chudnutie brucha

Typy na chudnutie brucha

Posledná aktuálizácia prebehla 11. septembra 2016. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Chudnutie brucha

chudnutie brucha

Kto by nechcel mať ploché a vypracované brucho? Predsa každý chceme mať štíhlu postavu. V nasledujúcom článku nájdete šikovné a jednoduché triky pre každého, ktoré ulachčia chudnutie brucha.

Plank

Plank je jednoduchý cvik, ideálny pri chudnutí z brucha. Celé naše telo je otočené smerom k zemi, predlaktiami a špičkami sa dotýkame zeme, svoj pohľad smerujeme pred seba a zadok držíme v rovine. Na prvý pohľad sa nám možno zdá, že je to príliš jednoduchý a neúčinný cvik, ale po pár sekundách sa náš názor určite zmení. Pri cvičení môžeme pociťovať jemné pálenie brucha, čo značí, že precvičovanie je naozaj správne. Avšak, žiadne iné časti tela nás páliť nesmú!

Skracovačky

Ďalší cvik, ktorý účinne precvičí brušné svaly. Skracovačky pôsobia na celú časť brucha, ale najviac zaberajú na hornú časť. Prevedenie je veľmi jednoduché. Ľahneme si na zem, ruky si môžeme dať za hlavu alebo na hrudník (je to na nás) a snažíme sa ohnúť v bruchu tak, aby naše nohy ostali na zemi, ale naše lopatky sa dvíhali od zeme. Nesmieme zabudnúť ani na pravidelné dýchanie. Na začiatku pohybu pri ľahu na podložke je nádych, počas zdvíhania dych zadržíme a v hornej polohe je výdych.

Najčastejšie chyby pri skracovačkách sú keď pokladáme hlavu na hrudník a švihové vykonávanie pohybu. Netreba naše telo preceňovať, radšej pomenej skracovačiek a väčšie pauzy.

Chudnutie brucha a zdvíhanie nôh

Na prvý pohľad možno tento cvik znie banálne, ale patrí medzi najúčinnejšie. Stačí, aby sme si ľahli na zem a nohy dvíhali do 45 stupňového uhla. Pokiaľ vládzeme, pri opakovaní nemusíme nohy vždy položiť na zem, ale nechať ich pár centimetrov nad zemou. Zdvíhanie nôh nemusíme cvičiť len na zemi, ale napríklad aj na bradlách. Na bradlách okrem brucha precvičíme aj triceps, ramená a prsia.

Plávanie

plávanie chudnutie brucha (Kopírovat)

Najľahším spôsobom pri schudnutí z brucha je plávanie. Plávanie nie je vôbec namáhavé a voda má výborne účinky na kĺby a na svaly. Pri vysokom zaťažení môže byť energetický výdaj dokonca väčší ako u behu.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

  • Zelený čaj  400 mg
  • Kofein 200 mg
  • Citrus aurantium 400 mg
  • L-Karnitín 230 mg
  • Chilli 40 mg
  • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Plávaniu a iným aktivitám vo vode sa treba venovať aspoň 2-3x do týždňa po 90 minút (napr. 2x po 45 minút, 3x po 30 minút). Vyskúšajte to a nebudete veriť, o koľko bude Vaše brucho vyrysované.

 

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor