blendea super green hlavna

Blendea – detoxikácia s nádychom chudnutia

Posledná aktuálizácia prebehla 24. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Očistu tela alebo detoxikáciu tela, by si mal dať z času na čas každý človek, a to bez rozdielu toho, či sa stravujete zdravo alebo nie. Totiž, aj v zdravej strave, najmä v kupovanej balenej zelenine a v ovocí, ktoré si nedokážete doma vypestovať a aj v produktoch s označením BIO, sa môžu objaviť látky, ktoré ohrozujú zdravie človeka.

Aj kvalita ovzdušia, genetika, fajčenie, alkohol alebo neustála nutnosť čeliť stresu, sú faktory, ktoré negatívne vplývajú na komplikované procesy v našom tele. Práve z toho hľadiska, by sme mali dávať na svoje telo čoraz väčší pozor a užívať kvalitné prostriedky, ktoré ho dokážu čo možno v najväčšej miere očistiť a ochrániť. Vhodným prostriedkom, by mohla byť aj zelená zmes SuperGreens Blendea, s ktorou by si mal dať 3 mesačnú, očisťujúc kúru každý človek. Prečo si to myslíme my a aj odborníci, sa dozviete v tejto recenzii.

Špeciálna úvodná zľava 10% pri nákupe produktov Blendea – Stačí do objednávky zadať ZLAVA10 a využiť ju môžete aj priamo tu.

Rýchlo a stručne o SuperGreens

 SuperGreens je doplnok stravy a výživy, ktorý je zložený čisto z prírodných látok  a to absolútne v BIO top kvalite, nakoľko neobsahuje žiadne konzervanty, žiadne farbivá, dokonca ani lepok či cukor. Obsahuje len zložky rastlinného pôvodu, vďaka čomu ju môžu užívať aj prísny vegáni. Ide o zmes 4-roch zelených „superpotravín“, do ktorých patrí zelený jačmeň, mladú pšenicu, spirulinu a chlorellu + pridaná mätu, pre lepšiu chuť.

SuperGreens je prášok, zelená zmes, ktorá svojimi účinkami prispieva k celkovej detoxikácii tela, nakoľko sa stará o zdravie črevného systému, vďaka čomu podporuje chudnutie, zlepšuje stav ciev, telu dodáva energiu a tým, že podporuje imunitu, znižuje aj riziko vzniku mnohých civilizačných chorôb (cukrovka, obezita, rôzne rakoviny).

Doplnok sa predáva v sympatickom balení, ktoré obsahuje 30 dávok, užíva sa pravidelne a je dostupný online bez lekárskeho predpisu. SuperGreens. Môžu užívať dospelý a aj deti od 3 rokov.

Zloženie

SuperGreens Blendea je výnimočným produktom, pretože hoci vyzerá jednoducho obsahuje pár najlepšie ohodnotených zdrojov zdraviu prospešných látok.  Základ tvoria 4 „zelené“ rastliny: jačmeň, pšenica, spirulina a chlorella .

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Čo nájdeme v 1 dávke SuperGreens (2 čajové lyžičky = 6 g zelenej zmesi)?

Zelený jačmeň 1,8 g

Zelený jačmeň alebo Jačmeň siaty, je zdrojom množstva vitamínov z radu B-komplex. Napriek tomu, že sa ho mnohí boja, pretože si myslia, že sa z neho priberá, je to naopak. Podporuje trávenie, ale aj pravidelné vyprázdňovanie, nakoľko vitamíny B zohráva kľúčovú úlohu pri metabolizovaní potravy.   Nie je to však jediná výhoda zeleného jačmeňa, blahodarne vplýva na nervovú sústavu,  pretože znižuje dôsledky stresu. Má potenciál znížiť krvný tlak a hladinu zlého cholesterolu.

