cabbage forte

Cabbage forte

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Cabbage forte – ďalší márny pokus

Aj napriek tomu, že svet doplnkov zdravej výživy je čoraz viac preplnený, stále sa vyskytujú  spoločnosti, ktoré sa nás snažia otupiť prípravkami, ktoré nás oberú maximálne o pár desiatok eur. O nadbytočné kilogramy určite neprídete pri užívaní Cabbage forte  , ktorý zaručuje schudnutie počas jednej kúry až 5 kilogramov. Jedna kúra trvá 14 dní, teda dva týždne.

Zloženie, sľubované hodnoty a reálne výsledky

cabbage-forte

Samozrejme, že aj v tomto prípade sa výrobca oháňa revolučným princípom, ktorý využívajú tie najznámejšie hollywoodske celebrity aby sa udržali vo forme. Na stránkach sa dočítame o veľmi blahodárnom zložení.

Zloženie

Kapsuly Cabbage Forte majú byť extrahované silno koncentrované výťažky zo zelenej a červenej kapusty, ktorá má mať vplyv na redukciu celulitídy a chudnutie ako také.

INFO: Kapusta skutočne patrí medzi zeleninu, vďaka ktorej môžete chudnúť. Avšak nie vďaka nejakému zázračnému prípravku, ktorý obsahuje. Vychádza to iba z povahy kapusty, že má aj na zeleninu málo kalórií.

Ani pri obsahu vitamínov sa naozaj nešetrilo a bolo vymenované veľké množstvo vitamínov a v potenciálnom zákazníkovi to budí dojem, že Cabbage Forte je ešte zdravší, ako zelená a červená kapusta sama o sebe aj napriek tomu, že ide len o „výťažok“. Výrobca teda udáva výskyt týchto vitamínov:

 • vitamín C (údajne deväťkrát väčší obsah ako v pomarančoch)
 • provitamín A (karotén)
 • vitamín E (najvyšší obsah zo všetkých zelenín)
 • komplex vitamínov B (s protirakovinovým účinkom)
 • vitamín K

Kapsuly majú byť takisto bohaté aj na rôzne minerály ako sú napríklad:

 • vápnik
 • horčík
 • železo
 • jód,
 • meď
 • mangán
 • síra

Takisto sa tu má vyskytovať aj vláknina, ktorá ako už vieme dokáže stimulovať činnosť čriev a zabraňovať črevným ťažkostiam. Napomáha nám pri trávení a podieľa sa aj na znižovaní hladiny cholesterolu. Ďalej nám  pomáha obmedzovať riziko kardiovaskulárnych ochorení a rakoviny.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Reálne výsledky a skúsenosti

Po niekoľkých recenziách, ktoré sme si už prečítali naozaj nebude prekvapením, keď napíšeme, že ani v tomto prípade nejde o žiadne zázračné kapsuly,   ktoré Vás zbavia piatich kíl za dva týždne úplne bez námahy a bez upravenia stravy. Široké spektrum ľudí hodnotí tento výrobok vcelku jednotvárne a to bohužiaľ (pre výrobcu) negatívne. Niektorým šťastlivcom sa podarilo schudnúť jedno kilo, predpokladáme však že to ani nebolo v dôsledku užívania Cabbage Forte.

Aj keby tento prípravok zázračne fungoval, je takmer ist,é že by sa po ich vysadení dostavil starý známy jojo efekt a všetky kilá, ktoré odišli by sa rýchlym obratom vrátili naspäť. V horšom prípade by so sebou priniesli aj nejaké navyše, ktoré neboli ani predtým. Zas raz sme sa teda dostali k tomu, že takéto šarlatánske prípravky nenahradia zdravú životosprávu a teda pravidelnú fyzickú aktivitu a upravenú stravu. Jednoducho zredukujeme prísun tukov a sacharidov, zvýšime príjem zdravých tukovbielkovín a začneme sa venovať nejakej športovej disciplíne. Samozrejme, že to neznie tak pohodlne ako kúpiť si balíček tabletiek, ale výsledky sú takmer na sto percent zaručené a žiadny jojo efekt sa nedostaví.

 • ReduXS pracuje na princípe regulácie metabolizmu a teda znižuje cholesterol, zvyšuje rýchlosť spalovania – predpokladá sa chudnutie od 2 kg a vyššie/mesačne

Naše hodnotenie

Takisto ako v predchádzajúcich recenziách na podobné výrobky budeme skeptický aj teraz. Zas raz ide len o výrobok, ktorý nás oberie len o eurá, nadbytočné kilogramy nám však bohužiaľ zostanú. Opäť sa viac oplatí čas, ktorý premrháme hľadaním takýchto doplnkov venovať radšej tomu, že si pozrieme otváracie hodiny v miestnom fitness centre a peniaze, ktoré na Cabbage Forte investovať radšej do permanentky do toho fitka.

Zdravý recept z kapusty

Za ušetrené peniaze si radšej kúpte čerstvú kapustu a investujte do zdravých a chutných pokrmov, s ktorými vám chudnutie pôjde určite jednoduchšie. Jedným z nich je napríklad chutná polievka plná zeleniny, boršč. Pre tento recept budete potrebovať:

60g mrkvy
60g cvikly
60g zeleru
100g hlávkovej kapusty bielej
60g cibule
60g petržlenu
50g paradajkového pretlaku
olej
soľ, celé čierne a nové korenie, borievka, bobkový list

Nadrobno nakrájanú cibuľu opečiete na oleji a pridáte nakrájaný petržlen, zeler a mrkvu. Necháte opiecť a pridáte paradajkový pretlak, koreniny, nakrájanú kapustu a podlejete vodou. Osolíte podľa chuti, zvýšite teplotu a varíte približne 20 minút, kým zelenina nezmäkne. Na záver môžete ozdobiť petržlenovou vňaťou, kôprom alebo kyslou smotanou.

UPOZORNENIE

Na záver sa v tomto prípade nedostaví, keďže užívatelia v tomto prípade nehlásili žiadne vedľajšie účinky. Nehlásili totižto žiadne účinky a teda ide zase len o marketingový ťah.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor