absova dieta

ABSova diéta

Posledná aktuálizácia prebehla 16. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

ABSova diéta – obmedzené množstvo potravín

ABSova diéta je založená na  12 potravinách, ktoré telu poskytujú všetky vitamíny, minerály a vlákninu a zároveň spúšťajú nárast svalovej hmoty a pomáhajú telu spaľovať tuk Počas diéty jete až 6 krát za deň, čím spĺňate nielen energetický príjem, ale držíte svoje chute a hlad na uzde. Každý chod musí obsahovať bielkoviny, pretože tie zasýtia na dlhšiu dobu ako sacharidy, podporujú nárast svalov a spaľujú tuk.

Stručný prehľad

  • diétu je nutné dodržiavať 6 týždňov
  • sú dostupné recepty pre túto diétu
  • nepočítajú sa kalórie ani nevážia porcie
  • 1 x do týždňa môžete zjesť čokoľvek
  • je založená na 12 druhov potravín

Ako presne ABSova diéta funguje?

 ABSova diéta by sa mala držať počas 6 týždňov . Jete 6 krát denne, nepozostáva zo žiadneho počítania kalórií, ani váženia porcií. Ku každému jedlu si musíte dať aspoň dve z dvanástich „super“ potravín, ktoré sú základom diéty. Sú to: fazuľa, špenát, mandle, mliečne výrobky, kuracie alebo morčacie mäso,  instantná ovsená kaša, vajíčka, arašidové maslo, maliny, olivový olej, extra bielkoviny ako sušená srvátka a celozrnné výrobky.

Všetky jedlá a recepty sú vytvárané s dôrazom na veľký obsah bielkovín, vlákniny, vápnika a zdravých tukov. Raz do týždňa je povolený takzvaný „cheat day“, kedy si počas dňa môžete dopriať čokoľvek, načo máte chuť. Rovnako ako výživa je dôležité dodržiavať aj pravidelné cvičenie. K chudnutiu je potrebné, aby ste cvičili aspoň 3 až 4 krát do týždňa špeciálne 20 minútové cvičenia, ktoré pomáhajú tvarovať postavu a odbúravať tuk v rizikových partách. Týždenný plán rovnako aj videá sú zahrnuté v diétnom programe.

Výhody ABSovej diéty

  • Nebudete hladovať. Nemusíte počítať žiadne kalórie a jete pomerne často počas dň Dostanete vzorový jedálníček a recepty, ktoré si môžete nakombinovať podľa toho ako Vám to vyhovuje.
  • Raz do týždňa máte povolené zjesť čokoľvek načo budete mať chuť
  • Máte k dispozícii recepty, čo Vám uľahčí prípravu jedla. ABSova kuchárska kniha obsahuje viac ako 200 receptov a sekciu z receptami, ktorých príprava nezaberie viac ako 5 minút.
  • online členstvo poskytuje stravovacie a cvičebné plány a zahŕňa aj nákupný zoznam. Prostredníctvom grafu môžete sledovať progres v diéte, ako sa mení Vaša hmotnosť, miery, zloženie tela a veľkosť obleč
  • Veľká voľnosť vo výbere potravín

Nečakajte zázraky

Ak si myslíte, že stačí držať diétu a ako zázrakom sa u vás objavia svaly pevné ako skala, sklameme vás.  Nič také sa vďaka diéte nestane . Ako je spomenuté vyššie, dôležité je cvičiť. Budete sa musieť veľmi zaprieť, aby ste sa naučili pravidelne športovať. ABSova diéta vám môže pomôcť ku vysnívanej postave, nie ju však vykúzliť z ničoho. So správnym jedálničkom a pohybom sa však skôr či neskôr výsledkov dočkáte. Preto držíme palce.

 

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné diety na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
KetoMix
Ketomix stravovanie na 2 týždne

⚖️ - chudnutie od 2kg do 14kg
⏰ - od 1 do 14 týždňov
💰 - od 54 eur do 210 eur
ano 5 hviezdičiek
KetoDiet
2 týždenný balíček basic 2 ketodiet

⚖️ - chudnutie od 6kg do 12kg
⏰ - od 6 do 12 týždňov
💰 - od 110 eur do 204 eur
ano 5 hviezdičiek
KetoFit
ketofit 2 týždne

⚖️ - chudnutie od 3kg do 15kg
⏰ - od 1 do 9 týždňov
💰 - od 54 eur do 190,3 eur
ano 5 hviezdičiek
ProfiDiet
profidiet recenzia

⚖️ - chudnutie od 2kg do 16kg
⏰ - od 2 do 14 týždňov
💰 - od 51 eur do 219,9 eur
ano 4 hviezdičky
MyKeto

⚖️ - chudnutie od 2kg do 14kg
⏰ - od 1 do 12 týždňov
💰 - od 54 eur do 210 eur
ano 4 hviezdičky
Prodietix
dieta prodietix s

⚖️ - chudnutie od 2kg do 14kg
⏰ - od 1 do 14 týždňov
💰 - od 54 eur do 210 eur
ano 4 hviezdičky

Napíš nám svoj názor