Mladá pšenica 1,8 g

Mladá pšenica, nazývaná aj Pšenica siata, je ďalšia okúzľujúca rastlina, o ktorých účinkoch nemáme mnohí ani tušenia. Áno, je pravda, že má vysokú nutričnú hodnotu, ale medzi jej pozitíva patrí, že dokáže krásne detoxikovať organizmus. Je plná vitamínov, minerálov, aminokyselín a tráviacich enzýmov, ktoré by iste ocenili ľudia, ktorých trápia žalúdočné a črevné problémy. Totiž, pomáha pri znižovaní zápalu žalúdka a čriev, eliminuje pálenie záhy a čo je dôležité, znižuje riziko žalúdočných vredov.

Spirulina 1,2 g

Spirulina je riasa, ktorá je pre svoje blahodarne účinky chcená na celom svete.  Pokladá sa za jednu z najlepších rastlinných zdrojov zdraviu prospešných látok . Vďaka bohatému obsahu antioxidantov, dokáže slušne bojovať proti voľným radikálom. Reguluje hladinu cukru a tuku v krvi, telu dodáva vitalitu a energiu, zmierňuje rôzne sezónne alergie, má protizápalové vlastnosti a predstavuje najvyšší zdroj bielkovín, rastlinného pôvodu. Preto ju často možno nájsť aj v jedálničku vegetariána alebo vegána.

Chlorella 0,9 g

Ďalšou riasou, ktorá dokáže výrazne zlepšiť imunitný systém človeka, je chlorella. Pokladá sa za silný antioxidant, pretože má schopnosť na seba nadviazať mnoho toxínov v tele a cez správne trávenie a vylučovanie, vylúčiť z tela von. Pomáha znižovať cholesterol, podporuje trávenie a chudnutie. Keďže je plná vitamínov aj z radu B, zlepšuje stav pleti, telu dodáva energiu a silu. Podobne ako spirulina, aj chlorella je bohatým zdrojom bielkovín.

Ďalšie zložky, ktoré nájdete v SuperGreens sú:

 • Mäta 0,3 g – stará známa mäta. V zime vás zahreje a v lete osvieži. Mäta, to nie je len osviežujúca, jemne štipľavá bylinka, ale aj nápomocná, napr. pri pálení záhy, je výbornom prostriedkom proti nadúvaniu a celkovo zlepšuje trávenie, či posilňuje imunitu.
 • Železo 5,6 mg – dôležité pre tvorbu krvného farbiva hemoglobínu, vďaka ktorému sa uskutočňuje prenos kyslíka do všetkých tkanív.
 • Vitamín A 680 µg – podieľa sa na správnom metabolizovaní, má antioxidančné účinky, podporuje krásnu pleť a dobrý zrak.
 • Chróm 15,2 µg – úzko spolupracuje s inzulínom, a to tak, že zosilňuje účinky inzulínu, čo vedie k udržiavaniu optimálnej hladiny cukru v krvi. Podieľa sa aj na znížení cholesterolu.
 • Kyselina listová 6,8 mg – zabezpečuje správne bunkové delenie, zdravý rast, je súčasťou génov a chromozómov, preto sa často užíva aj počas tehotenstva.
 • Napriek tomu, že obsahuje pšenicu a jačmeň, neobsahuje lepok a ani sóju

blendea zloženie

Prečo piť SuperGreens?

Zmes SuperGreens predstavuje prírodnú cestu, ako zbaviť svoje telo škodlivých látok, urýchliť metabolizmus, zlepšiť si pleť a posilniť imunitu, v niektorých prípadoch (pri úprave stravy), dokonca aj schudnúť.  To je len zlomok účinkov, ktoré SuperGreens od Blendea ponúka . Vďaka svojmu 100 % BIO kvalite a zloženiu, má potenciál celkovo zlepšiť váš zdravotný stav. Jednoducho povedané, SuperGreens sa stará o očistotu človeka do hĺbky, pričom sa priamo alebo nepriamo dotýka každej časti tela.

Hoci má komplexný a širokospektrálny záber, jej účinky možno rozdeliť do 3 oblastí:

Očista a trávenie

SuperGreens je plný antioxidantov, ktoré bráni tvorbe alebo rozširovaniu sa voľných radikálov, ktoré spôsobujú vznik nádorových a rakovinových ochorení. Tieto radikály sa vďaka látkam v SuperGreens ničia a vyplavujú z tela von.

