Reduxs

Reduxs

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Reduxs – iskierka nádeje vo svete doplnkov na chudnutie

Po dlhej dobe nebudeme začínať a ani končiť recenziu na výživový doplnok na pomoc pri redukovaní telesnej hmotnosť skepticky a negatívne. Reduxs je totižto jeden z mála statočných, ktorí fungujú.

V prípade týchto tabliet, ktoré sa skladajú z veľkého množstva bylín a látok, ktoré si rozoberieme v nasledujúcej sekcií Zloženie sa Vám môže podariť naozaj schudnúť. Samozrejme, že nemôžete očakávať, že sa budete prejedať a myslieť si, že pár kapsúl denne za Vás spáli všetky kalórie. Reduxs je však výborný doplnok k zdravému životnému štýlu, ku ktorému neodmysliteľne patrí cvičenie a upravená strava.

Zloženie je naozaj veľmi pestré

V skratke

 • Zelený čaj
 • Kaktus
 • Šalvia
 • Púpava
 • Brusnice
 • Borovica

Ako sme spomenuli v úvode, zloženie je naozaj veľmi rôznorodé. Skladá sa z niekoľkých prírodných bylín, rôznych výťažkov a látok. Rozoberieme si však len byliny, keďže ďalších zložiek je naozaj veľa. My sa povenujeme len rastlinám známym všeobecnej verejnosti.

 • Zelený čaj (Cameliasinensis)

Vďaka svojím blahodarným účinkom je známy širokej verejnosti už veľmi dlho. Je skvelý pomocník pri budovaní dobrej a odolnej imunity. Čerešničkou na torte je fakt, že nám môže pomáhať aj pri chudnutí. Priaznivo pôsobí na metabolizmus, podporuje spaľovanie tukov a výrazne znižuje chuť na sladké. Kofeín, ktorý je taktiež jeho súčasťou, vám dodá potrebnú energiu a pomôže pri spaľovaní tukov.

 • Kaktus (Opuntiaficusindica)

Pichľavý kvet je okrem svojich povestných bodákov známy najmä svojimi špecifickými vlastnosťami, ktoré sú veľmi nápomocné počas chudnutia. Účinné látky kaktusu sa viažu na tuk v tráviacom trakte a zabraňujú jeho vstrebávaniu v organizme.

Ďalšia z radu byliniek, o ktorých pozitívnych účinkoch by nám vedeli rozprávať najmä naše staré mamy, ktoré ich využívali už od nepamäti. Šalvia je nápomocná dokonca aj pri chudnutí, a to tak, že podporuje trávenie, zabezpečuje dobré fungovanie pečene a pomáha pri tráviacich problémoch. Okrem toho podporuje imunitný systém a dodáva telu energiu.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

 • Púpava lekárska (Taraxacummongolicum)

Púpava nášmu telu a organizmu pomôže najmä dokonalým prečistením, keďže podporuje tvorbu žalúdočných štiav a odbúrava z tela toxíny pre naše telo nepriaznivé a takisto aj cholesterol Pomáha aj pri prekyslení žalúdka, čriev a takisto aj obličiek. Podporuje tvorbu žalúdočných štiav, odbúrava z tela cholesterol a toxíny, pomáha pri prekyslení žalúdka, čriev a obličiek. Pomôže nám aj v prípade že prepadneme chronickej únave.

Reduxs je revolučný prípravok na chudnutie s garanciou kvality nie len u nás ale dokonca aj v EÚ a USA!
 • Brusnice (Vaccinium vitis idaea)

Sú plné antioxidantov a preto sú výbornou detoxikačnou a antistresovou zložkou Reduxsu. Sú tiež výbornou blokádou proti voľným radikálom. Majú aj protizápalove účinky a pôsobia močobudne, čo zabezpečuje vyplavovanie nepriaznivých látok a bakterií. Najväčším benefitom je znižovanie hladiny cukru v krvi.

 • Borovica prímorská

Jej pozitívne zdravotné účinky sú známe už od 16-teho storočia. Borovica rastie v krajinách v okolí stredozemného mora ako je Portugalsko, Taliansko či Francúzsko. Rovnako ju môžeme najsť aj v severnej afrike. V lesoch platia prísne ochranné pravidlá, kde sa nemôžu používať pesticídy či hnojivá, aby sa ochránila vzácna zložka pycnogenolu , ktorý sa nachádza v jej kôre. Je chránený americkými aj francúzskymi patentmi. Medzi jej hlavné benefity patrí ochrana zdravej rovnováhy cholesterolu, reguluje hladinu cukru, zlepšuje krvný obeh a vplýva na zlepšenú výkonnosť.

