forskolin

Forskolin

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Forskolin – doplnok na chudnutie?

Prírodný doplnok diéty alebo len ďalší mýtus ako vás obrať o peniaze? Forskolin je prípravok zložený z aktívnych látok, ktorými vás naplno zbavuje tukov. Ide o prípravok vo forme tabletiek, ktoré sú vyrobené na rastlinnej báze.  Efekt chudnutia je spôsobený tým, že užívanie tabletiek zabezpečuje pocit sýtosti, no na druhej strane dodávajú telu potrebnú energiu.  Keďže nepociťujete hlad, nekonzumujete nadmerné množstvo potravy, čo zabraňuje ukladaniu tukov v bunkách a pri dodávaní energii dokážete vykonávať všetky činnosti, ktoré ste vykonávali aj doposiaľ, ale z podstatne menším množstvom prísunu jedla.

Výborné na tom je to, že aj keď zjete málo, cítite sa neustále nasýtený, aspoň tak by to s Forskolinom malo byť. Okrem toho, obsah zloženia tvorí žihľava indická, ktorá reguluje metabolizmus, podporuje činnosť trávenia, znižuje krvný tlak, posilňuje srdcovo-cievny systém a je výbornou prevenciou cukrovky a samozrejme napomáha k strate hmotnosti. Aj vďaka žihľave indickej a ďalším prírodným zložkám možno stratíte pár centimetrov i v rizikových partiách ako je zadok, brucho, pás, panva.

Charakteristika

 • doplnok obsahujúci prírodné látky,
 • navnaďuje pocit sýtosti,
 • urýchľuje metabolizmus,
 • zabraňuje organizmu ukladania si tukových zásob,
 • je redukciou telesnej hmotnosti,
 • zbavuje vás prebytočných centimetrov,
 • zabezpečuje správnu činnosť tráviaceho systému,
 • znižuje krvný tlak,
 • posilňuje kardiovaskulárny systém,
 • je prevenciou proti cukrovke,
 • telu dodáva energiu.

Forskolin zloženie

Žihľava indická je výnimočná rastlina pochádzajúca z Indii,no vyskytuje sa aj na Srí Lanke a v Nepále. Žihľava indická sa už od nepamäti používa pri liečení chorôb srdca, astmy, nespavosti, kŕčov v žalúdku atď. Je známa aj svojím pozitívnym vplyvom na chudnutie. Obsahuje totiž látku forskolin, ktorá podporuje proces lipolýzi, teda proces rozpadu tukov.

Garcinia cambogia je teplomilný strom s guľatými plodmi, ktoré sa využívajú v sušenej forme. Okrem plodov sa využíva aj kôra stromu, z ktorej sa pripravuje čaj a používa sa pri liečbe reumy. Z ďalších pozitívnych účinkov garcínie na organizmus je stimulácia trávenia, znižuje cholesterol, normalizuje hladinu cukru v krvi, podporuje pravidelné vylučovanie, odvodňuje nadbytočnú vodu z tela a je silným antiseptikum.

Zelená káva obsahuje kyseliny chlorogénové, ktoré preukazujú silné antioxidačné účinky, ale dokážu aj veľmi silno ovplyvniť metabolizmus glukózy. Dodáva telu energiu čím zabraňuje pocitu ospalosti.

Malinové ketóny zabezpečujú lipolýzu a teda štiepenie tukov čím zabezpečujú rýchle chudnutie. Pôsobí aj ako antioxidant.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Yacon je rastlina, ktorá pochádza z východných svahov Ánd. Obsahuje látku inulín, ktorá znižuje pečeňový cholesterol, zvyšuje hustotu kostí, znižuje hladinu cukru v krvi a má prebiotické účinky, ktoré zabezpečujú produkciu prospešných baktérií v črevách.  Najčastejšie sa používa pri liečbe cukrovky a obezity.

Moruša biela má mnohé liečivé účinky. Pôvodne sa plody zbierali, sušili a mleli na prášok, ktorý slúžil ako sladidlo. Obsahuje vitamíny C, B1, B5, B6, E a beta karotén. Má protizápalové a dezinfekční účinky. Často sa využíva v tradičnej Čínskej medicíne na zníženie krvného tlaku a dosiahnutie telesnej a duševnej rovnováhy.