S očistou súvisí aj tráviaci systém, na ktorý má SuperGreens pozitívne účinky. Zložky v produkte obnovujú a udržujú v črevách zdravú črevnú mikroflóru, podporujú tvorbu dobrých črevných baktérii, vďaka čomu dochádza k pravidelnému vylučovaniu a k zdravej stolici. Má pozitívny vplyv na hnačku, ale aj na zápchu.

Samozrejmosťou je aj správne metabolizovanie látok z potravy. Tým, že chráni a pomáha očisťovať pečeň, dochádza aj k rýchlejšiemu tráveniu a bráni ukladaniu nadbytočného tuku.

Imunita

Úpravou trávenia sa už podporuje aj imunitný systém, nakoľko sa časť imunity nachádza práve v črevách.  Okrem toho, antioxidanty chránia bunky pred vírusmi , bunkám dodávajú silu a energiu. Keďže obsahuje aj železo, prispieva k správnej tvorbe hemoglobínu, čím sa účinky dotýkajú celkového krvného obehu. SuperGreens pôsobí aj ako regulátor krvného cukru a tuku, čím sa stará o cievy, a teda aj o celý srdcovocievny systém.

Energia

Ak človek nie je zaťažovaný tým, že mu strava „kvasí“ niekde vnútri v črevách, a ak sa cíti zdraví, rýchlo sa to odzrkadlí na jeho celkovom správaní. Určite ste si to všimli, že ak nie ste prežratí a trávenie vám funguje, ako má, cítite sa lepšie, máte energiu počas celého dňa, nepodliehate únave, pretože žiadnu nepociťuje.

Napokon aj jednotlivé látky, ktoré sa v Blendea SuperGreens nachádzajú, podporujú energetické telo a to nielen navonok, ale aj vo vnútri. Jednotlivé orgány sa cítia vitálnejšie, čo sa prejaví na silnejšej imunite, na vyššej fyzickej kondícii a to v každom počasí.

Mimochodom, energetickú dávku zmesi Blendea SuperGreens pocítite hneď, ako ju ráno vypijete. Niektorí ľudia nahradili rannú kávu, práve kokteilom SuperGreens.

Pre koho je prášok Blendea určený a kto by sa mu mal vyhýbať?

SuperGreens je v podstate určený pre všetkých, ktorý nie sú alergickí na orechy, s výnimkou tehotných a dojčiacich žien a detí do 3 rokov. Dokonca, keďže neobsahuje žiadne látky, ktoré boli získané zo živočíšnych zdrojov, je perfektným prostriedkom na detoxikáciu tela aj pre vegánov a vegetariánov.

Hoci by nemal ublížiť ani tehotným či dojčiacim ženám, z etických dôvodov nebol produkt testovaný u tejto skupine žien, preto by sa mu mali vyhýbať.

Vedľajšie účinky, kontraindikácie a interakcie s inými liekmi

 • Kontraindikácie = vek do 3 rokov, tehotenstvo, dojčenie, alergia na orechy.
 • Vedľajšie účinky = s produktom neboli zaznamenané žiadne vedľajšie účinky, objaviť sa môže len alergická reakcia na niektorú zložku v produkte. Ľuďom s citlivosťou na chuť, môže prísť nevoľno, preto pre týchto ľudí odporúčame zamiešať SuperGreens do džúsu alebo do smoothie.
 • Interakcie s inými liekmi = doposiaľ neboli známe.

Dávkovanie a užívanie

Super Greens sa užíva postupne. Začína sa s dávkou 1 čajovou lyžičkou a tá sa postupne zvyšuje na 2 čajové lyžičky denne.

Užívajte najlepšie ráno, na lačno, približne 30 min. pred raňajkami alebo 2 hodiny po jedle, kedykoľvek počas dna.

Pozor!!! Zmes nezalievajte teplou vodou, pretože môže dôjsť k oslabeniu látok, jednotlivých zložiek.

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov sa Blendeu SuperGreens odporúča užívať denne min. 3 až 6 mesiacov.

Ako pripraviť zelený Super Greens nápoj?

