po masle, s minimálnym rizikom JOJO efektu.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Zelený čaj 140 mg

Extrakt z listov zeleného čaju, ktorého botanický názov znie „Camellia sinensis“, nie je v oblasti chudnutia a celkovej detoxikácii ničím novým. Obsahuje množstvo polyfenolov, katechínov, aminokyselín, alkaloidov, vitamínov a ďalších látok, ktoré sú v oblasti chudnutia kľúčové. Podporuje metabolizmus, upravuje trávenie, organizmus zbavuje prebytočnej vody a vďaka kofeínu, ktorý obsahuje zelený čaj, vám doplní toľko energie, že nebudete potrebovať ani kávu.

Zelená káva 80 mg

Je klasická káva s tým rozdielom, že nie je upražená, čo vedie nielen k skvelej chuti, ale aj k blahodarným účinkom. Najdôležitejšími látkami je kyselina chlorogénová, melanoidy, kofeín a inhibítory ACE.  Vďaka nim sa zmierňuje chuť do jedla a na sladké, pretože ovplyvňujú metabolizmus glukózy tak, že zvyšujú inzulínovú citlivosť, čoho výsledkom je aj rýchlejšie spaľovanie tukov. Ďalej, tieto látky, zvyšujú peristaltiku čriev, čím podporujú pravidelné vyprázdňovanie, odvádzajú z tela nepotrebné látky a nadbytočné tekutiny, no a telu dodávajú energiu.

Pomarančovník horký 9,9 mg

Alebo „Citrus aurantium“ sa bežne vyskytuje v Ázii, kde na jeho účinky nedajú dopustiť. Je pre nich vzácnym zdrojom mnohých látok. Plody obsahujú látku synefrín, ktorá je schopná pomôcť pri liečení žalúdočných problémov a na efektívne odbúravanie tuku. Naznačilo to aj niekoľko štúdii, nakoľko sa je veľmi podobný efedrínu, ktorý v kombinácii s kofeínom, tak ako je to aj pri Assassine, dokáže efektívne podporiť spaľovanie tuku.  Navyše, telu dodáva energiu a vitalitu, ale zároveň má aj upokojujúce účinky.

Čierne korenie 9,5 mg

„Piper nigrum“ resp. čierne korenie, obsahuje vzácnu látku, piperín, ktorý i keď nie najlepšie chutí, podporuje chudnutie.   Zvyšuje tvorbu tráviacich enzýmov,  podporuje aj tvorbu zdravých črevných baktérií a znižuje aj chuť do jedla.

Chróm 0,04 mg

Chróm alebo „Pikolinát chromitý“ je minerál, ktorý dosť zanedbávame, čo je škoda, pretože ide o stopový prvok, ktorý sa podieľa na regulácii cukru a tuku v krvi. I keď o chróme nikdy nebolo jasne preukázateľné, že podporuje chudnutie, dokázalo sa, že chróm výrazne znižuje chuť do jedla.

Protihrudkujúca látka: hydroxypropylmetylcelulóza a horečnaté soli mastných kyselín

Zerex Assassin na chudnutie a jeho účinky

 • Zmierňuje chuť do jedla
 • Zvyšuje využiteľnosť tukov
 • Zlepšuje fyzickú kondíciu
 • Reguluje hladinu cukru a tuku v krvi ako Exadipin
 • Bráni nástupu JOJO efektu
 • Urýchľuje trávenie a zlepšuje metabolizovanie makroživín
 • Skracuje dobu regenerácie po športovom výkone
 • Má energetický a povzbudzujúci účinok

Pre koho sú tabletky Zerex Assassin určené a kto by ich nemal užívať?

Tabletky alebo, lepšie povedané, kapsule Assassin sú určené pre ľudí, ktorí by chceli svoje chudnutie zefektívniť.  Môže ho užívať každý, nakoľko nedisponuje vedľajšími účinkami.  Výnimkou sú, samozrejme, tehotné a dojčiace ženy a osoby mladšie ako 18 rokov. Nakoľko tabletky sú vegánske a neobsahujú stopy po živočíchoch, môžu ich užívať aj vegáni a vegetariáni.

Užívať by ho nemali ani alergici, alebo ľudia, ktorí sú precitlivení na niektorú zložku v produkte.