Doplnkové zložky

 • L-theanin  – tvorí asi 2 percentá zeleného čaju. Pôsobí antistresovo a paradoxne podporuje kvalitný spánok, čo je veľmi dôležitá substancia pri chudnutí,

 • Fosfatidylserín – vďaka tejto látke dokážeme lepšie a rýchlejšie spracovať glukózu. Nachádza sa v každej bunke ľudského tela,

 • Betasitosterol – znižuje negatívny cholesterol a to takým spôsobom, že sa naň podobá a tým viaže jeho transportéry na seba. Všetko sa to deje v stenách čriev.

Mali by ste vedieť!
Chudnutie je komplikovaný proces, v ktorom treba za každých okolností dodržiavať aspoň mierny kalorický deficit + niekoľko ďalších zásad a potom spolu s ReduXS-om môžete dosiahnuť naozaj zaujímavé výsledky.

Účinky, ktoré reduxs poskytuje

 • zlepšuje spaľovanie tukov
 • potláča chuť do jedla
 • podporuje odbúravanie tuku, ktorý je uložený v tukových bunkách
 • znižuje hladinu lipidov a cholesterolu
 • upravuje hladinu cukru v krvi
 • zvyšuje energiu a reguluje metabolizmus
 • zníži vašu hmotnosť 2 až 6 kg za jeden mesiac
 • viditeľné výsledky sa prejavia už o jeden mesiac

Propagačné video

https://www.youtube.com/watch?v=uNQVsMc-pM8

 

Cena a balenia – jeden z mála, ktorý sa oplatíAccounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

ReduXS 1

49 Eur

ReduXS umožnuje chudnutie vďaka jedninečnému nemeckému zloženiu.

60 kapsúl

2 mesačná kúra

*Bežná cena je 55 eur

ReduXS 2

78 Eur

ReduXS umožnuje chudnutie vďaka jedninečnému nemeckému zloženiu.

120 kapsúl

4 mesačná kúra

*Teraz v zľave 10 percent

ReduXS 3

117 Eur

ReduXS umožnuje chudnutie vďaka jedninečnému nemeckému zloženiu.

180 kapsúl

6 mesačná kúra

*Teraz v zľave 20 percent

S veľkým nadšením píšeme úvodné riadky zhodnotenia, pretože konečne nemusíme písať o tom, že ide len o ďalší marketingový klam, ktorý Vás len oberie o peniaze. V tomto prípade si zaplatíte konkrétne balenie 60 kapsúl, ktoré Vám vystačí na kúru trvajúcu 2 mesiace, 49 €.

Nie je to cenovka, ktorá by bola do veľkej miery radikálna a keďže vieme, že nám s veľkou pravdepodobnosťou prípravok pomôže, za pokus to rozhodne stojí.

Kúra na 4 mesiace obsahuje 120 tabliet a  stojí 78€. Najdlhšia, až pol ročná kúra stojí 117€ a obsahuje 180 tabliet.

Dávkovanie

Stačí si dať len jednu tabletku denne. Ideálne pred jedlom a zapiť dostatočným množstvom tekutín. Tabletku by ste nemali drviť a ani žuť, ak máte problémy s prehĺtaním tabliet, mali by ste si zvykať, čím skôr, tým lepšie.

Výsledky vôbec nie sú na zahodenie

Skúseností ľudí hovoria zväčša o pozitívnych účinkoch a o tom, že sa im s Reduxsom podarilo schudnúť. Spočiatku sa prejavili nepatrné vedľajšie účinky ako bolesti hlavy, pocity nevoľnosti a hnačky. Tieto nepriaznivé prejavy po niekoľkých dňoch však definitívne zmizli a nenastal ani ich návrat.

Výsledky udávané výrobcom sú o niečo skreslené. Reálne sa Vám však s Reduxsom môže podariť schudnúť až 2-6 kíl za mesiac. Samozrejme za predpokladu, že budete žiť zdravým životným štýlom a neprejedať sa nezdravými vecami plnými nezdravých tukov a sacharidov. V tomto prípade Vám nepomôže ani tá najúčinnejšia tabletka na chudnutie pod slnkom.

Typy na efektívne chudnutie

Chudnúci proces zahŕňa mnoho faktorov na jeho úspešné či už začatie alebo hlavne zakončenie – kde výsledkom bude zásadná redukcia váhy.

Strava je síce približne 60-70 % podielom ako hlavný faktor pri chudnutí. Sú však časti tohto procesu, ktoré by ste mali dodržiavať aj počas užívania ReduXS.

