oxotrim 3x

Oxotrim

Posledná aktuálizácia prebehla 11. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Oxotrim – schudnete aj bez neho

Rýchle chudnutie vďaka Oxotrimu. Aj tento produkt nájdete v kategórii chudnutie. Na jeho výrobe sa podieľa americká firma Newton Everett, ktorá si vďaka prípravku získala množstvo zákazníkov. Dnes ho už niektorí z vás poznajú, pretože sa v krátkej chvíli objavil aj na Slovensku.

Oxotrim – Charakteristika

 • znižuje chuť do jedla,
 • bez jojo efektu,
 • urýchľuje metabolizmus,
 • urýchľuje spotrebu energie,
 • spaľuje tuk,
 • zachováva svalovú štruktúru,
 • Oxotrim je prírodný výrobok.

Zloženie

Glucomannan 90 %  sa získava z koreňa konjaku. Ide o rastlinu, ktorá rastie prevažne v Ázii. Najčastejšie sa používa ako prevencia proti obezite. Predáva sa ako výživový doplnok, v nápojoch, ktoré sú náhradou stravy a ako rezance, ktorých je súčasťou. Doposiaľ však neboli jednoznačne preukázateľné účinky glucomannanu v oblasti chudnutia. Ide o dôležitú zložku Oxotrimu.

Kofeín mnohý z nás poznajú a obľubujú. Kofeín sa nachádza v kávových a kakaových bôboch, v čajových listoch, v guaranových plodoch atď. Medzi jeho pozitívne účinky patrí urýchlenie metabolizmu, zvýšenie pozornosti a udržuje bdelosť organizmu.

Acetyl-L-karnitín využívajú mnohý športovci pri spaľovaní tuku. Je to látka urýchľujúca premenu tukov tak, že na seba viaže mastné kyseliny v tukoch, ktoré sa v bunkách menia na energiu. Jeho výhodou je, že je k telu šetrný a pri aeróbnom športe aj veľmi účinný. V Oxotrime je použitý ako silný spalovač.

L-tyrozín sa prirodzene nachádza v mäse, ovsenej múke a morských plodoch. Ide o neesenciálnu aminokyselinu, ktorá má schopnosť budovať skupinu proteínov. Potrebuje ho každý človek, obzvlášť športovci, ktorým pomáha vyhnúť sa únave. Okrem iného zvyšuje mentálnu bystrosť a zabraňuje únave.

Extrakt z malín prirodzene nájdeme v malinách, ktoré okrem svojej lahodnej chuti znižujú hladinu glukózy čím urýchľujú metabolizmus. Viac o malinách si môžete prečítať TU.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Zelená káva vďaka kyseliny chlorogénovej, ktorú obsahuje znižuje hlad, urýchľuje pálenie tukov, urýchľuje metabolizmus. Okrem toho má aj antioxidačný účinok, a teda zbavuje telo toxínov. Ak sa chcete o zelenej káve dozvedieť viac kliknite sem .

Africké mango v Oxotrime je ovocie pochádzajúce pôvodne z Afriky. Toto superovocie potláča chuť do jedla, urýchľuje metabolizmus, zvyšuje látkovú premenu, telu dodáva energiu a tak predchádza únave, znižuje hladinu zlého LDL cholesterolu ako aj cukru v krvi.

Capsicium je látka nachádzajúca v chilli papričkách a vďaka ktorej majú chilli papričky štipľavú chuť. Táto látka privádza telu termogenetický efekt, teda zvyšuje telesnú teplotu čím urýchľuje metabolizmus, redukuje podkožný tuk a znižuje hmotnosť. Má blahodarný vplyv aj na zdravie pretože podporuje imunitný systém, znižuje cholesterol a obsahuje veľké množstvo antioxidantov.

Bladderwack riasa extrakt je extrakt z morských rias z morí a oceánov. Obsahuje veľké množstvo jódu a používa sa ako bylinkový extrakt pri zdravotných problémoch štítnej žľazy, atritídy a zápchy. Pri cvičení zvyšuje celkovú činnosť metabolizmu.

Chróm pikolinát udržiava hladinu krvného cukru vyrovnanú, čo znamená, že nemáte chvíľkové záchvaty nadmerného jedenia. Znamená to, že produkte Oxotrim tlmí pocit hladu.

Oxotrim – Balenie a cena

oxotrim 3x

Orientačná cena Oxotrimu je od 45 – 70 eur. Toto balenie vám vydrží približne 45 dní.

Dávkovanie

Doporučené denné množstvo sú 3 tabletky. Neužívajte lieky po 17 hodine.

Hodnotenie

Produkt Oxotrim sľubuje pri správnom stravovaní a pohybe až trojnásobný úbytok hmotnosti. Tí skúsenejší však vedia, že z úpravou stravy a s pohybom budú chudnúť buď s Oxotrimom alebo bez neho.  Ak však patríte medzi ľudí, ktorí neinklinujú k športu a chcú schudnúť, skúste tento produkt, ktorého predpokladom k chudnutiu je jeho zloženie. Každopádne vedzte, že bez neho to bude možno náročnejšie, ale podstatne lacnejšie a zdravšie.

Napriek tomu, že mnohé stránky uvádzajú testovanie tohto produktu, buďte opatrní. Produkt nebol hodnotený americkým úradom pre kontrolu potravín a liečiv FDA, preto odporúčame radšej iný výživový doplnok na chudnutie, a to ReduXS, ktorý je okrem iného oveľa účinnejší.

ReduXS pracuje na princípe regulácie metabolizmu a teda znižuje cholesterol, zvyšuje rýchlosť spalovania – predpokladá sa chudnutie od 2 kg a vyššie/mesačne

Vedľajšie účinky

Výrobca neuvádza, že by mal jeho produkt mať nejaké vedľajšie účinky. Vzhľadom na zloženie Oxotrimu, je vysoko nepravdepodobné, že vôbec žiadne nemá. Aj keď by sa vyskytli len u niekoľkých užívateľov. Môžu sa vyskytnúť hnačky, vracanie, nevoľnosť alebo dokonca sexuálne problémy. Preto, ak sa u vás akékoľvek nepríjemnosti objavia, mali by ste Oxotrim vysadiť a situáciu konzultovať so svojím lekárom.

Upozornenia pri Oxotrime

Prípravok Oxotrim neužívajte ak máte menej ako 18 rokov, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Neužívajte ani po 17 hodine, môže spôsobiť nespavosť.

 

Aktuálne skóre
[Celkovol: 1 Priemerne: 5]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor