Oxotrim

Posledná aktuálizácia prebehla 14. februára 2018. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Oxotrim – schudnete aj bez neho

Rýchle chudnutie vďaka Oxotrimu. Aj tento produkt nájdete v kategórii chudnutie. Na jeho výrobe sa podieľa americká firma Newton Everett, ktorá si vďaka prípravku získala množstvo zákazníkov. Dnes ho už niektorí z vás poznajú, pretože sa v krátkej chvíli objavil aj na Slovensku.

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Zloženie
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie

Obsah tohto lieku je tvorený patentovanou termogenetickou zložkou, ktorá urýchľuje metabolizmus a zabezpečuje zdravý úbytok tuku a hmotnosti.  Celý tento proces môžete až trojnásobne urýchliť, ak do užívania lieku zapojíte zdravé stravovanie a priemerný pohyb. Výhodou je, že pri pálení tukov neprídete o svalovú hmotu. Ak sa chcete dozvedieť viac o Oxotrime a zaujíma vás náš názor, čítajte ďalej.

Tip pre Vás: Hľadáte vhodné riešenie na boj s nadbytočnými kilami? Chcete niečo, čomu môžete dôverovať a vďaka čomu môžete redukovať svoju váhu? Získajte všetky potrebné informácie a pozrite si naše hodnotenie produktov na chudnutie. Viac informácií nájdete tu…
Tip pre Vás
Potrebuje zhodiť prebytočné kilá a zároveň si chrániť svoje zdravie? ReduXS môže byť pre Vás jedinečným riešením a pomocnou rukou:) . Prečítajte si recenziu na ReduXS  

Oxotrim – Charakteristika

 • znižuje chuť do jedla,
 • bez jojo efektu,
 • urýchľuje metabolizmus,
 • urýchľuje spotrebu energie,
 • spaľuje tuk,
 • zachováva svalovú štruktúru,
 • Oxotrim je prírodný výrobok.

Zloženie

Glucomannan 90 %  sa získava z koreňa konjaku. Ide o rastlinu, ktorá rastie prevažne v Ázii. Najčastejšie sa používa ako prevencia proti obezite. Predáva sa ako výživový doplnok, v nápojoch, ktoré sú náhradou stravy a ako rezance, ktorých je súčasťou. Doposiaľ však neboli jednoznačne preukázateľné účinky glucomannanu v oblasti chudnutia. Ide o dôležitú zložku Oxotrimu.

Kofeín mnohý z nás poznajú a obľubujú. Kofeín sa nachádza v kávových a kakaových bôboch, v čajových listoch, v guaranových plodoch atď. Medzi jeho pozitívne účinky patrí urýchlenie metabolizmu, zvýšenie pozornosti a udržuje bdelosť organizmu.

Acetyl-L-karnitín využívajú mnohý športovci pri spaľovaní tuku. Je to látka urýchľujúca premenu tukov tak, že na seba viaže mastné kyseliny v tukoch, ktoré sa v bunkách menia na energiu. Jeho výhodou je, že je k telu šetrný a pri aeróbnom športe aj veľmi účinný. V Oxotrime je použitý ako silný spalovač.

L-tyrozín sa prirodzene nachádza v mäse, ovsenej múke a morských plodoch. Ide o neesenciálnu aminokyselinu, ktorá má schopnosť budovať skupinu proteínov. Potrebuje ho každý človek, obzvlášť športovci, ktorým pomáha vyhnúť sa únave. Okrem iného zvyšuje mentálnu bystrosť a zabraňuje únave.

Extrakt z malín prirodzene nájdeme v malinách, ktoré okrem svojej lahodnej chuti znižujú hladinu glukózy čím urýchľujú metabolizmus. Viac o malinách si môžete prečítať TU.

Zelená káva vďaka kyseliny chlorogénovej, ktorú obsahuje znižuje hlad, urýchľuje pálenie tukov, urýchľuje metabolizmus. Okrem toho má aj antioxidačný účinok, a teda zbavuje telo toxínov. Ak sa chcete o zelenej káve dozvedieť viac kliknite sem .

Africké mango v Oxotrime je ovocie pochádzajúce pôvodne z Afriky. Toto superovocie potláča chuť do jedla, urýchľuje metabolizmus, zvyšuje látkovú premenu, telu dodáva energiu a tak predchádza únave, znižuje hladinu zlého LDL cholesterolu ako aj cukru v krvi.