Vedľajšie účinky, kontraindikácie a interakcie s inými liekmi

 • Kontraindikácie = vek 18 rokov, tehotenstvo, dojčenie, alergia
 • Vedľajšie účinky = alergická reakcia
 • Interakcie s inými liekmi = nie sú známe

Dávkovanie a užívanie Zerex Assassinu

Zerex Assassin sa dávkuje podobne, ako aj iné výživové doplnky alebo lieky. Pravidelne a tak, ako to odporúča výrobca. Totiž, aj pravidelnosť a približne rovnaký čas užívania, prispievajú k účinku tabletiek.

Assassin sa dávkuje denne, v množstve 2 kapsule a to nasledovne: 1 kapsula ráno a 1 večer.

 Kapsule neprehryzujte, užite v celosti a zapite dostatočným množstvom vody.  Užívanie nie je viazané na prísun jedla.

Keďže obsahuje látky, ktoré by mohli spôsobiť problémy so zaspávaním, neodporúčame užívať príliš neskoro večer.

zerex assassin

Zerex Assassin patrtí do skupiny atraktívnych produktov na chudnutie. Patrí pod známu značku Zerex a vyniká predovšetkým vyššou dávkou L-karnitínu ako je bežné.

Zloženie:

 • ?L – karnitín 500mg, Garcínia Kambodžská 200mg,
 • ?Zelený čaj 140mg, Zelená káva 80mg
 • ?Pomarančovník 9,9mg, čierne korenie 9,5mg
 • ?Chróm 0,4mg

Dávkovanie je 2 kapsule denne. Obsahuje 60?kapsúl. Cena je aktuálne atraktívna za 21? eur.

Vzhľad a cena tabletiek Assassin

Zerex Assassin sa vyrába vo forme kapsúl, ktoré sú umiestnené v plastovej, priehľadnej fľaštičke s uzatvárateľným vekom. Okrem veka, je obsah chránený aj potravinárskym alobalom.

Etiketa nalepená na fľaštičke je bielej farby, na ktorej je bordový názov produktu, informácie ohľadne užívania, logo firmy a aj názov firmy + informácia, že kapsule sú vegánske.

V 1 balení Zerex Assassin sa nachádza 60 kusov kapsúl, čo je pri doporučenom užívaní 2 kapsule denne, dávka na 1 mesiac.

Cena Zerex Assasin je len 21 €

V porovnaní s ostatnými, podobnými produktmi, ide o výhodnú cenu, nakoľko je to balenie na 1 celý mesiac.

Odporúčame

Ak chcete chudnúť čo najefektívnejšie, potom podporte účinok kapsúl Zerex Assassin aj fyzickou aktivitou. Nezabudnite pri tom užívať vhodnú kĺbovú výživu, najlepšie tiež od Zerexu. Teraz môžete kombináciu 2 výživových produktov Zerex Assassin + Zerex Arthrex získať za jedinečnú cenu len 28,90 €.

Skúsenosti a recenzie ľudí so Zerex Assassinom

Zerex Assassin, podobne ako aj iné produkty od Zerex, je obľúbeným produktom u mnohých užívateľov. Nakoľko sa predáva aj v zahraničí, existuje o ňom mnoho pozitívnych recenzií. Možno aj preto sa predáva v niektorých online lekárňach.  Samozrejme, že ho chvália najmä tí užívatelia,  ktorí pochopili princíp fungovania výživových doplnkov na chudnutie. Nestačí len jesť tabletky na podporu chudnutia, ale aj cvičiť a lepšie sa stravovať.

Galéria produktu

Hodnotenie

Tento výživový doplnok na podporu chudnutia hodnotíme kladne, i keď nejaké výhrady by sme mali. Hoci je cena produktu 21 €, čo nie je až tak veľa, keďže iné spaľovače tuku tiež stoja okolo 20 €, nepáči sa nám, že obsahuje len 500 mg L-karnitínu.  Pokojne by mohol mať aj viac  a možno by sa účinok nemusel podmieniť úpravou stravy a športom. Zase na druhej strane, mohlo by to viesť k negatívnym účinkom. No predpokladáme, že značka Zerex, so svojimi dlhoročnými skúsenosťami, asi vie, prečo to tak je.

Oceňujeme, že produkt sa predáva vo viacerých krajinách, že ho môžu užívať aj vegáni a vegetariáni. Páči sa nám aj sympatické prevedenie produktu a záujem užívateľov o produkt.

 

 

Vyskúšajte komplexné stravovanie založené na vede a výsledkoch. Jediné čo môžeme povedať, že určite schudnete!!