Do pohára pridajte 1 čajovú lyžičku alebo 3 gramy zmesi SuperGreens, pridajte 200 ml studenej vody, zamiešajte a vypite.

Ak vaša denná dávka pozostáva z 2 čajových lyžičiek, čo sa aj odporúča, potom toto množstvo nasypte tiež do pohára, a tak, ako ste navýšili SuperGreen zmes, potom zdvojnásobte aj množstvo tekutiny, zalejte so 400 ml vody.

Výhodou SuperGreens nápoja od Blendea je, že ak vám jeho chuť nevyhovuje, pokojne si zmes nasypte do ovocného alebo zeleninového džúsu či do smoothie, ovsených vločiek, dresingov, ale pozor, nesmie byť teplý.

Vzhľad a cena Blendea SuperGreens

Vzhľad výživového doplnku SuperGreens korešponduje s farbou produktu „greens“ = zelený/listová zelenina. Prášok/zmes má zelenú farbu, je starostlivo umiestnený v plechovke, s odnímateľným vekom z hliníkovej fólie.  Napriek tomu, že sa otvára podobne, ako plechovky nemusíte sa obávať jej znehodnoteniu. Ochrannú fóliu môžete odtrhnúť a nádobku uzavrieť plastovým vekom.

V jednom balení sa nachádza 90 gramová zmes 4 super zelených potravín, čo predstavuje 30 dávok. Ak užívate 1 čajovú lyžičku denne, potom vám jedno balenie vystačí na 1 mesiac. Ak 2 lyžičky, pochopiteľne len polovicu, čo je 15 dní, ale zase výsledky a účinky budú o to rýchlejšie viditeľné.

Cena SuperGreens od Blendea začína na sume 17,59€, ale ak si zakúpite viac balení, viete pekne ušetriť.

Cenová ponuka je nasledovná:

 • 1 balenie Blendea SuperGreens stojí 17,59 € a obsahuje 30 porcií
 • 2 balenia Blendea SuperGreens stojí 33,58 € a obsahuje 60 porcií (ušetríte 1,60 €)
 • 3 balenia Blendea SuperGreens stojí 48 € a obsahuje 90 porcií (ušetríte 4,76 €)
 • 4 balenia Blendea SuperGreens stojí 59,96 € a obsahuje 120 porcií (ušetríte 10,39 €)
 • 5 x Blendea SuperGreens stojí 74,95 € a obsahuje 150 porcií (ušetríte 13 €)
 • 6 x Blendea SuperGreens stojí 89,94 € a obsahuje 180 porcií = dávka na 3 mesiace (ušetríte 15,59 €)

Plus ďalšie produkty v ponuke:

supergreens blendea

 • 17.59/balenie
 • 30 porcii
  ☑️-90g balenie
  ☑️-30 dňová kúra
  ☑️-Detoxikácia tela
  Možné chudnutie✅

super boost blendea

 • 16,99/dve balenia
 • 20 porcií
  ☑️-100g balenie
  ☑️-30 dňová kúra
  ☑️-Imunita
  Cievny systém✅
 • 📢 + Doprava zdarma

blendea-superchill-324x324

 • 17/tri balenia
 • 20 porcií
  ☑️-100g balenie
  ☑️-30 dňová kúra
  ☑️-Relaxácia a spánok
  Duševná pohoda✅
 • 📢 + Doprava zdarma

super beauty blendea

 • 21,39/tri balenia
 • 16 porcií
  ☑️-100g balenie
  ☑️-16 dňová kúra
  ☑️-
  Podpora tvorby kolagénu✅Vitamín C
 • 📢 + Doprava zdarma

Odporúčame

Odporúčame si rovno zakúpiť 6 balení, pri ktorých ušetríte 15,60 €. Napokon, aj tak sa odporúča Blendeu SuperGreens užívať min. 3 mesiace, čo predstavuje 6 balení.

Kde kúpiť Super Greens?

SuperGreens si môžete kúpiť z pohodlia vášho domova, priamo na oficiálnej stránke predajcu. Stačí pár klikov a za 2 dni máte zmes vzácnych rias a rastlín, u seba doma.