Capsicium je látka nachádzajúca v chilli papričkách a vďaka ktorej majú chilli papričky štipľavú chuť. Táto látka privádza telu termogenetický efekt, teda zvyšuje telesnú teplotu čím urýchľuje metabolizmus, redukuje podkožný tuk a znižuje hmotnosť. Má blahodarný vplyv aj na zdravie pretože podporuje imunitný systém, znižuje cholesterol a obsahuje veľké množstvo antioxidantov.

Bladderwack riasa extrakt je extrakt z morských rias z morí a oceánov. Obsahuje veľké množstvo jódu a používa sa ako bylinkový extrakt pri zdravotných problémoch štítnej žľazy, atritídy a zápchy. Pri cvičení zvyšuje celkovú činnosť metabolizmu.

Chróm pikolinát udržiava hladinu krvného cukru vyrovnanú, čo znamená, že nemáte chvíľkové záchvaty nadmerného jedenia. Znamená to, že produkte Oxotrim tlmí pocit hladu.

Varianta za Oxotrim

ReduXs

Reduxs

 

Zahraničná novinka ReduXs predávaná hlavne na anglickom a nemeckom trhu je skvelým pomocníkom pri chudnutí. Mohli ste o ňom často počuť aj zo slovenských radií.

Predáva sa za dostupnú cenu 39 eur, pričom balenie máte na celé 2 mesiace a presne toľko stačí, aby ste začali vidieť výsledky vo vašom chudnutí.

Dávkovanie je je intuitívne a jednoduché – stačí jedna tableta denne, najlepšie pred jedlom + voda.

Zloženie:

 • Zelený čaj, kaktus, šalvia
 • púpava, brusnica a iné…
 • látky podobné cholesterolu a tuku

Skutočne bohaté a zaujímavé je prírodné zloženie ReduXs, ktoré plošne bojuje proti nadváhe zároveň na viacerých frontoch, pričom dodáva prospešný tuk a znižuje cholesterol.

Oxotrim – Balenie a cena

oxotrim 3x

Orientačná cena Oxotrimu je od 45 – 70 eur. Toto balenie vám vydrží približne 45 dní.

Dávkovanie

Doporučené denné množstvo sú 3 tabletky. Neužívajte lieky po 17 hodine.

Hodnotenie

Produkt Oxotrim sľubuje pri správnom stravovaní a pohybe až trojnásobný úbytok hmotnosti. Tí skúsenejší však vedia, že z úpravou stravy a s pohybom budú chudnúť buď s Oxotrimom alebo bez neho.  Ak však patríte medzi ľudí, ktorí neinklinujú k športu a chcú schudnúť, skúste tento produkt, ktorého predpokladom k chudnutiu je jeho zloženie. Každopádne vedzte, že bez neho to bude možno náročnejšie, ale podstatne lacnejšie a zdravšie.

Napriek tomu, že mnohé stránky uvádzajú testovanie tohto produktu, buďte opatrní. Produkt nebol hodnotený americkým úradom pre kontrolu potravín a liečiv FDA, preto odporúčame radšej iný výživový doplnok na chudnutie, a to ReduXS, ktorý je okrem iného oveľa účinnejší.

ReduXS pracuje na princípe regulácie metabolizmu a teda znižuje cholesterol, zvyšuje rýchlosť spalovania – predpokladá sa chudnutie od 2 kg a vyššie/mesačne

Vedľajšie účinky

Výrobca neuvádza, že by mal jeho produkt mať nejaké vedľajšie účinky. Vzhľadom na zloženie Oxotrimu, je vysoko nepravdepodobné, že vôbec žiadne nemá. Aj keď by sa vyskytli len u niekoľkých užívateľov. Môžu sa vyskytnúť hnačky, vracanie, nevoľnosť alebo dokonca sexuálne problémy. Preto, ak sa u vás akékoľvek nepríjemnosti objavia, mali by ste Oxotrim vysadiť a situáciu konzultovať so svojím lekárom.

Upozornenia pri Oxotrime

Prípravok Oxotrim neužívajte ak máte menej ako 18 rokov, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Neužívajte ani po 17 hodine, môže spôsobiť nespavosť.

 

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Leave a Reply