 • Spite kvalitne – je dokázané, že nekvalitný spánok narúša proces chudnutia, hlavne keď sa tukové zásoby najlepšie spaľujú v jeho druhej časti tesne nad ránom. 6 Hodín spánku by malo byť minimum.
 • Prijímajte dostatok tekutín – platí to obzvlášť pri chudnutí. Dajte si zásadu že ženy vypijú minimálne 2 litre a muži 3 litre. Častý a číry moč vám bude evokovať, že pijete dostatočne.
 • Cvičte – je veľmi dôležité aby ste pri chudnutí vykonávali aj kardio aj silové cviky a udržovali svalstvo kompaktné a nechudli z neho.
 • Nestresujte sa – vieme, že sa nám to ľahko povie ale stres je tiež jeden z faktorov civilizácie, vďaka ktorým priberáme. Aktívne cvičenie môže byť dobrou formou, ako ho eliminovať.

Kvalitný spánok

Nejedzte   pred spaním min 2 hodiny  a večere by mali byť prevažne bielkovinové jedlá. Pred spaním tiež nepoužívajte telefón a ak – majte vypatú modrú zložku žiarenia, ktorá zásadne narúša biorytmus a začína sa produkovať taký hormón ako keď vstávame.

Voda

Prijímajte iba čistú vodu poprípade s citrónom, ktorý tiež podporuje chudnutie. Vítané sú tiež minerálne vody, ktoré je dobré striedať.  Nebojte sa piť aj viac ako 3 litre denne. 

Cvičenie

Pre formovanie postavy a udržania svalstva  je nevyhnutné cvičenie, ktoré zároveň pomáha spaľovať ďalšie kalórie.

 Behajte, plávajte alebo kráčajte – všetko je to forma kardio cvičenia. Čo sa týka silového, stačí ak budete cvičiť doma – krátke a intenzívne cvičenie vám výborne prospeje a neuchmatne volný čas. Skúste napr. aplikáciu 30 dňová výzva – skvelá vec, ktorá je navrhnutá aj pre absolútnych začiatočníkov.

Hodnotenie Reduxsu

ReduXs

Reduxs

Zahraničná novinka ReduXs predávaná hlavne na anglickom a nemeckom trhu je skvelým pomocníkom pri chudnutí. Mohli ste o ňom často počuť aj zo slovenských radií.

Predáva sa za dostupnú cenu 49 eur, pričom balenie máte na celé 2 mesiace a presne toľko stačí, aby ste začali vidieť výsledky vo vašom chudnutí.

Dávkovanie je je intuitívne a jednoduché – stačí jedna tableta denne, najlepšie pred jedlom + voda.

Zloženie:

 • Zelený čaj, kaktus, šalvia
 • púpava, brusnica a iné…
 • látky podobné tukom – eliminujúce cholesterol, cukor a tuk.

Skutočne bohaté a zaujímavé je prírodné zloženie ReduXs, ktoré plošne bojuje proti nadváhe zároveň na viacerých frontoch, pričom dodáva prospešný tuk (tuk není na vině při vaší nadváze) a znižuje cholesterol.

 

ReduXS patrí aktuálne medzi najlepšie tabletky na redukcie váhy, ktoré na Slovensku môžete nájsť. Obsahuje overené prírodné zložky, u ktorých je dokázaný významný vplyv na zníženie váhy. V minulosti sme vo veľkom odporúčali hlavne Formoline, s ktorým ste mali výborné výsledky. Naneštastie jeho predaj skončil ale ReduXS je jeho výborným náhradníkom. Rovnako je vyrobený v Nemecku, čo je záruka najlepších európskych výrobných procesov a zároveň výsledkov.

Upozornenie

Ďalším upozornením sú vedľajšie účinky v počiatkoch užívania. Niektorí užívatelia evidovali mierne bolesti hlavy, nevoľnosti a takisto aj hnačky v úvode kúry. Výrobca na plagátoch uvádza, že žiadne vedľajšie účinky nehrozia a tvrdí, že tieto hnačky a nevoľnosti sú len dôsledok detoxikácie, ktorá v úvodných dňoch aplikácie tabliet prebieha. Nemusíte sa teda báť a tieto účinky po pár dňoch prejdú a môžete znova nabehnúť na normálny režim. Ak ste sa teda pre Reduxs rozhodli, nespravíte krok vedľa a môže Vám pomôcť schudnúť niekoľko (pri dlhodobom cvičení a užívaní až desiatok) kilogramov.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

2 komentáre

 1. miro 3. mája 2018
  • lubka 12. júla 2018

Napíš nám svoj názor