Lipoxal Xtreme II – recenzia, zloženie aj cena

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Výživový doplnok Lipoxal, ktorý vďaka svojmu vysoko účinnému zloženiu odbúrava podkožný tuk, hlavne v rizikových partiách (zadok, stehná, brucho). Jedinečné zloženie prírodných látok zabezpečuje redukciu vašej telesnej hmotnosti. Vďaka energii, ktorú dodáva telu sa budete vždy cítiť sviežo a plný energie.

Aj to je jeden z dôvodov prečo sa Lipoxal neodporúča užívať vo večerných hodinách. Ide o výživový doplnok na rastlinnej báze, ktorý je možné dostať bez predpisu. Ak spojíte užívanie Lipoxalu s pohybom a s úpravou jedálnička, vaše výsledky budú omnoho lepšie a budete sa môcť tešiť z nového a krajšieho ja. (Aspoň takto by to malo byť)

Lipoxal – Charakteristika

Ide o doplnok výživy, ktorý má prírodné zloženie, takže poteší ľudí, ktorý do svojho tela nechcú dávať zbytočné chemické substancie a modifikované zložky, ktorým nerozumejú.

 • spaľuje telesný tuk,
 • zrýchľuje metabolizmus, látkovú výmenu a trávenie,
 • zabezpečuje prirodzenú obranyschopnosť,
 • detoxikuje telo,
 • telu dodáva energiu čím bojuje s únavou a vyčerpanosťou,
 • tlmí chuť do jedla,
 • výživový doplnok na rastlinnej báze.

Zloženie

Extrakt zo zeleného čaju je základnou zložkou produktu Lipoxal a je všeobecne prospešný pre ľudský organizmus. Ide o výťažok, ktorý je bohatým zdrojom antioxidantov.  Zapája tuky do energetického výdaju, čo napomáha a urýchľuje spaľovanie tukov.  Znižuje hladinu cholesterolu, odstraňuje akné, znižuje chuť do jedla, očisťuje pečeň, pomáha pri migrénach, pôsobí antibakteriálne a je súčasťou detoxikačných procedúr. Posilňuje imunitný systém, organizmu dodáva silu.

Ďumbier lekársky alebo zázvor pozná každý ako účinnú silu v boji proti chrípke, nádche a prechladnutiu. Zvyšuje vnútornú silu organizmu, podporuje trávenie, stimuluje krvný obeh. Okrem toho, že pozitívne vplýva na imunitný systém, očisťuje organizmus od toxických látok, prekrvuje pokožku, okysličuje mozog, pozitívny vplyv má aj na pamäť a činnosť mozgu. Znižuje riziko infarktu, chráni srdcovo-cievny systém, zabezpečuje látkovú výmenu.

Guarana je známa svojimi energetickými účinkami. Je schopná vám dodať toľko energie ako samotná káva, avšak postupne. Táto energetická bomba pochádza z exotickej Brazílie. Obyvatelia tejto oblasti ju vďaka jej sile vyliečiť mnohé choroby nazývajú magickou rastlinou. Látka, ktorú guarana obsahuje sa nazýva guarín, ktorý je schopný dodávať vášmu telu energiu po celý deň. Obsahuje množstvo vitamínom, ako je vitamín C a vitamíny skupiny B. V Lipoxale Xtreme tiež podporuje imunitný systém a obranyschopnosť organizmu. Napomáha liečbe hnačky, uvoľňuje dýchacie cesty, zabezpečuje vylučovanie vody z tela, podporuje vylučovanie kyseliny mliečnej zo svalov, spaľuje tuky, považuje sa aj za prírodné veľmi účinné afrodiziakum.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Citrus aurantium je ovocie, ktoré sa používa v tradičnej čínskej medicíne, okrem iného aj pre svoje pozitívne a veľmi efektívne účinky spaľovania podkožného tuku. Obsahuje látku synefrín, ktorý je síce návykový, v tomto množstve absolútne neškodný. Synefrín, známy aj ako symphatol či oxedrin sa používa na zníženie telesnej hmotnosti a zvyšuje hladinu energiu, pôsobí ako doping organizmu  . Zvyšuje činnosť metabolizmu, spaľuje tuk, znižuje chuť do jedla, rozpúšťa ľadvinové kamene, uvoľňuje adrenalín, prečisťuje krv, potláča nevoľnosť, únavu, nadúvanie …

Kakao sa v posledných rokoch preukázalo ako účinná zbraň proti srdcovým chorobám. Obsahuje látky, ktoré znižujú krvný tlak a dokonca niektorí odborníci ho pokladajú za účinnejší ako penicilín. Pite jednu šálku denne kakaa a predĺžite si tak svoj život, pretože ľudia, ktorí jedia a pijú veľa kakaa predchádzajú tak predčasnej úmrtnosti.

Panax ginseng známejší pod názvom ženšen je tiež veľmi dôležitou zložkou prípravku Lipoxal lebo má pozitívny vplyv na odbúranie a lepšie znášanie stresu, stimuluje pozornosť, potláča únavu, strach a depresie. Znižuje tuk a cukor v krvi, spomaľuje starnutie, zlepšuje výkon pľúc, zvyšuje fyzickú výkonnosť a vytrvalosť, podporuje funkciu pohlavných orgánov a prispieva k liečbe impotencie, revitalizuje imunitný systém, ktorý je poškodený prostredníctvom obžierania sa. Ženšen aj napriek svojimi pozitívnymi vplyvmi na organizmus nezastupuje v plnej miere zdravý životný štýl.