Skúsenosti a recenzie ľudí s Blendeou a Super Greensom

Blendea SuperGreens je pomerne rozšíreným produktom, nakoľko ho užívajú aj v Čechách aj na Slovensku. Zmes sa stala súčasťou každodenného života ľudí, či už mladších, či už starších. Užívajú ju mamičky na materskej dovolenke, aj športovci. Údajne vám dodáva energiu, cítite sa sviežejší a vraj sa u vás znížila aj chorobnosť.

Nie je vekovo ohraničená, teda od 3 rokov, takže asi vás neprekvapí, keď tento zelený kokteil pijú aj dámy či páni vo vyššom veku. Veď predsa každý chce byť krásny, mladý a najmä zdravý.

Galéria produktu

Hodnotenie

Blendea SuperGreens môže byť vhodným doplnkom výživy pre vás a pre vaše deti.  Nemusí ísť o zázračný prostriedok, ale ak jeho pôsobenie trochu podporíte, určite vás dokáže milo prekvapiť Ak by to tak nebolo, neužívalo by ho toľko ľudí. Navyše, je 100 % BIO kvality, takže sa nemusíte báť, že by ste sebe alebo svojim deťom dávali jesť niečo chemické.

Ani príprava netrvá dlho a je jednoduchá. Jediné čo by mohlo byť pre niekoho negatívum je, že nemá príliš očarujúcu chuť, čo sa však dá napraviť, ak ho aplikujete do mlieka, jogurtu a pod.

 

 

Vyskúšajte komplexné stravovanie založené na vede a výsledkoch. Jediné čo môžeme povedať, že určite schudnete!!

Aktuálne zľavy:

 • 10% zľava – Pri kúpe akéhokoľvek počtu balení použite kupón ZLAVA10   – Uplatniť zľavu

My ho odporúčame z viacerých dôvodov, ktoré sme zhrnuli vo výhodách a nevýhodách SuperGreens.

Výhody SuperGreens

 • 100 % prírodné zloženie
 • Určené aj pre vegánov
 • Vhodné aj pre deti od 3 rokov
 • Vhodné aplikovať aj do smoothie, ovsených vločiek, jogurtov, dresingov
 • Neobsahuje lepok a žiadne umelé sladidlá
 • Bez lepku a bez sóje
 • Overený výrobca
 • Pozitívne skúsenosti ľudí

Nevýhody Super Green

 • Dlhodobé užívanie

Upozornenie

SuperGreen je výživový doplnok v práškovej forme, preto k nemu treba pristupovať opatrne a skladovať ho na suchom mieste, aby nezvlhol.

Keďže je len výživovým doplnkom, nenahrádza pestrú a zdravú stravu, či zdravý životný štýl.

Nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy a pre deti do 3 rokov.

Maximálnu dennú dávku 2 čajové lyžičky, neprekračujte, zvýšite tak riziko vzniku nežiadúcich účinkov, ako je napr. hnačka.

Otázky a odpovede, týkajúce sa výživového doplnku Super Greens od Blendea

Čo je SuperGreens?

SuperGreens je výživový produkt vo forme sypkej zmesi na podporu celkového zdravia. Obsahuje mnoho antioxidantov, vďaka ktorým telo očisťuje, podporuje trávenie, chudnutie, zvyšuje obranyschopnosť organizmu, telu dodáva energiu.

Produkt vyrába overená česká firma, ktorá má s produkciou výživových doplnkov mnoho skúseností, vďaka čomu získala aj mnoho verných zákazníkov.

Kto by nemal užívať SuperGreens?

Výhodou Super Greens produktu je, že ho môže užívať všetci, dokonca aj deti od 3 rokov. Výnimkou tvoria len tehotné a dojčiace ženy, či ľudia, ktorí sú alergický na orechy, či inú zložku v prípravku.

Čo obsahuje?