Šafran patrí k najstarším liekom. Uvoľňuje napätie, upokojuje, má relaxačné, ale aj povzbudzujúce účinky. Osvedčuje sa aj pri depresiách, pri menštruačných problémoch, pri ťažkostiach z trávením, ale aj pri problémoch so srdcom.

Magnolia pozitívne pôsobí na centrálnu nervovú sústavu, pôsobí protizápalovo, uvoľňuje organizmus, navádza pocit pohody, používa sa aj pri liečbe nespavosti.

Rubia cordifolia nazývaná aj Manjishtha sa už veľmi dlho používa v ajurvédskej medicíne na rôzne kožné ochorenia. Okrem toho však optimalizuje aj krvný tlak, zabezpečuje pravidelnú menštruáciu, udržuje zdravé ďasná, nechty a vlasy.

Viola philippica alebo fialka reguluje hladinu cholesterolu, podporuje trávenie a obsahuje antioxidačné účinky.

Balenie a cena Forskolinu

forskolin

Pri porovnávaní cien sme na rôznych internetových stránkach a predajniach objavili rôzne ceny produktu, pričom cenový rozdiel bol pomerne vysoký.

FORSKOLIN 30 tabliet za 29,00 eur

FORSKOLIN 100 tabliet za 13,50 eur

Dávkovanie

Užívajte 2 krát denne jednu tabletku pol hodiny pred jedlom. Tabletku zapite potrebným množstvom vody.

>Hodnotenie

Oficiálny predajca produktu Forskolin pri nespokojnosti garantuje vrátenie peňazí, ale buďte opatrní. Je to len v prípade zakúpenia si jedného balenia produktu. Znamená to, že ak si kúpite viacero balení, suma sa vám možno vráti len za jedno.   Pred tým, ako sa tak rozhodnete na základe tejto skutočnosti, si podrobne preštudujte obchodné podmienky predajcu .

Pri cenových rozdieloch buďte takisto obozretní. Oficiálna stránka ponúka výrobok za podstatne vyššiu cenu ako iné stránky, ktoré daný produkt ponúkajú. Či však už však ide o totožný výrobok alebo ten drahší je účinnejší, posúdiť nevieme. Zvláštnosťou je aj to, že ak sa rozhodnete Forskolin kúpiť cez oficiálnu stránku, prvá cenová ponuka je 37 eur, avšak ak na stránke pobudnete dlhšie, zrazu si výrobok môžete kúpiť špeciálne „len dnes“ za 29 eur. Každopádne sa domnievame, že schudnúť 10 kg za mesiac nie je ani zdravé a predpokladáme, že ani veľmi reálne, nie to ešte schudnúť 20 kg za 5 týždňov bez drastickej diéty len tým, že konzumujete tabletky. Pokiaľ chcete naozaj schudnúť optimalne a zdravo, môžete vyskúšať napríklad Fykotín.

Trpíte nadváhou, ste často hladný a neviete schudnúť? Fykotín je skvelé riešenie na podporu chudnutia a udržiavanie štíhlej postavy.

Ďalšia sľubotechna

Forskolin je pravdepodobne len ďalší podvodný produkt, ktorý zredukuje akurát tak vašu peňaženku. Okrem neúčinných tabliet významne porušuje aj vaše spotrebiteľské práva. V prípade, ak by ste sa obrátili na súd, vyhrali by ste s vysokou pravdepodobnosťou. Doťahovať sa o desiatky eur je však na dlhé lakte, navyše so spoločnosťami, ktoré je ťažké vypátrať. Preto, ak sa dostanete na stránku, kde je nejasné, koľko produkt stojí, aké má účinky a kto je výrobcom, ruky preč! Ani nemyslite na to, že by ste podobnému produktu dali šanci a dali tak zarobiť podvodníkom.

Forskolin – upozornenie

Forskolin je doplnok stravy, nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Užívanie je nutné kombinovať s pestrou stravou a zdravým životným štýlom.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

2 komentáre

 1. Janinka 5. júna 2016
 2. JANDAN 5. septembra 2016

Napíš nám svoj názor