Cabbage forte

Posledná aktuálizácia prebehla 18. októbra 2019. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Cabbage forte – ďalší márny pokus

Aj napriek tomu, že svet doplnkov zdravej výživy je čoraz viac preplnený, stále sa vyskytujú  spoločnosti, ktoré sa nás snažia otupiť prípravkami, ktoré nás oberú maximálne o pár desiatok eur. O nadbytočné kilogramy určite neprídete pri užívaní Cabbage forte  , ktorý zaručuje schudnutie počas jednej kúry až 5 kilogramov. Jedna kúra trvá 14 dní, teda dva týždne.

Obsah článku

 1. Zloženie
 2. Hodnotenie
 3. Upozornenie
Tip pre Vás
Potrebuje zhodiť prebytočné kilá a zároveň si chrániť svoje zdravie? ReduXS môže byť pre Vás jedinečným riešením a pomocnou rukou:) . Prečítajte si recenziu na ReduXS  

Zloženie, sľubované hodnoty a reálne výsledky

cabbage-forte

Tip pre Vás: Hľadáte vhodné riešenie na boj s nadbytočnými kilami? Chcete niečo, čomu môžete dôverovať a vďaka čomu môžete redukovať svoju váhu? Získajte všetky potrebné informácie a pozrite si naše hodnotenie produktov na chudnutie. Viac informácií nájdete tu…

Samozrejme, že aj v tomto prípade sa výrobca oháňa revolučným princípom, ktorý využívajú tie najznámejšie hollywoodske celebrity aby sa udržali vo forme. Na stránkach sa dočítame o veľmi blahodárnom zložení.

Zloženie

Kapsuly Cabbage Forte majú byť extrahované silno koncentrované výťažky zo zelenej a červenej kapusty, ktorá má mať vplyv na redukciu celulitídy a chudnutie ako také.

INFO: Kapusta skutočne patrí medzi zeleninu, vďaka ktorej môžete chudnúť. Avšak nie vďaka nejakému zázračnému prípravku, ktorý obsahuje. Vychádza to iba z povahy kapusty, že má aj na zeleninu málo kalórií.

Ani pri obsahu vitamínov sa naozaj nešetrilo a bolo vymenované veľké množstvo vitamínov a v potenciálnom zákazníkovi to budí dojem, že Cabbage Forte je ešte zdravší, ako zelená a červená kapusta sama o sebe aj napriek tomu, že ide len o „výťažok“. Výrobca teda udáva výskyt týchto vitamínov:

 • vitamín C (údajne deväťkrát väčší obsah ako v pomarančoch)
 • provitamín A (karotén)
 • vitamín E (najvyšší obsah zo všetkých zelenín)
 • komplex vitamínov B (s protirakovinovým účinkom)
 • vitamín K

Kapsuly majú byť takisto bohaté aj na rôzne minerály ako sú napríklad:

 • vápnik
 • horčík
 • železo
 • jód,
 • meď
 • mangán
 • síra

Takisto sa tu má vyskytovať aj vláknina, ktorá ako už vieme dokáže stimulovať činnosť čriev a zabraňovať črevným ťažkostiam. Napomáha nám pri trávení a podieľa sa aj na znižovaní hladiny cholesterolu. Ďalej nám  pomáha obmedzovať riziko kardiovaskulárnych ochorení a rakoviny.

Reálne výsledky a skúsenosti

Po niekoľkých recenziách, ktoré sme si už prečítali naozaj nebude prekvapením, keď napíšeme, že ani v tomto prípade nejde o žiadne zázračné kapsuly,   ktoré Vás zbavia piatich kíl za dva týždne úplne bez námahy a bez upravenia stravy. Široké spektrum ľudí hodnotí tento výrobok vcelku jednotvárne a to bohužiaľ (pre výrobcu) negatívne. Niektorým šťastlivcom sa podarilo schudnúť jedno kilo, predpokladáme však že to ani nebolo v dôsledku užívania Cabbage Forte.

Aj keby tento prípravok zázračne fungoval, je takmer ist,é že by sa po ich vysadení dostavil starý známy jojo efekt a všetky kilá, ktoré odišli by sa rýchlym obratom vrátili naspäť. V horšom prípade by so sebou priniesli aj nejaké navyše, ktoré neboli ani predtým. Zas raz sme sa teda dostali k tomu, že takéto šarlatánske prípravky nenahradia zdravú životosprávu a teda pravidelnú fyzickú aktivitu a upravenú stravu. Jednoducho zredukujeme prísun tukov a sacharidov, zvýšime príjem zdravých tukovbielkovín a začneme sa venovať nejakej športovej disciplíne. Samozrejme, že to neznie tak pohodlne ako kúpiť si balíček tabletiek, ale výsledky sú takmer na sto percent zaručené a žiadny jojo efekt sa nedostaví.

 • ReduXS pracuje na princípe regulácie metabolizmu a teda znižuje cholesterol, zvyšuje rýchlosť spalovania – predpokladá sa chudnutie od 2 kg a vyššie/mesačne

Naše hodnotenie

Takisto ako v predchádzajúcich recenziách na podobné výrobky budeme skeptický aj teraz. Zas raz ide len o výrobok, ktorý nás oberie len o eurá, nadbytočné kilogramy nám však bohužiaľ zostanú. Opäť sa viac oplatí čas, ktorý premrháme hľadaním takýchto doplnkov venovať radšej tomu, že si pozrieme otváracie hodiny v miestnom fitness centre a peniaze, ktoré na Cabbage Forte investovať radšej do permanentky do toho fitka.

Zdravý recept z kapusty

Za ušetrené peniaze si radšej kúpte čerstvú kapustu a investujte do zdravých a chutných pokrmov, s ktorými vám chudnutie pôjde určite jednoduchšie. Jedným z nich je napríklad chutná polievka plná zeleniny, boršč. Pre tento recept budete potrebovať:

60g mrkvy
60g cvikly
60g zeleru
100g hlávkovej kapusty bielej
60g cibule
60g petržlenu
50g paradajkového pretlaku
olej
soľ, celé čierne a nové korenie, borievka, bobkový list

Nadrobno nakrájanú cibuľu opečiete na oleji a pridáte nakrájaný petržlen, zeler a mrkvu. Necháte opiecť a pridáte paradajkový pretlak, koreniny, nakrájanú kapustu a podlejete vodou. Osolíte podľa chuti, zvýšite teplotu a varíte približne 20 minút, kým zelenina nezmäkne. Na záver môžete ozdobiť petržlenovou vňaťou, kôprom alebo kyslou smotanou.

UPOZORNENIE

Na záver sa v tomto prípade nedostaví, keďže užívatelia v tomto prípade nehlásili žiadne vedľajšie účinky. Nehlásili totižto žiadne účinky a teda ide zase len o marketingový ťah.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Leave a Reply