ABSova diéta

ABSova diéta – obmedzené množstvo potravín

 

absova dieta

 

ABSova diéta je založená na 12 potravinách, ktoré telu poskytujú všetky vitamíny, minerály a vlákninu a zároveň spúšťajú nárast svalovej hmoty a pomáhajú telu spaľovať tuk. Počas diéty jete až 6 krát za deň, čím spĺňate nielen energetický príjem, ale držíte svoje chute a hlad na uzde. Každý chod musí obsahovať bielkoviny, pretože tie zasýtia na dlhšiu dobu ako sacharidy, podporujú nárast svalov a spaľujú tuk.

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na schudnutie? KetoFit je top novinka na slovenskom trhu. Ide o špeciálne stravovanie, s ktorým ľahko schudnete! Chcem si prečítať o KetoFit programe 

Ako presne ABSova diéta funguje?

ABSova diéta by sa mala držať počas 6 týždňov. Jete 6 krát denne, nepozostáva zo žiadneho počítania kalórií, ani váženia porcií. Ku každému jedlu si musíte dať aspoň dve z dvanástich “super” potravín, ktoré sú základom diéty. Sú to: fazuľa, špenát, mandle, mliečne výrobky, kuracie alebo morčacie mäso,  instantná ovsená kaša, vajíčka, arašidové maslo, maliny, olivový olej, extra bielkoviny ako sušená srvátka a celozrnné výrobky.

Stručný prehľad

 • diétu je nutné dodržiavať 6 týždňov
 • sú dostupné recepty pre túto diétu
 • nepočítajú sa kalórie ani nevážia porcie
 • 1 x do týždňa môžete zjesť čokoľvek
 • je založená na 12 druhov potravín

Všetky jedlá a recepty sú vytvárané s dôrazom na veľký obsah bielkovín, vlákniny, vápnika a zdravých tukov. Raz do týždňa je povolený takzvaný “cheat day”, kedy si počas dňa môžete dopriať čokoľvek, načo máte chuť. Rovnako ako výživa je dôležité dodržiavať aj pravidelné cvičenie. K chudnutiu je potrebné, aby ste cvičili aspoň 3 až 4 krát do týždňa špeciálne 20 minútové cvičenia, ktoré pomáhajú tvarovať postavu a odbúravať tuk v rizikových partách. Týždenný plán rovnako aj videá sú zahrnuté v diétnom programe.

ReduXs

Reduxs

 

Zahraničná novinka ReduXs predávaná hlavne na anglickom a nemeckom trhu je skvelým pomocníkom pri chudnutí. Mohli ste o ňom často počuť aj zo slovenských radií.

Predáva sa za dostupnú cenu 39 eur, pričom balenie máte na celé 2 mesiace a presne toľko stačí, aby ste začali vidieť výsledky vo vašom chudnutí.

Dávkovanie je je intuitívne a jednoduché – stačí jedna tableta denne, najlepšie pred jedlom + voda.

Zloženie:

 • Zelený čaj, kaktus, šalvia
 • púpava, brusnica a iné…
 • látky podobné cholesterolu a tuku

Skutočne bohaté a zaujímavé je prírodné zloženie ReduXs, ktoré plošne bojuje proti nadváhe zároveň na viacerých frontoch, pričom dodáva prospešný tuk a znižuje cholesterol.

 

Výhody ABSovej diéty

 • Nebudete hladovať. Nemusíte počítať žiadne kalórie a jete pomerne často počas dň Dostanete vzorový jedálníček a recepty, ktoré si môžete nakombinovať podľa toho ako Vám to vyhovuje.
 • Raz do týždňa máte povolené zjesť čokoľvek načo budete mať chuť
 • Máte k dispozícii recepty, čo Vám uľahčí prípravu jedla. ABSova kuchárska kniha obsahuje viac ako 200 receptov a sekciu z receptami, ktorých príprava nezaberie viac ako 5 minút.
 • online členstvo poskytuje stravovacie a cvičebné plány a zahŕňa aj nákupný zoznam. Prostredníctvom grafu môžete sledovať progres v diéte, ako sa mení Vaša hmotnosť, miery, zloženie tela a veľkosť obleč
 • Veľká voľnosť vo výbere potravín

Nečakajte zázraky

Ak si myslíte, že stačí držať diétu a ako zázrakom sa u vás objavia svaly pevné ako skala, sklameme vás. Nič také sa vďaka diéte nestane. Ako je spomenuté vyššie, dôležité je cvičiť. Budete sa musieť veľmi zaprieť, aby ste sa naučili pravidelne športovať. ABSova diéta vám môže pomôcť ku vysnívanej postave, nie ju však vykúzliť z ničoho. So správnym jedálničkom a pohybom sa však skôr či neskôr výsledkov dočkáte. Preto držíme palce.

 

ABSova diéta
3.9 (78%) 10 votes

Vyjadrite svoj názor

Leave a reply