Aktuálne zľavy:

Výhody Zerex Assassinu

 • Overený výrobca
 • Prírodné zloženie
 • Vhodné aj pre vegánov a vegetariánov
 • Výrazne znižuje chuť do jedla
 • Ide o antioxidant a spaľovač tukov v 1
 • Super cena = mesačné balenie len za 21 €
 • Online nákup z pohodlia domova
 • Bez vedľajších účinkov
 • Bez lekárskeho receptu

Nevýhody Zerex Assassinu

 • Dlhodobé užívanie
 • Účinok je nutné podporiť aj športovou aktivitou

Upozornenie

Zerex Assassin je klasifikovaný ako doplnok stravy a výživy, čo znamená, že nenahrádza pestrú a rozmanitú stravu a ani zdravý životný štýl.

Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Maximálnu dennú dávku 2 kapsule za deň, neprekračujte.

Ak zabudnete užiť Assassin, nenahrádzajte túto dávku a pokračujte v užívaní tak, ako keby ste dávku užili.

Otázky a odpovede, týkajúce sa výživového doplnku Zerex Assassinu

Čo je Zerex Assassin?

Zerex Assassin je názov výživového doplnku, zloženého z rastlinných extraktov, ktorý podporuje rýchlejšie spaľovanie tukov.

Čo obsahuje?

Assassin obsahuje len extrakty z rastlín, aminokyselinu a minerál. Presné zloženie v dennej dávke, čo sú 2 kapsuly za deň, znie nasledovne:

 • L-karnitín 500 mg
 • Garcínia kambodžská 200 mg
 • Zelený čaj 140 mg
 • Zelená káva 80 mg
 • Pomarančovník horký 9,9 mg
 • Čierne korenie 9,5 mg
 • Chróm 0,04 mg

Ako sa užíva a dávkuje?

Assassin sa užíva pravidelne 2 x denne 1 kapsula: 1 ráno a 1 večer, v celosti a s dostatočným množstvom tekutiny.

Koľko stojí Zerex Assassinu?

1 balenie Zerex Assassinu stojí 21 € a nachádza sa v ňom 60 kapsúl.

Ako dlho mi vydrží jedno balenie ?

Pri optimálnom užívaní 2 x denne 1 kapsula, vám balenie postačí na 30 dní.

Potrebujem lekársky na kúpu predpis?

Zerex Assassin je výživový doplnok, na ktoré sa potreba lekárskeho predpisu nevzťahuje. Takže nie, na jeho kúpu lekársky predpis nepotrebujete.

Je Assassin dostupný v lekárni?

V kamenných lekárňach sa Zerex Assassin nedá kúpiť, ale na heureka.sk, sme si všimli, že niektoré online lekárne ho ponúkajú tiež. Odporúčame však nákup u oficiálneho predajcu, nakoľko máte 100 % garanciu originality.

Kde sa dá kúpiť Zerex Assassin?

Kapsule Zerex Assassin si môžete zakúpiť z podhodila vášho domova, online formou na oficiálnej stránke predajcu.

Kedy pocítim prvé účinky tabletiek ?

Zerex Assassin je určený na dlhodobé užívanie a nakoľko ide o produkt, ktorý možno pokladať za kompletnejší výživový produkt pre športovcov, je nutné jeho účinok podporiť aj fyzickou aktivitou a úpravou jedálnička. Pri splnení tejto požiadavky, možno na úbytku hmotnosti, pociťovať zmeny už behom mesiaca.

Je možné užívať Zerex Assassin a piť alkohol?

Tak možné to je, ale neodporúča sa to, nakoľko alkohol negatívne ovplyvňuje účinok kapsúl Zerex Assassin.

Je možné  kombinovať s inými liekmi?

Závisí od toho, o aké lieky ide. Hoci neboli zaznamenané žiadne interakcie s inými liekmi, napriek tomu treba byť opatrní, najmä ak sa dlhodobo liečite na nejaké ochorenie, na ktoré užívate lieky. Preto sa o užívaní poraďte so svojim lekárom alebo kontaktujte priamo výrobcu Zerex, ktorý vám možno bude vedieť poradiť. Na oficiálnej stránke https://zerex.sk/produkt/zerex-assassin je vám vždy k dispozícii, prostredníctvom online chatu.

Môžu sa tabletky Zerex Assassin kombinovať aj s inými výživovými doplnkami?

S charakterovo podobnými radšej nie, ale s doplnkom výživy na podporu zdravých kĺbov Arthrex od Zerex, určite áno.

Použité zdroje:

 

 

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor