nidora logo

Nidora – chudnúť ochucovadlom?

Posledná aktuálizácia prebehla 10. februára 2021. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Trápi Vás pomalý metabolizmus a stým spojené zvýšenie telesnej hmotnosti, celulitída, obezita? Posypte si jedlo Nidorou, vďaka ktorej zjete menšie množstvo jedla. Ide o prípravok vo forme prášku, ktorý má slanú alebo sladkú chuť a je vyrobený z kryštalickej substancie ochucovadiel, ktoré prebúdzajú chuťové a čuchové receptory. Napriek tomu, že Nidora sama o sebe je sladká alebo slaná, na chuti jedla nič nezmení.

 

Nidora – Charakteristika

Je stále otázne, či Nidora skutočne funguje. Na internete sa môžete stretnúť s nespokojnosťou a s pojmami ako sú napríklad „hoax“, čo je falošná správa. Funguje teda Nidora? Niekto by mohol povedať, že ide o placebo, ak ale vďaka nemu chudnete, dá sa povedať, že skutočne funguje.

 • znižuje chuť do jedla,
 • zrýchľuje metabolizmus,
 • spaľuje kalórie trikrát rýchlejšie bez hladu a cvičenia,
 • spaľuje tuk,
 • nejde o doplnok stravy,
 • prípravok na rastlinnej báze,

Ako užívať

Nidoru si jednoducho posypte na povrch jedla, ktoré sa chystáte práve zjesť. Pri potravinách, ktoré jete priamo z balenia (napr. chrumky, orechy, sušené ovocie atď.) sypte Nidoru priamo do obalu. Prípravok však nepoužívajte a nesypte priamo do varenia a do nápojoch, pretože v takomto prípade nedosiahnete s Nidorou očakávané výsledky, podobne je to aj s polievkami.

Zloženie Nidory

Nidora je ochucovadlo, v ktorom nájdete prírodné a umelé prísady bez stimulantov a sodíka. Jej zložením umožňuje ľahké strávenie. Obsahuje maltodextrín, ktorý je známy ako prirodzené sladidlo a nachádza sa v kukurici v zemiakoch a pod. Sójový lecitín, ktorý znižuje hladinu zlého cholesterolu a naopak, zvyšuje hladinu dobrého cholesterolu. Obsah je tvorený aj minerálnou soľou, ktorá má priaznivý vplyv na zuby a kosti.

Ďalšími zložkami je fosforečnan vápenatý, ktorý sa nachádza v mlieku a oxid kremičitý, ktorého hladinu si doplníte aj jedením cibule, ryže a podieľa sa na absorpcii vody v potravinách.

Balenie a cena

nidora

Jedno balenie obsahuje balíček s dvoma nádobami Nidora a to v slanej a v sladkej podobe. Balenie je určené na jeden mesiac.

?Najlepšie tabletky aké sme vyskúšali?

eslim 3 balenia

 eSlim je vysoko atraktívna forma tabletiek na chudnutie? , s ktorými sme mali osobnú skúsenosť. Môžu vám pomôcť naštartovať metabolizmus a dosiahnuť váhu, po akej túžite.

Zloženie:

 • Zelený čaj  400 mg
 • Kofein 200 mg
 • Citrus aurantium 400 mg
 • L-Karnitín 230 mg
 • Chilli 40 mg
 • Vitamín C 40 mg

Dávkovanie je jednoduché – 4 kapsule? denne.

Alebo si prečítaj recenziu?

Momentálen sa cena balenia pohybuje okolo 40 eur.

Dávkovanie

Sypte rovnomerne na povrch všetkých potravín, ktoré sa chystáte zjesť, teda tesne pred konzumáciou jedla. Množstvo prášku je závislé od veľkosti porcie. Pri potravinách ako je chlieb, sendvič, toast a pod. sypete prípravok na vonkajšiu stranu jedla. Pri jedlách ako je ovocie a zelenina sa odporúča tieto pokrmy najprv navlhčiť vodou a až potom posypať práškom, čím dosiahneme, že Nidora sa na potraviny nalepí.

Hodnotenie

 Skúsenosti zákazníkov sú, čo sa týka Nidory často kritické . Ak nie ste spokojní s výsledkami, resp. s Nidorou sa Vám nedarí schudnúť, predajcovia ponúkajú garanciu vrátenia peňazí, ktorá sa častokrát nekoná. Je otázne aké množstvo prášku máte použiť na jedlo, keďže pri malom alebo veľkom množstve sa spomaľuje účinok chudnutia. Nič sa presne nedefinuje… Preto, ako vhodné riešenie na chudnutie Vám môžeme odporučiť napríklad

ReduXS pracuje na princípe regulácie metabolizmu a teda znižuje cholesterol, zvyšuje rýchlosť spalovania – predpokladá sa chudnutie od 2 kg a vyššie/mesačne

Upozornenie

Pri väčšom množstve prášku Nidora nehrozia žiadne vedľajšie účinky. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Načatý balík sa odporúča skonzumovať do 30-40 dní. Prípravok nie je náhradou za pestrú a rôznorodú stravu.

Vedľajšie účinky

Nie je známe, že pri užívaní Nidory by sa objavili nežiadúce účinky.

Ak ste sa rozhodli pri tento prípravok, budeme veľmi radi ak sa s nami podelíte o vaše skúsenosti.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Najlepšie a účinné tabletky na chudnutie

ProduktWeb predajcuPovolenéRecenzia na produktNaše hodnotenie
eSlim
eslim 1 balenie

💰-29,90
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Fykotín
fykotin widget

💰-22,90 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
Garsin

💰-14,99 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 5 hviezdičiek
TriApidix300
triapidix

💰-59,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AfricanMango
african mango

💰-49,90 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
AcaiBerry900
acaui berry 900

💰-49 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Chilliburner

💰-16 Eur
⏰-na 8 týždňov
ano 4 hviezdičky
XLS Medical
xls-medical-direct

💰-23 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Colafit Slim

💰-21 Eur
⏰-na 3 týždne
ano 4 hviezdičky
Obezin

💰-21 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky
Lipoxal Radical

💰-38 Eur
⏰-na 4 týždne
ano 4 hviezdičky

One Response

 1. Monika 21. februára 2016

Napíš nám svoj názor