Denná dávka (2 čl zmesi = 6 g) obsahuje:

 • Zelený jačmeň 1,8 g
 • Mladá pšenica 1,8 g
 • Spirulina 1,2 g
 • Chlorella 0,9 g
 • Mäta 0,3 g
 • Železo 5,6 mg
 • Vitamín A 680 µg
 • Chróm 15,2 µg
 • Kyselina listová 6,8 mg

Ako sa užíva SuperGreens?

SuperGreens je zmes, ktorá sa užíva denne, min. po dobu 3 mesiace a to tak, že začnete s dávkou 1 čl ráno na lačno a postupne toto množstvo zvýšite na 2 čl. Zmes zalejete studenou vodou, pomiešate a vypijete.

Existujú aj iné možnosti užívania, napr. si zmes môžete pridať do džúsu, smoothie a pod. Viac o užívaní nájdete v sekcii: „Dávkovanie a užívanie Super Greens“.

Koľko stojí ?

Základné balenie SuperGreens Blendea, stojí 17,59 €. Čím viac balení však objednáte, tým vás produkt vyjde lacnejšie.

Ako dlho mi vydrží jedno balenie?

1 balenie SuperGreens obsahuje 90 g zmes, čo je množstvo na 30 porcií. Ak užívate 1 čl denne, potom vám balenie vydrží 1 mesiac. Odporúča sa užívať 2 čl denne, kedy balenie postačí na 15 dní.

Potrebujem lekársky predpis na kúpu Blendei?

SuperGreens je len výživový doplnok, takže na jeho kúpu, nepotrebujete lekársky predpis.

Je dostupný v lekárni?

SuperGreens Blendea si môžete zakúpiť len na oficiálnej stránke predajcu, v lekárni ho nenájdete. Tak aspoň máte istotu, že kupujete originálny produkt a vždy za jednotnú cenu.

Kedy pocítim prvé účinky tabletiek SuperGreens?

Energiou nabití sa možno budete cítiť hneď už od prvej užitej dávky. Trávenie sa vám možno upraví po týždni, ale celkové zjavné účinky, kedy už možno hovoriť aj o posilnenej imunite, sú 3 mesiace. To je aj minimálne doba, ktorú by ste mali SuperGreens Blendea užívať.

Je možné kombinovať s inými liekmi?

SuperGreens je výživový doplnok, ktorý by účinok liekov nijako nemal ovplyvňovať. Ak však máte pochybnosti, neváhajte sa spýtať vášho vyšetrujúceho lekára alebo priamo výrobcu SuperGreens. Na ich oficiálnej stránke máte možnosť e-mailového a aj telefonického kontaktu.

Môže sa prášok SuperGreens kombinovať aj s inými výživovými doplnkami?

Závisí od toho s akými. S charakterovo podobnými výživovými doplnkami, by sme ho neodporúčali kombinovať, teda takými, ako je napr. chlorella alebo spirulina samostatne. SuperGreens môžete však kombinovať s ďalšími produktmi od Blendea, napr. na krásu = SuperBeauty, SuperProtein a pod.

Ak užívate podporné prostriedky na cvičenie, napr. L-carnitín alebo proteín, pokojne ich užívajte aj naďalej. Nemali by sa vzájomne ovplyvňovať, no užívajte ich aspoň s 3-hodinovým odstupom.

Existujú aj iné varianty SuperGreens?

Áno existujú. Ten istý výrobca vyrába aj iné prípravky na celkovú podporu zdravia, krásy, ale aj pre zdravý spánok, napr. SuperChilli, SuperProtein, SuperBoost. V ponuke nájdete aj výhodné balíčky, ktoré obsahujú až niekoľko výživových doplnkov a predstavujú tak kompletnú starostlivosť o vaše telo.

Ako zlepšiť efekt?

 • Jedzte pestro a vyvážene
 • Trávte čo najviac času na čerstvom vzduchu
 • Vyhľadávajte slnko
 • Otužujte
 • Jedzte malé porcie v pravidelných časových odstupoch, min. 5-krát denne
 • Doprajte si odpočinok a dostatok spánku
 • Majte pravidelný režim, začínajte a končite deň v približne rovnakú hodinu
 • Jedzte veľa ovocia a zeleniny
 • Dodržujte pitný režim

Použité zdroje:

 

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor