Nidora – chudnúť ochucovadlom?

Posledná aktuálizácia prebehla 13. februára 2018. Upravila redakcia Dietologické CENTRUM Slovenska

Trápi Vás pomalý metabolizmus a stým spojené zvýšenie telesnej hmotnosti, celulitída, obezita? Posypte si jedlo Nidorou, vďaka ktorej zjete menšie množstvo jedla. Ide o prípravok vo forme prášku, ktorý má slanú alebo sladkú chuť a je vyrobený z kryštalickej substancie ochucovadiel, ktoré prebúdzajú chuťové a čuchové receptory. Napriek tomu, že Nidora sama o sebe je sladká alebo slaná, na chuti jedla nič nezmení.

Obsah článku

 1. Účinky
 2. Zloženie
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie
Tip pre Vás
Potrebuje zhodiť prebytočné kilá a zároveň si chrániť svoje zdravie? ReduXS môže byť pre Vás jedinečným riešením a pomocnou rukou:) . Prečítajte si recenziu na ReduXS  

Nidora – Charakteristika

Je stále otázne, či Nidora skutočne funguje. Na internete sa môžete stretnúť s nespokojnosťou a s pojmami ako sú napríklad “hoax”, čo je falošná správa. Funguje teda Nidora? Niekto by mohol povedať, že ide o placebo, ak ale vďaka nemu chudnete, dá sa povedať, že skutočne funguje.

Tip pre Vás: Hľadáte vhodné riešenie na boj s nadbytočnými kilami? Chcete niečo, čomu môžete dôverovať a vďaka čomu môžete redukovať svoju váhu? Získajte všetky potrebné informácie a pozrite si naše hodnotenie produktov na chudnutie. Viac informácií nájdete tu…
 • znižuje chuť do jedla,
 • zrýchľuje metabolizmus,
 • spaľuje kalórie trikrát rýchlejšie bez hladu a cvičenia,
 • spaľuje tuk,
 • nejde o doplnok stravy,
 • prípravok na rastlinnej báze,

Ako užívať

Nidoru si jednoducho posypte na povrch jedla, ktoré sa chystáte práve zjesť. Pri potravinách, ktoré jete priamo z balenia (napr. chrumky, orechy, sušené ovocie atď.) sypte Nidoru priamo do obalu. Prípravok však nepoužívajte a nesypte priamo do varenia a do nápojoch, pretože v takomto prípade nedosiahnete s Nidorou očakávané výsledky, podobne je to aj s polievkami.

Zloženie Nidory

Nidora je ochucovadlo, v ktorom nájdete prírodné a umelé prísady bez stimulantov a sodíka. Jej zložením umožňuje ľahké strávenie. Obsahuje maltodextrín, ktorý je známy ako prirodzené sladidlo a nachádza sa v kukurici v zemiakoch a pod. Sójový lecitín, ktorý znižuje hladinu zlého cholesterolu a naopak, zvyšuje hladinu dobrého cholesterolu. Obsah je tvorený aj minerálnou soľou, ktorá má priaznivý vplyv na zuby a kosti.

Ďalšími zložkami je fosforečnan vápenatý, ktorý sa nachádza v mlieku a oxid kremičitý, ktorého hladinu si doplníte aj jedením cibule, ryže a podieľa sa na absorpcii vody v potravinách.

Nahraďte Nidoru

ReduXs

Reduxs

 

Zahraničná novinka ReduXs predávaná hlavne na anglickom a nemeckom trhu je skvelým pomocníkom pri chudnutí. Mohli ste o ňom často počuť aj zo slovenských radií.

Predáva sa za dostupnú cenu 39 eur, pričom balenie máte na celé 2 mesiace a presne toľko stačí, aby ste začali vidieť výsledky vo vašom chudnutí.

Dávkovanie je je intuitívne a jednoduché – stačí jedna tableta denne, najlepšie pred jedlom + voda.

Zloženie:

 • Zelený čaj, kaktus, šalvia
 • púpava, brusnica a iné…
 • látky podobné cholesterolu a tuku

Skutočne bohaté a zaujímavé je prírodné zloženie ReduXs, ktoré plošne bojuje proti nadváhe zároveň na viacerých frontoch, pričom dodáva prospešný tuk a znižuje cholesterol.

Balenie a cena

nidora

Jedno balenie obsahuje balíček s dvoma nádobami Nidora a to v slanej a v sladkej podobe. Balenie je určené na jeden mesiac.

Momentálen sa cena balenia pohybuje okolo 40 eur.

Dávkovanie

Sypte rovnomerne na povrch všetkých potravín, ktoré sa chystáte zjesť, teda tesne pred konzumáciou jedla. Množstvo prášku je závislé od veľkosti porcie. Pri potravinách ako je chlieb, sendvič, toast a pod. sypete prípravok na vonkajšiu stranu jedla. Pri jedlách ako je ovocie a zelenina sa odporúča tieto pokrmy najprv navlhčiť vodou a až potom posypať práškom, čím dosiahneme, že Nidora sa na potraviny nalepí.

Hodnotenie

 Skúsenosti zákazníkov sú, čo sa týka Nidory často kritické . Ak nie ste spokojní s výsledkami, resp. s Nidorou sa Vám nedarí schudnúť, predajcovia ponúkajú garanciu vrátenia peňazí, ktorá sa častokrát nekoná. Je otázne aké množstvo prášku máte použiť na jedlo, keďže pri malom alebo veľkom množstve sa spomaľuje účinok chudnutia. Nič sa presne nedefinuje… Preto, ako vhodné riešenie na chudnutie Vám môžeme odporučiť napríklad

ReduXS pracuje na princípe regulácie metabolizmu a teda znižuje cholesterol, zvyšuje rýchlosť spalovania – predpokladá sa chudnutie od 2 kg a vyššie/mesačne

Upozornenie

Pri väčšom množstve prášku Nidora nehrozia žiadne vedľajšie účinky. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Načatý balík sa odporúča skonzumovať do 30-40 dní. Prípravok nie je náhradou za pestrú a rôznorodú stravu.

Vedľajšie účinky

Nie je známe, že pri užívaní Nidory by sa objavili nežiadúce účinky.

Ak ste sa rozhodli pri tento prípravok, budeme veľmi radi ak sa s nami podelíte o vaše skúsenosti.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

One Response

 1. Monika 21. februára 2016

Leave a Reply