L-karnitín známy v oblasti fitness, kulturistiky, ale aj životne dôležitá živina. Svoju úlohu zohráva hlavne v energetickom metabolizme, metabolizme tukov. L-karnitín zabezpečuje prísun mastných kyselín do mitochondrií, čím nastáva spaľovanie tukov. Vyznačuje sa detoxikačnou funkciou, dodáva energiu do orgánov ako je srdce, svaly, bunky imunitného systému.

Olivové listy majú antioxidančný účinok niekoľkonásobne vyšší ako vitamín C. Posilňujú imunitu, znižuje krvný tlak, lieči kožné ochorenia, znižuje horúčky, účinný v boji proti chrípke, nachladnutiu. Udržuje telo v dobrej kondícii, dodáva mu energiu a podieľa sa na kvalite vášho spánku.

Kórejský ženšen červený podobne ako ženšen v Lipoxale dodáva a obnovuje energiu ako u mužov tak aj u žien. Zmierňuje nervozitu, zlepšuje ostrosť zraku, zastavuje zvracanie a hnačku, zlepšuje funkčnosť končatín, uvoľňuje hlien z pľúc a sekrét zo žlčníka. Kórejský ženšen je preslávený svojimi detoxikujúcimi účinkami, redukuje nádorové bunky.

Chilli  naštartuje nielen vaše spaľovanie tukov, ale aj vás samotných v posteli, je to totiž prírodné afrodiziakum . Pálivé tajomstvo, ktoré chilli ukrýva pozostáva z radu vitamínov C, E a A, horčíku, betakaroténu a flavonoidu. Ak ste sa už rozhodli chudnúť bez tabletiek, odporúčame vám konzumovať veľa veľa chilli.

Sójový olej je vynikajúci antioxidačný prípravok, ktorý by nemal chýbať vo vašej kuchyni. Obsahuje vitamíny ako B, K, E a provitamín A. Je to olej s najvyšším obsahom lecitínu. Svojim zložením (neobsahuje žiadne sacharidy) je vhodný pre diabetikov. Lieči nervoví ochorenia, zlepšuje pamäť.

Cena a balenia Lipoxalu Xtreme

lipoxal xtreme

 

Lipoxal Xtreme II 120 + 60 tabletiek zdarma (dávka na 1,5 mesiaca) – 29,90 eur.

Lipoxal Efect je aktuálne za cenu 30,70 eur.

Lipoxal si môžete zakúpiť či už v kamennej lekárni, alebo na internete.

Dávkovanie a užívanie

Odporúčajú sa 2 tabletky Lipoxalu 2x denne zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Tabletky sa užívajú súčasne s konzumovaním jedla, z dôvodu minimalizovania vedľajších účinkov. Neodporúča sa tabletky užívať na lačno a vo večerných hodinách pred spánkom. V prípade ak užívate aj iné lieky, medzi jednotlivými dávkami si nechajte minimálne 2-3 hodinový odstup.

Alkohol a antikoncepcia s Lipoxalom

Aby ste dosiahli vytúžený efekt pri redukcii váhy s Lipoxalom a spaľovanie podkožného tuku sa neodporúča piť alkohol. Nijaké iné negatívne účinky sa v tejto kombinácii nepreukázali.
Doposiaľ neboli zistené žiadne závažné problémy pri súčasnom užívaní antikoncepcii a Lipoxalu.

Vedľajšie účinky

Pri užívaní tabletiek sa môžu vyskytnúť problémy so žalúdkom (pálenie, kŕče), nevoľnosť, bolesti hlavy, migrény. Aby ste dosiahli vytúžený efekt pri redukcii váhy a spaľovanie podkožného tuku sa neodporúča piť alkohol. Nijaké iné negatívne účinky sa v tejto kombinácii nepreukázali. Doposiaľ neboli zistené žiadne závažné problémy pri súčasnom užívaní antikoncepcii a Lipoxalu.

Hondotenie

Lipoxal Xtreme II je produkt, ktorý sľubuje spaľovanie podkožného tuku prevažne v rizikových partiách. Úprimne si povedzme, že z rizikových partií sa zhadzujú kilá najťažšie a práve preto, to dole určite nepôjde len s týmito tabletkami. Do vášho života by ste okrem nich mali zapojiť aj zdravú stravu a pravidelný pohyb. Mnoho ľudí si tento prípravok nepochvaľuje, pretože sa u nich vyskytli problémy ako je pálenie žalúdka, nevoľnosť, migrény a prípravok museli prestať užívať. Ak máte citlivý žalúdok siahnite po inom výrobku ako Lipoxal Xtreme. Na chudnutie je skvelý napríklad ReduXS.

Chudnutie je naozaj náročný proces a každý človek je jedinečný metabolizmom a na každého, žiaľ funguje lepšie niečo iné, hlavne čo sa týky výživových doplnkov – skúste dať preto aj Lipoxalu šancu.

Upozornenia pri Lipoxale

Výživový doplnok Lipoxal Xtreme sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte maximálnu dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Uschovávajte mimo dosah detí. Ak ste alergický na niektorú z látok, ktorú prípravok obsahuje prekonzultujte užívanie prípravku so svojim lekárom, podobne tak urobte, ak trpíte žalúdočnými vredmi, chronickým zápalom žalúdka, pažerákovým refluxom, astmou a precitlivenosťou na včelie výrobky.

Ak máte nejaké skúsenosti s Lipoxalom, môžete sa anonymne vyjadriť v komentároch a vytvoriť tak hodnotné fórum.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor